بررسی CoinRule: بسترهای نرم افزاری رباتهای خودکار معاملات رمزنگاری

بررسی Coinrule

معامله گران ارزهای رمزنگاری شده می توانند از میان تعداد فزاینده ای از سیستم عامل های تجاری خودکار و کارآمد که هدف آنها ساده سازی کل روند و اجازه دادن به هر کسی برای استفاده حداکثر از فرصت های تجاری خود است ، یکی را انتخاب کنند..

کوینرول یک راه حل تجاری خودکار در حال ظهور و استفاده آسان است که هدف آن “جعبه ابزار لگو” برای معامله گران فنی و غیر فنی است. این سیستم عامل دنیای جدیدی از معاملات را برای معامله گران رمزنگاری که با معاملات تجاری محدودتری روبرو هستند ، باز می کند و Coinrule به هر کسی اجازه می دهد تا تعدادی از استراتژی های تعیین شده را انتخاب کند که می تواند قبل از استقرار دوباره آزمایش شود.

معامله گران باتجربه تر می توانند استراتژی های منحصر به فرد خود را بسازند ، و در نتیجه ، معامله گران از هر سطح می توانند به طور فعال در بازار رمزنگاری همیشه باز شرکت کنند و 24/7 تجارت کنند.

معاملات خودکار Coinrule

این پلتفرم از صرافی های معروف از جمله Binance ، BitMEX ، Coinbase Pro و Kraken پشتیبانی می کند و با استفاده از حساب Starter می توانید به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشید.

اشتراک های پرداختی از 29.99 دلار تا 249.99 دلار در ماه با ردیف های مختلف حساب طراحی شده برای تأمین معامله گران با تجربه و سطح فعالیت متفاوت.

از Coinrule دیدن کنید

بررسی اجمالی

کوینرول در مارس 2018 توسط مدیر عامل فعلی Gabriele Musella و COO Oleg Giberstein تاسیس شد. Coinrule علاوه بر آدرس دفتر ثبت شده خود در Fisher Close Flat 6، 2 Fisher Close، London، دفتر کار خود را در سطح 32، 1 Ropemaker St، Citypoint، London EC2 9AW ​​حفظ کرده است و دارای شماره شرکت 11265766 است. انگلیس ، SE16 5AE.

در نتیجه ، Coinrule هنوز هم می تواند به عنوان یک راه حل تجارت نوظهور در نظر گرفته شود و در حال توسعه جامعه خود و رشد به عنوان یک راه حل تجارت ارز رمزنگاری شده است.

این پلتفرم به هر کسی امکان می دهد تا معاملات خود را برای به حداکثر رساندن سود خود یا جمع آوری سکه انجام دهد و گزینه های معاملاتی استاندارد مانند سفارشات خرید و فروش منظم در بازار ، همچنین سفارشات توقف ضرر / سود یا سفارشات خرید مجدد را شامل می شود.

تیم اجرایی Coinrule

Coinrule را می توان از هر مرورگر وب پشتیبانی شده استفاده کرد و به بیش از 10 مبادله ارز رمزنگاری شده از طریق اتصالات اصلی API با Binance ، BitMEX ، Bitstamp ، Bittrex ، Coinbase Pro ، Kraken و Poloniex متصل می شود..

هر کسی که ثبت نام می کند قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب یکی از برنامه های اشتراکی پرداخت شده که از 29.99 دلار در ماه شروع می شود ، می تواند از حساب Starter رایگان با ویژگی تبادل آزمایشی استفاده کند..

ویژگی های کلیدی

 • عملکرد – Coinrule به عنوان یک راه حل مبتنی بر وب عمل می کند و تیم طراحی ساده و تمیز را انتخاب کرده است که مورد توجه تجار از هر سطح باشد. این پلتفرم همچنین به هر کسی امکان می دهد بدون نیاز به دانستن یا استفاده از کدی ، “قوانین” تجارت را به کار گیرد.
 • فن آوری – این پلت فرم از طریق ادغام API با بیش از 10 صرافی پشتیبانی شده کار می کند و تیم برجسته می کند که تمام سفارشات با حداقل زمان تأخیر به بازار ارسال می شوند. سفارشات به طور معمول حدود 500 میلی ثانیه طول می کشد تا به بازار برسد ، و Coinrule همچنین از اطلاعیه های پیامکی و رمزگذاری داده ها برای بهبود خدمات خود استفاده می کند.
 • دامنه ابزارها – این سیستم عامل شامل یک سیستم پیکربندی قانون مدولار برای استفاده آسان است که از طریق دستورالعمل های ساده / اگر / سپس کار می کند. می توان از استراتژی های معاملاتی معروف مانند توقف ضرر ، سودآوری و خرید dip / breakout برای استفاده حداکثر استفاده از روش های متقابل ، حداکثر سازی و انباشت استفاده کرد..
 • محدوده برنامه ها – با ثبت نام در حساب Starter می توان از این سرویس به صورت رایگان استفاده کرد ، در حالی که هزینه برنامه Hobbyist ماهیانه 29.99 دلار است. هزینه برنامه Pro 249.99 دلار در ماه است و دسترسی به 50 قانون زنده / نسخه ی نمایشی و استراتژی های قالب نامحدود و مبادلات یکپارچه را فراهم می کند..
 • پشتیبانی مشتری –ه مرکز کمک حاوی تعدادی از راهنماها و منابع مفید است که توسط مسئول نیز تکمیل می شود وبلاگ. این تیم همچنین با سوالات متداول در سوالات خود روبرو می شوند بخش سQالات متداول, و می توانید از طریق چت زنده ، ایمیل یا اتصال از طریق تماس با آنها تماس بگیرید فیس بوک یا توییتر.  

ویژگی های بستر های نرم افزاری

نحوه شروع کار با CoinRule

برای ایجاد حساب کاربری ، فقط روی برگه “ثبت نام” در سمت راست بالای صفحه اصلی کلیک کنید.

