Uulala: برنامه مالی تسریع درج مالی برای Un-bank

UUlala Pre-ICO

اولولا خود را به عنوان یک برنامه مالی همه در یک بازار که به مصرف کنندگان نقدی کمک می کند تا دارای اعتبار شوند ، به بازار عرضه می کند. هدف اصلی Uulala تسهیل و تسریع درمجموع مالی افرادی در قاره آمریکا است که دارای بانک و زیر بانک نیستند. این ابزارها را برای این گروه ها فراهم می کند که به آنها امکان می دهد در تجارت الکترونیکی شرکت کنند ، پول ارسال کنند ، اعتبار بسازند و به طور کلی دنیای فقط پول نقد را ترک کنند..

اولولا

این شرکت متعلق به اقلیت است. بیشتر سهامداران آمریکای لاتین هستند که نسل اول یا دوم هستند. به این ترتیب ، Uulala می خواهد اعتماد به سیستم های بانکی سنتی را در میان لاتین ها و سایر گروه ها با احساس بی اعتمادی نسبت به این سیستم ها بهبود بخشد. دستیابی به ابزارهای مالی مانند ایجاد اعتبار ، خدمات حواله و معاملات امن هدف اصلی است. اما این مزیت ثانویه نیز فراهم آوردن دسترسی به خرید و سرگرمی است که بانکی قادر به دسترسی به آن نیست. اساساً ، اولولا اجازه می دهد کسانی که در حال حاضر به اقتصاد فقط پول نقد اعتماد می کنند ، وارد اقتصاد رسمی شوند.

Uulala چه موضوعاتی را هدف قرار می دهد?

Uulala می خواهد مشکلات مربوط به غیر بانکی بودن را حل کند. این شامل هزینه های بالای خدمات از جمله افتتاح یا نگهداری حساب بانکی ، حواله پرداخت قبض و چک نقدی ، همراه با عدم دسترسی به تجارت الکترونیکی است. این چالش ها به ویژه برای کسانی که درآمد کمی دارند به دلیل هزینه ها مشکل ساز است. این کارمزد مانع قابل توجهی در معاملات بانکی است.

علاوه بر این ، Uulala می خواهد آنچه را که “خنثی معامله” نامیده می شود ، از بین ببرد. این به این واقعیت اشاره دارد که این مصرف کنندگان بیشتر معاملات را به صورت نقدی انجام می دهند. این بدان معناست که آنها هیچ فرصتی برای ایجاد اعتبار ندارند. این به نوبه خود باعث خلأ در تاریخ مالی آنها به جای لیست معاملات می شود.

مشکل

چه کسی بازار هدف Uulala است?

بازار هدف Uulala اقلیت ها و لاتین ها هستند. این منطقی است ، زیرا اکثر سهامداران بخشی از این گروه هستند. این جمعیت توسط بانکداری بسیار کم است. در واقع ، آنها کم فروشی ترین بازار هستند که بیشترین رد پای مالی را دارند. در حقیقت ، اولولا این واقعیت را ذکر می کند که دالان حواله از ایالات متحده به مکزیک شامل بیش از 25 میلیارد دلار است که سالانه ارسال می شود. به بیان بهتر ، این چیزی بیش از صادرات نفت مکزیک است. علاوه بر این ، قدرت خرید لاتین در ایالات متحده 2.3 تریلیون دلار است. این مبلغ به 10.000.000 دلار از مکزیک ، 1.736.000 دلار از کلمبیا ، 1.288.000 دلار از گواتمالا ، 1.192.000 دلار از هندوراس و 1.000.000 دلار از السالوادور تقسیم می شود..

در پنج کشور برتر لاتین ، 97 درصد از حواله ها فیزیکی است ، در حالی که تنها سه درصد از آنها دیجیتال است. این نشان دهنده عدم دخالت در فعالیت های ایجاد اعتبار و بانکداری است. با بیش از 600 میلیون نفر از جمعیت لاتین در ایالات متحده و همچنین مکزیک از طریق برزیل ، بازار هدف Uulala قابل توجه است.

کشورهای لاتین

چه داده هایی Uulala جمع آوری می کند و چرا اهمیت دارد?

در حال حاضر ، یک پایگاه داده قابل توجهی وجود ندارد که توانایی های مالی و عادت های هزینه لاتین های تحت بانک را نشان دهد. تلاش برای داده هایی که انجام شده است ، فعالیت روزمره را به روشی که برای درک واقعی این عادات و آمار لازم است نشان نمی دهد. علاوه بر ارائه خدمات بانکی ، تیم علوم داده از Uulala تجزیه و تحلیل اسناد را پیاده سازی می کنند. این به آنها کمک می کند درک کنند چه رویدادهایی افراد را ترغیب می کند رفتار مورد نظر ، خرید یا شرکت در یک رویداد پیگیری شده خاص را شروع کنند.

