Kryll Review: بستر های نرم افزاری ربات خودکار معاملات ارزهای رمزنگاری شده

بررسی Kryll

اگرچه بازارهای ارزهای رمزنگاری شده از اوایل سال 2019 در وضعیت رکودی به سر می برند ، حجم معاملات روزانه مانند همیشه قوی است. به عنوان مثال ، در زمان نوشتن مقاله در آوریل 2019 ، حجم معاملات 24 ساعته به طور متوسط ​​مارک 31 میلیارد دلار است که بیت کوین در حدود 30 درصد از این رقم است. این حجم ها نشان می دهد که اگرچه هنوز در بازار خرس طولانی مدت هستیم ، اما فرصت های قابل توجه تجاری هنوز بسیار زیاد است.

یکی از این سازمانها که به دنبال آوردن این فرصتهای تجاری برای مصرف کنندگان روزمره است ، این سازمان است کریل. این پروژه یک پلت فرم آنلاین راه اندازی کرده است که به سرمایه گذاران در هر اندازه اجازه می دهد تا استراتژی های تجارت خودکار را به روشی ساده ایجاد کنند.

برای اینکه بفهمیم این فناوری تا چه اندازه قابل توجه است ، تصمیم گرفتیم خودمان ظرفیت های پروژه را بررسی کنیم. در بررسی ما در مورد اینکه Kryll در واقع چیست ، نحوه کار بسترهای نرم افزاری و اساساً اینکه آیا به عنوان یک معامله گر ارز رمزنگاری شده متناسب است ، بحث خواهیم کرد..

بررسی Kryll

از Kryll دیدن کنید

کریل چیست?

در ابتدایی ترین شکل آن, Kryll یک بستر آنلاین است که به کاربران اجازه می دهد استراتژی های خودکار معاملات ارزهای رمزنگاری شده را طراحی و ایجاد کنند. برای افراد ناآگاه ، معاملات خودکار به فعالیتهای تجاری گفته می شود که توسط اسکریپت از قبل برنامه ریزی شده اجرا می شوند. بدین ترتیب ، نیازی به انتخاب معاملات شخصی نیست و همچنین نیازی به خرید و فروش واقعی ندارید ، زیرا همه این کارها به صورت مستقل انجام می شود.

اگر یک سرمایه گذار بتواند چنین پروتکل معاملاتی خودکار را بدست آورد ، این مزایای اصلی را در پی خواهد داشت. اول و مهمترین ، از آنجا که تجارت خودکار به هیچگونه مدیریت خرد نیازی ندارد ، معامله گران می توانند به راحتی بنشینند و به استراتژی های خود اجازه دهند کارهای خود را انجام دهند.

استراتژی

علاوه بر این ، استراتژی های تجارت خودکار از خستگی رنج نمی برند ، که اساساً درها را برای معاملات 24/7 باز می کند. بعلاوه ، و شاید مهمتر از همه ، اگر یک سرمایه گذار بتواند استراتژی ای طراحی کند که عملکرد مطلوبی داشته باشد ، این فرصت را دارد که به صورت منفعلانه سود مداوم کسب کند.

اگرچه ما جزئیات بیشتری را در پایین بیشتر بررسی خواهیم کرد ، Kryll به معامله گران مبتدی و پیشرفته اجازه می دهد تا استراتژی های معاملاتی سفارشی را از طریق یک سیستم عامل کشیدن و رها کردن کاربر پسند ایجاد کنند. این بلوک ها از ویژگی های اصلی لجستیکی مانند سیگنال های بازار و همچنین متغیرهایی شامل حجم بازار و شاخص های تجزیه و تحلیل فنی تشکیل شده است.

ساده ترین راه برای جلب توجه شما در مورد مدل این است که به یک مبلغ “اگر / وقتی” مایکروسافت فکر کنید. به طور موثر ، “اگر” شاخص بازار مانند حجم معاملات است ، و “چه زمانی” می تواند حجم های بیش از 10 میلیارد دلار در یک دوره 24 ساعته باشد ، به عنوان مثال.

نکته قابل توجه در مورد پروژه Kryll این است که کاربران می توانند استراتژی های خودکار خود را در مبادلات عمده مانند Binance و Bittrex با ادغام بیشتر در خط تولید ادغام کنند. حتی بهتر ، شما می توانید استراتژی های خودکار خود را در حالت آزمایشی آزمایش کنید ، سپس به شما امکان می دهد قبل از پخش مستقیم ، اصلاحاتی را انجام دهید.

از نظر تیم خود ، Kryll توسط مدیر عامل شرکت لوکا بنوولو و CTO فیلیپ لونگر هدایت می شود. پشتیبانی از تیم مدیریت کلیدی مجموعه ای از انتظارات در زمینه های توسعه نرم افزار ، تجارت ، حقوق ، یادگیری ماشین و علوم اقتصادی است..

