بررسی Altrady: تنها ابزار تجارت ارزهای رمزنگاری مورد نیاز شماست؟

بررسی Altrady

هر کسی که از راه دور به تجارت علاقه مند است ، در جستجوی بهترین ابزارها برای ساده سازی فرآیند است. هرچه ویژگی های بیشتری که یک ابزار می تواند بسته بندی کند ، بهتر است.

آلترادی یکی از آخرین یافته های ما تلاش ما برای یافتن یک ابزار تجارت همه در یک است. در این حالت ، یکی با تمرکز بر ارزهای رمزپایه. این که آیا شما به دنبال تجارت از طریق چندین صرافی هستید ، عملکرد خود را نظارت می کنید یا راه هایی برای بهبود استراتژی های تجاری خود پیدا می کنید ، Altrady یک راه حل جامع برای همه نقاط درد شما ارائه می دهد.

اگرچه ویژگی ها بسیار زیاد است ، اما سوال همیشه این است که چقدر آنها به قول های خود وفادار می مانند. در این بررسی ، ما به قابلیت های Altrady و اینکه یک معامله گر می تواند از آن برای به حداقل رساندن تلاش های خود استفاده کند ، بزرگنمایی خواهیم کرد.

از آلترادی دیدن کنید

آلترادی در یک نگاه

داستان یک تجارت مبتدی که با فعالیت های تجاری خود دست و پنجه نرم می کند داستان جدیدی نیست. با این حال بنیانگذار آلترادی Benoist Claassen تصمیم گرفت کاری در این باره انجام دهد و راه حلی برای خود ایجاد کرد.

کسانی که با صحنه تجارت ارزهای رمزپایه آشنا هستند ممکن است از اولین اقدام آن – اسکنر پایه Crypto – آگاه باشند. این نرم افزار بازارهای سکه را تجزیه و تحلیل می کند و بازخورد دلگرم کننده ای از جامعه تجارت دریافت کرده است. Altrady ، از بسیاری جهات ، ارتقا یافته این ابزار اسکن است. محصول نهایی دارای چندین ویژگی جدید است تا تجربه ای کاملاً خوب را به کاربران ارائه دهد.

نرم افزار تجارت ارز رمزنگاری همه در یکنرم افزار تجارت ارز رمزنگاری همه در یک

همانطور که می گذرد ، Altrady توسط خود بازرگانان طراحی شده است تا تجارت ارزهای رمزنگاری شده را برای همه قابل دسترسی کند. این پلت فرم به شما کمک می کند مهارت ها و استراتژی های معاملاتی خود را ایجاد کنید در حالی که هنگام بالا رفتن از نردبان سرمایه گذاری با خواسته های خود سازگار هستید.

در واقع ، Altrady ابزاری نرم افزاری برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه بصری و با کاربرد آسان است که می تواند تمام موارد ضروری و موارد دیگر را برطرف کند. بنابراین ابزار دقیقاً چه چیزی را ارائه می دهد؟ می توانید آن را به صورت زیر جمع بندی کنید:

 • امکان انجام معاملات در هر زمان و هر زمان
 • ادغام با ده صرافی ارز رمزنگاری شده
 • دسترسی به زمان واقعی به جزئیات آموزنده بازار ارزهای رمزنگاری ناپایدار
 • تجارت بدون دردسر با به کارگیری ربات ها
 • با استفاده از فناوری پیشرفته اسکن رمزنگاری ، استراتژی هایی را تدوین کنید

نکته بسیار مهم ، شما می توانید از طریق وب سایت پلت فرم و همچنین برنامه تلفن همراه از همه اینها استفاده کنید. این برنامه تعاملی و شخصی به شما اطمینان می دهد که هیچ فرصت سودآور تجاری را از دست ندهید.

ویژگی های Altrady

در اینجا خلاصه ای از ویژگی های برجسته تر وجود دارد پیشنهاد شده توسط آلترادی.

چیدمان ها

رابط کاربری ممکن است جایی باشد که Altrady از سایر سیستم عامل های تجاری این سبک برتر است. این ابزار به شما امکان کنترل کامل چیدمان متناسب با تنظیمات تجاری شما را می دهد. هر یک از ویژگی های آن ویجت های منفرد است که می توانید آنها را جابجا کنید ، دوباره مرتب کنید و آنها را تراز کنید.

نتیجه یک داشبورد متناسب و سازمان یافته است که در آن می توانید هر آنچه را که نیاز دارید دقیقاً در جایی که می خواهید پیدا کنید.

نردبان مقیاس دار

طراحی رابط همچنین به شما امکان می دهد چندین سفارش را همزمان با استفاده از Scaled Ladders تنظیم کنید. برای تنظیم دقیق سفارشات خود می توانید قیمت ها و اندازه ها را به همراه ترازو تنظیم کنید.

