چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد: 10 روش کسب ارز رمزنگاری شده

چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد

روش های مختلفی وجود دارد که افراد می توانند به صورت آنلاین بیت کوین کسب کنند. متأسفانه ، درست مثل زندگی واقعی ، چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد. به هر روشی برای کسب بیت کوین بصورت آنلاین نیاز به مبادله ای است ، خواه زمان شما باشد یا دانش شما یا قدرت پردازش رایانه شما.

برخی از روشهای شرح داده شده در زیر حداقل تلاش را شامل می شوند اما در نتیجه حداقل بازدهی نیز خواهند بود. سایر روش های کسب بیت کوین بصورت آنلاین ممکن است سودآورتر باشد اما شما نیاز به داشتن سطح دانش و تخصص خاصی در مورد صنعت و بازار خواهید داشت..

بنابراین ، اگرچه برای برخی به نظر می رسد که بیت کوین و به طور کلی ارز رمزنگاری شده راهی آسان برای کسب درآمد است ، اما به آسانی آن چیزی نیست که برخی انتظار دارند بدون دانش لازم (یک اصل غیر قابل تعجب برای هر صنعتی قابل استفاده باشد).

با این حال ، اگر علاقه مند به کسب بیت کوین بصورت آنلاین باشید ، ممکن است ارزش داشته باشد برخی از گزینه های زیر را در نظر بگیرید ، از کمترین مشکل (و کمترین هزینه!) تا نقش های قابل توجه تر موجود در اکوسیستم بیت کوین.

Coinbase Earn

احتمالاً ساده ترین راه در حال حاضر برای به دست آوردن ارز رمزنگاری شده رایگان ، استفاده از Coinbase Earn است. همانطور که احتمالاً می دانید ، Coinbase یکی از بزرگترین و ساده ترین راه های خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه است.

Coinbase Earn

سال گذشته آنها ابتکار جدیدی به نام Coinbase Earn را آغاز کردند ، این برنامه ای است که در آن می توانید انواع رمزهای رمز مختلف را با تماشای چند فیلم آموزشی در مورد هر رمزنگاری و سپس پاسخ دادن به برخی از سوالات چند گزینه ای کسب کنید..

سکه های پیشنهادی تغییر می کنند ، بنابراین بهتر است در هر کجا که موجود است ثبت نام و شرکت کنید و مراقب ایمیل های آنها باشید زیرا هر از گاهی نامه های جدیدی اضافه می کنند.

این یک روش آسان برای بدست آوردن چند صد دلار ارز رمزپایه است که می توانید آن را پس بگیرید یا با فیات در سیستم عامل بفروشید.

برای Coinbase Earn ثبت نام کنید

وام بیت کوین

در وام های بیت کوین به طور بالقوه می توان درآمد قابل توجهی کسب کرد ، اما خطر قابل توجهی نیز وجود دارد. وام بیت کوین از طریق وب سایت های واسطه ای مانند Blockfi و Nexo کار می کند و این مفهوم به همان سادگی است که به نظر می رسد.

بررسی کامل BlockFi ما را اینجا بخوانید.

بررسی BlockFiBlockFi: Cryptoloans

شما به عنوان یک بانک عمل می کنید ، بیت کوین خود را در سطح مشخصی از علاقه به شخص دیگری وام می دهید. از آنجا که بازار تنظیم نشده است ، سطح بهره به طور کلی بسیار بالاتر از نرخ استاندارد بانکی است ، به این معنی که پتانسیل بازده بالا وجود دارد.

با این حال ، از طرف تلنگری ، ماهیت غیرقابل تنظیم معامله به این معنی است که در صورتی که وام گیرنده بیت کوین را به شما پس ندهد ، برای اجرای وام رجوع چندانی برای شما وجود ندارد..

نوسانات و ریسک مرتبط با بازار وام بیت کوین به این معنی است که این بازار احتمالاً تنها در دسترس دارندگان بسیار بزرگ بیت کوین است ، به دلیل سطح ریسک و هزینه بالقوه در اجرای وام در صورت بروز اشتباه. با این حال ، در صورت برخورد صحیح ، بازار بالقوه زیادی در این بخش وجود دارد.

بررسی Nexo

بررسی Nexo ما را اینجا بخوانید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد وام بیت کوین ، به راهنمای عمیق ما نگاهی بیندازید.

درآمد خرد

اگرچه درآمد خرد ساده ترین روشی است که در آن می توانید بیت کوین بدست آورید ، اما همچنین ممکن است از بین تمام روش های مورد بحث بیشترین زمان را داشته باشد ، مخصوصاً وقتی که میزان پول لازم را در نظر بگیرید.

