بررسی Bitsgap: معاملات ارز رمزنگاری ، داوری ، سیگنال ها و ربات های معاملاتی

اگر می خواهید ارزهای دیجیتال خود را از راحتی خانه خود معامله کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که از یک پلت فرم استفاده می کنید که مملو از ابزار ، بینش و البته – هزینه های رقابتی و کمیسیون است..

با این اوصاف ، معامله گران فصلی معمولاً از چندین صرافی برای دسترسی به بازارها و جفت های خاص استفاده می کنند یا از فرصت های آربیتراژ استفاده می کنند. حرکت از مبادله به مبادله می تواند دست و پا گیر و زمانبر باشد.

با این فرض, بیتسگپ این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمام مبادلات خود را در یک مکان متصل کنید. این مورد با انبوهی از امتیازات اضافی همراه است – مانند امکان اجرای استراتژی های آربیتراژ با سهولت و استقرار ربات های پیشرفته برای تجارت همزمان در چندین سیستم عامل.

به همین ترتیب ، Bitsgap برای پاسخگویی به نیازها و انتظارات بسیاری از معامله گران ارزهای رمزپایه تکامل یافته است.

در این بررسی Bitsgap ، ما همه چیزهایی را که می توان در مورد خدمات مبادله متقابل ارائه شده توسط ارائه دهنده دانست ، کشف می کنیم.

از Bitsgap دیدن کنید

Bitsgap در یک نگاه

بیتسگپ با یافتن بهترین نرخ ها و مدیریت موثر نمونه کارها به عنوان راهی جدید برای تجارت از طریق مبادلات متعدد تبلیغ می شود. این پلتفرم به شما امکان می دهد همه این عناصر را زیر یک سقف قرار دهید و با کلیک یک دکمه دسترسی از یک حساب را فراهم کنید. این ویژگی ها با دقت طراحی شده است که شما را قادر می سازد:

 • به سرعت نرخ های بازارهای ارز دیجیتال را مقایسه کنید
 • تجارت کنید و بلافاصله بین مبادلات مختلف جابجا شوید
 • سرمایه گذاری های خود را پیگیری کنید
 • انواع سفارشات اساسی و پیشرفته
 • از اختلاف قیمت بین مبادلات با استفاده از آربیتراژ استفاده کنید
 • استراتژی های خود را از طریق تسهیلات حساب آزمایشی بدون به خطر انداختن هیچ سرمایه ای آزمایش کنید

در حال حاضر ، Bitsgap با 30 صرافی از جمله Binance ، Kraken ، Bitfinex و غیره ادغام شده است. معامله گران به 10،000 جفت معامله ارز رمزنگاری شده و چندین شاخص فنی موجود برای تدوین استراتژی های شما دسترسی دارند. این پلتفرم رابط کاربری بهینه و بصری را برای معامله گران مبتدی و باتجربه ارائه می دهد.

پلت فرم تجارت همه در یک Bitsgapپلت فرم تجارت همه در یک Bitsgap

با بیتس گپ چه کاری می توانید انجام دهید?

در زیر برخی از ویژگی های اصلی را باز می کنیم موجود در Bitsgap.

تجارت

بخش تجارت Bitsgap از رابط کاربری زیبایی برخوردار است که کاملاً کاربردی است. بیتسگپ برای اینکه تجربه تجارت خود را تا حد ممکن روان کند ، توانایی ها و ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • نمودارهای TradingView
 • بیش از 100 شاخص فنی
 • انواع نمودارهای قابل برنامه ریزی
 • تجسم تجارت از طریق نمودارها

منطقه تجارت دارای یک صفحه نمودار تعاملی ، شامل معاملات اخیر و سفارشات باز شما است. همچنین می توانید تعادل خود را در هر یک از مبادلات مرتبط با خود مدیریت کنید ، موقعیت های باز را ردیابی کرده و تاریخچه تجارت خود را مشاهده کنید.

صفحه تجارتصفحه تجارت

این رابط به شما امکان می دهد با کلیک بر روی نام پلت فرم بالای صفحه نمودار ، به راحتی بین مبادلات مختلف جابجا شوید.

Bitsgap همچنین دستورالعمل های مختلف تجاری را تنظیم کرده است تا به شما امکان کنترل بیشتر بر فعالیت های معاملات ارزهای رمزنگاری شده شما را بدهد.

 • سفارشات توقف ضرر و سود برای محدود کردن ضرر و زیان خود در صورت چرخش تجارت بدتر.
 • سفارش سایه که به شما امکان می دهد دفتر سفارش بورس را معامله کنید – با سفارشاتی که فقط در صورت رسیدن به قیمت تعیین شده انجام می شوند. این سفارش صرفاً از طریق دستورالعمل های ارسالی از طریق API وجود خواهد داشت اما از نظر سایر معامله گران پنهان خواهد بود.
 • سفارشات محدود را متوقف کنید با یک قیمت تعیین شده اجرا می شوند ، که بر اساس آن سفارش به عنوان یک سفارش محدود برای خرید یا فروش با قیمت محدود در نظر گرفته می شود.
 • سفارشات بازار به شما امکان می دهد سفارشات را فوراً با بهترین قیمت بازار موجود اجرا کنید.

علاوه بر این ، Bitsgap همچنین مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل تجاری را برای تحقیق در مورد عملکرد همه جفت های معاملاتی محبوب ارائه می دهد. شما می توانید گزینه تنظیم یک بازه زمانی را انتخاب کنید ، یک سبک نمودار را انتخاب کنید و در کنار شاخص های مختلف کار کنید.

ربات معاملات ارزهای رمزنگاری شده

ربات تجارت Bitsgap یک ویژگی منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد از بازارهای بسیار ناپایدار ارز رمزنگاری شده نهایت استفاده را ببرید. ربات تضمین می کند که سرمایه گذاری های شما به طور متناسب در محدوده انتخابی شما توزیع می شود ، بنابراین می توانید از هر حرکت بازار سود ناچیز اما مکرری کسب کنید. هنگامی که قیمت به محدوده مورد نظر رسید ، سفارشات اجرا می شوند و سفارشات جدیدی ثبت می شود.

