StocksToTrade Review: یک پلت فرم معاملات سهام همه در یک

بررسی Stockstotrade

معاملات سهام بخشی است که از زمان راه اندازی اینترنت تاکنون شاهد تغییرات چشمگیری بوده است. امروزه ده ها برنامه وب و پلتفرم برای کمک به معامله گران تازه کار وجود دارد که به حرفه ای فصلی تبدیل می شوند. مانع اصلی یافتن یک برنامه کاربردی است که بتواند به عنوان یک فروشگاه واحد برای تمام نیازهای تجاری شما باشد.

با این فرض, سهام ادعا می کند هر آنچه که یک معامله گر تازه کار برای موفقیت در بازار سهام نیاز دارد را ارائه می دهد. این پلتفرم تلاش می کند تا به شما کمک کند تا به سرعت استراتژی های معاملاتی را تحلیل و شناسایی کنید. StocksToTrade ادعا می کند که این می تواند مدیر صندوق پرچین دیجیتال شما باشد که می تواند نه تنها تصمیمات تجاری را تسهیل کند بلکه به شما در یافتن بهترین فرصت های ساختاری کمک می کند..

بنابراین StocksToTrade چقدر به وعده های خود عمل می کند؟ در این بررسی ، ما به آنچه پلتفرم از بالا به پایین ارائه می دهد ، فرو می رویم تا بفهمیم آیا StocksToTrade می تواند تلاش های سرمایه گذاری شما را به سطح بالاتری برساند یا خیر.

از StocksToTrade دیدن کنید

StocksToTrade چیست?

StocksToTrade یک بستر تحقیقاتی است که توسط معامله گران برای معامله گران طراحی شده است. ارائه دهنده ابزارهای معاملاتی و فنی را برای هر بار تحویل نمی دهد. در عوض ، این پلتفرم الگوریتم ها و اسکنرهای داخلی را ایجاد کرده است تا شما را از هرگونه فرصت بالقوه در بازار مطلع کند.

صفحه اصلی سهامصفحه اصلی سهام

غربالگر معاملات می تواند داده های بلادرنگ را به شما ارائه دهد ، که جنبه ای غیر قابل مذاکره برای هر استراتژی تجاری است. StocksToTrade انجام تجارت از هرجای دیگر را برای شما امکان پذیر می کند. نرم افزار داده می تواند تمام داده های لازم برای راهبردی و همچنین هشدارهای سهام فوری را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید سریع حرکت کنید.

این پلت فرم شما را با ویژگی هایی مانند:

 • داده های زمان واقعی برای تمام سهام ایالات متحده
 • دسترسی به بازارهای عمده ایالات متحده از جمله NASDAQ ، NYSE ، AMEX و OTC
 • اسکن با چندین معیار
 • نمودارهایی با شاخص های خبری
 • لیست های تماشایی را تنظیم کنید
 • امکانات تجارت کاغذ

به طور کلی ، StocksToTrade موفق به جمع آوری موارد ضروری شده تا تجارت شما را تا حد ممکن کارآمد کند. این پلت فرم برای مطابقت با تخصص بازرگانان در سطوح مختلف ایجاد شده است. افراد مبتدی می توانند در حین یادگیری از روش اصلی استفاده کنند و معامله گران پیشرفته با استفاده از شاخص های برتر و تنظیم کننده های غربالگری از مزایای آن بهره مند می شوند.

ویژگی های سهام

نمایشگرها

یکی از برجسته ترین ویژگی های StocksToTrade ویژگی آن است اسکنرهای داخلی. این نرم افزار همراه با تعدادی اسکن سهام از پیش تعریف شده برای شناسایی فرصت های احتمالی تجارت است. غربالگرها به شما امکان می دهند بر اساس هر استراتژی که انتخاب می کنید ، لیست تماشای نامحدود ایجاد کنید.

بهترین قسمت این است که متخصصین تجارت فصلی در سیستم عامل قبلاً بر اساس معیارهای معاملاتی که روزانه استفاده می کنند ، صفحه نمایشگرهای از پیش ساخته شده ایجاد کرده اند. این یک ویژگی ویژه مفید برای مبتدیان برای یادگیری و موقعیت یابی فرصت ها است.

