MegaCryptoPolis: بازی ساز غیر متمرکز dApp

MegaCryptopolis

در یک عنوان معمولی و پر کاربرد سه گانه A ، به طور معمول انتظار دارید 59 دلار و یک دوجین بیشتر برای یک یا دو DLC بپردازید و احتمالاً برای 3 تا 4 ماه آینده سرمایه گذاری خوبی به نظر می رسد یا تا زمانی که عاقبت افتاد. MegaCryptoPolis تعریف نوین “سرمایه گذاری” در مورد بازی و تکامل بعدی ژانر بازی رمزنگاری.

از زمان تأسیس آن در سال 2018 ، یک سازنده جهانی با استفاده از Token غیرقابل سرهم مانند بسیاری دیگر از بازی های رمزنگاری موجود ، اکنون تکامل یافته و خود را به یک بازی استراتژی پیچیده و در عین حال هیجان انگیز با اقتصاد خرد خاص خود تبدیل کرده است ، توکن دفی ، و اکنون هزینه کل 4.5 میلیون دلار سود برای بازیکنان در 2 سال گذشته.

شروع کار با MegaCryptoPolis

اول از همه ، از آنجا که برای انجام بازی به شما نیاز به صرف رمزنگاری واقعی (ETH) است ، همه بازیکنان برای ایجاد تجربه ای بی خطر و بدون نگرانی ، باید کیف پول رمزنگاری را تنظیم کنند. این بازی توصیه می کند MetaMask ، Coinbase Wallet یا Trust Wallet را تهیه کنید ، تنظیمات همه آسان است و مورد اعتماد جامعه رمزنگاری است.

با داشتن ETH در کیف پول ، شما در انجام اولین معامله زمینی در شهر بزرگ و غیر متمرکز باز بسیار عالی هستید. هر قطعه از زمین ، ساختمان ، منطقه در بازی منحصر به فرد است زیرا آنها Tokens Non-Fungible یا NFT یا ERC-721 هستند. NFT با نشانه های نرمال ERC-20 تفاوت اساسی دارد ، زیرا NFT قابل تعویض نیستند ، هر نشانه یک موجودیت منحصر به فرد بر روی خود است.

MegaCryptoPolisMegaCryptoPolis

ایجاد بستر های نرم افزاری برای شما

با ضرب زمین تازه خریداری شده ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید برای خود ETH بدست آورید. یک بازیکن می تواند ساختمانهایی بسازد که منابع و مواد لازم برای کار با ساختمانهای دیگر را از بین ببرد یا آنها را به بازار بفروشد یا به بازیکنان دیگر اجازه دهد ساختمان شما را اجاره کنند.

صحبت از اجاره می شود ، این بازی به شما امکان می دهد نحوه بازی را انتخاب کنید ، بازیکنان مجبور نیستند زمین را بخرند و از همان ابتدا بسازند زیرا برای بعضی ها گران است. بازیکنان می توانند بازی را با اجاره ساختمان شروع کنند ، مواد و نشان کافی برای خرید زمین بدست آورند یا در صورت تمایل ساختمان بسازند.

بازیکنان می توانند ساختمانهای مسکونی را برای تأمین کارگران ضروری سایر ساختمانها انتخاب کنند و کار در یک ساختمان اداری به آنها امکان می دهد ETH را برای کار سخت خود بدست آورند..

یک جهان آنلاین

به غیر از مسکونی ، ادارات ، ساختمانهای تولیدی و مواردی از این دست ، بازیکنان همچنین می توانند با شکار بلایای طبیعی ETH را بدست آورند.

شما به درستی آن را شنیده اید ، طوفان ، آتش سوزی ، سیل ، هر سه بسته به منطقه و ساختمان شهرداری متعلق به شما ، پلیس ، ایستگاه آتش نشانی و بیمارستان به میزان قابل توجهی ETH از طریق “صندوق بیمه” شهر به شما اعطا می کنند.

اگر آرزوهای بزرگتری دارید و نمی خواهید منتظر طوفان یا آتش سوزی بعدی باشید ، می توانید بزرگ شوید. در جایی که می توانید شانس پیروزی در منطقه خود را داشته باشید ، به پیشنهاد منطقه بپیوندید.

برخی از ویژگی های ارائه شدهبرخی از ویژگی های ارائه شده

مالکیت منطقه دارای مزایای زیادی مانند بخشی از کارمزد از زمین خریداری شده در منطقه شما است و بازیکنان همچنین حق دریافت بخشی از مالیات دریافت شده از اقدامات اصلی مانند ساخت ، تخریب ، به روزرسانی و غیره را دارند..

بهتر است ، اگر وقت فراغت ندارید یا غوطه وری بازی همان چیزی نیست که به دنبال آن هستید ، هنوز هم راه هایی برای سودآوری از سیستم عامل فقط با برخی مهارت های اساسی تجارت وجود دارد.

با خرید مواد و منابع به صورت عمده (قیمت ارزان تر برای هر واحد) ، بازیکن می تواند آنها را با مارک و سود بالاتر به بازار بفروشد! بدون نیاز به خرید زمین و یا ساخت هر چیزی.

رمز MEGA $

در تابستان سال جاری ، ما شاهد بیدار شدن مسابقه DeFi هستیم ، جایی که رمز COMP شاید سودآورترین شعله رمزنگاری از زمان انفجار حباب بیت کوین در 18-2017 را به وجود آورد.