بنابراین اکنون که ما آنچه Kryll قصد انجام آن را دارد بررسی کردیم ، در بخش بعدی راهنمای ما نگاهی دقیق تر به نحوه کار سیستم طراحی بلوک خواهیم انداخت.

داشبورد Kryll

داشبورد Kryll

ایجاد یک استراتژی: بلوک ها چگونه کار می کنند?

اگر چه سکوی Kryll برای جلب توجه معامله گران از هر سطح تجربه طراحی شده است ، سیستم بلاک می تواند در نگاه اول تا حدی گیج کننده به نظر برسد: این همان چیزی است که شما برای ایجاد استراتژی های معاملاتی خود استفاده می کنید و در واقع بسیار خوب طراحی شده است.

به همین ترتیب ، ما در مورد نحوه کار با جزئیات بیشتر بحث خواهیم کرد ، بنابراین شما درک بهتری از نحوه کار ساخت استراتژی خواهید داشت.

یک استراتژی ایجاد کنید

ایجاد یک استراتژی جدید در Kryll

کیف پول

برای شروع کار ، اولین بلوکی که باید ایجاد کنید کیف پول شما است. این نشان دهنده نمونه کارها کیف پول استراتژی خاصی است که می خواهید ایجاد کنید. این بلوک خاص اجباری است.

قیمت بالا و پایین

هدف از بلوک افزایش قیمت این است که هنگامی که قیمت بازار یک ارز رمزپایه خاص افزایش یا کاهش می یابد ، حرکتی را ایجاد کند. شما به عنوان بلوک “مشروط” شناخته می شوید ، در اصل به استراتژی خودکار خود می گویید که در صورت تحقق یک شرط از پیش تعیین شده ، عمل خاصی را انجام دهد. در اینجا چند نمونه از آنچه می توانید انجام دهید وجود دارد.

 • تکامل بازار: هنگامی که یک اقدام خاص قیمت در بورسی که استراتژی خود را با آن ادغام کرده اید ، می توانید تجارت خودکار انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید به استراتژی خود دستور دهید در صورت کاهش 10 درصدی قیمت ارز رمزنگاری شده ، و 5 درصدی افزایش یابد.
 • آخرین قیمت سفارش: شما می توانید به استراتژی خود دستور دهید که درصورت بالا یا پایین آمدن قیمت نسبت به آخرین معامله ، قیمت را آغاز کند. به عنوان مثال ، اگر یک ارز رمزنگاری شده با 100 دلار خریداری کرده اید و بلوک حرکتی را مشخص می کند که قیمت 5 درصد افزایش یابد ، در صورت رسیدن دارایی به 105 دلار ، استراتژی شما شروع می شود.
 • سفارش خرید متوسط: این بلوک خاص مفید است زیرا شما به دنبال یک استراتژی سود کنترل شده هستید. اساساً ، این استراتژی براساس میانگین قیمت خرید سفارشات قبلی همان ارز رمزنگاری شده آغاز می شود. به عنوان مثال ، اگر یک توکن با قیمت 80 ، 110 و 170 دلار خریداری کنید ، می توانید معامله جدیدی را انجام دهید که قیمت به 120 دلار برسد.

جلد

هدف از ایجاد بلاکچین حجم ، ایجاد معامله جدید خودکار در صورت تحقق برخی شرایط خاص مربوط به حجم معاملات است.

 • شروع از آخرین بلوک: اگر بخواهید وقتی حجم صدا در مقایسه با بلوک قبلی کم و زیاد می شود ، معامله را به طور خودکار اجرا کنید ، این کار مفید است. به عنوان مثال ، اگر حجم قبلی بلوک قبلی شما 1 میلیون دلار بود و ماشه را از قبل 25 درصد افزایش می دادید ، در صورتی که حجم به 1.25 میلیون دلار برسد ، تجارت انجام می شود.
 • متحرک: با این کار می توانید معامله ای را براساس شرایط خاص حجم ، مانند “حجم در مقابل زمان” انجام دهید. به عبارت دیگر ، می توانید برای مثال بلوک را از قبل تنظیم کنید تا اگر حجم در مدت 24 ساعت 50٪ کاهش یافت ، معامله انجام شود..

امکانات پیشرفته

سایر بلوک های شرطی نیز وجود دارند ، با این حال مثال های بالا باید درک بهتری از چگونگی پایه ریزی یک استراتژی خودکار داشته باشید.

در مرحله بعد ، باید استراتژی خود را با افزایش بلوک های اضافی گسترش دهید. این شامل یک دستورالعمل مرتبط با اینکه آیا شما می خواهید ماشه برای خرید یا فروش باشد ، و همچنین مقدار آن از نظر مقدار. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک بلوک “Or” یا “And” را اضافه کنید.

