ivyKoin Cryptocurrency: پرداخت های امن و شفاف تجاری

ivyKoin ICO

ivyKoin یک ارز رمزنگاری شده در بلاکچین است که برای کمک به معاملات تجاری طراحی شده است. این هدف به طور خاص کمک به کسانی است که بیش از 10 هزار دلار معاملات تجاری انجام می دهند ، زیرا آنها به عنوان بخشی از سیستم پولی بین المللی نیاز به تأیید گسترده دارند. ivyKoin این تأیید صحت لازم را از طریق تعداد قابل توجهی از اطلاعات مشتری خود (KYC) و معامله خود را بدانید (KYT) در هر پرداخت ، بسیار بیشتر از هر سیستم فعلی موجود ، ارائه می دهد..

وب سایت ivyKoin

به زبان ساده ، تیم ivyKoin می گوید که این محصول داده بیشتری دارد ، از امنیت بیشتری برخوردار است و هیچ تأخیری ندارد. آنها گفتند که این همچنین قابل ردیابی ، ارزان تر ، آسان تر و سریعتر از رقابت است.

مزایای ivyKoin چیست?

در مقایسه با شبکه های پرداخت سنتی ، ivyKoin چندین مزیت دارد. در بالای لیست توانایی آن برای تسهیل ایمن انتقال پرداخت های رمزنگاری شده با داده های KYT و KYC مرتبط در یک شبکه قابل اعتماد وجود دارد. با افزودن مزایای مربوط به KYT و KYC ، ivyKoin همچنین اطلاعات بیشتری را در مورد این جنبه ها در درون انتقال تعبیه کرده و دسترسی قابل برگشت به این داده ها را برای مدیران شرکت ، حسابداران و موسسات مالی و غیره بر اساس اطلاعات مورد نیاز آنها فراهم می کند.

علاوه بر این ، ivyKoin به لطف بلاک چین عمومی ، منابع غیر قابل تغییر را برای پشتیبانی از داده های معامله به طور ایمن ذخیره می کند. ivyKoin می تواند در نرم افزار بانکی موجود ادغام شود ، و پیاده سازی و بهبود امنیت را آسان می کند. همچنین یکپارچه سازی ساده با نرم افزار حسابداری برای بهبود کارایی دفترداری را ارائه می دهد.

معماری ivyKoin چگونه به نظر می رسد?

شبکه ivyKoin از معماری شبکه دوتایی استفاده خواهد کرد. به این ترتیب ، کسانی که توکن ارسال می کنند در شبکه عمومی ivyKoin فعالیت می کنند در حالی که کسانی که تسویه حساب های مالی فیات را انجام می دهند از شبکه خصوصی ivyKoin استفاده می کنند. داده های KYC / KYT / AML که از تراکنش ها پشتیبانی می کند ، در ظروف رمزنگاری شده ذخیره می شود که شبکه عمومی ivyKoin به دلیل تعامل با قراردادهای هوشمند شبکه ivyKoin تولید می کند.

معماری ivyKoin

شبکه خصوصی ivyKoin از گره های اعتبار سنجی ساخته می شود که توسط اشخاص خارجی حمایت مالی می شوند. علاوه بر این ، این شبکه خصوصی ivyKoin مستقیماً توسط واسطه های مستقل و م institutionsسسات مالی همسو تأیید می شود. تیم ivyKoin احساس می کند که این به جای نیاز به جوایز بلوکی ، خطر هرزنامه شبکه را کاهش می دهد و مشوق های همسو را ارائه می دهد.

ivyKoin قصد دارد از یک الگوریتم برنامه ریزی شده برای تحمل عیب بیزانس ، مانند BFT استانبول ، برای توافق استفاده کند. این شامل هر شرکت کننده برای ایجاد بلوک و ارائه نتایج خود ، طبق یک برنامه دوره ای است. این شبکه برای تصویب محاسبه بلوک به اکثریت دو سوم رأی می دهد.

ivyKoin چگونه کار می کند?

معامله با ivyKoin هنگامی آغاز می شود که فرستنده به گیرنده می گوید قصد دارد با شبکه ivyKoin و IVYA ، هم با ایجاد حساب و هم با ارائه داده های KYC ، به BTC بپردازد. فرستنده داده های KYC ، از قبیل نوع معامله ، اسناد مورد نیاز بانک و هر آنچه که توسط حوزه قضایی گیرنده دریافت می شود را ارائه می دهد. فرستنده از وب سایت ivyKoin بازدید می کند تا BTC خود را به همراه هر هزینه مورد نیاز برای مبلغ معادل IVYA مبادله کند. با ارسال معامله کننده ، قیمت به مدت 10 دقیقه قفل می شود. سپس فرستنده می تواند مقدار IVYA را که ارسال می کند تأیید کرده و متعهد به ارسال آن شود. اطلاعات KYT و KYC به IVYA متصل هستند ، در یک شبکه پاکسازی توزیع شده خصوصی ذخیره می شوند و در محفظه داده ivyKoin ایمن هستند.