نمایشگرهانمایشگرها

بسته به نوع معامله ای که می خواهید دنبال کنید ، می توانید غربالگرهایی را پیدا کنید که شامل معیارهایی مانند دستاوردهای اخیر ، اسکن های صعودی یا نزولی و تعدادی از فاکتورهای پیچیده دیگر باشد..

لایه بصری نمودار از یک طرح تمیز پیروی می کند ، تعریف پارامترهای غربالگری و دسترسی به آنها را با کلیک یک دکمه آسان می کند. برای بازرگانانی که ترجیح می دهند تجزیه و تحلیل فنی کامل انجام دهند ، صفحه نمایشگر توانایی فیلتر کردن براساس شاخص های فنی سفارشی را نیز دارد.

اسکنر اوراکل

StocksToTrade اسکنر Oracle خود را به طور خاص برای یافتن سهام با پتانسیل بالا برای حرکت در بازار طراحی کرده است. این اسکنر 24/7 اجرا می شود و انبوهی از داده های مربوط به سهام را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما در شناسایی حرکت بالقوه بازار کمک کند.

اسکنر اوراکلاسکنر اوراکل

این برنامه در زمان واقعی محاسبه می شود و شاخص های پشتیبانی و مقاومت را برای سهامی که به شما پیشنهاد می شود بیشتر جستجو کنید ، فراهم می کند. Oracle عملکرد گذشته سهام مختلف را تجزیه و تحلیل می کند تا محاسبه کند که کدام یک شرایط مشابهی را نشان می دهند.

دامنه بصری نشان می دهد که سهام می تواند بالا یا پایین رود ، همراه با چندین شاخص دیگر که به شما کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

تیکر اخبار

اخبار اساسی که توانایی تأثیرگذاری بر ارزش سرمایه گذاری سهام را دارند از اهمیت ویژه ای در کف معاملات برخوردار است. با در نظر داشتن این موضوع ، StockstoTrade چندین منبع اخبار مالی را پیگیری می کند تا نسخه ساده ای را برای کاهش آشفتگی در اختیار شما قرار دهد..

این بازخوانی ساده و مختصر می تواند به شما کمک کند تا معیارهای معاملاتی خود را اصلاح کنید زیرا پاسخ های خود را در دسترس دارید.

می توانید به سرعت اطلاعات مربوط به بخشهای مختلف ، اخبار شرکت ، گزارش درآمد ، پرونده های SEC و سایر موارد را پیدا کنید. اگر شما معمولاً ساعت ها در مورد سهام تحقیق می کنید ، این ویژگی خاص می تواند در زمان قابل توجهی صرفه جویی کند.

برای یافتن اطلاعاتی که برای شما مهم است نیازی به جستجوی صفحات وب نیست. همچنین لازم به ذکر است که برخلاف چندین سیستم عامل دیگر در این بازار ، StocksToTrade داده های سطح 1 و سطح 2 را ارائه می دهد.

ادغام کارگزار

StocksToTrade در درجه اول یک پلتفرم تجاری است که بدون کارگزار کار می کند. با این حال ، اگر قبلاً یک حساب معاملاتی دارید ، پس از آن ادغام کارگزار ویژگی است که احتمالاً برای شما مفید خواهد بود.

این به این دلیل است که این پلتفرم به شما امکان می دهد در حالی که کلیه اطلاعات و ارتباطات سفارش را مستقیماً به کارگزار خود منتقل می کنید ، اوراق بهادار آمریکا را معامله کنید. این مکاتبات از طریق API مربوط به کارگزار انجام می شود که مسئولیت کارگزار با آن است که معاملات شما را انجام دهد و به روزرسانی های شما را ارائه دهد.