1) ایجاد یک حساب کاربری

برای ثبت نام یک حساب کاربری ، فقط باید یک آدرس ایمیل وارد کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید قبل از اینکه با شرایط استفاده موافقت کنید. همچنین گزینه ثبت نام با استفاده از حساب Google یا Facebook شما وجود دارد.

نحوه ثبت نام

پس از ارسال مشخصات خود ، یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می شود که حاوی شماره کدی است که برای تکمیل مراحل ثبت نام باید وارد کنید.

تأیید ایمیل

2) Exchange را وصل کنید

با کلیک بر روی تب “Add Exchange” می توانید از طریق کلیدهای API به مبادلات دلخواه خود متصل شوید.

Exchange را وصل کنید

هنگام انتخاب Binance ، از شما خواسته می شود که جزئیات اصلی API خود را به همراه اطلاعات کلید مخفی خود وارد کنید.

Binance API

برای یافتن کلیدهای API خود ، از اینجا باید به Binance وارد شوید و با کلیک روی “مدیریت API” و سپس “ایجاد API” می توانید این اطلاعات را پیدا کنید..

ایجاد Binance API

قبل از تأیید کد 2FA خود و تکمیل مراحل ایجاد کلید با دنبال کردن تمام دستورالعمل های ایمیل تأیید ، می توانید کلید API را نامگذاری کرده و روی “ایجاد کلید جدید” کلیک کنید. سپس می توانید کلیدهای API را ببینید و برای به حداکثر رساندن تنظیمات امنیتی خود باید محدودیت های کلید API خود را ویرایش کنید.

تنظیمات API Binance

اکنون می توانید با بازگشت به داشبورد Coinrule و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ، فرآیند ادغام API را تکمیل کنید.

3) قوانین خود را ایجاد کنید

ایجاد استراتژی در Coinrule کاملاً ساده است و می توانید با کلیک کردن روی برگه «ایجاد قانون» که در بالا سمت راست داشبورد قرار دارد شروع کنید. سپس می توانید استراتژی های معاملاتی آسان را بر اساس پارامترهای “اگر / سپس” تنظیم کنید که به شما امکان می دهد سریع حرکت کنید و از هرگونه حرکت بازار بهره مند شوید..

استراتژی Coinrule ایجاد کنید

ابتدا باید صرافی را انتخاب کنید ، رویداد را تعریف کنید (به عنوان مثال 15٪ کاهش قیمت BTC) و سپس در سفارش خرید / فروش خود وارد شوید. همچنین می توانید بر روی برگه “Timer” کلیک کنید تا نحوه تنظیم معاملات خود را پیکربندی کنید.

استراتژی Coinrule ایجاد کنید

در اینجا ، حساب آزمایشی سفارش خرید بازار به ارزش 2500 دلار BTC را نشان می دهد تا در صورت افت 15 درصدی قیمت بیت کوین ، دو بار مستقر شود.

برگه خلاصه

یک برگه در سمت راست بالای صفحه خلاصه ای از شرایط اصلی قانون را نشان می دهد ، و می توانید قبل از کلیک روی برگه “راه اندازی” ، دو بار همه چیز را مرتب بررسی کنید.

کتابخانه الگو Coinrule

همچنین می توانید از کتابخانه الگو یک استراتژی آماده را انتخاب کنید ، و هنگامی که استراتژی مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، تمام جزئیات به طور خودکار وارد بخش های صحیح می شوند و می توانید تنظیمات را به منظور پیکربندی استراتژی دقیقاً به صورت زیر انجام دهید: دوست دارید.

انتخاب الگوی Coinrule

در اینجا با الگوی “Buy Dips + Stop Loss / Take Profit” ، استراتژی به طور خودکار تنظیم می شود تا در صورت افت 10 درصدی سکه روی حساب صرافی یکپارچه شما ، خرید را انجام دهد..

استراتژی الگو

همچنین پس از افزایش 5 درصدی برای به دست آوردن سود ، سکه مشابه را به فروش می رساند ، در حالی که در صورت افت 3 درصدی قیمت ، توقف ضرر نیز باعث فروش می شود.

استراتژی الگو

این الگو همچنین پیکربندی شده است تا بلافاصله بلافاصله شروع شود و حداکثر 10 بار در روز اجرا شود.

استراتژی الگو

یک بار دیگر ، زبانه در بالا سمت راست صفحه همه شرایط اصلی را خلاصه می کند ، و شما می توانید الگو را به دلخواه پیکربندی کنید و حتی قبل از کلیک کردن روی برگه “راه اندازی” ، شرایط بیشتری را اضافه کنید.

قیمت گذاری Coinrule

از این پلتفرم می توان به صورت رایگان برای یک دوره زمانی نامشخص استفاده کرد ، اگرچه گزینه حساب شروع کننده فقط به 1 صرافی متصل ، 2 قانون آزمایشی / زنده و 7 استراتژی الگو محدود می شود..

هزینه طرح Hobbyist 29.99 دلار در ماه است (سالانه 359 دلار اعلام می شود) و دسترسی به 2 مبادله متصل ، 7 قانون نمایش آزمایشی / زنده و 30 استراتژی الگو را فراهم می کند. همچنین هر طرح پرداخت شده شامل دسترسی به شاخص های پیشرفته و جامعه معامله گران است.

هزینه های Coinrule

معامله گران فعال تر نیز می توانند از بین بسته های Trader یا Pro که حتی ویژگی های بیشتری دارند نیز انتخاب کنند. بسته Pro امکان دسترسی به مبادلات متصل نامحدود ، 50 نسخه آزمایشی / قوانین زنده و استراتژی های الگوی نامحدود را فراهم می کند..

همچنین به هر کسی که ثبت نام می کند امکان شرکت در جلسات آموزشی یک به یک را می دهد و از سوکت داده فوق العاده سریع بهره مند می شود و هزینه آن 249.99 دلار در ماه است ، که سالانه 2999 دلار صورت می گیرد..