ربات اطمینان حاصل خواهد کرد که بر اساس قیمت های فعلی ، سفارشات خرید و فروش شما به طور خودکار تنظیم می شود تا بهترین فرصت ها را پیدا کند. مهمترین مزیت در اینجا این است که ربات معاملات شما را بلافاصله انجام می دهد.

ربات معاملات ارزهای رمزنگاری شدهربات معاملات ارزهای رمزنگاری شده

به همین ترتیب ، این شانس را دارید که از کمترین حرکت قیمت در بازار بهره مند شوید – در حالی که ضررهای خود را محدود می کنید. سرمایه گذاری های شما بر اساس استراتژی شبکه ، با تقسیم دامنه قیمت خود به چندین سطح یا شبکه ، توزیع می شود.

دو استراتژی ربات در بستر Bitsgap وجود دارد. در مرحله اول ، ربات ‘Classic’ از همان مقدار معادل ارز پایه در هر شبکه استفاده می کند. این بدان معنی است که در هر سطح همان مقدار ارز پایه را خریداری و می فروشد.

استراتژی “SBOT” مقادیر مختلف ارز پایه را در هر سطح شبکه خریداری و می فروشد. با این حال ، توزیع سرمایه گذاری برابر را نیز تضمین می کند.

برای اینکه بتوانید از سرویس ربات معاملات استفاده کنید ، باید حداقل مبلغی را در دسترس داشته باشید. این مقدار توسط:

 • حداقل اندازه سفارش جفت انتخاب شده در تبادل مربوطه
 • تعداد سفارشات انجام شده توسط ربات

هنگامی که API مبادله خود را به ربات معاملاتی Bitsgap متصل کردید ، می توانید ربات را برای کار با استراتژی تجارت مورد نظر خود انتخاب کنید. Bitsgap قبلا چندین استراتژی از پیش تعریف شده را که از طریق آزمایش مجدد ثابت شده اند ، تنظیم کرده است.

اگر می خواهید یک استراتژی جدید را امتحان کنید یا مطمئن شوید که همه چیز روان اجرا می شود ، ویژگی backtest می تواند نحوه واکنش ربات شما به تغییرات بازار را نشان دهد.

از آنجا که ربات معاملاتی می تواند در ترکیب با سایر ویژگی ها استفاده شود ، شما از بین دو گزینه متفاوت سیستم عامل انتخاب نخواهید کرد. درعوض ، این باعث افزایش شانس سود شما خواهد شد ، در حالی که این سیستم عامل برای کاربرانی که روزانه چندین معامله انجام می دهند جذاب تر است.

سیگنالها

سیگنالها چگونه Bitsgap شما را در جریان تغییرات قابل توجه بازار قرار می دهد. این موارد ناهنجاری های قیمت را به شما اطلاع می دهد. اگر حرکت قابل توجهی در ارزش ارز رمزنگاری شده وجود داشته باشد ، به شما هشدار داده می شود. این به شما کمک می کند که در بالای جفت معاملات خود باشید و در صورت مخالفت یا مخالفت بازار به سرعت وارد عمل شوید.

سیگنالهاسیگنالها

Bitsgap داده های مربوط به روند جفت های مختلف معاملاتی ارز رمزنگاری شده را جمع آوری کرده است. اگر هر سکه شروع به نشان دادن بی نظمی خارج از الگوی معمول کند ، به لیست سیگنال ها وارد می شود. علاوه بر این ، این پلت فرم از شاخص های فنی نیز برای بررسی اینکه آیا یک حرکت سریع می تواند سیگنال تجاری محسوب شود استفاده می کند.

علائم تجاری Bitsgap برای کمک به معامله گران برای جلوگیری از ریسک شما سفارشات ضرر و زیان مناسب را تنظیم می کنند. شما می توانید بر اساس قدرت سیگنال ، افزایش درصد ، تبادل و زمان ، آنچه را که برای شما سیگنال است فیلتر کنید.

داوری رمزنگاری

تجارت در صرافی های مختلف ممکن است کاری پیچیده به نظر برسد. با این حال ، می تواند در بهره گیری از فرصت های آربیتراژی بسیار سودمند باشد.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما در یک صرافی که قیمت پایین تری است ، ارز رمزنگاری می کنید. شما می خواهید با فروش همان مقدار ارز رمزنگاری شده در صرافی دیگری که قیمت آن بالاتر است ، یک مزیت کسب کنید.

فرصت های داوریفرصت های داوری

این به عنوان آربیتراژ رمزنگاری شناخته می شود. معمولاً مجموعه ای از سفارشات معاملات ارزهای رمزنگاری شده از همان جفت است که همزمان انجام می شود ، اما در دو صرافی مختلف. اگرچه انجام این کار تقریباً غیرممکن به نظر می رسد ، اما Bitsgap با ترکیب قدرت سیستم خودکار و مجهز به هوش مصنوعی ، کار را آسان می کند.

در Bitsgap ، پتانسیل آربیتراژ بر اساس مانده حساب شما محاسبه می شود. همچنین می توانید از بین گزینه های رمزنگاری به رمزنگاری و رمزنگاری برای فیات آربیتراژ انتخاب کنید.

با در نظر گرفتن هزینه ها و کارمزدهای مختلفی که توسط صرافی های رقیب دریافت می شود ، Bitsgap این را در درصد سود تخمینی خود لحاظ می کند. این کار باعث کارآیی بیشتر فرآیند می شود و به شما امکان می دهد در صورت جمع شدن اعداد با یک معامله آربیتراژ ادامه دهید.

نمونه کارها Bitsgap

منطقه دیگری که بیتسگپ در آن می درخشد ، وسعت زیادی دارد ویژگی مدیریت نمونه کارها. هر بار که کلید API صرافی را اضافه می کنید ، اوراق بهادار تجاری در اختیار شما قرار می گیرد.