اگرچه تبلیغات تبلیغاتی DeFi تا حدودی از بین رفته است ، اما مزایای آن غیرقابل انکار است و اکنون ، بازیکنان MegaCryptoPolis نیز می توانند از آنها لذت ببرند.

MEGA $ اخیراً معرفی شده است رمز DeFi بومی MegaCryptoPolis که به اکوسیستم خرد اقتصادی بازی قدرت می بخشد و تجربه و جذابیت کاربران را به طور کلی افزایش می دهد.

توکنومیک جامد

توکن یک مکانیسم کنترل دقیق تورم را اجرا کرد. معمولاً رمزنگاری رمزهای جدیدی را ضرب می کند و برای کنترل فعال تورم ، اغلب سوزانده می شود. اما ، MEGA $ هیچ یک از نشانه های آن را نعناع و رایت نمی کند ، و اطمینان از همان مقدار 1 میلیون نشانه در گردش در طول عمر خود را دارد.

روش های مختلفی برای یک بازیکن برای به دست آوردن $ MEGA وجود دارد ، اولین روش از طریق تسلیم است. هنگامی که $ MEGA برای اولین بار معرفی شد ، این تنها روش خرید بازیکنان از آن بود.

تمام لوازم $ MEGA در یک خرک نگهداری می شد و برای تهیه آنها ، بازیکنان باید در ازای دریافت $ MEGA منابع خود را قفل کنند. هرچه افراد منابع خود را بیشتر کنند ، با کاهش عرضه ، نشانه کمتری در ازای آن دریافت می کنند ، آنها مجبورند منابع بیشتری را وارد کنند.

شروع شدنشروع شدن

این می تواند برعکس جایی که می توان منابع را با استفاده از $ MEGA آزاد کرد کار کند.

روش دیگر برای به دست آوردن رمز ، خرید و فروش با سایر بازیکنان در بازار بازی است که از منابع شما استفاده می کنند یا از طریق نقدینگی مانند UniSwap و Mooniswap برای Ethereum و JustSwap برای TRON که اخیراً اضافه شده است. MEGA $ نیز می تواند از طریق بسته های فروشگاه MCP3D خریداری شود اما سریع باشد زیرا مقدار آن محدود است.

علاوه بر این ، MEGA $ ERC-20 است که به این معنی است که می تواند آزادانه در هر بازار غیرمتمرکز مستقر در Ethereum معامله شود ، و در زمان نوشتن مقاله ، حجم 24 ساعته آن حدود 10،800 دلار آمریکا است.

انجمن MegaCryptoPolis

MegaCryptoPolis یک جامعه فوق العاده فعال است که شما را در جریان هر فعالیتی در این بازی قرار می دهد.

صفحه اول شامل یک غرفه گسترده در روزنامه است که در آن بازیکنان می توانند به سرعت از قیمت مواد و منابع ، اخبار در مورد بلایای طبیعی ، آمار دقیق در مورد مناطق مختلف ، همه چیزهایی که شما برای جبران اقتصاد MegaCryptoPolis در یک روزنامه خبری کوچک استفاده می کنید ، مطلع شوند..

علاوه بر این ، این بازی دارای یک اختلاف رسمی (لطفاً تأیید کنید) با نزدیک به 3000 عضو ، که در مورد همه چیز MegaCryptoPolis بحث می کنند. بازیکنان می توانند برای یک راهنمای سریع بیایند ، در زیر گروه مانند استراتژی های بازی ، بازار بحث های مختلفی داشته باشند ، در پیشنهادات جامعه شرکت کنند و بازخورد ارسال کنند.

آنچه آینده می تواند داشته باشد

درست مانند دنیای فیزیکی ما که در آن فناوری همیشه در حال پیشرفت است ، دنیای MegaCryptoPolis نیز برنامه های بزرگی برای گسترش دارد.

در حال حاضر پروژه های مختلفی از جمله اضافه شدن یک ساختمان آموزش و پرورش که در آن شهروندان می توانند صلاحیت خود را افزایش دهند ، هتل برای بازگرداندن تعداد تولید مثل ، نسخه موبایل بازی ، ساختار ساختمانی سفارشی و حتی بهتر ، حالت Avatar.

شما ، بازیکن می توانید در شهر غیرمتمرکز قدم بزنید و با بازیکنان دیگر و آواتارهای آنها تعامل داشته باشید. این یک چشم انداز جسورانه است ، اما ممکن است در آینده ای نه چندان دور اتفاق بیفتد.

یک بستر بازی جالب Blockchain

هنگامی که به یک بازی غیرمتمرکز اشاره می شود ، ما اغلب یک شهر ساز یا یک بازی جمع آوری کارت را تصور می کنیم که از توابع ساده با استفاده از نشانه های غیرقابل استفاده استفاده می کند. MegaCryptoPolis همان راه را شروع کرد اما تصمیم گرفته است مسیر خود را ترسیم کند.

با داشتن یک جامعه بزرگ و فعال و اقتصادی رو به گسترش ، غیرقابل انکار است که MegaCryptoPolis یکی از ژانرهای شکننده در صحنه بازی های غیرمتمرکز است.

گردآوری جامعه از طریق ویژگیهای اقتصادی و اقتصادی و رمز DeFi $ MEGA سطح جدیدی از تعامل و توسعه را به کلانشهرهای موجود موجود گسترش داده است..

با بازی شروع کنید اینجا.