وب سایت های با درآمد خرد برای انجام کارهای کوچک به شما بیت کوین پرداخت می کنند. در عوض می توانید مقدار بسیار کمی بیت کوین بدست آورید. مشهورترین اشکال درآمد خرد به شرح زیر است:

وب سایت های پرداخت شده برای کلیک

همانطور که توسط نام پیشنهاد شده است ، این وب سایت ها به دلیل بازدید از وب سایت های خاص یا مشاهده تبلیغات خاص ، به کاربران بیت کوین پرداخت می کنند. بسیاری از وب سایت های PTC وجود دارند که مبالغ ناچیزی را در بیت کوین برای کلیک و بازدید پرداخت می کنند ، احتمالاً Ads4BTC معروف ترین و محبوب ترین است.

این وب سایت به کاربران این امکان را می دهد که بین تبلیغاتی که 5 ثانیه ، 10 ثانیه یا 20 ثانیه است ، و با پرداخت هزینه های مختلف برای هر یک ، انتخاب کنند.

بر اساس قیمت های ارائه شده توسط Ads4BTC ، اگر 20 تبلیغ دوم در مدت کل روز داشته باشید ، کمتر از 10 دلار در روز درآمد کسب خواهید کرد ، بنابراین ممکن است این گزینه برای اکثر افراد گزینه مناسبی نباشد.

شیرهای بیت کوین

شیر آب بیت کوین نوعی وب سایت است که مقدار کمی بیت کوین به کاربران خود می دهد ، صاحبان آن با قرار دادن تبلیغات در وب سایت خود درآمد کسب می کنند و به افرادی که از تبلیغات بازدید می کنند یا نظرسنجی های کامل را پرداخت می کنند.

این صنعت بیش از 50٪ از ترافیک وب سایت های پیشرو بیت کوین را امروزه تشکیل می دهد. شیر آب به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا درصدی از بیت کوین را که به هر بازدید کننده ای که وارد می کنید ، به دست آورند.

این امر باعث شده است تا کاربران از یک چرخان شیر آب بیت کوین استفاده کنند که به کاربران امکان می دهد به سرعت از شیرهای مختلف گشت و گذار کنند و از طریق لینک های چرخش برای هر شیر آب بازدید شده از شما ، کمیسیون بدست آورند..

با این وجود ، مشابه وب سایت های PTC ، شیرهای بیت کوین راهی واقعی برای کسب درآمد خوب نیستند ، حتی با استفاده از بهترین روتاتورهای شیر آب ، کاربران فقط قادر به درآمد بیش از 1-2 دلار در روز نیستند..

شیرهای بیت کوین

مشاغل خرد

مشاغل خرد وظایف کوچکی هستند که با مقادیر کمی بیت کوین قابل انجام هستند. وب سایت هایی مانند سکه کار چنین وظایفی را ارائه دهید ، که ممکن است شامل آزمایش ساده یک پلاگین باشد تا ببینید آیا با یک مرورگر با موفقیت سازگار است یا فقط یک پست مجدد را دوباره انجام دهید.

باز هم می گویم ، پول اندک است اما درآمد کمی بیشتر از شیرهای وب سایت های PTC وجود دارد.

سکه کار

نوشتن درباره بیت کوین

اگر در مورد بیت کوین آگاهی دارید ، به طور کلی مشتاق صنعت ارز رمزنگاری هستید و مایلید و می توانید دانش خود را به اشتراک بگذارید ، پس می توانید با این کار بیت کوین کسب کنید.

مبلغی که می توان با نوشتن در مورد بیت کوین به دست آورد متفاوت است ، اما بسته به سطح تخصصی که در این زمینه دارید می تواند بسیار سودآور باشد..

کمپین های امضای BitcoinTalk

انجمن BitcoinTalk کمپین Signature به کاربران می پردازد تا پست هایی را در انجمن BitcoinTalk بنویسند که شامل یک کمپین محصول در امضا است. سطح پرداخت به سطح عضویت شما در تالار گفتمان BitcoinTalk بستگی دارد ، بیت کوین بسیار کمی برای کاربرانی که عضو کامل انجمن نیستند در دسترس است (برای به دست آوردن عضویت کامل ، حداقل به 120 پست نیاز دارید).