صفحه تجارتصفحه تجارت

مدیر نمونه کارها

برای پیگیری موفقیت ها و ناکامی های خود ، باید نمونه کارهای خود را پیگیری کنید. Altrady داشبورد نمونه کارهای زیبایی دارد که به شما کمک می کند تمام دارایی های خود را پیگیری کنید.

تجزیه و تحلیل تجارت

هر معامله گر موفق ارز رمزنگاری شده روشی قابل اعتماد و قوی برای تحلیل بازار دارد و از همه مهمتر در امواج آن گشت و گذار می کند. Altrady کاملاً آماده است تا این تجزیه و تحلیل را برای شما انجام دهد و حتی می تواند به عنوان کتاب مرجع شما برای تجارت عمل کند.

این پلتفرم به شما امکان می دهد به نمودارهای بازار سکه همراه با اطلاعات دقیق در مورد جفتهای انتخابی خود دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب می توانید برگه هایی را درباره نحوه عملکرد ارز رمزنگاری شده مشخص در یک صرافی خاص نگه دارید. داده ها منعکس کننده افت قیمت ، برگشت ، پایه و زمان بازگشت ارزش به پایه خواهد بود.

Altrady همچنین دارای یک عنصر News است که شما را از تحولات اخیر صنعت ارزهای رمزنگاری شده مطلع می کند ، بنابراین همیشه اطلاعات صحیح را در دسترس دارید..

موقعیت ها

به ازای هر تجارت جدیدی که انجام می دهید ، Altrady موقعیت جدیدی باز می کند و سود شما را در برابر قیمت فعلی محاسبه می کند. هرچه بیشتر بخرید ، موقعیت شما بیشتر خواهد شد و نقطه سربه سر بر اساس آن تنظیم می شود.

هنگام شروع فروش سکه نیز همین مورد وجود دارد. این ابزار نقطه بازگشت شما را به روز خواهد کرد تا زمانی که کاملاً بهبود یابید و دارایی باقیمانده را بفروشید.

این موقعیت ها با استفاده از ماشین حساب Break-Even تعیین می شوند ، که به شما اجازه می دهد تا در مورد سود یا ضرر خود ادامه دهید. دیگر نیازی به محاسبه دستی معاملات خود ندارید.

شما می توانید تمام داده های مربوطه مانند موارد زیر را پیدا کنید:

 • نام بازار و حساب مبادله
 • تاریخی که موقعیت باز شد
 • خواه یک طرف طولانی باشد یا کوتاه
 • مبلغ سرمایه گذاری شده
 • تعداد سکه ها
 • قیمت متوسط
 • مارک و قیمت تصفیه برای معاملات آتی
 • نوار پیشرفت ، و
 • پ&ستون L به دلار آمریکا و ارز پیشنهادی

همچنین می توانید با ایجاد موقعیت جدید ، یا تنظیم تاریخ ها و جابجایی بین موقعیت ها ، به صورت دستی این کار را انجام دهید. همانطور که می بینید ، این یک ابزار مفصل و جامع برای نگه داشتن زنجیره معاملات و حرکات گسترده بازار در طول روز است..

اسکن سریع

ابزارک اسکن سریع برای کمک به شما در شناسایی بازارهایی است که ناگهان شاهد تغییر قیمت هستند ، یا به شکل افت سریع یا افزایش. می توانید فیلتر خود را بر اساس بازه زمانی ، افزایش ، افت ، بازارهای خاص و مبادلات تنظیم کنید.

می توانید این فیلترها را به عنوان ایستگاه از پیش تعیین شده ذخیره کنید و در صورت لزوم آنها را فعال یا غیرفعال کنید تا فقط هشدارهای مربوطه را دریافت کنید.

تجارت هوشمند

آخرین به روزرسانی که در Altrady ارائه شد ، ویژگی تجارت هوشمند است. این از فناوری ابتکاری معاملات ارزهای رمزپایه برای ثبت سفارش به صورت خودکار – از جمله سود بردن و سفارشات توقف عقب استفاده می کند.

استراتژی سودآوری به شما امکان می دهد تا یک سفارش ثابت بالاتر از قیمت فروش قرار دهید ، بنابراین می توانید دارایی های خود را در طی افزایش قیمت بفروشید و سود کسب کنید. بستن سفارش اطمینان می دهد که در صورت وارونه شدن بازار از شما محافظت می شود.

از طرف دیگر ، دستور توقف دنباله دار شرایط مناسب بازار را دنبال می کند. مکانیزم هر زمان که تغییر مطلوبی در قیمت بازار ایجاد شود ، به طور خودکار ارزش بسته شدن را تغییر می دهد.

همانطور که می دانید ، حتی با دستیابی به تجزیه و تحلیل کامل بازار ، تنظیم و تنظیم مجدد سفارشات خود بر اساس عملکرد فعلی بازار ، وقت گیر و خسته کننده است.