چگونه کار می کند

ivyKoin Data Container برای بررسی و پردازش به شبکه خصوصی ivyKoin ارسال می شود. فرستنده ، گیرنده یا موسسه مالی گیرنده می تواند داده ها را مشاهده کند. IVYA فرستنده تا زمانی که موسسه مالی گیرنده معامله را تأیید کند ، در حال نشستن است. این فرآیند به لطف معیارهای پذیرش خودکار که بانک برای گیرندگان و فرستنده های شناخته شده ایجاد می کند ، روانتر پیش می رود. هنگامی که موسسه مالی گیرنده معامله را بررسی کرد ، آنها می توانند آن را تأیید کنند. در صورت انکار ، فرستنده IVYA خود را پس می گیرد.

در صورت تأیید ، شبکه ivyKoin از ارسال کننده IVYA استفاده می کند ، جایی که به USD تبدیل می شود. بلافاصله در موسسه مالی گیرنده واریز می شود ، وجهی را در دسترس قرار می دهد. سرانجام ، سیستم یک رکورد معامله ایجاد می کند که فرستنده و گیرنده می تواند مشاهده کند ، و همچنین موسسه مالی گیرنده.

ivyKoin چقدر از داده های KYC و KYT استفاده می کند?

یکی از بزرگترین مزایای ivyKoin توانایی آن در جمع آوری اطلاعات بیشتر مربوط به تراکنش در مقایسه با شبکه های پرداخت سنتی و همچنین دسترسی این اطلاعات به موسسات مالی است. در واقع ، ivyKoin بیش از 70 نقطه داده KYC دارد که امنیت را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. برای مقایسه ، بیت کوین فقط یک ، سوئیفت 10 ، فدوایر 17 ، چیپس 9 و ACH دارای 10 است. حتی اگر همه این سیستم ها را با هم ترکیب کنید ، به اندازه ivyKoin امتیاز داده های KYC نخواهید گرفت..

KYT

الگوی مشابهی برای نقاط داده KYT صدق می کند ، زیرا ivyKoin بیش از 120 امتیاز دارد. برای مقایسه ، اطلاعات اصلی معامله معمولاً فقط 74 نقطه داده است ، اطلاعات حمل و نقل 21 امتیاز است ، قراردادهای تجاری 17 امتیاز دارند و هیچ چیز دیگری حتی نزدیک نمی شود.

ivyKoin Data Containers چیست؟?

ظروف داده ivyKoin ذکر شده ظروف رمزنگاری dxChain است که داده های KYT / KYC / AML را ذخیره می کند. آنها شامل فراداده مربوط به کانتینر و معامله ، جزئیات معامله ارسالی ، اطلاعات هویت فرستنده و هرگونه پیوست و اسناد پشتیبانی می شوند..

ivyKoin چگونه با Ripple مقایسه می شود?

بسیاری ivyKoin را با Ripple مقایسه می کنند ، زیرا این نزدیکترین همتا به سیستم عامل جدید است. ivyKoin قصد دارد بهبودهای بی شماری نسبت به Ripple و سایر altcoins های موجود ایجاد کند و آن را متمایز کند. طراحی اصلی Ripple شامل KYC ، KYT یا AML نیست. ivyKoin نه تنها آنها را شامل می شود بلکه برای از بین بردن موانع نقطه داده ای است که بین سیستم مالی فعلی و رمزنگاری وجود دارد..

ivyKoin vs Ripple

در حالی که Ripple هیچ داده KYT یا KYC مرتبط با ارز رمزنگاری شده خود ندارد ، ivyKoin شامل 74 KYC و بیش از 120 نقطه داده KYT ، به علاوه پرونده های مشتری در هر معامله است. علی رغم اینکه رمز ارز است ، Ripple از یک سیستم متمرکز برای اعتبار سنجی تراکنش استفاده می کند. با این حال ، ivyKoin تمرکززدایی را با یک سیستم غیرمتمرکز برای اعتبار سنجی معاملات افزایش می دهد.

سرانجام ، ریپل و سایر اقتصاد سکه های دولتی ، از جمله ذخایر بزرگ و خصوصی ، شفاف نیستند. ivyKoin رویکرد متفاوتی دارد ، اقتصاد سکه را با حجم معاملات سودمند خود ، که می توانید در دفتر عمومی مشاهده کنید ، هدایت می کند.

نتیجه

ivyKoin قصد دارد روشی را که مشاغل با امنیت بیشتر و توانایی پیوست کردن اطلاعات اضافی انجام می دهند ، افزایش دهد. به طور خاص ، ivyKoin سطح داده های KYC و KYT را که قبلاً غیرممکن بود فراهم می کند ، اطمینان حاصل می کند که همه افراد درگیر در یک معامله اطلاعات مورد نیاز خود را دارند.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me