پرداخت ها توسط Stripe پردازش می شوند و برای خرید یکبار مصرف یک ساله خدمات ، باید جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید.

هزینه اشتراک

مبادلات پشتیبانی شده

Coinrule در حال حاضر از بیش از ده صرافی رایج رمز ارز پشتیبانی می کند که می توانند از طریق یکپارچه سازی API به یکدیگر متصل شوند. این شامل:

 • Bitfinex
 • بینانس
 • Binance آمریکا
 • BitMEX
 • Bitpanda Pro
 • مهر بیت
 • Bittrex
 • Coinbase Pro
 • HitBTC
 • کراکن
 • مایع
 • پولونیکس

ادغام تبادل

آیا Coinrule بی خطر است?

تیم اعلام کرد که هر کاربر دارای یک کلید خصوصی اختصاصی است که به طور جداگانه تولید شده است ، و این کلیدهای خصوصی به نوبه خود در ذخیره اطلاعات جداگانه که با AES-256 رمزگذاری شده ذخیره می شوند. Coinrule فقط فرمهای رمزگذاری شده همه کلیدهای API را با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی AES ذخیره می کند و تیم همچنین از رمزگذاری داده ها در حمل و نقل استفاده می کند بنابراین کلیه ارتباطات بین وب سایت آنها <-> برنامه باطن <-> گره های پایگاه داده / حافظه پنهان با استفاده از TLS 1.2 یا بالاتر رمزگذاری می شوند.

Coinrule همچنین از Ukey1 به عنوان یک شریک درگاه احراز هویت امن استفاده می کند و در نتیجه تیم رمزهای عبور را در پایگاه داده خود ذخیره نمی کند. Ukey1 همچنین با استفاده از الگوریتم های پیشرفته تمام داده های شخصی و رمزهای عبور را رمزگذاری می کند ، در حالی که وب سایت با استفاده از Cloudflare CDN بیشتر محافظت می شود تا از انواع حملات DDoS محافظت کند.

تجارت امن

علاوه بر این ، تیم Coinrule ماهیت شفافی دارند و اطلاعات اصلی در مورد آنها و تنظیمات سازمانی آنها به صورت عمومی در دسترس قرار گرفته است. این به توسعه اعتماد کمک می کند ، زیرا کاربران می توانند به راحتی مشخص کنند چه کسی پشت این پروژه است ، که همیشه در پروژه های رمزنگاری چنین نیست. این پلتفرم تجاری در انگلیس نیز گنجانیده شده است و مطابق با قوانین انگلستان در صلاحیت انگلیس و ولز عمل می کند ، بدین معنی که کاربران توسط قوانین گسترده مالی و تجاری در منطقه محافظت می شوند.

با توجه به پرداخت ها ، Coinrule خریدهای شما را با استفاده از Stripe پردازش می کند و معاملات به عنوان معامله آغاز شده توسط بازرگان (MIT) توسط Stripe مشخص می شوند. در نتیجه ، تمام جزئیات پرداخت شما به طور محرمانه محفوظ است و نه Coinrule و نه Stripe در واقع به داده های مالی شما دسترسی ندارند. این عوامل کاملاً به Coinrule کمک می کند زیرا این پلت فرم فقط از سال 2018 فعالیت می کند و در صورت بروز هرگونه مشکلی ، می توانید مستقیماً با تیم تماس بگیرید یا فقط با ارائه دهنده کارت اعتباری خود صحبت کنید تا وضعیت را اصلاح کنید.

همانطور که همیشه در هنگام استفاده از سیستم عامل های تجارت خودکار و / یا نرم افزار اتفاق می افتد ، محکم ترین رویکردها همیشه به حداکثر رساندن امنیت شخصی شما برای محافظت از خود در برابر هرگونه حمله یا مسئله جدی است. اقدامات ساده ای مانند خصوصی نگه داشتن ورود به سیستم / اطلاعات شخصی شما تا حدی برای ایمن سازی حساب شما خواهد بود ، در حالی که محدود کردن API حساب مبادله و غیرفعال کردن برداشت از حساب کاربری شما را از جدی ترین نقض های امنیتی محافظت می کند.

هنگام استفاده از Coinrule ، نیازی به انتقال وجوه ندارید ، و سیستم عامل مستقیماً به منابع رمزنگاری شما دسترسی ندارد. این امر برای اکثر رباتهای معاملاتی یا ابزارهای مدیریت نمونه کارها درست است زیرا همه کارها از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) انجام می شود که به Coinrule اجازه می دهد با مبادلات پشتیبانی شده خود ارتباط برقرار کند و داده های قیمت و مانده حساب و همچنین سفارشات خرید و فروش را جمع آوری کند..

این تیم می تواند امنیت خود را با استفاده از احراز هویت 2FA و اطلاع کاربران از فعالیت حساب از طریق ایمیل / پیام کوتاه ، بهبود بخشد. یک برنامه تلفن همراه همچنین به کاربران امکان می دهد تا حساب های خود را در حین حرکت ردیابی کنند ، با این وجود این پلتفرم کاملاً محکم است اگرچه Coinrule هنوز در حال توسعه حضور آنلاین و همچنین تجارت جامعه است..

Coinrule چقدر مبتدی است?

صادقانه بگویم ، Coinrule یکی از آسان ترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری خودکار است که در آن وجود دارد. در حالی که تمام سیستم عامل های معاملاتی نیاز به یادگیری دارند و مدتی طول می کشد تا به آنها عادت کنند ، Coinrule با توجه به معامله گران فنی کمتر طراحی شده است و رابط کاربری تمیز و ساده باعث می شود که در کنار هر کاری که انجام می دهید ، نگه داشتن آن آسان باشد.