مدیریت نمونه کارهامدیریت نمونه کارها

نمونه کارها Bitsgap شما:

 • تمام معاملات را به صورت خودکار به روز کنید
 • ردیابی را براساس سابقه تجارت خود انجام دهید
 • دسترسی به تمام دارایی های رمزنگاری خود را آسان تر کنید
 • از زمان واقعی معاملات ، عملکردها و موازنه ها نمایی واقعی ارائه دهید.

مهمتر از همه ، آنچه چشمگیر است این است که شما می توانید این نمونه کارها را در سیستم خود استخراج کنید. برای مشاهده و انعکاس معاملات خود در بورس های خاص می توانید گزارش ها را سفارشی و فیلتر کنید.

حساب آزمایشی Bitsgap

تاکید بر ارزش استفاده از یک حساب آزمایشی هنگام معامله مهم است. همانطور که معامله گران جدید بیشتری وارد صحنه معاملات ارزهای رمزپایه می شوند ، این ذرات بیشتر و بیشتر از همه مهمتر می شوند.

بیتس گپ امکانات نمایشی از قبل با “پول کاغذی” شبیه سازی شده ارائه می شود و به شما امکان می دهد با ریسک مالی صفر تجارت کنید.

از طریق حساب آزمایشی Bitsgap می توانید:

 • به 5 صرافی رمزگذار پیشرو دسترسی پیدا کنید
 • تجارت با 5 BTC را در صندوق های مجازی تمرین کنید
 • تجارت در شرایط بازار زنده را تجربه کنید
 • استراتژی های معاملاتی را امتحان کنید
 • سیگنال ها ، ربات های تجاری و آربیتراژ را امتحان کنید.

چگونه Bitsgap امنیت را تضمین می کند

هنگام اعتماد به هر خدماتی با پول خود ، باید اطمینان بیشتری حاصل کنید که سرمایه شما در دست امن است. یا نه ، در مورد Bitsgap.

این سیستم عامل تأکید می کند که شما و فقط شما به منابع مالی خود دسترسی دارید. بیتسگپ به طور دقیق نحوه رفع نگرانی های امنیتی در مناطق مختلف را بیان کرده است.

دسترسی به حساب

همه تلاشهای ورود به سیستم امن هستند و در صورت تلاش از یک دستگاه یا مکان ناشناخته ، فوراً ایمیل دریافت خواهید کرد. در صورت تکرار تلاشهای ناموفق برای ورود به سیستم ، سیستم قفل موقت را از طریق API و حساب شما نیز مجاز می کند.

علاوه بر این ، همچنین به شما توصیه می شود که از 2FA برای حساب Bitsgap و شناسه ایمیل مرتبط خود استفاده کنید. این امر باعث ایجاد یک لایه امنیتی بیشتر در مورد وجوه و داده های شخصی شما می شود.

امنیت Bitsgapامنیت Bitsgap

کلیدهای API

وجوه شما در مبادله مربوطه تأمین می شود و فقط از طریق کلیدهای API کاملاً رمزگذاری شده متصل می شود. این API ها به Bitsgap اجازه می دهد معاملات را انجام دهد و از طرف شما اطلاعات جمع آوری کند. به غیر از این ، API هیچ داده شخصی ندارد.

تمام اشکال اطلاعاتی که از طریق آنها منتقل می شود ، توسط دیوار آتش رمزگذاری و محافظت می شوند. به زبان ساده ، این بدان معناست که Bitsgap نمی تواند اطلاعات حساس نگهداری شده توسط بورس مورد نظر را مشاهده یا استخراج کند.

شما هستید که می توانید تنظیمات کلید API خود را تعیین کنید. اگر گزینه های برداشت را فعال کرده باشید ، کلید API شما پذیرفته نمی شود. کیف پول مبادله ای شما وجوه را در خود نگه می دارد و شما نمی توانید از طریق Bitsgap برداشت یا سپرده انجام دهید.

امنیت کارمند

به کارمندان فقط در زمینه تخصص خود دسترسی داده می شود. هیچ اطلاعات حساب و اطلاعات حساس به خارج از شبکه شرکت یا شخص ثالث منتقل نمی شود.

سیستم و سرور

Bitsgap از رمزگذاری RSA 2048 در تمام سرویس های خود استفاده می کند. به طور کلی ، اکثر بانک ها و سایر موسسات مالی از رمزگذاری 1024 بیتی استفاده می کنند ، در حالی که Bitsgap تأکید می کند که آنها محافظت مضاعف را ارائه می دهند.

قیمت Bitsgap

به استفاده از Bitsgap فکر می کنید؟ در این صورت ، چندین طرح برای انتخاب خواهید داشت – چه رایگان و چه هزینه ای.

قیمت Bitsgapقیمت Bitsgap

طرح رایگان با 0 دلار

این طرح رایگان در واقع یک برنامه آزمایشی است که برای استفاده به مدت 14 روز در دسترس است. تمام ویژگی های استاندارد همراه با محدودیت معاملات ماهانه 1000 دلار در این طرح گنجانده شده است. ما اکیداً توصیه می کنیم قبل از انتخاب نسخه پولی ، از این نسخه آزمایشی رایگان برای درک نحوه کار بسترهای نرم افزاری استفاده کنید.

برنامه اساسی با 19 دلار در ماه

حساب اصلی با تمام ویژگی های استاندارد ارائه می شود و به شما امکان می دهد در مبادلات نامحدود شرکت کنید. با این وجود محدودیت معاملاتی 25000 دلار وجود دارد.

شما همچنین می توانید به سبد سهام خود مبادله کنید و می توانید سیگنالهای معاملاتی و انواع سفارشات گسترده را تنظیم کنید. گزینه معاملات آزمایشی به همراه دو ربات معاملاتی خودکار فعال نیز در دسترس است.

برنامه پیشرفته با 44 دلار در ماه

این حساب با حداکثر 100000 دلار محدودیت معاملاتی ماهانه ، به شما تمام امتیازات برنامه اصلی را می دهد. همچنین تعداد رباتهای معاملاتی فعال از 2 به 5 افزایش یافته است. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از خدمات آربیتراژ Bitsgap بهره مند شوید..