یک بار دیگر ، این بسیار شبیه به عملکرد if / when در Microsoft Excel است ، تا آنجا که می توانید لایه های اضافی برای استراتژی تجارت خود ایجاد کنید. در واقع ، هرچه لایه های بیشتری در استراتژی خود داشته باشید ، قابلیت های تجاری آن پیشرفته تر است.

علاوه بر این ، برای کسانی که دانش پیشرفته تری در زمینه تجارت دارند ، می توانید بلوک های مرتبط با شاخص های معاملات فنی را وارد کنید. این می تواند شامل روندهای کلیدی مانند شاخص های متحرک همگرایی متحرک (MACD) یا شاخص های بولینگر باشد.

بنابراین اکنون که اصول بلوک ها را توضیح دادیم ، در بخش بعدی بررسی Kryll ما می خواهیم ویژگی بازار را بررسی کنیم.

بازار کریل

اگر صدای تجارت خودکار ارزهای رمزنگاری را دوست دارید ، اما کاملاً آماده نیستید که خود را غوطه ور کنید ، ممکن است ارزش داشته باشد کاوش در بازار Kryll. به طور خلاصه ، بازار شامل استراتژی های تجاری آماده برای استفاده است که توسط سایر کاربران Kryll طراحی و ساخته شده است.

هر استراتژی کاملاً شفاف است ، به این معنی که نتایج می توانند به طور مستقل تأیید شوند و کسانی که از این استراتژی استفاده می کنند می توانند نظرات و امتیازات عمومی را بگذارند. علاوه بر این ، شما حتی می توانید استراتژی انتخابی خود را در سیستم عامل خود ادغام کنید ، به این معنی که می توانید نتایج را برای خود آزمایش کنید.

در حالی که برخی از استراتژی های خودکار رایگان هستند ، برخی دیگر هزینه دارند. با این حال ، و همانطور که در بخش بیشتر به آن خواهیم پرداخت ، هنگامی که از یک استراتژی انتخابی استفاده می کنید (اعم از اینکه مال شما باشد یا از کاربر دیگری اجاره شده باشد) ، باید هزینه هایی را به سیستم عامل Kryll بپردازید.

بازار کریل

بازار Kryll

Kryll Token & هزینه ها

سکوی Kryll یک سیستم زیست محیطی آنلاین اجرا می کند که هدف آن بهره مندی از همه کسانی است که از آن استفاده می کنند. برای تأمین سوخت این اکوسیستم ، پلت فرم Kryll از توکن ERC-20 بومی خود استفاده می کند – که آن را رمز KRL می نامد.

رمز KRL در پلتفرم Kryll توابع بسیاری دارد. اول و مهمترین ، اگر تصمیم دارید از استراتژی خودکار Kryll در حالت زنده با یکی از صرافی های یکپارچه سیستم عامل استفاده کنید ، هزینه متغیری پرداخت خواهید کرد.

بر اساس میزان کل بودجه ای که در استراتژی مربوطه خود سرمایه گذاری کرده اید ، در زمان نوشتن این مقدار به میزان 033333 در روز است..

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما از یکی از استراتژی های خود در Binance استفاده می کنید که معامله ارز رمزنگاری شده معادل 1000 دلار را در یک دوره 24 ساعته انجام می دهد. بدین ترتیب ، شما در مجموع 1000 دلار 0.0 0.0333، ، مبلغ 0.30 دلار پرداخت خواهید کرد.

خرید Kryll

این هزینه ها بسیار معقول و منطقی است و تأثیر بسیار کمی در سود یا زیان شما متعاقباً از استراتژی خواهد داشت.

همچنین باید توجه داشته باشیم که بسته به مقدار رمزهای KRL که در حال حاضر در حساب خود نگه داشته اید هزینه های مختلفی وجود دارد. اگر هیچ نشانگر KRL ندارید ، با استفاده از ویژگی زنده ترین برنامه به هزینه روزانه 0.06 دلار عادت خواهید کرد و از هزینه تجارت روزانه خود تخفیف نخواهید گرفت.

در انتهای بالایی برنامه قیمت گذاری ، مانده موجودی 200000 توکن KRL یا بیشتر باعث می شود 95٪ تخفیف هزینه تجارت داشته باشید ، به علاوه هزینه های زنده روزانه 0.01 دلار کاهش می یابد. علاوه بر این ، این طرح در مجموع 60 اسلات معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که فقط 10 برنامه با ابتدایی ترین برنامه دریافت می کنید.

علاوه بر این ، اگر تصمیم دارید یک استراتژی معاملاتی را که توسط کاربر دیگری منتشر شده است ، اجاره دهید ، لازم است هزینه هایی را به صورت نشانه های KRL پرداخت کنید. این مبلغ به هزینه های ارائه دهنده بستگی دارد و براساس استراتژی به استراتژی متفاوت است. برخی از ارائه دهندگان نیز رایگان هستند ، که اتفاقاً شامل بهترین استراتژی های عملکرد در سیستم عامل است.