قوانین را می توان با استفاده از پارامترهای “اگر / سپس” ایجاد کرد که درک آنها ساده است و به شما امکان می دهد تا سریع شروع به کار کنید ، در حالی که تنظیم مدولار به شما امکان می دهد به راحتی تغییرات و تنظیمات را انجام دهید تا هر قانونی را که ایجاد می کنید یا استراتژی الگوی خود را پیکربندی کنید. دوست دارم نیشگون گرفتن و کشیدن.

تیم پشت این پلت فرم آن را به عنوان “جعبه ابزار لگو” برای استراتژی های معاملات ارزهای رمزنگاری شده و تجارت خودکار طراحی کردند و قوانین را می توان به سرعت و قبل از راه اندازی مجدد آزمایش کرد. در نتیجه ، Coinrule قطعاً باید با معامله گران فنی کمتری مطابقت داشته باشد در حالی که هنوز از ویژگی هایی برخوردار است که بیشتر معامله گران فنی را به خود جلب می کند.

چه طور باید شروع کرد

این موارد شامل توانایی ایجاد و پیکربندی پیچیده استراتژی ها می باشد و الگوهای آماده می توانند به گونه ای پیکربندی شوند که شامل شرایط اضافی و محرک ها باشند و یا در صورت تمایل به روش بسیار ساده تری عمل کنند..

این پلتفرم همچنین دسترسی به ابزارهای پیشرفته TA را فراهم می کند و می توانید استراتژی های معاملاتی را بر اساس RSI یا رویکردهای میانگین متحرک تنظیم کنید یا تجمع گسترده تر ، متضاد یا روش های سود را دنبال کنید. با این حال ، تیم می تواند خدمات خود را در آینده گسترش دهد تا شامل ویژگی های بیشتری مانند ضررهای متوقف کننده عقب ، شاخص های فنی اضافی و یک برنامه تلفن همراه باشد.

هر کسی که در یک برنامه Trader یا Pro ثبت نام می کند می تواند یک به یک درس معاملاتی دریافت کند و تیم همچنین منابعی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا نحوه استفاده از سیستم عامل و چگونگی جنبه های مختلف تجارت خودکار رمزنگاری را توضیح دهد.

هر کسی که به استفاده از این سیستم عامل علاقه مند است ، همیشه می تواند برای یک حساب شروع کننده رایگان ثبت نام کند و آن را آزمایش کند تا بفهمد آیا انتخاب اشتراک پولی مفید است یا خیر.

نتیجه

کوینرول تا حدودی زیر پلت فرم معاملات رمزنگاری رادار است که به دلیل سادگی و سهولت استفاده از آن برجسته می شود. ایدئولوژی کیت ابزار “Lego” به خوبی پیاده سازی شده است زیرا رابط کاربری تمیز و ساده پلتفرم و ویژگی های پیکربندی استراتژی مدولار ، ایجاد ، تغییر و آزمایش استراتژی ها را برای بازرگانان حتی کمتر باتجربه یک فرایند نسبتاً ساده ساخته است..

این پلتفرم همچنین پشتیبانی صرافی خوبی را ارائه می دهد و با طیف وسیعی از مبادلات رمزنگاری پیشرو مانند Binance ، Coinbase Pro ، Kraken و BitMEX ادغام می شود که باید از نظر اکثر معامله گران جذاب باشد زیرا این صرافی ها سطح نقدینگی خوبی را ارائه می دهند و طیف گسترده ای از سکه ها را برای تجارت ارائه می دهند..

با این حال ، به همان آسانی که استفاده از آن آسان است ، Coinrule هنوز جای پیشرفت دارد زیرا کاربران پیشرفته تر ممکن است علاقه مند به استقرار طیف وسیعی از استراتژی های مبتنی بر TA نسبت به استراتژی های RSI و Moving Average باشند که در حال حاضر ارائه می شوند.

همچنین هر کسی که بخواهد رباتهای خود را برای انجام کارهای پیچیده تر به صورت دستی پیکربندی کند ، ممکن است توسط یک پلت فرم گسترده تر مورد استفاده قرار گیرد و معامله گران باتجربه همچنین ممکن است به دنبال فروش استراتژی های موفقیت آمیز خود باشند و از طریق بازار داخلی با سایر کاربران تعامل کنند و Coinrule در حال حاضر این ویژگی ها را فراهم نمی کند.

در مجموع ، Coinrule گزینه جالبی برای هر کسی است که به سرعت شروع به کار در دنیای تجارت خودکار رمزنگاری می کند ، و این پلتفرم از نظر دید ، شهرت و جامعه آنلاین هنوز در حال ظهور و توسعه است.

هر کسی که در حال حاضر در هر یک از صرافی های پشتیبانی شده فعال باشد ، همیشه می تواند Coinrule را امتحان کند تا گزینه های معاملاتی محدود را که بسیاری از این صرافی ها در حال حاضر ارائه می دهند ، بهبود بخشد. مثل همیشه ، بهتر است یک حساب رایگان امتحان کنید و احساس راحتی به سیستم عامل کنید تا ببینید آیا یکی از برنامه های اشتراک پرداخت شده با نیازهای خاص شما مطابقت دارد یا در طولانی مدت مفید است.

از Coinrule دیدن کنید

کوینرول

src = “images \ coinrule-review-automated-crypto-trading-bots-platform.gif”

alt = “بررسی Coinrule”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

راحتی در استفاده

8.0 / 10

شهرت، آبرو

7.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

9.0 / 10

روش های پرداخت

9.0 / 10

طرفداران

 • استفاده آسان از بستر های نرم افزاری
 • با بسیاری از مبادلات برتر ادغام می شود
 • تیم هسته شفاف
 • دامنه خوب برنامه های قیمت گذاری

