YFLINK پروژه جدید را اعلام می کند: LINKLEND برای دارندگان LINK و YFL

YFLINK, اکوسیستم معدن نقدینگی, اعلام کرده است آخرین مورد اضافه شده ، یک پروتکل وام بدون مجوز برای جامعه Chainlink و دارندگان توکن YFL.

این پروتکل بر ارائه ایمنی و جذب ارزش برای کاربران خود متمرکز خواهد بود ، در عین حال طیف گسترده ای از ویژگی ها و طرح ها را ارائه می دهد که به گفته این شرکت ، “این امکان را برای آن فراهم می کند تا اولین پروتکل وام در نوع خود در اکوسیستم رمزنگاری باشد. “

سیستم عامل های وام با وثیقه رمزنگاری شده جای پیشرفت دارند

با ظهور مالیات غیرمتمرکز ، وام های وثیقه ای رمزپایه محبوبیت بیشتری پیدا کردند ، این امر امکان ایجاد استراتژی های جدید تجاری و سرمایه گذاری را فراهم می کند و همچنین مزایا و خدمات ارائه شده توسط اکوسیستم رمزنگاری را افزایش می دهد..

با این وجود چندین چالش وجود دارد و هنوز هم وجود دارد که باید قبل از دسترسی بیشتر به عموم مردم رفع شود.

در این زمان ، هنگام وام ارزهای رمزپایه لزوماً وثیقه های مختلفی ارائه می شود ، سطوحی که می توانند نگهداری را به عنوان موضوعی کاملاً پیچیده در بازاری مشخص کنند که به دلیل نوسان زیاد آن شناخته می شود.

این ناپایداری زیاد ذاتی بازار رمزنگاری می تواند به راحتی منجر به تصفیه های ناگهانی در هنگام وحشت سرمایه گذاران شود ، این فقط مشکل سازتر شده است زیرا شبکه هایی مانند Ethereum به دلیل اشباع شدن خود از مشکلات عملکرد رنج می برند و مانع از پاسخ به موقع کاربران می شوند.

همچنین غیر معمول نیست که پروتکل های وام رمزنگاری خود را از تصفیه ها سود می برند در حالی که وام های بلند مدت را نیز به دلیل عدم اطمینان غیرفعال می کنند.

این امر به ویژه در مورد جامعه Chainlink بیشتر صادق بوده است زیرا کاربران آن در نتیجه تصفیه ضرر زیادی می کنند در حالی که پروتکل وام AAVE زنده از آن بهره مند می شود.

سایر موارد نمایش داده شده توسط این پروتکل ها به شکل تجربه کاربر و قابلیت استفاده است که با برخی از تغییرات اساسی در طراحی به راحتی برطرف می شود.

رویکرد LINKLEND در مورد وامهای رمزنگاری شده

محصول جدید YFLINK قصد دارد “اولین پلت فرم وام و وام با وثیقه واقعی” باشد. برای دستیابی به این هدف ، LINkLEND قیمت رمزنگاری وثیقه را به جای ارزش USD به خود رمزعبور متصل می کند ، در نتیجه مشکلات احتمالی ناشی از تصفیه های گسترده را برطرف می کند.

بر اساس اعلامیه ، کاربران LINKLEND قادر به ضبط دارایی های مصنوعی (synTokens) معادل درصدی از رمز پایه خواهند بود که به نوبه خود بسته به قوانین موجود ایجاد شده توسط حاکمیت TFL و قیمت ، درصدی از سرمایه مشارکت در اختیار آنها قرار می دهد. نوسان دارایی اساسی.

برخلاف سایر پروتکل ها ، LINKLEND از عوامل وثیقه گذاری متغیر براساس عواملی مانند قیمت USD یا تصفیه ها استفاده نمی کند ، بلکه از مقدار SynTokens ضرب شده استفاده می کند. کاربران در هنگام ضبط SynTokens موقعیتی را باز می کنند ، سپس می توان با بازپرداخت SynTokens که در اصل ضبط شده است ، استفاده کرد..

نتیجه این روش این است که کاربران نیازی به در نظر گرفتن خطر تصفیه یا نگهداری وثیقه خود در شرایطی که در موقعیت باز هستند ، تسهیل استفاده از سیستم عامل و ایجاد انصاف بیشتر.

این امر به ویژه در زمانی که اشباع اتریوم می تواند منجر به ضرر شود ، از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا نیازی به عجله برای انحلال بر اساس نوسانات ناشی از یک پایه USD نیست..

YF Link: باتری LINKLEND

پروتکل LINKLEND توسط YF Link Token تأمین می شود ، که به شما امکان می دهد با دریافت درصدی از هزینه های پرداخت شده در زمان ضرب و بازخرید synTokens ، سودآورانی که در مجموعه حاکمیت YFL ، خزانه داری یا صندوق LINKPAD شرکت می کنند ، سود کسب کنند..

پیش بینی می شود که این امر منجر به رشد مداوم اکوسیستم های LINKLEND و YFLink با ارتقا استفاده از خدمات و ذخیره رمزها شود ، همه اینها بدون نیاز به اعتماد به انحلال کاربر است..

روش دیگری که کاربران می توانند سود خود را افزایش دهند ، استفاده از LPing در استخرهای synToken ، تولید هزینه های تجاری از کسانی است که بین دارایی های مصنوعی و دارایی های اصلی خود معامله می کنند..

رویکرد و ویژگی های منحصر به فرد LINKLEND گام های بعدی تکامل اکوسیستم YF Link است که به کاربران فعلی اجازه می دهد سود بیشتری کسب کنند و جایگزینی برای علاقه مندان DeFi که به دنبال یک سیستم بهتر هستند که متکی به ضررهای آنها نباشد ، ایجاد می کند..

در حالی که جنبه های فنی و روند تصمیم گیری در مورد طراحی هنوز منتشر نشده است ، جالب است که ببینید آیا LINKLEND با ایجاد یک سیستم عامل وام آسان تر و عادلانه برای رمزنگاری قادر به برهم زدن بازار DeFi خواهد بود یا خیر؟.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me