مقدمه SGPay ICO: Cryptocurrency Wallet & Payments

SGPay

SGPay یک سیستم عامل کیف پول نسل 3 است. SGPay Token از فناوری Ethereum در بلاکچین استفاده می کند و به عنوان رمز تشویقی و سودمندی در بستر SGPay استفاده می شود.

SGPay چه کاری انجام می دهد?

SGPay اساساً یک سرویس کیف پول است. این سرویس برای انجام بسیاری از وظایف فقط از یک سیستم عامل استفاده می کند. کاربران می توانند با استفاده از کارت های اعتباری خود پرداخت الکترونیکی انجام دهند ، ارزهای رمزپایه خود را خریداری و بفروشند یا از خدمات گسترده ای در داخل استفاده کنند. این به کاربرانش روشی شهودی برای مدیریت همه دارایی هایشان در یک نقطه می دهد.

SGPay ICO

به زبان ساده ، SGPay تقریباً همه چیز – از پرداخت های الکترونیکی کارت اعتباری و کارت نقدی شما ، تا کیف پول الکترونیکی رمزنگاری شده و فیات – را در یک مکان با هم ترکیب می کند. در عین حال ، خدمات متعدد یکپارچه ای مانند یک مرکز خرید آنلاین ، توانایی پرداخت قبض های آب و برق ، اجاره دوچرخه و غیره را فراهم می کند..

آنچه در مورد زمینه پرداخت موبایل در آسیا باید بدانید

برای دریافت ایده بهتر اینکه چرا SGPay چنین تغییری در جنوب شرقی آسیا ایجاد می کند ، نگاه دقیق تری به صحنه رشد پرداخت های تلفن همراه در آسیا بیندازید. در حال حاضر ، جنوب شرقی آسیا به تنهایی 12 میلیارد دلار صنعت پرداخت الکترونیکی دارد. علاوه بر این ، منابع معتبری مانند Straits Times به طور منظم به رشد آن اشاره می کنند. در حقیقت ، برخی تخمین ها می گویند که تا سال 2021 ، جنوب شرقی آسیا بیش از 30 میلیارد دلار پرداخت موبایل خواهد داشت. بیشتر و بیشتر کاربران در جنوب شرقی آسیا و فراتر از آن خواستار خدمات پرداخت تلفن همراه هستند. این رشد در حالی اتفاق می افتد که کاربران بیشتری خواهان جایگزینی برای حمل پول نقد هستند ، چیزی که آن را ناخوشایند و ناامن می دانند.

پرداخت در آسیا

البته ، این رشد در بعضی از مناطق آسیا به دلیل ترس از سرقت هویت ، یا عدم دانش کافی ، کندتر از مناطق دیگر است. اینجاست که یک پلت فرم قابل اعتماد مانند SGPay وارد عمل می شود. با طراحی ساده آن ، حتی افرادی که با فناوری آشنا نیستند و یا رمزارزها و رمز و رازها نمی توانند به آن عادت کنند. به دلیل ویژگی های امنیتی گسترده آن ، سرقت هویت هیچ نگرانی ندارد.

چگونه SGPay آماده تسلط بر حوزه ارزهای رمزنگاری در حال رشد در سنگاپور است?

سنگاپور منطقه ای در جنوب شرقی آسیا با یکی از قوی ترین رشد ارزهای رمزپایه است. افزایش اخیر بیت کوین منجر به علاقه بیشتر به مجموعه های رمزنگاری و چندین ارز رمزپایه جدید در این کشور شده است. از بین همه ارزهای رمزپایه موجود در سنگاپور ، SGPay به دلیل عملی بودن در دنیای واقعی قرار است بر این حوزه تسلط یابد ، کیفیتی که در میان استارت آپ های محلی وجود ندارد.

بسیاری از این سیستم عامل ها منحصر به فرد بودن ایده ها و مبادلات رمزنگاری آنها را در اولویت قرار می دهند – اما هدف SGPay بستری است که افراد می توانند در طول زندگی روزمره خود از آن استفاده کنند. همه خرید می کنند و SGPay سادگی را در این عمل به ارمغان می آورد. این موفقیت روز افزون سیستم عامل هایی مانند Apple Pay را می گیرد و طراحی آن را وارد دنیای ارزهای رمزپایه می کند تا کاربران بتوانند با دارایی های رمزنگاری یا فیات خود در فروشگاه ها ، آنلاین و موارد دیگر پرداخت کنند..

ویژگی های پرداخت SG

سنگاپور محل اصلی SGPay خواهد بود ، اما آماده گسترش آن به بقیه آسیای جنوب شرقی است. پس از حضور ، این امکان برای ده ها میلیون کاربر فقط در انتظار ورود به دنیای کیف پول های الکترونیکی و پرداخت های تلفن همراه فراهم خواهد شد..

برخی از ویژگی های برجسته SGPay چیست?

بزرگترین قرعه کشی SGPay توانایی انجام کلیه معاملات روزانه در یک برنامه واحد است ، از خرید بلیط فیلم و خرید آنلاین گرفته تا خرید بیت کوین و انجام پرداخت های الکترونیکی. SGPay مدیریت ارزهای رمزپایه شما را بدون توجه به جایی که هستید آسان می کند ، از جمله توانایی خرید و فروش در سیستم عامل خود. نسخه تلفن همراه دارای ردیابی نمونه کارها در زمان واقعی 24/7 خواهد بود ، بنابراین شما همیشه می دانید دقیقاً کجا ایستاده اید.