منفی ها

 • بستر جدید هنوز در حال تاسیس خود است
 • برنامه موبایلی وجود ندارد

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"کوینرول","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads / / 2020 \ / 04 \ /coinrule-review.gif","شرح":"معامله گران ارزهای رمزنگاری شده می توانند از میان تعداد فزاینده ای از سیستم عامل های تجارت خودکار و کارآمد که هدف آنها ساده سازی کل روند و به همه امکان استفاده حداکثر از فرصت های تجاری خود است ، یکی را انتخاب کنند. Coinrule یک راه حل تجاری خودکار در حال ظهور و استفاده آسان است که هدف آن جعبه ابزار Lego برای معامله گران فنی و غیر فنی است. سکو…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.20"},"نام":"کوینرول","بررسی بدن":"معامله گران ارزهای رمزنگاری شده می توانند از تعداد روزافزونی از سیستم عامل های تجارت خودکار و کارآمد که هدف آنها ساده سازی کل روند و اجازه دادن به هر کسی برای استفاده حداکثر از فرصت های تجاری خود است ، استفاده کنند. \ r \ n \ r \ n Coinrule یک تجارت خودکار نوظهور و آسان است. راه حل با هدف جعبه ابزار Lego برای معامله گران فنی و غیر فنی. این پلتفرم دنیایی از فرصتهای تجاری جدید را برای معامله گران رمزنگاری که با معاملات تجاری محدودتری روبرو هستند ، باز می کند و Coinrule به هر کسی اجازه می دهد تا تعدادی از استراتژیهای تعیین شده را انتخاب کند که می تواند قبل از استقرار دوباره آزمایش شود. \ r \ n \ r \ n معامله گران باتجربه تر می توانند استراتژی های منحصر به فرد خود را بسازند و در نتیجه ، معامله گران از هر سطح می توانند فعالانه در بازار رمزنگاری همیشه باز شرکت کنند و 24/7 تجارت کنند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این پلتفرم از مبادلات رایج از جمله Binance ، BitMEX ، Coinbase Pro و Kraken پشتیبانی می کند و با استفاده از حساب Starter می توان به طور رایگان به آن دسترسی داشت. \ r \ n \ r \ n اشتراک های پرداختی از 29.99 دلار تا 249.99 دلار در ماه با در نظر گرفتن طبقه های مختلف حساب طراحی شده است. برای پاسخگویی به تجار با تجربه و سطح فعالیت متفاوت. \ r \ n بازدید از Coinrule \ r \ n \ r \ n بررسی اجمالی \ r \ n Coinrule در مارس 2018 توسط مدیر عامل فعلی Gabriele Musella و COO Oleg Giberstein تاسیس شد. Coinrule علاوه بر آدرس دفتر ثبت شده خود در Fisher Close Flat 6، 2 Fisher Close، London، دفتر کار خود را در سطح 32، 1 Ropemaker St، Citypoint، London EC2 9AW ​​حفظ کرده است و دارای شماره شرکت 11265766 است. انگلیس ، SE16 5AE. \ r \ n \ r \ n در نتیجه ، Coinrule هنوز هم می تواند به عنوان یک راه حل تجارت نوظهور در نظر گرفته شود و در مرحله توسعه جامعه خود و رشد به عنوان یک راه حل تجارت ارز رمزنگاری شده است. \ r \ n \ r \ n این پلتفرم به هر کسی امکان می دهد تا معاملات خود را برای به حداکثر رساندن سود خود یا جمع آوری سکه انجام دهد و گزینه های معاملاتی استاندارد مانند سفارشات خرید و فروش منظم در بازار ، همچنین سفارشات توقف ضرر / سود یا سفارشات خرید مجدد را شامل می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCoinrule را می توان از هر مرورگر وب پشتیبانی شده استفاده کرد و از طریق اتصالات اصلی API با Binance ، BitMEX ، Bitstamp ، Bittrex ، Coinbase Pro ، Kraken ، به بیش از 10 مبادله ارز رمزپایه متصل می شود. و Poloniex همه پشتیبانی می شوند. \ r \ n \ r \ n هرکسی که عضو شود می تواند t قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب یکی از برنامه های اشتراکی پرداخت شده که از 29.99 دلار در ماه شروع می شود ، از حساب شروع کننده رایگان با ویژگی تبادل آزمایشی استفاده کنید. \ r \ n ویژگی های اصلی \ r \ n \ r \ n \ t عملکرد Coinrule عمل می کند به عنوان یک راه حل مبتنی بر وب و تیم یک طراحی ساده و ساده را انتخاب کرده اند که مورد توجه تجار از هر سطح باشد. این پلت فرم همچنین به هر کسی امکان می دهد بدون نیاز به دانستن یا استفاده از هیچ کدی ، معاملات تجاری را مستقر کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ tTechnology \ u2013 این پلت فرم از طریق ادغام API با بیش از 10 صرافی پشتیبانی شده و تیم برجسته می کند که تمام سفارشات با حداقل زمان تأخیر به بازار ارسال می شوند. سفارشات معمولاً حدود 500 میلی ثانیه طول می کشد تا به بازار برسد و Coinrule همچنین از اعلان های پیامکی و رمزگذاری داده ها برای بهبود خدمات خود استفاده می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t محدوده ابزارها \ u2013 این پلت فرم شامل آسان برای استفاده ، سیستم پیکربندی قانون مدولار که از طریق اعلان های ساده \ / سپس کار می کند از استراتژی های معاملاتی معروف مانند توقف ضرر ، سودآوری و خرید افت / شکست می توان برای استفاده بیشتر از روش های متخاصم ، حداکثر سازی و انباشت استفاده کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t محدوده برنامه ها \ u2013 با ثبت نام در حساب Starter می توانید از این سرویس به صورت رایگان استفاده کنید ، در حالی که هزینه برنامه Hobbyist ماهیانه 29.99 دلار است. هزینه برنامه Pro 249.99 دلار در ماه است و دسترسی به 50 