اکثر کمپین ها همچنین الزامات خاصی برای پوسترها دارند ، مانند حداقل حد کلمه یا الزامی که هیچ تبلیغی به طور مستقیم در پست ها لحاظ نشود. علاوه بر این ، برخی از کمپین ها ممکن است شامل حداقل و / یا حداکثر تعداد پست هفتگی باشند.

میزان پولی که می توان از این کمپین ها به دست آورد بسته به تعداد پست های با کیفیتی که می توانید به عنوان کاربر کسب کنید و حداقل تعداد کلمات را بدست آورید ، متفاوت است..

بسته به کمپین ممکن است بتوانید برای 24 ساعت کار 50-100 دلار درآمد کسب کنید ، به غیر از پست های لازم برای عضویت کامل در انجمن.

علاوه بر این ، به دلیل فعالیت برخی از کمپین ها که فقط اجازه می دهد حداکثر تعداد پست در هفته داشته باشد ، ممکن است درآمد کافی در یک کمپین برای کسب مقادیر قابل توجه وجود نداشته باشد..

نعمت های Bitcointalk

بسیاری از شرکت های جدید ارز رمزنگاری شده “Bounties” را نیز ارائه دهید برای انجام سایر وظایف ، مانند ایجاد فیلم های YouTube ، وبلاگ نویسی و ارسال در شبکه های اجتماعی.

بسته به تعداد دنبال کنندگان خود مبالغ متفاوتی بدست خواهید آورد ، بنابراین می توانید برای ایجاد حساب های Facebook یا Twitter خود و شرکت در کمپین های مختلف مفید باشید.

پس از انجام ICO به طور معمول به شما پرداخت می شود و مقداری سکه یا سکه را از شرکتی که به شما کمک کرد تبلیغ کنید ، دریافت خواهید کرد.

نوشتن برای وبلاگ و سایت های خبری

در این مرحله است که پتانسیل کسب درآمد خوب افزایش می یابد ، اگرچه نیازهای مربوط به دانش در مورد بیت کوین نیز همزمان افزایش می یابد.

تعداد وبلاگ ها و سایت های خبری دائماً در حال افزایش است که نویسندگان اختصاصی نیاز به بحث در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه دارند و بسته به سطح درک شما در مورد موضوع شما ، تعداد نامحدودی گزینه در دسترس نویسندگان با نویسندگان با کیفیت خوب وجود دارد پرداخت شده بین 30 تا 100 دلار به ازای هر 1000 کلمه.

در این سطح نویسندگان همچنین می توانند روش های پرداخت خود را انتخاب کنند ، چه در بیت کوین باشد و چه در ارز فیات. وب سایت هایی مانند کوینالیته اگر به دنبال یافتن مشاغلی هستید که در مورد بیت کوین آنلاین بنویسید ، مکان خوبی برای شروع است.

کوینالیته

بازاریابی وابسته

اگر مسیر نوشتن بیت کوین را طی کنید و وبلاگ یا وب سایت شما با موفقیت همراه باشد ، امکان کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته به بیت کوین وجود دارد. این نوعی بازاریابی است که در آن شما می توانید برای هر مراجعه ای که به یک تجارت موجود بیت کوین می کنید ، درصد معینی از کمیسیون را دریافت کنید.

اگر کسب و کار از یک برنامه وابسته استفاده می کند ، و وبلاگ شما توسط افراد کافی که به کسب و کار پیوند می خورند و محصول ارائه شده را خریداری می کنند خوانده می شود ، در این صورت کمیسیون ها می توانند نامحدود باشند ، برای حداقل هزینه غیر از تهیه پست اصلی وبلاگ.

خدمات مربوط به بیت کوین را ارائه دهید

وقتی صحبت از ارز رمزنگاری می شود ، اگر سطح تخصص شما بیشتر از جنبه نوشتاری از جنبه فنی باشد ، فرصت های زیادی برای مشارکت در پروژه های توسعه ارزهای رمزپایه وجود دارد.

اکثر شرکت هایی که در حال حاضر در صنعت ارزهای رمزپایه فعالیت می کنند ، شرکت های نوپایی هستند که زیرساخت های محدودی دارند. بنابراین ، آنها اغلب به همه چیز از توسعه دهندگان نرم افزار گرفته تا توسعه دهندگان وب گرفته تا متخصصین استخراج و بازاریاب آنلاین نیاز دارند.

بسته به اندازه راه اندازی ، نقشی از جمله این می تواند متفاوت باشد از یک قرارداد پیمانکاری که می تواند از راه دور انجام شود ، یا اینکه می تواند یک کار تمام وقت باشد.