برنامه Pro با 110 دلار در ماه

Pro Pro مناسب ترین معامله گرانی است که به دنبال محدودیت نامحدود در مبادلات نامحدود هستند. همچنین می توانید 15 ربات فعال برای تجارت در شرایط بازار زنده تنظیم کنید. دارندگان Pro Plan همچنین از پشتیبانی اولویت برخوردار می شوند.

توجه داشته باشید: Bistgap هیچ هزینه ای را برای هر معامله ای دریافت نمی کند. کلیه خدمات آن در هزینه اشتراک ماهانه گنجانده شده است. کارمزد معاملات توسط صرافی مربوطه که در آن معامله می کنید ، اعمال می شود.

نحوه شروع استفاده از Bitsgap

سفر تجاری شما در Bitsgap با سه مرحله ساده آغاز می شود.

مراحل ثبت نام با وارد کردن شناسه ایمیل و تنظیم رمز عبور شما می تواند به پایان برسد. برای پایان دادن به تنظیمات ، فقط لازم است شناسه ایمیل خود را تأیید کنید.

علاوه بر این ، همچنین می توانید حساب خود را به Google یا Facebook متصل کرده و از طریق اعتبارنامه ورود به سیستم خود از بستر مربوطه دسترسی پیدا کنید..

API ها را می توانید از حساب های مبادله ای خود دریافت کنید. کلیه عملیات تجاری Bitsgap از طریق کلید API منحصر به فرد شما پردازش می شود. این یکی از مطمئن ترین و مطمئن ترین روش ها برای استفاده از هر سیستم عامل است ، زیرا به شخص دیگری اجازه دسترسی به وجوه یا داده های شما را نمی دهد.

آیا ارزش استفاده از بیتسگپ است?

شایان ذکر است که Bitsgap از زمان راه اندازی خود مسیری طولانی را طی کرده است. اولویت شماره یک این پلت فرم اطمینان از به روز بودن ویژگی های آن با استانداردهای صنعت است ، اگر نه یک قدم جلوتر.

ویژگی API آن برای پر کردن شکاف فناوری بین مبادلات و همچنین افزایش کارایی و امنیت گرفته شده است. جایی که فاقد آن است در بخش منابع آن است.

اگرچه یک دانش بنیان اختصاصی وجود دارد ، اما هنوز هم نمی تواند یک نمای کلی از نحوه استفاده از نرم افزار ارائه دهد. گفته شد ، اگر واقعاً می خواهید این پلتفرم را امتحان کنید ، آزمایش رایگان باید درک بهتری از عملکرد ویژگی های آن داشته باشد.

شما باید حساب های خود را در هر صرافی جداگانه تنظیم کنید ، به این معنی که باید وجوه خود را به هر سیستم عامل واریز کنید. Bitsgap توسط هیچ نهاد نظارتی مجوز ندارد ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید.

با این حال ، برخی از مناطق وجود دارد که Bitsgap واقعا می درخشد.

 • نصب آسان و یکپارچه سازی با مبادلات
 • ربات های کاملاً خودکار تجارت
 • تجارت امن با رمزگذاری 2048 بیتی
 • مدیریت گسترده نمونه کارها
 • بینش های تجاری را دریافت کنید
 • در دسترس بودن استراتژی های از پیش تعریف شده بازار
 • لیست طولانی ارزهای پشتیبانی شده و مبادلات

با توجه به اینکه بیتسگپ قصد دارد تجارت رمزنگاری را بیشتر در دسترس قرار دهد ، داشتن یک برنامه موبایل برای دسترسی به همه خدمات در حال حرکت نیز بسیار عالی خواهد بود..

Bitsgap: حکم?

معاملات ارز رمزنگاری شده در حال حاضر جریان اصلی است ، به این معنی که تقاضای فزاینده ای برای خدمات تجاری با مهارت فنی افزایش می یابد. اگر به دنبال ترکیبی از ابزارهای پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و سهولت استفاده هستید ، قابل توجه است Bitsgap.

به طور کلی ، Bitsgap یک پلت فرم امن ، ایمن و کاملا رمزگذاری شده برای تجارت است. الگوریتم تجارت خودکار به وضوح یک مزیت برجسته است ، که به شما امکان می دهد یک درآمد ثابت و با ریسک بسیار کم ایجاد کنید..

این پلت فرم همچنین چندین روش برای کنترل معاملات خود از طریق انواع سفارشات بازار و استراتژی های خروج به شما ارائه می دهد.

با توجه به پیشرفت این پلتفرم ، فقط منصفانه است که از بیتسگپ در آینده منابع بیشتری را معرفی کند. درمجموع ، با آزمایش سیستم عامل از طریق پلتفرم ، خطر کمی برای شما وجود دارد دوره آزمایشی رایگان 14 روزه.

از Bitsgap دیدن کنید

بیتسگپ

src = “~ images \ bitsgap-review-cryptocurrency-trading-arbitrage-signals-trading-bots.gif”

alt = “Bitsgap”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

8.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

9.0 / 10

طرفداران

 • 14 روز آزمایشی رایگان
 • آسان برای استفاده & رابط تمیز
 • بسیاری از ویژگی های
 • قیمت گذاری مناسب