با تجارت هوشمند ، اکنون Altrady با استفاده از پارامترهای از پیش تنظیم شده ، وظیفه شما را بر عهده خواهد گرفت. پس از ثبت سفارش ، این ابزار آخرین قیمت را دنبال می کند و سفارشات حداکثر شما را بر اساس آن تنظیم می کند.

شما می توانید این ویژگی را در همه صرافی های سیستم عامل ، از جمله Binance US و Binance Futures ادغام کنید.

علاوه بر این ، هر گونه به روزرسانی در معاملات شما ، میزان عملکرد آنها یا سودآوری شما به طور خودکار از طریق برنامه به روز می شود. مدیر نمونه کارها Altrady نمای پویایی از دارایی های شما را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی از معاملات هوشمند خود پیگیری کنید.

ژورنالی

یکی از مفیدترین ویژگی های Altrady توانایی شخصی سازی با یادداشت ها است. می توانید ورودی های ژورنالی افکار خود را ضمیمه کنید ، عکس های صفحه یا هر داده دیگری را که می خواهید برای ارجاع بعدی یادداشت کنید ضمیمه کنید.

با توجه به اینکه مجبورید برای هر اسکناس معاملاتی گزارش دیگری ثبت کنید ، این کاملا مفید است.

قیمت آلترادی

می توانید به صورت رایگان در وب سایت ثبت نام کنید و به مدت 14 روز به خدمات کامل آنها دسترسی پیدا کنید. این با چند محدودیت همراه است که به شما امکان می دهد فقط به یک حساب صرافی متصل شوید و فقط 25 هشدار سفارشی دریافت کنید.

با این حال ، محاکمه باید ایده منصفانه ای از مزایای همه جانبه این پلتفرم به شما ارائه دهد. اگر و چه زمانی می خواهید مشترک شوید ، سه گزینه پیش رو دارید.

قیمت آلترادیقیمت آلترادی

سیگنالها فقط با 12.95 یورو در ماه است

این طرح فقط به شما امکان دسترسی به علائم تجاری Apex Trader ، Crypto PHP ، Nefertiti و Zignaly را می دهد..

با 19.95 یورو در ماه معامله کنید

به سیگنال های فوق همراه با تجارت ، مدیریت نمونه کارها ، موقعیت ها و برنامه تلفن همراه دسترسی خواهید داشت. به عنوان یک جایزه مقدماتی ، شما همچنین می توانید از ویژگی تجارت هوشمند برای مدت زمان محدودی بهره مند شوید.

پیشرفته با 29.95 یورو در هر ماه

این شامل تمام ویژگی های بسته بازرگانی و چند ویژگی دیگر مانند تجزیه و تحلیل تجارت ، اسکنر پایه ، اسکن سریع و توسعه دهنده API است..

بسته های فوق به صورت برنامه های سه ماهه ، شش ماهه یا سالانه نیز برای یک خرید در دسترس هستند. با این کار به ترتیب 10٪ ، 20٪ و 30٪ تخفیف اضافی به شما تعلق می گیرد. از آنجا که این برنامه ها سالانه صورتحساب دریافت می شوند ، با برنامه های بلند مدت ارزش بیشتری برای پول خود دریافت می کنید.

آکادمی تجارت رمزنگاری Altrady

آلترادی نیز معرفی کرده است منابع زیادی برای کاربران تجاری خود. این پلت فرم راهنمای جامعی را برای کلیه محصولات همکار خود ارائه می دهد و دستورالعمل های گام به گام را برای راه اندازی نرم افزار ارائه می دهد.

آکادمی تجارتآکادمی تجارت

همچنین می توانید مستقیماً از طریق ایمیل با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

بررسی Altrady: حکم?

بدون شک Altrady مجموعه گسترده ای از قابلیت ها را برای معامله گران ارزهای رمزپایه در اختیار دارد. این ویژگی ها به خوبی با هم کار می کنند ، و همه جنبه های تجارت را برطرف می کنند. این نرم افزار می تواند بیشتر کارها را انجام دهد و صرفه جویی در وقت قابل توجهی در زمینه تحقیق در بازارها به دست خودتان می بخشد.

معاملات با اتصال AP مبادله شما انجام می شود و آن را ایمن و مطمئن می کند. رابط کاربری نیز آسان است ، چه شما یک مبتدی باشید و چه یک حرفه ای در عرصه تجارت. و همچنین می خواهیم برای چیدمان های قابل تنظیم امتیاز جایزه بدهیم.

در مجموع ، Altrady یک محصول عالی است که باید مورد توجه اکثر معامله گران ارزهای رمزپایه قرار گیرد. تنها نکته منفی این است که اگر می خواهید به تمام ویژگی های آن دسترسی پیدا کنید ، مجبور به خرید بسته Advanced هستید. اما حداکثر با 30 یورو در ماه ، این ارزش خوبی دارد.

از آلترادی دیدن کنید