مبلغی که می توان از نقشی مانند این بدست آورد ، به طور مشخص به نوع نقش ، سطح تخصصی که برای این نقش می آورید و تعداد ساعاتی که به نقش اختصاص داده اید بستگی دارد..

استخراج بیت کوین

طرفداران اولیه صنعت بیت کوین از طریق استخراج بیت کوین هزینه های قابل توجهی کسب کرده اند. استخراج بیت کوین فرآیندی است که طی آن سکه های جدید ایجاد می شود.

استخراج با استفاده از برخی برنامه های رایانه ای انجام می شود و از قدرت پردازش رایانه استخراج کننده استفاده می کند.

در بدو تأسیس ، استخراج بیت کوین نسبتاً ساده بود و اولین استخراج کنندگان قادر به استخراج هزاران و هزاران بیت کوین با هزینه محدود بودند.

با این حال ، در همان زمان ، ارزش بیت کوین به هیچ وجه نزدیک به امروز نبود و بنابراین سودهای کلانی که از استخراج حاصل می شود ، واقعاً شروع نمی شود تا چند سال بعد که ارزش بیت کوین شروع به افزایش می کند..

محیط استخراج بیت کوین

امروزه ، استخراج بیت کوین بسیار دشوارتر است. هر بیت کوین که استخراج می شود به قدرت پردازش بیشتری نیاز دارد و بنابراین استخراج بیت کوین اکنون شامل قدرت پردازش قابل توجهی است و دیگر بدون تجهیزات تخصصی قابل انجام نیست.

علاوه بر این ، هزینه های برق مورد استفاده برای تأمین انرژی این تجهیزات بسیار خارق العاده است ، در حال حاضر تخمین زده می شود که استخراج بیت کوین از همان انرژی روزانه یک کشور به اندازه مراکش استفاده می کند.

به همین دلیل ، بیشتر استخراج بیت کوین توسط شرکت هایی بدست آمده است که می توانند بر اساس خرید مقادیر زیادی سخت افزار پردازشی با تخفیف و همچنین استقرار در منطقه ای با برق بسیار ارزان ، سود مقیاس خود را بدست آورند..

به همین دلیل ، چین با بزرگترین کشور استخراج بیت کوین (استخراج بیش از 60٪ از بیت کوین) و پس از آن گرجستان ، سوئد و ایالات متحده است..

تجارت بیت کوین

پتانسیل زیادی برای کسب درآمد در معاملات بیت کوین وجود دارد ، اما به همان روشی که تجارت در سایر بازارهای مالی انجام می دهد ، به سطح تخصص و دانش در مورد بازار نیاز دارید..

علاوه بر این ، بازار ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و بنابراین ممکن است با سلیقه همه و اشتهای مخاطره آمیز مطابقت نداشته باشد. اولین مسئله در مورد تجارت این است که تقریباً همه مبادلات تجاری از طریق بیت کوین یا Ethereum انجام می شوند ، به این معنی که اگر می خواهید با ارز رمزنگاری شده تجارت کنید و مالک آن نیستید ، احتمالاً باید برخی از آنها را داشته باشید (به استثنای برخی موارد).

معاملات روزانه ارز رمزنگاری شده

وب سایت هایی مانند Coinbase یا CEX به کاربران امکان خرید ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری یا بدهی یا خرید متناوباً از طریق انتقال بانکی می دهند. پس از خرید ، می توانید بیت کوین خود را به هر صرافی که می خواهید کار کنید انتقال دهید. اگر می خواهید تجارت را در نظر بگیرید ، در اینجا برخی از گزینه ها وجود دارد:

تجارت روز

معاملات روز خرید و فروش بیت کوین در همان روز بر اساس نوسانات قیمتی کوتاه مدت و کوتاه مدت در بازار است. چنین نوساناتی ممکن است براساس روند بازار یا به سادگی شایعات باشد. بازرگانان می توانند بیت کوین را با ارزهای رمزپایه دیگر یا ارزهای فیات مانند دلار آمریکا معامله کنند.

تجارت ربات ها

اجرای ربات تجارت Bitcoin خود روشی پیشرفته است که اگر به درستی انجام شود می تواند بازده خوبی داشته باشد.

ما در اینجا یک راهنمای کامل برای تجارت ربات ها نوشتیم که روش ها و مزایای کسب بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به شما نشان می دهد. در اینجا برخی از محبوب ترین سیستم عامل ها و ربات ها برای استفاده وجود دارد:

3Commas

3Commas یک ربات معاملاتی بسیار محبوب است که با تعدادی صرافی از جمله Bittrex ، BitFinex ، Binance ، Bitstamp ، KuCoin ، Poloniex ، GDAX ، Cryptopia ، Huobi و YOBIT کار می کند..

