رویکرد پایان سال: در اینجا مهمترین دلایل صعودی بودن در Crypto در سال 2021 وجود دارد

سرسخت

سال 2020 برای اولین بار از اولین روزهای سال 2018 شاهد چرخش اقتصاد رمزنگاری بوده ایم. از آن زمان چه تغییری کرده است؟ خوب ، تقریباً در مورد همه چیز.

از نظر کلان ، ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر رسماً به عنوان یک پرچین در برابر دارایی های جریان اصلی در میان تعداد فزاینده ای از کاربران اصلی که با فن آوری پولی آشنا هستند ، دیده می شوند. همچنین مشارکت شکوفایی م majorسسات اصلی و اصلی جریان اصلی درمورد رمزنگاری و همچنین موارد بسیار بهبود یافته پروژه هایی مانند Ethereum وجود دارد..

وقتی همه این عوامل را با هم ترکیب کنید ، کاملاً واضح است که اقتصاد رمزنگاری با قدمتی سودمند و سرسخت افزایشی به سال 2021 می رود. با این اوصاف ، بیایید به برخی از تحولات خاص بپردازیم که راه را برای این رمزنگاری فزاینده سرسخت باز می کند

س&شاخص های دا داون جونز راه اندازی شاخص های رمزنگاری

س&P Dow Jones Indices ، مشارکت بین CME Group ، News Corp و S&P Global ، محبوب ترین شاخص های سهام در جهان را تأمین می کند – مانند S&P 500 و میانگین صنعتی داو جونز (DJIA) – و اکنون وارد شاخص های رمزنگاری شده است.

هفته گذشته اعلام شد س&شاخص های مارک دار DJI از طریق داده های شرکت ارز دیجیتال لوکا کار خواهد کرد تا عملکرد بیش از 500 ارز رمزپایه و توکن را پوشش دهد.

این پویایی قابل توجه به S اجازه می دهد&مشتریان P به دلخواه خود شاخص های رمزنگاری خود را ایجاد می کنند ، که به طور قابل توجهی سرمایه گذاران جهانی را در معرض طبقه دارایی جدید قرار می دهد. دروازه های سیلاب جریان اصلی در حال باز شدن است …

The Rising “گرانبها & پارادایم رمزنگاری صنعتی ”

سرمایه گذار میلیاردر آمریکایی ، پل تودور جونز (PTJ) به افسانه ای زنده تبدیل می شود که نوبت به استعداد در سرمایه گذاری می رسد.

به همین دلیل PTJ با حمایت اخیر خود از رمزنگاری باعث چرخش سران شده است ، زیرا سرمایه گذار در پاییز امسال موقعیت قابل توجهی در بیت کوین به دست آورد.

از آن زمان به بعد ، PTJ به طور کلی ، نسبت به رمزنگاری افزایش یافته است. به عنوان مثال ، این هفته یاهو فایننس با PTJ مصاحبه کرد ، وی به ظهور رمزنگاریهای “فلزات گرانبها” مانند بیت کوین و رمزنگاریهای “فلزات صنعتی” مانند اتریوم اشاره کرد. همانطور که سرمایه گذار فقط اشاره کرد:

“اگر من واقعاً مجبور بودم حدس بزنم آینده چه خواهد بود ، این شباهت زیادی به مجموعه فلزات خواهد داشت. در جایی که رمزنگاری گرانبهای داشته اید ، ممکن است بیت کوین باشد ، اولین رمزنگاری اولین حرکت دهنده است … پس شما می توانید ارزهای رمزپایه معامله ای همراه با حاکمان داشته باشید ، و ممکن است بیشتر شبیه فلزات صنعتی باشند. بنابراین در جایی که شما طلا به عنوان یک فلز گرانبها دارید ، پس از آن شما دارای مس ، پلاتین … و غیره هستید بنابراین ممکن است رمزنگاری گرانبها و رمزنگاری صنعتی داشته باشید. “

به همین ترتیب ، اگر ببینیم که بازارها به عنوان رمزنگاری “گرانبها” و “صنعتی” در اطراف BTC و ETH ادامه می یابند ، بدون شک روزهای صعودی در آینده نزدیک وجود دارد.

(توجه: برای رفتن به بحث ارز رمزنگاری شده به ویدیوی بالا به نشانگر دقیقه 7:11 بروید).

BTC در ترازنامه های بزرگ

امسال شاهد بودیم شرکت های بزرگی مانند MicroStrategy در واقع به عنوان بخشی از ترازنامه های خود شروع به خرید BTC می کنند.

بسیار جالب خواهد بود که ببینیم خزانه داری این شرکت طی سالهای آینده چگونه عمل می کند ، اما هیچ اشتباهی رخ ندهد: اولین دامنه ها در مسابقه تصویب ترازنامه BTC با محور اخیر Microstrategy به BTC کاهش یافته اند.

MicroStrategy مطابق با سیاست ذخیره خزانه داری خود ، با متوسط ​​قیمت تقریبی 19،427 دلار برای هر بیت کوین ، تقریباً 2574 بیت کوین را به مبلغ 50.0 میلیون دلار وجه نقد خریداری کرده است. اکنون تقریباً 40824 بیت کوین در اختیار داریم.https://t.co/nwZcM9zAXZ

– مایکل سایلور (Michael_saylor @) 4 دسامبر 2020

بر این اساس ، افزایش دخالت رمزنگاری شرکت بیانگر این است که شرکت های دیگر حرکت ترازنامه ای مشابه را پیش می برند. مطمئناً این برای رمزنگاری عالی خواهد بود.