منفی ها

 • برنامه موبایلی وجود ندارد
 • بستر جدیدتر

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"بیتسگپ","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads / / 2020 \ / 09 \ /bitsgap-review.gif","شرح":"اگر می خواهید ارزهای دیجیتال خود را از راحتی خانه خود معامله کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که از سکویی استفاده می کنید که مملو از ابزار ، بینش و البته هزینه های رقابتی و کمیسیون باشد. با این اوصاف ، معامله گران فصلی معمولاً از چندین صرافی برای دسترسی به بازارها و جفت های خاص استفاده می کنند,…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"کین پپی"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.60"},"نام":"بیتسگپ","بررسی بدن":"اگر می خواهید از طریق راحتی خانه خود ارزهای دیجیتال را معامله کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که از سکویی استفاده می کنید که مملو از ابزار ، بینش و البته هزینه های رقابتی و کمیسیون باشد. \ r \ n \ r \ n با این گفته ، معامله گران باتجربه اغلب از چندین صرافی برای دسترسی به بازارها و جفت های خاص استفاده می کنند یا از فرصت های آربیتراژ استفاده می کنند. انتقال از صرافی به صرافی می تواند هم دست و پا گیر باشد و هم وقت گیر باشد. \ r \ n \ r \ n با توجه به این نکته ، Bitsgap امکان اتصال همه مبادلات خود را در یک مکان برای شما فراهم می کند. این مورد با انبوهی از امتیازات اضافی همراه است – مانند امکان اجرای استراتژی های آربیتراژ با سهولت و استقرار ربات های پیشرفته برای تجارت همزمان در چندین سیستم عامل. \ r \ n \ r \ n به همین ترتیب ، Bitsgap برای پاسخگویی به بسیاری از نیازها و انتظارات از معامله گران ارزهای رمزپایه. \ r \ n \ r \ n در این بررسی بیتسگپ ، ما همه چیزهایی را که می توان در مورد خدمات مبادله متقابل ارائه شده توسط ارائه دهنده بدانیم ، بررسی می کنیم. \ r \ n از Bitsgap بازدید کنید \ r \ n \ r \ nBitsgap در نگاه \ r \ nBitsgap با یافتن بهترین نرخ ها و مدیریت موثر نمونه کارها به عنوان راهی جدید برای تجارت در چندین صرافی تبلیغ می شود. این پلتفرم به شما امکان می دهد همه این عناصر را زیر یک سقف قرار دهید و با کلیک یک دکمه دسترسی از یک حساب را فراهم کنید. این ویژگی با دقت طراحی شده است که شما را قادر می سازد: \ r \ n \ r \ n \ t سریع مقایسه نرخ انباشته بازارهای ارز دیجیتال \ r \ n \ t تجارت و فورا بین صرافی های مختلف جابجا شوید \ r \ n \ t پیگیری کنید سرمایه گذاری \ r \ n \ t انواع سفارشات اساسی و پیشرفته \ r \ n \ t از اختلاف قیمت بین مبادلات با استفاده از آربیتراژ استفاده کنید \ r \ n \ t استراتژی های خود را از طریق تسهیلات حساب آزمایشی آزمایش کنید بدون اینکه سرمایه ای را به خطر بیندازید \ r \ n \ r \ n در حال حاضر ، Bitsgap با 30 تبادل از جمله Binance ، Kraken ، Bitfinex و غیره ادغام شده است. معامله گران به 10،000 جفت معامله ارز رمزنگاری شده و چندین شاخص فنی موجود برای تدوین استراتژی های شما دسترسی دارند. این پلتفرم یک رابط بهینه و بصری برای مبتدیان و معامله گران فصلی ارائه می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n با Bitsgap چه کاری می توانید انجام دهید؟ \ r \ n در زیر برخی از ویژگی های اصلی موجود در Bitsgap را باز می کنیم. \ r \ n تجارت \ r \ n بخش تجارت Bitsgap دارای یک رابط کاربری زیبا است که کاملاً کاربردی است. بیتسگپ برای اینکه تجربه تجارت شما را تا حد ممکن روان کند ، توانایی ها و ویژگی های زیر را ارائه می دهد: \ r \ n \ r \ n \ t نمودارهای مشاهده تجاری \ r \ n \ t بیش از 100 شاخص فنی \ r \ n \ t انواع نمودارهای قابل تنظیم \ r \ n \ t تجسم تجارت از طریق نمودارها \ r \ n \ r \ n منطقه تجارت دارای یک صفحه نمودار تعاملی ، شامل معاملات اخیر و سفارشات باز شما است. همچنین می توانید تعادل خود را در هر یک از مبادلات مرتبط مدیریت کنید ، موقعیت های باز را ردیابی کرده و تاریخچه تجارت خود را مشاهده کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این رابط به شما امکان می دهد با کلیک کردن به راحتی بین مبادلات مختلف جابجا شوید. در نام سیستم عامل بالای صفحه نمودار. \ r \ n \ r \ nBitsgap همچنین دستورالعمل های معاملاتی مختلفی را تنظیم کرده است تا به شما امکان کنترل بیشتر بر فعالیت های معاملات ارزهای رمزنگاری شده را بدهد. \ r \ n \ r \ n \ t توقف و ضرر و توقف سفارشات سود برای محدود کردن ضرر و زیان شما در صورت بدتر شدن معامله شما. \ r \ n \ t سفارش سایه که به شما امکان می دهد تا دفتر سفارش صرافی را معامله کنید – با سفارشاتی که فقط در صورت رسیدن به قیمت تعیین شده انجام می شوند. این سفارش صرفاً از طریق دستورالعمل های ارسالی از طریق API وجود خواهد داشت اما از نظر سایر معامله گران پنهان خواهد بود. \ r \ n \ t سفارشات توقف محدود با یک قیمت تعیین شده اجرا می شوند ، که بر اساس آن سفارش به عنوان سفارش محدود برای خرید یا فروش در قیمت محدود کنید. \ r \ n \ t سفارشات بازار به شما امکان می دهد تا سفارشات را فوراً با بهترین قیمت بازار موجود اجرا کنید. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، Bitsgap همچنین مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل تجاری را برای تحقیق در مورد عملکرد همه جفت های معاملاتی محبوب ارائه می دهد . شما می توانید گزینه تنظیم یک بازه زمانی را انتخاب کنید ، یک سبک نمودار را انتخاب کنید و در کنار شاخص های مختلف کار کنید. . ربات تضمین می کند که سرمایه گذاری های شما به طور متناسب در محدوده انتخابی شما توزیع می شود ، بنابراین می توانید از هر حرکت بازار سود ناچیز اما مکرری کسب کنید. هنگامی که قیمت به محدوده مورد نظر رسید ، سفارشات اجرا می شوند و سفارشات جدیدی ثبت می شود. \ r \ n \ r \ n ربات اطمینان حاصل می کند که بر اساس قیمت های فعلی ، سفارشات خرید و فروش شما به طور خودکار تنظیم می شود تا بهترین فرصت ها را پیدا کند. مهمترین مزیت در اینجا این است که ربات معاملات شما را بلافاصله انجام می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n به همین ترتیب ، شما این فرصت را دارید که حتی از کوچکترین حرکت قیمت در بازار بهره مند شوید – \ u00a0 در حالی که ضرر و زیان خود را محدود می کنید. سرمایه گذاری های شما بر اساس استراتژی شبکه ، با تقسیم دامنه قیمت خود به چند سطح یا شبکه توزیع می شود. \ r \ n \ r \ n دو استراتژی ربات در سیستم عامل Bitsgap وجود دارد. در مرحله اول ، ربات \ u2018Classic \ u2019 از همان مقدار معادل ارز پایه در هر شبکه استفاده می کند. این به این معنی است که در هر سطح مقدار یکسانی ارز پایه را خریداری و می فروشد. \ r \ n \ r \ n استراتژی \ u003dSBOT \ u2019 مقادیر مختلف ارز پایه را در هر سطح شبکه خریداری و می فروشد. با این وجود ، توزیع سرمایه گذاری برابر را نیز تضمین می کند. \ r \ n \ r \ n برای اینکه بتوانید از سرویس ربات معاملاتی استفاده کنید ، باید حداقل مبلغی را در دسترس داشته باشید. این مقدار توسط: \ r \ n \ r \ n \ t حداقل اندازه سفارش جفت انتخاب شده در مبادله مربوطه تعیین می شود \ r \ n \ t تعداد سفارشات داده شده توسط ربات \ r \ n \ r \ n هنگامی که شما دارید API مبادله خود را به ربات معاملاتی Bitsgap متصل کرد ، می توانید ربات را برای کار با استراتژی تجارت مورد نظر خود انتخاب کنید. Bitsgap قبلاً چندین استراتژی از پیش تعریف شده را که از طریق آزمایش مجدد ثابت شده اند ، تنظیم کرده است. \ r \ n \ r \ n اگر می خواهید یک استراتژی جدید را امتحان کنید یا مطمئن شوید که همه چیز روان اجرا می شود ، ویژگی پس آزمون می تواند نحوه پاسخگویی ربات شما به بازار را نشان دهد تغییر می کند. \ r \ n \ r \ n از آنجا که ربات معاملاتی می تواند در ترکیب با سایر ویژگی ها مورد استفاده قرار گیرد ، شما از بین دو گزینه متفاوت سیستم عامل انتخاب نخواهید کرد. درعوض ، این باعث افزایش شانس سود شما خواهد شد ، در حالی که این پلتفرم برای کاربرانی که روزانه چندین معامله انجام می دهند ، جذاب تر خواهد بود. این موارد ناهنجاری های قیمت را به شما اطلاع می دهد. اگر حرکت قابل توجهی در ارزش ارز رمزنگاری شده وجود داشته باشد ، به شما هشدار داده می شود. این به شما کمک می کند که در بالای تمام جفتهای تجاری خود باشید و در صورت مخالفت یا مخالفت بازار به سرعت اقدام کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitsgap داده های مربوط به روند جفت های مختلف معاملات ارزهای رمزنگاری شده. اگر هر سکه شروع به نشان دادن بی نظمی خارج از الگوی معمول کند ، به لیست سیگنال ها وارد می شود. علاوه بر این ، این پلتفرم همچنین از شاخص های فنی برای بررسی اینکه آیا یک حرکت سریع می تواند سیگنال تجاری محسوب شود ، استفاده می کند. خطر خود را مهار کنید. شما می توانید بر اساس قدرت سیگنال ، افزایش درصد ، مبادله و زمان ، آنچه را که برای شما سیگنال محسوب می شود فیلتر کنید. \ r \ n داوری Crypto \ r \ n تجارت در مبادلات مختلف ممکن است کاری پیچیده به نظر برسد. با این حال ، این می تواند در بهره مندی از فرصت های آربیتراژی بسیار سودمند باشد. \ r \ n \ r \ n به عنوان مثال ، فرض کنید شما در یک صرافی که قیمت پایین تری است ، ارز رمزنگاری می کنید. شما می خواهید با فروش همان مقدار ارز رمزنگاری شده در صرافی دیگری که قیمت آن بالاتر است ، یک مزیت کسب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این به عنوان آربیتراژ رمزنگاری شناخته می شود. معمولاً مجموعه ای از سفارشات معاملات ارزهای رمزنگاری شده از همان جفت است که همزمان انجام می شود ، اما در دو صرافی مختلف. اگرچه انجام این کار تقریباً غیرممکن به نظر می رسد ، اما Bitsgap با ترکیب قدرت سیستم خودکار و مجهز به هوش مصنوعی ، کار را آسان می کند. \ r \ n \ r \ n در Bitsgap ، پتانسیل آربیتراژ بر اساس مانده حساب شما محاسبه می شود. همچنین می توانید از بین گزینه های رمزنگاری به رمزنگاری و رمزنگاری برای فیات آربیتراژ یکی را انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n با در نظر گرفتن هزینه ها و کمیسیون های مختلف دریافت شده توسط صرافی های