بات 24/7 با هر دستگاهی کار می کند زیرا یک سرویس تحت وب است بنابراین می توانید داشبورد معاملات خود را در تلفن همراه و همچنین رایانه های رومیزی و لپ تاپ کنترل کنید.

بررسی 3Commas

به شما امکان می دهد اهداف ضرر و ضرر را تعیین کنید و همچنین جنبه تجارت اجتماعی دارد که به شما امکان می دهد اقدامات موفق ترین معامله گران را کپی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3Commas ، بررسی کامل ما را در اینجا بررسی کنید.

از 3Commas دیدن کنید

Cryptohopper

Cryptohopper یک ربات معاملاتی مبتنی بر ابر است که به این معنی است که می تواند ارز رمزنگاری شده را 24 ساعت شبانه روز معامله کند چه در کامپیوتر باشید و چه نباشید. این سیستم به شما امکان می دهد با شاخص های فنی معامله کنید ، یا در سیگنال دهنده ای که سیگنال خرید می فرستد مشترک شوید.

طبق وب سایت آنها ، آنها “اولین و تنها ربات خودکار تجارت رمزنگاری هستند که سیگنالهای خارجی حرفه ای را ادغام می کنند.”

بررسی Cryptohopper

برای اطلاعات بیشتر در مورد Cryptohopper ، به بررسی کامل ما در اینجا مراجعه کنید.

از Cryptohopper دیدن کنید

CryptoTrader

ربات CryptoTrader یک ربات تجاری مبتنی بر ابر است که راه حل های کاملاً خودکار معاملاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد در حالی که نیازی به نصب ربات بر روی سیستم خود ندارد..

CryptoTrader از یک استراتژی “بازار” برخوردار است که به کاربران امکان می دهد استراتژی معاملاتی مورد علاقه خود را بخرند یا در عوض به فروش استراتژی های توسعه یافته توسط خود بپردازند..

ما همچنین CryptoTrader را در اینجا بررسی کرده ایم.

رمزارزقرارداد برای تفاوت

اگرچه مشابه معاملات روزانه است ، CFD شامل خرید و فروش واقعی بیت کوین نیست. در عوض ، شما قراردادی را برای بیت کوین خریداری می کنید ، به این معنی که در واقع نیازی به نگه داشتن یا ذخیره بیت کوین ندارید.

یکی از مزایای این کار این است که می توانید بیت کوین را کوتاه کنید ، به این معنی که اگر قیمت پایین بیاید ، سود شما بالا می رود و به شما امکان می دهد معاملات خود را محافظت کنید..

بهترین کارگزاران فارکسبخوانید: بهترین کارگزاران فارکس

یکی از معایب آن این است که شما هیچ کنترلی روی بیت کوین مورد معامله خود ندارید ، زیرا مالک هیچ بیت کوین یا کنترل کننده کلید خصوصی نیستید. بنابراین فقط می تواند برای اهداف تجاری استفاده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد CFD در اینجا.

گزینه های دودویی

گزینه های باینری (اصطلاحاً به این دلیل که تنها گزینه پیروزی یا از دست دادن است) یک استراتژی تجاری است که به شما امکان می دهد پیش بینی کنید قیمت بیت کوین در یک دوره خاص افزایش یابد یا کاهش یابد.

اگر افزایش یا سقوط در مدت زمان تعیین شده رخ دهد ، شما در هنگام ورود به گزینه ، بازدهی را که توافق شده است دریافت خواهید کرد. اگر این اتفاق نیفتد ، سرمایه خود را از دست می دهید.

ما اخیراً IQ Option را که بزرگترین سایت برای تجارت گزینه های باینری است ، بررسی کردیم.

نتیجه

اگرچه طاقت فرسا نیست ، اما برخی از محبوب ترین روش هایی است که می توانید از طریق آن درآمد آنلاین داشته باشید. همانطور که در ابتدا اشاره شد ، چیزی به عنوان بیت کوین رایگان وجود ندارد و باید در ازای آن چیزی اعطا شود ، خواه زمان آن باشد یا تخصص یا هر دو.

با این حال ، با یک بازار در حال گسترش ، تقاضا برای تخصص بیت کوین و محصولات مرتبط با بیت کوین به این معنی است که هرگز زمان بهتری برای درگیر شدن در بیت کوین وجود نداشته است.