معرفی AO Blockchain ICO: زنجیره بلوکی برای تجارت ، بانک و سرمایه گذاری

IO Blockchain AO

بلاکچین AO از سیستم سایبری AO می آید ، که هدف آن قرار دادن فناوری پیشرفته در دسترس همه است. Blockchain AO یک سیستم جامع است که از تمام بخشهای بلاکچین از جمله توسعه ، تفویض اختیار و استقرار مراقبت خواهد کرد. این سیستم برای جلب نظر کسانی که می خواهند از بلاکچین استفاده کنند ، خواه مبتدی باشند یا سابقه سالها استفاده از فناوریهای بلاکچین را دارند ، طراحی شده است..

زنجیره بلوک AO

سیستم Blockchain AO مقیاس پذیر است و بر روی ترکیبی خوشه ای از اثبات سهام و اثبات بلاکچین هویت کار می کند که معاملات ماهیت مصرف کننده به مصرف کننده ، تجارت به مصرف کننده ، تجارت به تجارت و ارز را پوشش می دهد..

ویژگی های اصلی Blockchain AO چیست؟?

این تیم دارایی ها را “هسته” اصلی Blockchain AO می داند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد ارزش دارایی های فردی را در طول زمان ردیابی کنند ، مالکیت دارایی را منتقل کنند یا سهام دارایی های خود را در بورس یا یک قرارداد هوشمند بفروشند. به بیان ساده ، دارایی چیزی است که مالکیت طبقات مختلف دارایی را ردیابی می کند.

سیستم AO Blockchain همچنین شامل یک راه حل کامل هویتی است. اگر آن را با سرویس تأیید هویت دیگری ترکیب کنید ، سیستم Blockchain AO می تواند به شرکت های سراسر جهان مطابقت با AML / KYC را بدهد. کاربران می توانند هویت خود را با هر تعداد که می خواهند با تعداد کمتری به اشتراک بگذارند. اطلاعات هویت خصوصی باقی می ماند مگر اینکه بخواهید آنها را به اشتراک بگذارید.

ویژگی های Blockchain AO

Blockchain AO شامل قراردادهای هوشمند داخلی برای اطمینان از اقدامات استاندارد است. قراردادها همیشه استفاده ، اشتراک و پیکربندی ساده هستند و می توانند در مواردی مانند مدیریت پروژه و پردازش پرداخت یا مدیریت سبد سهام کامل و یا ارز به شما کمک کنند. AO Blockchain در هر لحظه حداقل از 101 نماینده فعال استفاده می کند. آنها مسئول پردازش معاملات در هر بلاکچین هستند و امنیت را امکان پذیر می کنند.

بورس Blockchain AO چه کاری انجام می دهد?

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید Blockchain AO بورس است. این تبادل کاملا غیرمتمرکز و در بلاک چین AO تعبیه شده است. این از زنجیره بلوک برای پردازش معاملات استفاده می کند و سپس معاملات پیچیده تر ، خرید و فروش از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود. این مبادله با BTC ، ETH ، BCH ، LTC و AOCoin آغاز می شود که به زودی ارزهای فیات یورو و USD نیز به آنها ملحق می شوند. با مبادله ، می توانید ارزهای رمزنگاری شده را با یکدیگر یا با یک فیات و معامله معامله کنید. برای پیوند دادن کارتهای بدهی و اعتباری و همچنین حسابهای بانکی پشتیبانی خواهد شد.

تبادل AO

این مبادله همچنین امکان معامله دارایی ها و همچنین سهام دارایی ها را به جز موجودی کالا فراهم می کند. شما قیمت های دارایی را با قراردادهای هوشمند تنظیم می کنید و یا آنها را در بورس دارایی وارد می کنید یا به طور خودکار با آنها معامله می کنید.

حتی توانایی وام های P2P نیز وجود دارد که در آن کاربران AO Blockchain با شرایط انتخابی خود به کاربر دیگری وام می دهند. این همه به دلیل قراردادهای هوشمند امکان پذیر است. سایر بخشهای صرافی شامل معاملات حاشیه ای و بودجه و سفارشات ، مانند سفارشات پنهان ، سفارشات خصوصی ، پر کردن یا کشتن ، توقف عقب ، توقف ، خرید / فروش ، محدود کردن و یکی دیگر را لغو می کند. این تیم همچنین در حال تحقیق درباره وام های تحت حمایت دارایی است تا این ویژگی را در آینده در دسترس قرار دهد.

با بلاکچین AO چه ارزهایی می توانید استفاده کنید?