در کدام مبادلات می توانم از راهکارهای Kryll خود استفاده کنم?

اگر استراتژی ای پیدا کرده اید که از نظر ظاهری آن را دوست دارید ، یا آماده اید که استراتژی معاملاتی خود را در معرض خطر قرار دهید ، در این صورت تعدادی مبادله ارز رمزپایه پیشرو وجود دارد که می توانید آن را با آن ادغام کنید.

در زمان نوشتن ، این شامل موارد زیر است:

 • بینانس
 • Bittrex
 • مایع

اگرچه این برخی از بزرگترین سیستم عامل های مبادله از نظر حجم معاملات را پوشش می دهد ، تیم Kryll به دنبال ایجاد تبادلات بیشتر و بیشتر است.

برای ادغام حساب صرافی مربوطه خود با بستر Kryll ، باید بروید و کلید API منحصر به فرد خود را تهیه کنید. این امر به طور كامل به Kryll این اختیار را می دهد كه از طرف شما معاملات خودكار را انجام دهد.

اگرچه استراتژی شما از نوع مستقل عمل خواهد کرد ، اما پلتفرم Kryll دسترسی به اطلاعات ورود به سیستم مبادله شما ندارد ، در نتیجه از امنیت داده های شما اطمینان حاصل می کند.

روند API بسته به مبادله ای که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود ، اما در بیشتر موارد شما باید این را از پورتال حساب خود دریافت کنید. پس از داشتن آن ، می توانید آن را به حساب Kryll وارد کنید.

سیستم عامل های مشابه

مدتی است که ما در Blockonomi این موج جدید ربات ها و سیستم عامل های معاملاتی را پوشش می دهیم ، برای برخی از گزینه های دیگر ، به راهنمای ما برای تجارت ربات ها نگاهی بیندازید. سیستم عامل های زیر به نزدیکترین پیشنهاد Kryll نزدیک هستند:

 • 3Commas
 • Cryptohopper
 • رمزارز

Kryll Review – حکم?

به طور خلاصه ، تیم در کریل محصولی بسیار منحصر به فرد ایجاد کرده اند که اساساً درهای معاملات روز ارزهای رمزنگاری شده را به روی کسانی که تجربه بسیار کمی در ایجاد استراتژی دارند یا کسانی که وقت کافی برای تجارت روزانه ندارند باز می کند.

اینکه آیا استراتژیهای پلتفرم Kryll شما موفقیتی کسب می کنند ، در نهایت به خود استراتژی خاص بستگی دارد. اگر قادر به ایجاد یک استراتژی قابل توجه هستید ، یا در عوض یکی از آنها را از Kryll Marketplace اجاره می کنید ، این امکان را دارید که به صورت 24 ساعته در موقعیت اصلی قرار بگیرید..

به همین ترتیب ، اگر استراتژی اساسی فرصت مناسبی برای تجارت پیدا کند ، می تواند استراتژی خود را بدون نیاز به مشارکت در آن اجرا کند.

سرانجام ، بررسی ما همچنین دریافت که ساختار هزینه ارائه شده توسط Kryll بسیار معقول است. تنها نکته مهم این است که شما باید اطمینان حاصل کنید که همیشه رمزهای KRL را در حساب خود دارید ، تا اطمینان حاصل کنید که استراتژی های شما می توانند به صورت 24/7 تجارت کنند..

از Kryll دیدن کنید

کریل

src = “images \ kryll-review-automated-cryptocurrency-trading-bot-platform.gif”

alt = “Kryll”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

8.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

9.0 / 10

روش های پرداخت

7.0 / 10

طرفداران

 • رابط طراحی شده
 • تیم خوب
 • آسان برای استفاده از سیستم بلوک
 • بازار فروخته شده
 • هزینه / جوایز کمتری برای دارندگان KRL

