معرفی Safinus: بستر سرمایه گذاری سرمایه گذاری برای ارزهای رمزپایه و ICO

Safinus ICO

صفینوس بستری است که به شما اجازه می دهد افراد تازه وارد دنیای ارزهای رمزنگاری شده به پرتفوی هایی که سود می برند ، بپیوندند. اساساً ، Safinus به شما امکان می دهد در ICO و ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید بدون اینکه مجبور باشید این کار را جداگانه برای هر یک انجام دهید. Safinus برای کسانی که دارای همه سطوح رمزنگاری و تجربه تجارت هستند جذاب خواهد بود. کسانی که دارای تجربه خواهند بود می توانند حجم سرمایه مدیریت شده خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و بازرگانان حرفه ای می توانند مشتریان جدیدی را در سطح جهان بیاورند.

Safinus چه مشکلاتی را برطرف می کند?

با ایجاد Safinus ، تیم پشتیبان آن امیدوارند که برخی از مشکلات فعلی بازار را برطرف کنند. برای سرمایه گذاران ، مسئله اصلی ، میزان صرف تلاش و زمان لازم برای مطالعه بازار رمزنگاری قبل از سرمایه گذاری است. بسیاری از سرمایه گذاران به سادگی دانش فنی لازم برای درک بلاکچین و ارز رمزنگاری شده را ندارند ، چه رسد به پیشرفت ها. علاوه بر درک مفاهیم کلی ، در حال حاضر سرمایه گذاران باید تحقیق کنند که کد های ICO سودآور هستند. سرمایه گذاران همچنین ممکن است نگران نبود چارچوب نظارتی موجود باشند.

وب سایت Safinus

حتی سرمایه گذاران باتجربه با درک صحیح از بازار مسائل خاص خود را دارند. مشکل اصلی که Safinus برای این سرمایه گذاران در نظر گرفته است محدودیت بودجه مدیریت شده آنها است. این تیم همچنین می خواهد با استفاده از وجوه رمزنگاری ، مانند چالش های مرتبط با آوردن مشتری جدید ، به ویژه در خارج از منطقه محل ، مسائل را اصلاح كند. هنگام کار با مشتری کوچکتر ، وجوه رمزنگاری باید زمان زیادی را صرف ارتباطات کنند زیرا سرمایه گذاران کوچک سوالات زیادی را می پرسند.

مهمترین مزایای Safinus چیست?

سرمایه گذاران باتجربه و همچنین وجوه رمزنگاری ، مزایای همپوشانی مانند توانایی ایجاد یک بستر شخصی و انتخاب معیارهای عضویت دیگران را تجربه خواهند کرد. آنها همچنین می توانند از سفارشی سازی خدمات ، جهانی شدن فعالیت های خود ، استراتژی های کنترل خودکار دارایی و توانایی اثبات سودهایی که اعلام می کنند ، لذت ببرند..

سرمایه گذاران جدید از توانایی سرمایه گذاری بدون نیاز به درک مکانیسم های ICO ، ارز رمزنگاری شده یا بلاکچین بهره مند خواهند شد. از آنجا که همه معاملات در بلاکچین ظاهر می شوند ، سرمایه گذاران همچنین می توانند صحت درآمد گزارش شده صندوق رمزنگاری را تأیید کنند. سرمایه گذاران همچنین موانع ورود کمتری دارند. اگرچه صندوق های رمزنگاری به دلیل عدم سودآوری با سرمایه اندک کار نخواهند کرد ، این پلتفرم عضویت در یک نمونه کارها را فقط با 100 دلار امکان پذیر می کند. سرانجام ، سرمایه گذاران بزرگتر می توانند مدیریت مورد اعتماد فردی را بدست آورند.

اجزای اصلی پلت فرم Safinus چیست?

برای اصلاح همه این مسائل ، سیستم عامل Safinus دارای چندین ویژگی است ، از مکانیزم ایجاد نمونه کارها شروع می شود. این عملکرد به سرمایه گذاران باتجربه اجازه می دهد تا نمونه کارهایی با ICO و ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کنند که سایر سرمایه گذاران (صرف نظر از تجربه) می توانند به آن بپیوندند. همچنین یک رتبه بندی نمونه کارها جهانی وجود دارد که به طور خودکار براساس درآمد ایجاد می شود.

اجزاء

معامله گران حرفه ای می توانند از Safinus برای سازگاری جداگانه با سرمایه گذاران بزرگ خود با سازوکار مدیریت دارایی های رمزنگاری منفرد استفاده کنند. مکانیسم دیگری وجود دارد که امکان معاملات همزمان در چندین مبادله با یک رابط را فراهم می کند و باعث بهبود نقدینگی دارایی می شود.

Safinus شامل یک سیستم رأی گیری برای افزودن ICO و ارزهای رمزپایه است ، چیزی که کاربران را از کلاهبرداری محافظت می کند. این پلتفرم همچنین شامل یک مبادله غیرمتمرکز ارز رمزنگاری شده و ابزارهایی است که امکان اتوماسیون مدیریت نمونه کارها و استراتژی های تجارت ارزهای رمزپایه را فراهم می کند..