رقیب ، Bitsgap این را در درصد سود تخمینی خود لحاظ می کند. این فرآیند را کارآمدتر می کند ، به شما این امکان را می دهد که در صورت جمع شدن اعداد با یک معامله آربیتراژ ادامه دهید. \ r \ n نمونه کارها Bitsgap \ r \ n منطقه دیگری که Bitsgap می درخشد در ویژگی مدیریت گسترده نمونه کارها است. هر بار که کلید API صرافی را اضافه می کنید ، اوراق بهادار تجاری در اختیار شما قرار می گیرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n نمونه کارها Bitsgap شما: \ r \ n \ r \ n \ t به طور خودکار کلیه معاملات را به روز کنید \ r \ n \ t پیگیری را براساس تاریخ معاملات انجام دهید \ r \ n \ t دسترسی به کلیه دارایی های رمزنگاری خود را آسان تر کنید \ r \ n \ t ارائه نمای واقعی از معاملات ، عملکردها و مانده ها. \ r \ n \ r \ n بیش از همه ، آنچه چشمگیر است این است که می توانید این نمونه کارها را در سیستم خود استخراج کنید. می توانید گزارش ها را برای مشاهده و انعکاس معاملات خود در صرافی های خاص ، شخصی سازی و فیلتر کنید. \ r \ n حساب آزمایشی Bitsgap \ r \ n مهم است که هنگام استفاده از یک حساب آزمایشی ، ارزش استفاده از حساب آزمایشی را تأکید کنید. همانطور که معامله گران جدیدتری وارد صحنه معاملات ارزهای رمزپایه می شوند ، این ذرات بیشتر و بیشتر از همه مهمتر می شوند. \ r \ n \ r \ n تسهیلات آزمایشی Bitsgap از قبل با پول شبیه سازی شده کاغذ بارگیری می شود و به شما امکان تجارت می دهد ریسک مالی صفر. \ r \ n \ r \ n از طریق حساب آزمایشی Bitsgap ، می توانید: \ r \ n \ r \ n \ t دسترسی به 5 صرافی رمزگذار پیشرو را کسب کنید \ r \ n \ t با 5 BTC در صندوق های مجازی تجارت کنید \ r \ n \ t تجربه تجارت در شرایط بازار زنده \ r \ n \ t آزمایش استراتژی های معاملاتی \ r \ n \ t امتحان سیگنال ها ، ربات های معاملاتی و آربیتراژ. \ r \ n \ r \ n چگونه Bitsgap امنیت را تضمین می کند \ r \ n هنگام اعتماد به هر با پول خود سرویس دهید ، باید اطمینان حاصل کنید که سرمایه شما در دست امن است. یا نه ، در مورد Bitsgap. \ r \ n \ r \ n این سیستم عامل تأکید می کند که شما و فقط شما به منابع مالی خود دسترسی دارید. Bitsgap به طور دقیق نحوه رفع نگرانی های امنیتی در مناطق مختلف را شرح داده است. \ r \ n دسترسی به حساب \ r \ n همه تلاشهای ورود به سیستم امن هستند و در صورت تلاش از یک دستگاه یا مکان ناشناخته ، فوراً ایمیل دریافت خواهید کرد. اگر تلاش های مکرر برای ورود به سیستم انجام شود ، سیستم همچنین از API و حساب شما قفل موقت را تأیید می کند. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، همچنین به شما توصیه می شود که از 2FA برای حساب Bitsgap و شناسه ایمیل مرتبط خود استفاده کنید. این یک لایه امنیتی اضافی در مورد وجوه و داده های شخصی شما ایجاد می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n کلیدهای API \ r \ n وجوه شما در مبادله مربوطه تأمین می شود و فقط از طریق کلیدهای API کاملاً رمزگذاری شده شما متصل می شود. این API ها به Bitsgap اجازه می دهد معاملات را انجام دهد و از طرف شما اطلاعات جمع آوری کند. به غیر از این ، API هیچگونه اطلاعات شخصی ارائه نمی دهد. \ r \ n \ r \ n تمام اشکال اطلاعاتی که از طریق آنها منتقل می شود ، رمزگذاری شده و توسط فایروال محافظت می شوند. به زبان ساده ، این بدان معناست که Bitsgap نمی تواند اطلاعات حساس موجود در بورس مورد نظر را مشاهده یا استخراج کند. \ r \ n \ r \ n شما هستید که می توانید تنظیمات کلید API خود را تعیین کنید. اگر گزینه های برداشت را فعال کرده باشید ، کلید API شما پذیرفته نمی شود. کیف پول مبادله ای شما وجوه را در خود نگه می دارد و شما نمی توانید از طریق Bitsgap برداشت یا سپرده گذاری انجام دهید. \ r \ n امنیت کارمند \ r \ n کارمندان فقط به حوزه تخصص خود دسترسی دارند. هیچ اطلاعات حساب و اطلاعات حساس به خارج از شبکه شرکت یا اشخاص ثالث منتقل نمی شود. \ r \ n سیستم و سرور \ r \ nBitsgap از رمزگذاری RSA 2048 در تمام سرویس های خود استفاده می کند. به طور کلی ، اکثر بانک ها و سایر موسسات مالی از رمزگذاری 1024 بیتی استفاده می کنند ، در حالی که Bitsgap تأکید می کند که آنها محافظت مضاعف را ارائه می دهند. \ r \ n قیمت گذاری Bitsgap \ r \ n فکر استفاده از Bitsgap چیست؟ در این صورت ، شما چندین طرح برای انتخاب خواهید داشت – چه رایگان و چه هزینه ای. \ r \ n \ r \ n \ r \ n برنامه رایگان با $ 0 \ r \ n برنامه رایگان ، در واقع یک برنامه آزمایشی در دسترس است برای استفاده به مدت 14 روز. تمام ویژگی های استاندارد همراه با محدودیت معاملات ماهانه 1000 دلار در این طرح گنجانده شده است. ما اکیداً توصیه می کنیم قبل از انتخاب نسخه پولی ، از این دوره آزمایشی رایگان برای درک نحوه کار بسترهای نرم افزاری استفاده کنید. \ r \ n برنامه اساسی با ماهانه 19 دلار \ r \ n حساب اصلی با تمام ویژگی های استاندارد ارائه می شود و به شما امکان می دهد در مبادلات نامحدود شرکت کنند. با این وجود ، محدودیت معاملاتی 25000 دلار وجود دارد. \ r \ n \ r \ n همچنین به سبد سهام خود مبادله می کنید و می توانید سیگنالهای معاملاتی و انواع سفارشات گسترده را تنظیم کنید. گزینه معاملات آزمایشی به همراه دو ربات معاملاتی خودکار فعال نیز در دسترس است. \ r \ n برنامه پیشرفته با قیمت 44 دلار در ماه \ r \ n این حساب با حداکثر 100000 دلار سقف معاملات ماهانه ، تمام امتیازات طرح اصلی را به شما ارائه می دهد. همچنین تعداد رباتهای معاملاتی فعال از 2 به 5 افزایش یافته است. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از خدمات آربیتراژ Bitsgap بهره مند شوید. \ r \ n Pro برنامه با 110 دلار در ماه \ r \ n Pro Pro مناسب ترین معامله گران است که به دنبال محدودیت های نامحدود در مبادلات نامحدود هستند. همچنین می توانید 15 ربات فعال برای تجارت در شرایط بازار زنده تنظیم کنید. همچنین دارندگان Pro Plan از پشتیبانی اولویت دار برخوردار می شوند. \ r \ n \ r \ n توجه: Bistgap برای هیچ معامله ای هزینه ای دریافت نمی کند. کلیه خدمات آن در هزینه اشتراک ماهانه گنجانده شده است. کارمزد معاملات توسط صرافی مربوطه که در آن معامله می کنید ، اعمال می شود. \ r \ n نحوه شروع بکارگیری Bitsgap \ r \ n سفر تجاری شما در Bitsgap با سه مرحله ساده آغاز می شود. \ r \ n \ r \ n \ t حساب کاربری خود را ایجاد کنید \ r \ n \ t API های مبادله خود را متصل کنید. \ r \ n \ t شروع تجارت \ r \ n \ r \ n مراحل ثبت نام را می توانید با وارد کردن شناسه ایمیل خود و تنظیم رمز عبور خود انجام دهید. برای پایان دادن به تنظیمات ، فقط لازم است شناسه ایمیل خود را تأیید کنید. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، می توانید حساب خود را به Google یا Facebook متصل کرده و از طریق اعتبارنامه ورود به سیستم خود از بستر مربوطه دسترسی پیدا کنید. \ r \ n \ r \ n API ها را می توانید از حساب های مبادله ای خود دریافت کنید. کلیه عملیات تجاری Bitsgap از طریق کلید API منحصر به فرد شما پردازش می شود. این یکی از مطمئن ترین و مطمئن ترین روش ها برای استفاده از هر سیستم عامل است ، زیرا به شخص دیگری اجازه دسترسی به وجوه یا داده های شما را نمی دهد. \ r \ n آیا ارزش استفاده از Bitsgap است؟ \ r \ n ارزش این را دارد که Bitsgap آمده است یک راه طولانی از زمان راه اندازی آن است. اولویت شماره یک این پلت فرم اطمینان از به روز بودن ویژگی های آن با استانداردهای صنعت است ، اگر نه یک قدم جلوتر. \ r \ n \ r \ n ویژگی API آن برای پر کردن شکاف فنی بین مبادلات و همچنین افزایش کارایی و امنیت. درصورتی که فاقد آن باشد ، در بخش منابع خود است. \ r \ n \ r \ n اگرچه یک پایگاه دانش اختصاصی وجود دارد ، اما هنوز هم نمی تواند یک نمای کلی از نحوه استفاده از نرم افزار ارائه دهد. با این اوصاف ، اگر واقعاً می خواهید این پلتفرم را امتحان کنید ، آزمایش رایگان باید درک بهتری از نحوه کارکرد ویژگی های آن داشته باشد. \ r \ n \ r \ n شما باید در هر صرافی حساب هایی را جداگانه تنظیم کنید ، یعنی شما باید وجوه خود را به هر سیستم عامل واریز کنید. Bitsgap توسط هیچ نهاد نظارتی مجوز ندارد ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید. \ r \ n \ r \ n با این وجود ، مناطقی وجود دارد که بیتسگپ واقعاً می درخشد. \ r \ n \ r \ n \ t راه اندازی آسان و ادغام با مبادلات \ r \ n \ t رباتهای معاملاتی کاملاً خودکار \ r \ n \ t معاملات ایمن با رمزگذاری 2048 بیتی \ r \ n \ t مدیریت پورتفوی گسترده \ r \ n \ t دریافت بینش معاملات \ r \ n \ t در دسترس بودن استراتژی های از پیش تعریف شده بازار \ r \ n \ t یک لیست طولانی از ارزهای پشتیبانی شده و مبادلات \ r \ n \ r \ n با توجه به اینکه Bitsgap قصد دارد تجارت معاملات ارزهای رمزنگاری را در دسترس قرار دهد ، داشتن یک برنامه تلفن همراه برای دسترسی به همه خدمات در حال حرکت نیز بسیار خوب است. \ r \ nBitsgap: حکم؟ \ r \ n معاملات ارز رمزنگاری شده در حال حاضر جریان اصلی را به خود اختصاص داده است ، به این معنی که تقاضای روزافزونی برای خدمات تجاری با مهارت فنی افزایش می یابد. اگر به دنبال ترکیبی از ابزارهای پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و سهولت استفاده هستید ، Bitsgap قابل تأمل است. \ r \ n \ r \ n به طور کلی ، Bitsgap یک بستر امن ، ایمن و کاملاً رمزگذاری شده برای تجارت است. الگوریتم تجارت خودکار به وضوح یک مزیت برجسته است ، که به شما امکان می دهد یک درآمد ثابت و با ریسک بسیار کم ایجاد کنید. \ r \ n \ r \ n این پلتفرم همچنین چندین روش برای کنترل معاملات خود از طریق انواع سفارشات بازار و استراتژی های خروج. \ r \ n \ r \ n با توجه به اینکه این پلتفرم تا کجا پیش رفته است ، فقط منصفانه است که از بیتسگپ در آینده منابع بیشتری را معرفی کند. در کل ، شما با آزمایش سیستم عامل از طریق دوره آزمایشی 14 روزه رایگان ، بسیار کم خطر هستید. \ r \ n به Bitsgap مراجعه کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"کین پپی"},"تاریخ منتشر شده":"2021-01-06"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me