قانون زنده \ / نسخه ی نمایشی و استراتژی های نامحدود الگو و مبادلات یکپارچه را فراهم می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t پشتیبانی مشتری \ u2013 مرکز راهنما شامل تعدادی مفید است راهنما و منابعی که توسط وبلاگ رسمی نیز تکمیل می شوند. این تیم همچنین در بخش سQالات متداول س questionsالات متداول را برطرف می کند و می توان از طریق گفتگوی زنده ، ایمیل یا اتصال از طریق فیس بوک یا توییتر با آنها تماس گرفت. \ u00a0 \ r \ n \ r \ n \ r \ n نحوه شروع کار در CoinRule \ r \ n برای ایجاد یک حساب کاربری ، فقط بر روی برگه \ u201cSign Up \ u201d در بالا سمت راست صفحه اصلی کلیک کنید. \ r \ n1) ایجاد یک حساب \ r \ n برای ثبت نام یک حساب کاربری ، فقط باید یک آدرس ایمیل وارد کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید قبل از موافقت با شرایط استفاده. \ u00a0 همچنین گزینه ثبت نام با استفاده از حساب Google یا Facebook شما وجود دارد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پس از ارسال مشخصات ، یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می شود که حاوی شماره رمز مورد نیاز شما است برای تکمیل فرآیند ثبت نام وارد شوید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) اتصال Exchange \ r \ n با کلیک بر روی تب Add Exchange \ u201d می توانید از طریق کلیدهای API به مبادلات دلخواه خود متصل شوید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n هنگام انتخاب Binance ، از شما خواسته می شود جزئیات کلید API خود را به همراه اطلاعات کلید مخفی خود وارد کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n از اینجا باید به Binance وارد شوید تا کلیدهای API خود را پیدا کنید و با کلیک بر روی \ u201cAPI Management \ این اطلاعات را می توانید پیدا کنید" و سپس \ u201c ایجاد API \".\ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپس می توانید کلید API را نامگذاری کرده و کلیک کنید \"ایجاد کلید جدید \", قبل از تأیید کد 2FA خود و تکمیل مراحل ایجاد کلید با دنبال کردن تمام دستورالعمل های ایمیل تأیید. سپس می توانید کلیدهای API را مشاهده کنید و برای به حداکثر رساندن تنظیمات امنیتی خود باید محدودیت های کلید API خود را ویرایش کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اکنون می توانید روند ادغام API را به پایان برسانید. با بازگشت به داشبورد Coinrule و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز. \ r \ n3) قوانین خود را ایجاد کنید \ r \ n ایجاد استراتژی در Coinrule کاملاً ساده است و می توانید با کلیک بر روی برگه ایجاد قانون در بالا سمت راست شروع به کار کنید. از داشبورد سپس می توانید استراتژی های معاملاتی آسان را بر اساس پارامترهای \ u201cIf \ / سپس ایجاد کنید که به شما امکان می دهد سریع حرکت کرده و از هرگونه حرکت بازار استفاده کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n شما ابتدا باید صرافی را انتخاب کنید ، رویداد را تعریف کنید (به عنوان مثال 15٪ کاهش قیمت BTC) و سپس در سفارش خرید / فروش خود وارد شوید. همچنین می توانید با کلیک بر روی برگه \ u003e Timer \ u200b \ u200b پیکربندی کنید که چگونه می خواهید معاملات خود را برنامه ریزی کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n در اینجا ، در حساب آزمایشی سفارش خرید بازار به ارزش 2500 دلار نمایش داده می شود در صورت کاهش 15 درصدی قیمت بیت کوین ، BTC دو بار مستقر می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n یک برگه در سمت راست بالای صفحه خلاصه ای از شرایط اصلی قانون را نشان می دهد ، و شما می توانید قبل از کلیک روی برگه \ راه اندازی \ u200b مرتب همه چیز را مرتب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید از کتابخانه الگو و هنگام انتخاب یک استراتژی آماده انتخاب کنید استراتژی مورد نظر خود ، تمام جزئیات به طور خودکار وارد بخشهای صحیح می شوند ، و شما می توانید تنظیمات را دقیقاً انجام دهید تا دقیقاً همانطور که دوست دارید استراتژی را پیکربندی کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اینجا با خرید الگوی Dips + Stop Loss \ / Take Profit \ u201d ، این استراتژی به طور خودکار تنظیم می شود تا درصورت افت 10 درصدی سکه روی حساب صرافی یکپارچه شما ، خرید را انجام دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n همچنین فروش می رود همین سکه درصورت سودآوری 5٪ افزایش یافت ، در حالیکه ویژگی توقف ضرر نیز در صورت افت 3 درصدی قیمت باعث فروش می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n الگو نیز پیکربندی شده است که بلافاصله بلافاصله شروع می شود و حداکثر 10 بار در روز یک بار اجرا می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n یک بار دیگر ، زبانه در بالا سمت راست صفحه همه شرایط کلیدی را خلاصه می کند و شما می توانید الگو را به دلخواه پیکربندی کنید و حتی قبل از کلیک کردن روی برگه راه اندازی \ u201d شرایط دیگری را اضافه کنید. \ r \ n قیمت گذاری مشترک \ r \ n از این سیستم عامل می توانید به صورت رایگان برای مدت زمان نامشخص استفاده کنید اگرچه ، گزینه حساب شروع کننده فقط به 1 