این جمع آوری داده ها یک پایگاه داده غیربانکی غیرمتمرکز و پر از کاربر ایجاد می کند که تبلیغ کنندگان شخص ثالث می توانند از آن استفاده کنند و Uulala می تواند از آن به صورت داخلی استفاده کند. Uulala همچنین مسیرهای تبدیل آفلاین را ردیابی می کند. این امر به این دلیل است که می تواند تبدیلات آفلاین را به رفتارهای مبتنی بر مکان که کاربران انجام می دهند متصل کند.

Uulala چه خدماتی را ارائه می دهد?

Uulala طیف وسیعی از خدمات مالی را که می تواند به آنها کمک کند تا آینده خود را تغییر دهند ، در اختیار بانک های غیر بانکی و زیر بانک خود قرار می دهد. Uulala الگوریتم های اختصاصی اعتبار خرد خود را دارد. این همچنین شامل فرآیندهای مرتبطی است که پلت فرم می تواند برای برون ریزی تاریخ خرید و همچنین عادات رفتاری استفاده کند. بر اساس این اطلاعات ، Uulala می تواند لحظه به لحظه توانایی های واقعی مالی کاربر را پیش بینی کند.

خدمات

Uulala تشخیص می دهد که اکثر فعالیت های مالی بر نمره اعتبار استاندارد تأثیر نمی گذارد و سیستم FICO در سراسر جهان کار نمی کند. به همین دلیل ، این شرکت می خواهد تغییراتی ایجاد کند که به مصرف کنندگان جهانی امکان دسترسی به خدمات و محصولات مورد نظرشان را بدهد. این پلتفرم از لحاظ پیگیری فعالیت های مالی بی نظیر است. سپس ، این ردیابی را با فناوری پایگاه داده غیرمتمرکز ترکیب می کند. تمام این اطلاعات و فناوری قابلیت اعتبار کاربر را به شکلی نشان می دهد که نمره اعتبار سنتی نمی تواند.

آنچه Uulala قبلاً به دست آورده است?

در Q1 سال 2017 ، Uulala تیم فناوری نهایی خود را جمع کرد. این شرکت 18 سال تجربه در زمینه ایجاد پایگاه داده ، بانکداری و Fintech دارد. در Q2 همان سال ، آن اولین نسخه از برنامه تلفن همراه خود را با دو ویژگی از شش ویژگی برنامه ریزی شده خود و یک رابط کاربری ارتقا یافته برای سادگی ، راه اندازی کرد. همچنین 250 هزار دور برای سرمایه گذاری بسته شد. در Q3 ، شرکای حواله ، شرکای شارژ تلفن همراه و شرکای پرداخت قبض را فعال کرد. این کشور همچنین سیستم جدید وام دهی خود را برای امتیازدهی توسعه داده است. Q4 با کارتهای بانکی ادغام شد.

نقشه راه به چه صورت است?

در Q1 سال 2018 ، Uulala در حال کار بر روی رویداد رمز خصوصی خود است. در حال حاضر در مرحله سه مرحله خصوصی است. بعدی Pre-ICO خواهد بود. در این سه ماهه همچنین شاهد ادغام برنامه خود برای بارگیری پول با قرارداد پایگاه داده غیرمتمرکز و فعالیتهای سیستم خواهیم بود. دور بعدی کاربران بتا MLM در این سه ماه به سیستم پردازنده منتقل می شوند. همچنین 500 مکان چند سرویس را در اختیار شما قرار می دهد. این فروشگاه ها شامل خرده فروشی های مالیاتی و بیمه برای کمک به حمل و نقل عمومی و بارگیری مشتریان هستند.

نقشه راه

رویداد عمومی ICO در Q2 2018 برگزار خواهد شد. این همچنین زمانی است که Uulala قراردادهای هوشمند را برای بارگیری وجوه به روش همتا به طور کامل اجرا می کند. همچنین یک کمپین بازاریابی عمومی در مکزیک و ایالات متحده برگزار خواهد شد. این آژانس برای جمع آوری اعتبار برای استفاده از سیستم کارت پیش پرداخت ادغام خواهد شد.

Q3 شامل ادغام ماژول وام های خرد است. این امر به این دلیل است که سایر ارائه دهندگان می توانند در اکوسیستم شرکت کنند. سیستم Uulala نرخ و پیشنهادات خود را به مشتریان نشان می دهد تا بتوانند به راحتی انتخاب کنند. همه کشورهای LATAM همچنین می توانند قبض قبض ، اعتبارات خرد و حواله دریافت کنند. در Q4 ، عرضه ، از جمله راه حل های جدید انتقال پول رمزنگاری ، ادامه خواهد یافت.

نتیجه

اولا اولا هدف اصلی خدمت به بانك های بدون بانك و زیر بانك در سراسر آمریكای لاتین است. این امر به آنها امکان می دهد اعتبار ایجاد کنند و از خدمات مالی فعلاً در دسترس آنها استفاده نکنند. پس از تکمیل ، Uulala این امکان را دارد که به این کاربران زیرپای بانکی امکان دسترسی به بازارها و سرویس هایی را بدهد که قبلاً در دسترس نبودند..

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me