چگونه می توانید نمونه کارها را با Safinus ایجاد و استفاده کنید?

معامله گران ، صندوق ها و سرمایه گذاران باتجربه می توانند اوراق بهادار با رمزها و ارزهای رمزپایه ایجاد کنند. برای ایجاد نمونه کارها ، سرمایه گذاران باید در سیستم عامل ثبت شوند ، سپس نمونه کارها را ایجاد کرده و استراتژی مدیریت دارایی های آن را توصیف کنند. سرانجام ، آنها باید توازن رمز SAF را پر کنند تا ایجاد نمونه کارها به پایان برسد. سپس سازندگان وجوه شخصی خود را واریز می کنند و آنها را متناسب با صلاحدید توزیع می کنند. یک نمونه کار با سرمایه گذاری اولیه بیشتر با اعتماد بیشتری مشاهده خواهد شد زیرا کاربران می دانند که مدیر نمونه کارها پول خود را به خطر می اندازد.

نمونه کارها

پس از ایجاد نمونه کارها ، می توانید معیارهایی را برای سرمایه گذاران که می خواهند عضو شوند انتخاب کنید. شما می توانید کمیسیون ثابتی را برای عضویت یا خروج ، کمیسیون از درآمد سرمایه گذار و حداقل زمانی را که سرمایه گذار باید نمونه کارها را تعیین کند. با ایجاد کمیسیون برای نمونه کارها ، درآمد خود را تعیین می کنید.

Safinus چگونه اوراق بهادار را ارزیابی می کند?

Safinus برای کمک به کاربران در انتخاب نمونه کارها برای سرمایه گذاری ، نمونه کارها را ارزیابی می کند. این کار با استفاده از نرخ ارز در محبوب ترین صرافی ها به دلار انجام می شود. در مورد توکن های ICO که هنوز در بورس نیستند ، ارزش بر اساس قیمت خرید است. مقادیر نمونه کارها روزانه محاسبه می شود تا اطلاعات به روز را به سرمایه گذاران ارائه دهد.

مبادله رمزنگاری غیرمتمرکز شامل چه مواردی خواهد بود?

هم اکنون نیز ، اکثر مبادلات رمزنگاری موجود به صورت متمرکز بوده و این امر باعث می شود تا آنها در معرض هک قرار گیرند. علاوه بر توانایی های سرمایه گذاری اوراق بهادار ، Safinus امیدوار است که یک مبادله کاملا غیرمتمرکز ایجاد کند ، که این مراحل را به صورت مرحله ای انجام خواهد داد. برای مرحله اول ، تیم تبادل سنتی ایجاد می کند که به صورت متمرکز است و می تواند با سایر API ها با API ها ارتباط برقرار کند.

برای مرحله دو ، سیستم ترکیبی خواهد شد. مبادلات مبتنی بر Ethereum از اصول مبادله غیرمتمرکز ، از جمله استفاده از قراردادهای هوشمند پیروی خواهند کرد. ارزهای رمزنگاری شده دیگر همچنان از مدل سنتی پیروی می کنند. این انتقال جزئی باید امنیت سیستم را بهبود بخشد.

سرانجام ، مرحله سوم شامل ایجاد یک مبادله غیرمتمرکز جهانی است. همچنین از تبادلاتی از نوع میان زنجیره ای پشتیبانی خواهد کرد. از آنجا که سیستم به هیچ یک از طرفهای کنترل کننده بستگی نخواهد داشت ، بازرگانان و سرمایه گذاران می توانند به امنیت سرمایه خود اعتماد کنند. این مرحله نهایی به توسعه فناوری اضافی نیاز دارد و Safinus در حال تحقیق درباره گزینه های مختلفی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

تبادل

چه باید در مورد رمز Safinus بدانید?

Safinus Token ، SAF ، دارای استاندارد ERC-20 است و توسط مدیران نمونه کارها استفاده می شود. برای تهیه نمونه کارها ، مدیران باید حداقل 200 SAF داشته باشند. توکن های SAF فقط در زمان ICO با 1 SAF برابر با 1 دلار آمریکا منتشر می شوند. نود و دو درصد از توکن ها از طریق ICO توزیع می شود ، 3 درصد در مبارزات انتخاباتی و 5 درصد به روابط عمومی و بازاریابی اختصاص می یابد. سقف سخت 16 میلیون دلار وجود دارد و SAF فروخته نشده سوخته خواهد شد.

جزئیات ICO

پیش فروش از 23 ژانویه تا 14 فوریه 2018 ادامه دارد. در طول پیش فروش ، پاداش از 50 تا 20 درصد تخفیف است ، و تخفیف های بالاتر در اوایل است. ICO از 2 مارس تا 2 آوریل با 10 درصد تخفیف در هفت روز اول اجرا می شود.

نتیجه

برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری و ICO را شروع کنند اما نمی دانند از کجا شروع کنند ، Safinus گزینه ای عالی است. همچنین باید برای معامله گران باتجربه ای که می خواهند به دنیای رمزنگاری منشعب شوند و دانش و مهارت خود را از طریق اوراق بهادار به خوبی استفاده کنند ، انتخاب خوبی باشد.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me