Exchange Exchange ، 2 Demo \ / Live Rules و 7 استراتژی الگو محدود شده است. \ r \ n \ r \ n هزینه برنامه Hobbyist 29.99 دلار در هر ماه است (سالانه 359 دلار اعلام می شود) و ارائه می دهد دسترسی به 2 مبادله متصل ، 7 نسخه ی نمایشی \ / قانون مستقیم و 30 استراتژی الگو. همچنین هر طرح پولی شامل دسترسی به شاخص های پیشرفته و جامعه معامله گر است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n معامله گران فعال تر نیز می توانند از بین بسته های Trader یا Pro که حتی ویژگی های بیشتری دارند و بسته نرم افزاری دسترسی به مبادلات متصل نامحدود ، 50 نسخه نمایشی \ / قوانین مستقیم و استراتژی های الگوی نامحدود را فراهم می کند. \ r \ n \ r \ n همچنین به هر کسی که ثبت نام می کند اجازه می دهد در جلسات آموزشی یک به یک شرکت کند و از مزایای سوکت داده فوق سریع و هزینه آن 249.99 دلار در ماه است ، که سالانه 2999 دلار صورتحساب می گیرد. \ r \ n \ r \ n پرداخت ها توسط Stripe پردازش می شوند و شما باید برای انجام خرید یک ساله برای جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید ارزش خدمات. \ r \ n \ r \ n \ r \ n صرافی های پشتیبانی شده \ r \ n Coinrule در حال حاضر از بیش از ده صرافی رایج رمز ارز پشتیبانی می کند که می توانند از طریق ادغام API به یکدیگر متصل شوند. این موارد عبارتند از: \ r \ n \ r \ n \ tBitfinex \ r \ n \ tBinance \ r \ n \ tBinance US \ r \ n \ tBitMEX \ r \ n \ tBitpanda Pro \ r \ n \ tBitstamp \ r \ n \ tBittrex \ r \ n \ tCoinbase Pro \ r \ n \ tHitBTC \ r \ n \ tKraken \ r \ n \ t مایع \ r \ n \ tPoloniex \ r \ n \ r \ n \ r \ n آیا Coinrule Safe است؟ \ r \ n تیم اعلام می کند که هر کاربر کلید خصوصی اختصاصی خود را دارد که به طور جداگانه تولید شده است و این کلیدهای خصوصی نیز به نوبه خود در ذخیره سازی داده های جداشده ای که با AES-256 رمزگذاری شده اند ، ذخیره می شوند. Coinrule فقط فرمهای رمزگذاری شده همه کلیدهای API را با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی AES ذخیره می کند و تیم همچنین از رمزگذاری داده ها در حمل و نقل استفاده می کند بنابراین کلیه ارتباطات بین وب سایت آنها <-> برنامه باطن <-> پایگاه داده \ / گره های حافظه پنهان با استفاده از TLS 1.2 یا بالاتر رمزگذاری می شوند. \ r \ n \ r \ n Coinrule همچنین از Ukey1 به عنوان یک شریک دروازه احراز هویت امن استفاده می کند و در نتیجه تیم رمزهای عبور را در پایگاه داده خود ذخیره نمی کند. Ukey1 همچنین با استفاده از الگوریتم های پیشرفته تمام داده های شخصی و رمزهای عبور را رمزگذاری می کند ، در حالی که امنیت وب سایت با استفاده از Cloudflare CDN بیشتر می شود تا از انواع حملات DDoS محافظت کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، تیم Coinrule ماهیتی شفاف دارند و اطلاعات کلیدی در مورد آنها و تنظیمات سازمانی آنها به صورت عمومی در دسترس قرار گرفته است. این به توسعه اعتماد کمک می کند ، زیرا کاربران می توانند به راحتی مشخص کنند چه کسی پشت این پروژه است ، که همیشه در پروژه های رمزنگاری صدق نمی کند. این پلتفرم تجاری در انگلیس نیز گنجانیده شده است و مطابق با قوانین انگلستان در صلاحیت انگلیس و ولز عمل می کند ، بدین معنی که کاربران با قوانین مالی و تجاری گسترده در منطقه محافظت می شوند. \ r \ n \ r \ n در مورد پرداخت ها ، Coinrule خریدهای شما را با استفاده از Stripe پردازش می کند و معاملات به عنوان معامله آغاز شده توسط بازرگان (MIT) توسط Stripe مشخص می شوند. در نتیجه ، تمام جزئیات پرداخت شما به طور محرمانه محفوظ است و نه Coinrule و نه Stripe در واقع به داده های مالی شما دسترسی ندارند. این عوامل کاملاً به Coinrule کمک می کند زیرا این پلت فرم فقط از سال 2018 فعالیت می کند و در صورت بروز هرگونه مشکلی ، می توانید مستقیماً با تیم تماس بگیرید یا فقط با ارائه دهنده کارت اعتباری خود صحبت کنید تا وضعیت را اصلاح کنید. \ r \ n \ r \ n همانطور که همیشه در هنگام استفاده از سیستم عامل های خودکار معاملات و / یا نرم افزار وجود دارد ، محکم ترین رویکردها همیشه به حداکثر رساندن امنیت شخصی شما برای محافظت از خود در برابر هرگونه حمله یا مسئله جدی است. اقدامات ساده ای مانند خصوصی نگه داشتن ورود به سیستم \ / اطلاعات شخصی تا حدی برای ایمن سازی حساب شما انجام می شود ، در حالی که محدود کردن API حساب مبادله ای و غیرفعال کردن برداشت از حساب کاربری شما را از جدی ترین نقض های امنیتی محافظت می کند. \ r \ n \ r \ n هنگام استفاده از Coinrule ، نیازی به انتقال وجوه ندارید و سیستم عامل دسترسی مستقیمی به منابع رمزنگاری شما ندارد. این امر برای اکثر رباتهای معاملاتی یا ابزارهای مدیریت نمونه کارها درست است زیرا همه کارها از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) انجام می شود که به Coinrule اجازه می دهد با مبادلات پشتیبانی شده خود ارتباط برقرار کند و داده های قیمت و مانده حساب و همچنین سفارشات خرید و فروش را جمع آوری کند. . \ r \ n \ r \ n این تیم می تواند با قرار دادن احراز هویت 2FA و اطلاع از فعالیت ایمیل از طریق ایمیل \ / SMS به کاربران ، امنیت آنها را بهبود بخشد. یک برنامه تلفن همراه همچنین به کاربران امکان می دهد تا حساب های خود را در حین حرکت ردیابی کنند ، با این حال ، این پلت فرم به طور کلی کاملاً محکم است ، اگرچه Coinrule همچنان در حال توسعه حضور آنلاین و همچنین تجارت جامعه است. \ r \ n دوستانه مبتدی Coinrule چگونه است؟ \ r \ n صادقانه بگویم ، Coinrule یکی از آسان ترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری خودکار است که در آنجا استفاده می شود. در حالی که همه سیستم عامل های تجاری به یادگیری نیاز دارند و مدتی زمان می برد تا به آن عادت کنند ، Coinrule با توجه به معامله گران فنی کمتر طراحی شده است و رابط کاربری تمیز و ساده باعث می شود که بتوانید در کنار هر کاری که انجام می دهید آسان باشد. \ r \ n \ r \ n قوانین را می توان با استفاده از پارامترهای \ u201cIf \ / سپس ایجاد کرد که درک آنها ساده است و به شما امکان می دهد تا سریع شروع به کار کنید ، در حالی که تنظیم مدولار به شما امکان می دهد برای تنظیم هر قانونی که ایجاد می کنید به راحتی تغییرات و تنظیمات را انجام دهید. استراتژی الگویی که می خواهید آن را تغییر دهید. \ r \ n \ r \ n تیم پشت پلت فرم آن را به عنوان جعبه ابزار Lego برای استراتژی های معاملات ارزهای رمزنگاری شده و تجارت خودکار طراحی کرده اند و قوانین را می توان سریع و عقب ایجاد کرد – قبل از راه اندازی آزمایش شده است. در نتیجه ، Coinrule قطعاً باید با معامله گران فنی کمتر مطابقت داشته باشد در حالی که هنوز از ویژگی هایی برخوردار است که معامله گران فنی بیشتری را به خود جلب می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اینها شامل توانایی ایجاد و پیکربندی پیچیده استراتژی ها و آماده است الگوها را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که شامل شرایط اضافی و عوامل محرک باشد یا در صورت تمایل به روشی بسیار ساده تر عمل کند. \ r \ n \ r \ n همچنین این پلتفرم امکان دسترسی به ابزارهای پیشرفته TA را فراهم می کند و می توانید استراتژی های معاملاتی را بر اساس RSI یا میانگین متحرک تنظیم کنید. از روشهای انباشت بسیار گسترده تر ، متضاد ، یا روشهای سودآوری استفاده کنید. با این حال ، این تیم می تواند خدمات خود را در آینده گسترش دهد تا شامل ویژگی های بیشتری مانند ضررهای متوقف كننده عقب ، شاخص های فنی اضافی و برنامه تلفن همراه باشد. \ r \ n \ r \ n هر كسی كه در برنامه Trader یا Pro ثبت نام می كند می تواند یكی را به یک درس تجارت است ، و تیم همچنین منابعی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا نحوه استفاده از سیستم عامل و چگونگی جنبه های مختلف تجارت خودکار رمزنگاری را توضیح دهد. \ r \ n \ r \ n هر کسی که علاقه به استفاده از سیستم عامل دارد همیشه می تواند برای یک سیستم ثبت نام کند حساب شروع کننده رایگان و آن را آزمایش کنید تا بفهمید آیا انتخاب اشتراک غیرپرداخت سودمند است یا خیر. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ nCoinrule تا حدودی تحت سیستم عامل تجارت رمزنگاری رادار است که به دلیل سادگی و سهولت آن ، برجسته است استفاده کنید. ایدئولوژی کیت ابزار Lego به خوبی پیاده سازی شده است زیرا رابط کاربری تمیز و ساده پلتفرم و ویژگی های پیکربندی استراتژی مدولار ، ایجاد ، تغییر و آزمایش استراتژی ها را برای بازرگانان حتی باتجربه تر ، یک فرایند نسبتاً ساده می کند. \ r \ n \ r \ n این پلت فرم همچنین پشتیبانی صرافی خوبی را ارائه می دهد و با طیف وسیعی از مبادلات رمزنگاری پیشرو مانند Binance ، Coinbase Pro ، Kraken و BitMEX ادغام می شود که باید از نظر اکثر معامله گران جذاب باشد زیرا این مبادلات سطح نقدینگی خوبی را ارائه می دهند و طیف گسترده ای از سکه ها را به تجارت. \ r \ n \ r \ n با این حال ، به راحتی استفاده از آن ، Coinrule هنوز جای پیشرفت دارد زیرا کاربران پیشرفته تر ممکن است علاقه مند به استفاده از استراتژی های مبتنی بر TA طیف وسیع تری از استراتژی های RSI و میانگین متحرک باشند پیشنهاد. \ r \ n \ r \ n همچنین هر کسی که بخواهد دستی رباتهای خود را برای انجام کارهای پیچیده تر پیکربندی کند ، ممکن است توسط یک پلت فرم گسترده تر ارائه شود و معامله گران باتجربه نیز ممکن است به دنبال فروش آن باشند استراتژی های موفق و تعامل با کاربران دیگر از طریق بازار داخلی ، و Coinrule در حال حاضر این ویژگی ها را ارائه نمی دهد. \ r \ n \ r \ n در کل ، Coinrule گزینه جالبی برای هر کسی است که می خواهد به سرعت در جهان شروع به کار کند تجارت رمزنگاری خودکار ، و پلتفرم از نظر دید ، اعتبار و جامعه آنلاین هنوز در حال ظهور و توسعه است. \ r \ n \ r \ n هرکسی که قبلاً در هر یک از مبادلات پشتیبانی شده فعال باشد ، همیشه می تواند Coinrule را امتحان کند به منظور بهبود گزینه های معاملاتی محدود ، بسیاری از این صرافی ها در حال حاضر ارائه می دهند. مثل همیشه ، ایده خوبی است که یک حساب رایگان امتحان کنید و احساساتی برای سیستم عامل داشته باشید تا ببینید آیا یکی از برنامه های اشتراک پولی با نیازهای خاص شما مطابقت دارد یا در طولانی مدت مفید است. \ n بازدید از Coinrule","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"},"تاریخ منتشر شده":"2020-04-13"}}