ویزا و پی پال وارد شده اند

یکی از بزرگترین روایتها در اقتصاد رمزنگاری در سال جاری افزایش درگیری شرکتهای بزرگ بوده است. هیچ شرکتی مثال بهتری از PayPal و Visa در این مورد ارائه نمی دهند.

به عنوان مثال ، فقط چند هفته پیش PayPal اعلام کرد که در حال پشتیبانی از خرید و فروش در اطراف ارزهای رمزپایه اصلی مانند BTC و ETH است. این به تنهایی خبر بزرگی برای پیشروی رمزنگاری بود ، اما پس از آن این هفته سهام با افزایش غرامت پرداخت ویزا نشان داد که قصد دارد USDC پایدار USDC (ساخته شده در Ethereum) را به شبکه پرداخت خود از حدود 60 میلیون بازرگان اضافه کند.

غذای آماده بزرگ؟ شرکت های بزرگ اکنون مستقیماً از Ethereum استقبال می کنند. انتظار داشته باشید کارهای بیشتری در سال 2021 انجام شود!

Eth2 Staking

به نظر من ، تاکنون سه تحول الگوی تغییر در اقتصاد رمزنگاری وجود داشته است: راه اندازی بیت کوین ، راه اندازی Ethereum و راه اندازی Ethereum 2.0.

خبر جالب برای ما این است که ما اخیراً شاهد فعال شدن Eth2 در تاریخ 1 دسامبر سال 2020 هستیم. از آن زمان ، ما درک بهتری از بازدهی که سهام ETH 2.0 می تواند ارائه دهیم ، داریم. در حال حاضر 17 ~ بازده متوسطی است که شاهد آن هستیم.

البته ، بخش مالی غیرمتمرکز وحشی (DeFi) تعداد زیادی مزارع تولیدی دارد که در حال حاضر سودآوری بیشتری دارند. با این حال شما باید این واقعیت را در نظر بگیرید که 17 درصد پوند در حال حاضر بهتر از بازده اصلی است و Ethereum هیچ مشکلی در ذینفعان فعال ندارد که ETH را در معرض خطر قرار دهند حتی اگر بتوانند در DeFi در آن زمان بیشتر شوند.

این همه گفته می شود که به نظر من به دلیل دلایل مختلف ، Eth2 در آینده نزدیک بسیار جذاب خواهد بود. بسیاری از تازه واردان می توانند به همین ترتیب وارد اقتصاد رمزنگاری شوند. این طاقچه را تماشا کنید!

رونق DeFi تازه شروع شده است

DeFi به طور کلی تجارت ، پس انداز و مشتقات غیرمتمرکز است. و خیلی بیشتر. و اخیراً عرصه با سرعت زیادی در حال تورم است زیرا تازه واردان به تازگی در فضا فناوری را به کار می گیرند.

به عنوان مثال ، ارزش کل قفل شده (TVL) در DeFI در حال حاضر (یعنی دارایی های تحت مدیریت ، یا AUM ، برای محصولات مالی سنتی) در حال حاضر 14.55 میلیارد دلار است – کمتر از 30 میلیون دلار خجالتی ترین TVL دلفی 14.8 دلار میلیاردی که فقط در این هفته به دست آمد!

این به طور کلی مبلغی نسبتاً ناچیز است ، اما نشان دهنده رشد نمایی فضای DeFi است که فقط در سال گذشته با یک TVL کمتر از 1 میلیارد دلار افتخار می کرد. با توجه به رمان و قدرتمند بودن DeFi ، انتظار می رود رشد سریع برای آینده نزدیک ادامه یابد.

NFT به Crypto Go Mainstream کمک خواهد کرد

نشانه های غیرقابل انعطاف یا NFT ، بخش عمده دیگری در پشت DeFi بوده است که امسال در بالای Ethereum مورد توجه قرار گرفته است.

به زبان ساده ، NFT ها لوگوی رسانه ای هستند. این بدان معناست که آنها می توانند تقریباً در مورد هر چیزی باشند ، از جمله دارایی های بازی ، زمین مجازی ، Cryptoart و موارد دیگر.

البته ، اقتصاد NFT در مقایسه با DeFi همچنان که وضع موجود است ، نسبتاً كوچك است ، اما اكوسیستم NFT امسال نیز در كنار DeFi رشد چشمگیری داشت. این تحولات نشان می دهد که “لگوهای پول” و “لگوهای رسانه ای” برای ماندن در اینجا هستند. به دنبال NFT باشید تا همچنان به رونق خود ادامه دهد و نیروی محرکه محبوبیت روز افزون رمزنگاری در سال آینده باشد.

نتیجه

در پایان روز ، اقتصاد رمزنگاری غیرقابل کنترل است.

همه چیز ممکن است خرابکارانه به نظر برسد ، یا ممکن است سرسام آور باشد. بهترین کاری که می توانید بر این اساس انجام دهید ، تحقیق در مورد موارد اساسی به بهترین شکل ممکن است. اما اگر تحقیق کنید ، ممکن است به نتایج مشابهی برسید که این پست دارد: در این مرحله نمی توان از DeFi ، NFT و نشانه های اجتماعی چشم پوشی کرد.

اگر اکنون این کار را انجام می دهید ، کاملاً از نحوه وخم شدن اوضاع در سالهای آینده غافل هستید. چرا؟ زیرا آینده ، حداقل به معنای پولی ، تحت سلطه رمزنگاری قرار خواهد گرفت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me