ارز اصلی AO Blockchain AOCoin است که برای اجرای شبکه استفاده می شود. در ابتدا کاربران می توانند از BCH ، BTC ، LTC و ETH استفاده کنند. در نهایت ، کاربران می توانند از هر ارزی استفاده کنند ، چه خرید کنند ، چه فروش کنند ، چه معامله کنند یا کار دیگری انجام دهند. AO Blockchain System از هر ارز رمزنگاری شده و فیات موجود در حال حاضر پشتیبانی می کند. با تشکر از Gateways ، این سیستم می تواند با ارزهای دیگر ارتباط برقرار کند و اجازه دهد از آن برای ردیابی ارزش دارایی ، از طریق صرافی یا با قراردادهای هوشمند استفاده شود.

به طور پیش فرض ، هر حساب می تواند هر ارز رمزنگاری شده را بپذیرد. برای استفاده از ارزهای فیات ، باید هویت خود را به دلیل محدودیت های قانونی در مناطق خاصی از جهان تأیید کنید.

با AOCoin چه کاری می توانید انجام دهید?

یکی از مزایای بسیار زیاد دارنده AOCoin توانایی رأی دادن است. با داشتن یک دارنده رمز ، شما حق رأی دادن به نمایندگان را دارید و ویژگی های بعدی به آنها اضافه می شود. نمایندگان همچنین با تزریق AOCoin یا اصلاح شبکه برای مقابله با تورم برای حفظ ارزش ارز رای می گیرند.

AOCoin همچنین برای پردازش معاملات ، تبدیل شدن به نماینده ، صدور توصیه های تغییر پروتکل شبکه (فقط تفویض اختیار) و اعتبار سنجی استفاده می شود.

درباره ICO و پیش فروش چه باید بدانید?

AOCoin ، AOC, پیش فروش در حال انجام است. قیمت هر سکه 0.0025 دلار است و در زمان پیش فروش 500 میلیون AOC موجود است. ICO در ماه می 2018 با 40 میلیارد AOC دیگر با همان قیمت 0.0025 دلار برای هر AOC در دسترس خواهد بود. در حالی که قیمت هر سکه یکسان است ، کسانی که در پیش فروش شرکت می کنند با پایان ICO به عنوان یک تشکر برای همکاری اولیه ، AOC خود را دو برابر می کنند. جوایز ارجاع نیز وجود دارد ، 5 درصد در زمان پیش فروش و 2 درصد در زمان ICO.

فروش توکن

تمام درآمد حاصل از پیش فروش بلافاصله در اختیار تیم مشاور پشتیبان AO Blockchain قرار می گیرد ، از مشاوره نباشید ، برای این پروژه استفاده کند. درآمد حاصل از ICO در خزانه 3 در 5 Coinbase Vault نگهداری می شود. این درآمد تا زمانی که AOC نیز آزاد نشود آزاد نخواهد شد.

چه شماره های دیگری باید بدانید?

Blockchain AO حداکثر از حدود 9 سکه کوئینتیلیون پشتیبانی می کند. در نهایت 101 نماینده وجود خواهد داشت ، که فقط یک نماینده برای هر هویت مجاز است. برای بهبود کارایی نمایندگان در سراسر سیستم ، پنج بلاکچین وجود دارد.

نقشه راه به چه صورت است?

همانطور که گفته شد ، پیش فروش در حال انجام است. در همان زمان ، تیم همچنان به توسعه نسخه بتا AO Blockchain از جمله ایجاد و آزمایش آن با هدف نمایش سیستم ادامه می دهد. در طول هر دو فرآیند ، تیم بازاریابی گرد هم آمده است. ICO در ماه مه 2018 آغاز می شود و به دنبال آن یک تیم کامل توسعه می یابد. این تیم قادر خواهد بود تا توسعه AO Blockchain را نهایی کند ، سیستم تولید را به منظور جستجوی خطاهای امنیتی و کد به طور کامل بررسی کند و برنامه را منتشر کند. پس از راه اندازی ، سیستم همچنان ارائه می شود و ویژگی های مجاز و رفع مشکلات امنیتی را ارائه می دهد.

نقشه راه

نقشه راه همیشه در حال پیشرفت از طریق در دسترس است آها.

نتیجه

سیستم Blockchain AO طیف وسیعی از خدمات مبتنی بر بلاکچین را به روشی ارائه می دهد که استفاده از آن باید ساده باشد. این ابزارهای مورد نیاز برای توسعه در بلاکچین را فراهم می کند ، به کسانی که در صنایع مختلف هستند کمک می کند.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me