منفی ها

 • به اندازه رقبا مبادلات ندارد
 • بستر جدیدتر

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"کریل","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2019 \ / 04 \ /kryll-review.gif","شرح":"اگرچه بازارهای ارزهای رمزنگاری شده از اوایل سال 2019 در وضعیت رکودی به سر می برند ، حجم معاملات روزانه مانند همیشه قوی است. به عنوان مثال ، در زمان نوشتن مقاله در آوریل 2019 ، حجم معاملات 24 ساعته به طور متوسط ​​مارک 31 میلیارد دلار است که بیت کوین در حدود 30 درصد از این رقم است. این مجلدات به تصویر می کشد…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"کین پپی"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.40"},"نام":"کریل","بررسی بدن":"اگرچه بازارهای ارزهای رمزنگاری شده از اوایل سال 2019 در وضعیت رکودی به سر می برند ، حجم معاملات روزانه مانند همیشه قوی است. به عنوان مثال ، در زمان نوشتن مقاله در آوریل 2019 ، حجم معاملات 24 ساعته به طور متوسط ​​مارک 31 میلیارد دلار است که بیت کوین در حدود 30 درصد از این رقم است. این حجم ها نشان می دهد که اگرچه هنوز در بازار خرس های طولانی مدت هستیم ، اما فرصت های قابل توجه تجاری همچنان بسیار زیاد است. \ r \ n \ r \ n یکی از این سازمان ها که به دنبال آوردن این فرصت های تجاری برای مصرف کنندگان روزمره است ، سازمان Kryll است. این پروژه یک پلتفرم آنلاین راه اندازی کرده است که به سرمایه گذاران از هر اندازه اجازه می دهد تا استراتژی های معاملاتی خودکار را به روشی ساده ایجاد کنند. \ r \ n \ r \ n برای بررسی میزان قابل توجه بودن این فناوری ، تصمیم گرفتیم خودمان توانایی های پروژه را بررسی کنیم . در بررسی ما در مورد اینکه Kryll در واقع چیست ، نحوه کار بسترهای نرم افزاری و اساساً اینکه آیا به عنوان یک معامله گر ارز رمزنگاری شده متناسب است ، بحث خواهیم کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازدید از Kryll \ r \ n \ r \ n Kryll چیست؟ \ r \ n در ابتدایی ترین شکل خود ، Kryll یک پلت فرم آنلاین است که به کاربران امکان می دهد استراتژی های خودکار معاملات ارزهای رمزنگاری شده را طراحی و ایجاد کنند. برای افراد ناآگاه ، معاملات خودکار به فعالیتهای تجاری گفته می شود که توسط اسکریپت از قبل برنامه ریزی شده اجرا می شوند. به همین ترتیب ، نیازی به انتخاب معاملات شخصی نیست و همچنین نیازی به خرید و فروش واقعی ندارید ، زیرا همه این کارها به صورت مستقل انجام می شود. \ r \ n \ r \ n اگر سرمایه گذار بتواند چنین اتوماتیک را بدست آورد پروتکل تجارت ، دارای تعدادی از مزایای اصلی است. اول و مهمترین ، به دلیل اینکه تجارت خودکار به هیچگونه مدیریت خرد نیازی ندارد ، معامله گران می توانند به راحتی عقب بنشینند و به استراتژی های خود اجازه دهند کارهای خود را انجام دهند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، استراتژی های تجارت خودکار این کار را نمی کنند از خستگی رنج می برند ، که اساساً درها را برای تجارت 24/7 باز می کند. بعلاوه ، و شاید مهمتر از همه ، اگر یک سرمایه گذار بتواند استراتژی ای طراحی کند که عملکرد مطلوبی داشته باشد ، آنها می توانند به صورت منفعلانه سودهای مداوم کسب کنند. \ r \ n \ r \ n اگرچه این مورد را بررسی خواهیم کرد جزئیات بیشتر ، Kryll به مبتدیان و معامله گران پیشرفته تر اجازه می دهد تا استراتژی های معاملاتی سفارشی را از طریق یک سیستم عامل کشیدن و رها کردن کاربر پسند ایجاد کنند. این بلوک ها از ویژگی های اصلی لجستیکی مانند سیگنال های بازار و همچنین متغیرهایی شامل حجم بازار و شاخص های تجزیه و تحلیل فنی تشکیل شده است. \ r \ n \ r \ n ساده ترین راه برای جلب توجه شما در مورد مدل ، فکر کردن در مورد مایکروسافت است \ / هنگامی که \ u2019 جمع می شود. به طور موثر ، “اگر” شاخص بازار مانند حجم معاملات است ، و “چه زمانی” می تواند حجم های بالاتر از 10 میلیارد دلار در یک دوره 24 ساعته باشد. \ r \ n \ r \ n نکته قابل توجه در مورد Kryll پروژه این است که کاربران می