ویژگی های پرداخت SG

در حالی که اکثر سیستم عامل های مشابه موجود در بازارهای دیگر تنها توانایی پرداخت با ارزهای فیات یا ارزهای رمزپایه را دارند ، SGPay هر دو را انجام می دهد. هرکدام از ارزهای مورد علاقه خود را در خرده فروشان شرکت کننده استفاده کنید ، بنابراین کنترل کامل امور مالی خود را در دست دارید. با نگاهی به جنوب شرق آسیا ، SGPay بیش از هر کیف پول الکترونیکی محلی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. این پشتیبانی به توانایی متنوع سازی سبد الکترونیکی شما ، کاهش خطر و محافظت از منافع مالی شما تبدیل می شود.

کاربران می توانند از موجودی فیات ذخیره شده خود برای انتقال پول به سایر کاربران استفاده کنند. SGPay قصد دارد یک سیستم پاداش درآمدزا ایجاد کند تا هنگام خرید در مرکز خرید اینترنتی شریک ، امتیازات پاداش را بدون تاریخ انقضا یا شرایط طولانی و خسته کننده دریافت کنید. برای امنیت ، SGPay شامل تأیید بیومتریک و چندین محافظ داخلی دیگر است.

SGPay مشارکت های بزرگ را با بانک های محلی و همچنین سایر اهداف عمودی هدف قرار داده است. این پلت فرم به عنوان یک پلت فرم ترکیبی و نه یک بازی رمزنگاری خالص مدل سازی شده است ، بنابراین همکاری با صنعت بانکداری سنتی آسان تر است.

چه باید در مورد رمز SGPay بدانید?

SGPay Token ، SGP ، مبتنی بر بلاک چین Ethereum است. این تیم یک بسته ثابت 3.8 میلیون SGP دریافت می کند و بسته به فروش طی ICO ، عرضه عمومی تا 10 میلیون خواهد بود. بسته به موفقیت فروش ، این امر منجر به عرضه کلی بین 3.8 تا 13.8 میلیون نفر خواهد شد.

دوره مشارکت در پیش فروش در تاریخ 1 تا 14 فوریه برگزار می شود و به شرکت کنندگان دو هفته فرصت می دهد تا درگیر شوند. در این دوره پیش فروش ، 2 میلیون نشانه در دسترس خواهد بود که بقیه در دوره اصلی فروش در دسترس هستند.

کسانی که رمز را در اختیار دارند ، هنگام خرید یا فروش ارزهای رمزپایه با استفاده از کیف پول ، هزینه معاملات کمتری دریافت می کنند. همچنین می توانید از رمزهای SGPay درست مانند بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده مهم دیگر برای انتقال یا پرداخت استفاده کنید..

فروش توکن SGPay

کسانی که رمز را در اختیار دارند ، هنگام خرید یا فروش ارزهای رمزپایه با استفاده از کیف پول ، هزینه معاملات کمتری دریافت می کنند. همچنین می توانید از رمزهای SGPay درست مانند بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده مهم دیگر برای انجام انتقال یا پرداخت استفاده کنید..

SGPay به چند کاربر امیدوار است که بدست آورد?

مانند هر سیستم عامل دیگر ، SGPay نمی خواهد با پیش بینی تعداد کاربران محدود شود و رشد بیشتر را به عنوان یک چیز عالی ارزیابی می کند. با این حال ، براساس تحقیقات تیم درمورد تقاضای پرداخت تلفن همراه و محصول پیش بینی هایی انجام شده است.

اهداف SGPay

در سال 2018 ، تیم قصد دارد 500،000 کاربر فقط در سنگاپور داشته باشد. در طول سال 2019 ، آنها امیدوارند که بتوانند نفوذ خود را در سراسر منطقه آسه آن با 5 میلیون کاربر گسترش دهند. در سال 2020 ، امید است که این منطقه با 50 میلیون کاربر در منطقه APAC گسترش یابد.

موارد دیگر در نقشه راه SGPay چیست?

در نیمه اول سال 2018 ، SGPay در فاز 2 خواهد بود. در این مدت ، رویداد تولید رمز (TGE) برگزار می شود و نمونه اولیه پلت فرم منتشر می شود. این مرحله همچنین شامل راه اندازی عملکرد کیف پول الکترونیکی ، لیست نشانه های SGPay تأیید هیئت مشاوره است. در فاز سه ، نیمه دوم سال 2018 ، تیم عملکرد پرداخت الکترونیکی را راه اندازی می کند ، درایو پذیرش فشرده را دارد ، از نشانه های بیشتری پشتیبانی می کند و هم در مشارکت های استراتژیک و هم در بازاریابی جامعه شرکت می کند. در فاز چهار ، نیمه اول سال 2019 ، مشارکت بازرگانان مشاهده خواهد شد. قابلیت های SDK و API ؛ و ادغام برای NFC ، QR و CC.

نتیجه

SGPay بستری است که به دلیل قابلیت ورود به زندگی روزمره همه ، از مزایای بسیاری برخوردار خواهد بود. این مفهومی را در جنوب شرقی آسیا بی سابقه به وجود می آورد که ثابت شده در سایر مناطق جهان نیز موفق است. SGPay با داشتن تیم قدرتمندی از این پروژه وعده داده است كه می تواند بستری مفید برای افراد در سنین مختلف و سواد فنی باشد ، و حتی آگاهی بیشتری نسبت به پرداخت الکترونیکی و ارزهای رمزپایه در سنگاپور و بقیه جنوب شرقی آسیا به ارمغان می آورد.

لینک های مفید