توانند استراتژیهای خودکار خود را در مبادلات عمده مانند Binance و Bittrex با ادغام بیشتر در خط تولید ادغام کنند. حتی بهتر ، شما می توانید استراتژی های خودکار خود را در حالت آزمایشی آزمایش کنید ، سپس به شما امکان می دهد قبل از پخش مستقیم تغییراتی ایجاد کنید. \ r \ n \ r \ n از نظر خود تیم ، Kryll توسط مدیر عامل شرکت لوکا بنوولو و CTO فیلیپ هدایت می شود لونگر پشتیبانی از تیم مدیریت کلیدی انتظارات زیادی را در زمینه های توسعه نرم افزار ، تجارت ، حقوق ، یادگیری ماشین و علوم اقتصادی دارد. \ r \ n \ r \ n بنابراین اکنون که آنچه Kryll قصد دارد انجام دهد ، در بخش بعدی راهنمای ما می خواهیم نگاه دقیق تری به نحوه کار سیستم طراحی بلوک داشته باشیم. \ r \ n \ r \ n \ r \ n داشبورد Kryll \ r \ n \ r \ n ایجاد یک استراتژی: چگونه بلوک ها کار می کند؟ \ r \ n اگرچه پلتفرم Kryll برای جلب نظر معامله گران از هر سطح تجربه طراحی شده است ، سیستم بلوک در نگاه اول می تواند تا حدی گیج کننده به نظر برسد: این همان چیزی است که شما برای ایجاد استراتژی های معاملاتی خود استفاده می کنید و در واقع یک بار بسیار خوب طراحی شده است شما این کار را از دست خواهید داد. \ r \ n \ r \ n به همین ترتیب ، ما در مورد نحوه کار با جزئیات بیشتر بحث خواهیم کرد ، بنابراین شما درک بهتری از نحوه کار ساخت استراتژی خواهید داشت. \ r \ n \ r \ n \ r \ n ایجاد یک استراتژی جدید در Kryll \ r \ n \ r \ n کیف پول \ r \ n برای شروع کار ، اولین بلوکی که باید ایجاد کنید کیف پول شما است. این نشان دهنده نمونه کارها کیف پول استراتژی خاصی است که می خواهید ایجاد کنید. این بلاک خاص اجباری است. \ r \ n قیمت بالا و پایین \ r \ n هدف از بلوک افزایش قیمت این است که وقتی قیمت بازار یک ارز رمزپایه خاص افزایش یا کاهش می یابد ، حرکتی را ایجاد کند. شما به عنوان بلوک “شرطی” شناخته می شوید ، در اصل به استراتژی خودکار خود می گویید که در صورت تحقق یک شرط از پیش تعیین شده ، عمل خاصی را انجام دهد. در اینجا چند نمونه از کارهایی که می توانید انجام دهید وجود دارد. \ r \ n \ r \ n \ t تکامل بازار: هنگامی که یک اقدام قیمت خاص در بورسی که استراتژی خود را با آن ادغام کرده اید ، می تواند تجارت خودکار انجام دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید به استراتژی خود دستور دهید که در صورت کاهش 10 درصدی قیمت ارز رمزنگاری شده ، و 5 درصدی افزایش یابد. \ r \ n \ t قیمت آخرین سفارش: شما می توانید به استراتژی خود دستور دهید هنگام افزایش قیمت یا نسبت به آخرین معامله شما با درصد معینی کاهش می یابد. به عنوان مثال ، اگر یک ارز رمزنگاری شده با قیمت 100 دلار خریداری کرده اید و بلوک حرکتی را تعیین می کند که قیمت 5 درصد افزایش یابد ، پس از آنکه دارایی به 105 دلار برسد ، استراتژی شما شروع می شود. \ r \ n \ t میانگین سفارش خرید: این بلوک خاص مفید است آیا شما به دنبال مشارکت در یک استراتژی سود کنترل شده هستید؟ اساساً ، این استراتژی براساس میانگین قیمت خرید سفارشات قبلی همان ارز رمزنگاری شده آغاز می شود. به عنوان مثال ، اگر یک توکن با قیمت 80 ، 110 و 170 دلار خریداری کنید ، می توانید معامله جدیدی را انجام دهید که قیمت به 120 دلار برسد. \ r \ n \ r \ n جلد \ r \ n هدف بلاکچین حجم ایجاد یک جدید است تجارت خودکار هنگامی که برخی شرایط مربوط به حجم معاملات محقق شده باشد. \ r \ n \ r \ n \ t شروع از آخرین بلوک: این کار در صورتی مفید است که بخواهید هنگام افزایش یا کاهش حجم تجارت در مقایسه با بلوک قبلی ، معامله را به طور خودکار اجرا کنید. . به عنوان مثال ، اگر حجم بلوک قبلی شما 1 میلیون دلار بود و ماشه را از قبل 25 درصد افزایش می دادید ، درصورتی که حجم به 1.25 میلیون دلار برسد ، تجارت انجام می شود. \ r \ n \ t چرخش: این به شما امکان می دهد یک معامله را براساس شرایط خاص حجم ، مانند \ u2018 حجم در برابر زمان \ u2019 انجام دهید. به عبارت دیگر ، می توانید برای مثال بلوک را از قبل تنظیم کنید تا اگر حجم در مدت 24 ساعت 50٪ کاهش می یابد ، معامله انجام شود. \ r \ n \ r \ n احتمالات پیشرفته \ r \ n سایر بلوک های مشروط نیز وجود دارد ، با این حال مثالهای بالا باید درک بهتری از چگونگی پایه ریزی یک استراتژی خودکار به شما بدهند. \ r \ n \ r \ n بعد ، شما باید استراتژی خود را با افزایش بلوک های اضافی گسترش دهید. این شامل یک دستورالعمل مرتبط با اینکه آیا شما می خواهید ماشه برای خرید یا فروش باشد ، و همچنین مقدار آن از نظر مقدار. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک بلوک \ u2018 یا \ u2019 و \ u2019 و \ u2019 اضافه کنید. \ r \ n \ r \ n باز هم ، این بسیار شبیه عملکرد if / / در Microsoft Excel است ، تا آنجا که می توانید موارد اضافی ایجاد کنید لایه های استراتژی تجارت شما. در حقیقت ، هرچه لایه های بیشتری در استراتژی خود داشته باشید ، قابلیت های تجاری آن پیشرفته تر خواهد بود. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، برای کسانی که دانش پیشرفته تری در زمینه تجارت دارند ، می توانید بلوک های مرتبط با فنی را وارد کنید شاخص های معاملاتی. این می تواند شامل روندهای کلیدی مانند شاخص های متحرک همگرایی متحرک (MACD) یا شاخص های بولینگر باشد. \ r \ n \ r \ n بنابراین اکنون که اصول بلوک ها را پوشش دادیم ، در قسمت بعدی مرور Kryll که قرار است انجام دهیم ، به ویژگی بازار نگاه کنید. \ r \ nKryll Marketplace \ r \ n اگر صدای تجارت خودکار ارزهای رمزنگاری را دوست دارید ، اما هنوز آماده نیستید که خود را غوطه ور کنید ، شاید ارزش داشته باشد که در بازار Kryll کاوش کنید. به طور خلاصه ، بازار شامل استراتژی های تجاری آماده برای استفاده است که توسط سایر کاربران Kryll طراحی و ساخته شده است. \ r \ n \ r \ n هر استراتژی کاملاً شفاف است ، به این معنی که نتایج می توانند به طور مستقل تأیید شوند ، و کسانی که از این استراتژی استفاده می کنند می توانند ترک کنند بازخورد و رتبه بندی عمومی. علاوه بر این ، شما حتی می توانید استراتژی انتخابی خود را در سیستم عامل خود ادغام کنید ، به این معنی که می توانید نتایج را برای خود آزمایش کنید. \ r \ n \ r \ n در حالی که برخی از استراتژی های خودکار رایگان هستند ، سایر هزینه ها دارند. با این حال ، و همانطور که در این بخش جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم داد ، هنگامی که از یک استراتژی انتخابی استفاده می کنید (چه مال شما باشد و چه از کاربر دیگری اجاره کنید) ، باید هزینه هایی را به سیستم عامل Kryll بپردازید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازار کریل \ r \ n \ r \ n کریل توکن & هزینه ها \ r \ n پلت فرم Kryll یک سیستم زیست محیطی آنلاین را اجرا می کند که هدف آن بهره مندی از همه کسانی است که از آن استفاده می کنند. برای تأمین سوخت این اکوسیستم ، پلتفرم Kryll از توکن محلی ERC-20 خود استفاده می کند – که آن را رمز KRL می نامد. \ r \ n \ r \ n رمز توزیع KRL عملکردهای زیادی در بستر Kryll دارد. اول و مهمترین ، اگر تصمیم دارید از استراتژی خودکار Kryll در حالت زنده با یکی از صرافی های یکپارچه سیستم عامل استفاده کنید ، هزینه متغیری را پرداخت خواهید کرد. \ r \ n \ r \ n در زمان نوشتن این مبلغ به 0.0333٪ در روز ، بر اساس مقدار کل بودجه ای که شما در استراتژی مربوطه خود سرمایه گذاری کرده اید. \ r \ n \ r \ n به عنوان مثال ، اجازه دهید بگوییم که شما یکی از استراتژی های خود را در Binance استفاده می کنید ، که این ارز رمزپایه را معامله می کند معادل 1000 دلار در یک دوره 24 ساعته. بدین ترتیب ، شما مبلغی معادل $ 1000 0.0 0.0333٪ ، مبلغی معادل 0.30 $ پرداخت خواهید کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این هزینه ها بسیار معقول است ، و تأثیر بسیار کمی بر سود یا زیان خواهد داشت شما بعداً از استراتژی استفاده می کنید. \ r \ n \ r \ n همچنین باید توجه داشته باشیم که بسته به مقدار رمزهای KRL که در حال حاضر در حساب خود نگه داشته اید هزینه های مختلفی وجود دارد. اگر هیچ نشانگر KRL ندارید ، بنابراین با استفاده از ویژگی زنده ترین برنامه به هزینه روزانه 0.06 دلار عادت خواهید کرد و از هزینه تجارت روزانه خود تخفیف نخواهید گرفت. \ r \ n \ r \ n در انتهای بالا از برنامه قیمت گذاری ، موجودی 200000 توکن KRL یا بیشتر با 95٪ تخفیف هزینه معاملاتی روبرو خواهید شد ، به علاوه هزینه های آزمایشی روزانه 0.01 دلار کاهش می یابد. علاوه بر این ، این طرح در مجموع 60 اسلات معاملاتی را به شما ارائه می دهد ، در حالی که 10 مورد ابتدایی را با ابتدایی ترین برنامه دریافت می کنید. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، ممکن است لازم باشد هزینه هایی را به عنوان نشانه های KRL پرداخت کنید. اگر تصمیم دارید استراتژی معاملاتی را که توسط کاربر دیگری منتشر شده اجاره کنید. این مبلغ به هزینه های ارائه دهنده بستگی دارد و براساس استراتژی به استراتژی متفاوت است. برخی از ارائه دهندگان نیز رایگان هستند ، که اتفاقاً شامل بهترین استراتژیهای عملکرد در سیستم عامل است. \ r \ n در کدام مبادلات می توانم از راهبردهای Kryll خود استفاده کنم؟ \ r \ n اگر استراتژی ای پیدا کردید که به نظر می رسد ، یا می خواهید استراتژی معاملاتی خود را در معرض خطر قرار دهید ، تعدادی مبادله ارز رمزپایه پیشرو وجود دارد که می توانید آن را با آنها ادغام کنید. \ r \ n \ r \ n در زمان نوشتن ، این شامل موارد زیر است: \ r \ n \ r \ n \ tBinance \ r \ n \ tBittrex \ r \ n \ t مایع \ r \ n \ r \ n اگرچه این برخی از بزرگترین سیستم عامل های مبادله از نظر حجم معاملات را پوشش می دهد ، تیم Kryll به دنبال ایجاد مبادلات بیشتر و بیشتر سازگار است. \ r \ n \ r \ n برای ادغام حساب صرافی مربوطه خود با سیستم عامل Kryll ، باید بروید و کلید API منحصر به فرد خود را دریافت کنید. این به طور موثری به Kryll این اختیار را می دهد که از طرف شما معاملات خودکار را انجام دهد. \ r \ n \ r \ n اگرچه استراتژی شما از نوع مستقل عمل خواهد کرد ، اما سیستم عامل Kryll دسترسی به اعتبار ورود به سیستم مبادله شما ندارد و متعاقباً اطمینان می دهد که داده ها ایمن باقی می مانند. \ r \ n \ r \ n روند API بسته به مبادله ای که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود ، اما در بیشتر موارد شما باید این را از پورتال حساب خود دریافت کنید. پس از داشتن آن ، می توانید آن را به حساب Kryll وارد کنید. \ r \ n سیستم عامل های مشابه \ r \ n ما مدتی است که این موج جدید ربات ها و سیستم عامل های تجارت را در Blockonomi پوشش می دهیم ، نگاهی به راهنمای ما بیاندازید برای تجارت ربات ها در اینجا برای چند گزینه دیگر. سیستم عامل های زیر به نزدیکترین پیشنهاد Kryll نزدیک هستند: \ r \ n \ r \ n \ t3Commas \ r \ n \ tCryptohopper \ r \ n \ tCryptotrader \ r \ n \ r \ nKryll Review – حکم؟ \ r \ n خلاصه ، تیم Kryll محصولی بسیار منحصر به فرد ایجاد کرده اند که اساساً درهای معاملات روز ارزهای رمزنگاری شده را به روی کسانی که تجربه بسیار کمی در ایجاد استراتژی دارند یا کسانی که وقت کافی برای تجارت روزانه ندارند باز می کند. \ r \ n \ r \ n اینکه آیا استراتژیهای پلتفرم Kryll شما موفق هستند ، در نهایت به خود استراتژی خاص بستگی دارد. اگر قادر به ایجاد یک استراتژی قابل توجه هستید ، یا در عوض یکی از آنها را از Kryll Marketplace اجاره می کنید ، این امکان را دارید که به صورت 24 ساعته در موقعیت اصلی قرار بگیرید. \ r \ n \ r \ n به همین ترتیب ، اگر استراتژی اساسی یک فرصت مناسب تجاری را پیدا می کند ، می تواند استراتژی خود را بدون نیاز به مشارکت اجرا کند. \ r \ n \ r \ n سرانجام ، بررسی ما همچنین نشان داد که ساختار هزینه پیشنهادی Kryll بسیار منطقی است. تنها نکته مهم این است که شما باید مطمئن شوید که رمزهای KRL را در حساب خود همیشه دارید ، تا اطمینان حاصل کنید که استراتژی های شما قادر به تجارت 24/7 هستند. \ r \ n بازدید از Kryll","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"کین پپی"},"تاریخ منتشر شده":"2019-04-04"}}