ادغام کارگزارادغام کارگزار

در زمان نوشتن مقاله ، StocksToTrade ادغام با کارگزاران ETrade ، کارگزاری Tradier و Interactive را ارائه می دهد. همچنین برنامه هایی برای TradeStation ، T.D. Ameritrade و RobinHood در نظر گرفته شده است تا در آینده نزدیک با سیستم عامل ادغام شوند. برای ادغام کارگزار هزینه اضافی وجود ندارد زیرا این مبلغ در اشتراک شما گنجانده شده است.

اگر هنوز یک حساب کارگزاری باز نکرده اید ، StocksToTrade با Tradier همکاری کرده و بسته های انحصاری را به شما ارائه می دهد. این هزینه برای سفارشات نامحدود و حداقل 500 دلار در ماه 14.99 دلار هزینه می شود.

یک مشاور معاملات سهام دریافت کنید

قبل از آمدن اینترنت ، یادگیری نحوه تجارت موثر یک فرآیند سخت و کم کمک بود. این در مورد StocksToTrade به هیچ وجه صدق نمی کند ، زیرا این پلت فرم “دانشگاه STT” خود را ایجاد کرده است.

این شامل منابع زیادی از نظر وبلاگ ، پادکست و فیلم است. شما می توانید نحوه استفاده از سیستم STT ، از جمله تمام ویژگی های آن را بیاموزید. این تیم همچنین نکاتی در مورد چگونگی استفاده از ابزارهای مختلف آن برای کمک به برنامه ریزی رویکردهای تجاری شما ارائه می دهد.

ویژگی دیگری که باید به آن توجه شود ویژگی تیم “SteadyTrading” است. به سرپرستی تیم Bohen – فرد در فضای تجارت آنلاین به خوبی شناخته شده است. وبینارها و وبلاگهایی وجود دارد که هر روز با عناصر مختلف تجارت آزاد می شوند.

در نهایت ، دانشگاه STT اطلاعات زیادی را برای هر تاجر ، اعم از تازه وارد یا حرفه ای با تجربه ارائه می دهد.

StocksToTrade قیمت گذاری

سهام StocksToTrade ارائه می دهد دو طرح اشتراک – ماهانه و سالانه با این حال ، این پلت فرم به شما این فرصت را می دهد تا با یک هزینه آزمایشی ویژگی های آن را با یک برنامه آزمایشی امتحان کنید.

StocksToTrade قیمت گذاریStocksToTrade قیمت گذاری

برنامه آزمایشی با قیمت 7 دلار به مدت 14 روز

 • سهام را پیدا کنید و در مورد IPO تحقیق کنید
 • لیست های دیده بان را بر اساس سبک و تنظیمات تجاری خود ایجاد کنید
 • با ادغام با کارگزار خود از StocksToTrade تجارت کنید

برنامه ماهانه با قیمت 179.95 دلار

 • سهام و معاملات بالقوه را کنترل کنید
 • ابزار تحقیق برای اسکن ، غربالگری ، برنامه ریزی و انجام معاملات
 • داده های بلادرنگ دریافت کنید
 • دسترسی به ویژگی های داخلی و قابل تنظیم
 • معاملات را از طریق کارگزاران انجام دهید
 • دسترسی به دانشگاه StocksToTrade

برنامه سالانه 1899،50 دلار هزینه می شود و همراه با تمام ویژگی های محصول ذکر شده در بالا. اگر در دراز مدت درگیر آن هستید ، این طرح قابل تأمل است.

در حالی که برنامه های ماهانه و سالانه همه ویژگی های اصلی را ارائه می دهند ، StocksToTrade به شما امکان می دهد ابزارهای اضافی اضافه کنید.

می توانید حساب خود را با موارد زیر ارتقا دهید:

خبرنامه موشک های کوچک درپوش

50 دلار ماهانه و 500 دلار سالانه

هشدارهای جهت روزانه اوراکل

97 دلار ماهانه و 970 دلار سالانه

احساس تجارت TipRanks

8.95 دلار ماهانه و 89.5 دلار سالانه

آخرین اخبار چت

49 دلار ماهانه و 490 دلار سالانه

سطح سطح 2

29 دلار ماهانه و 345 دلار سالانه

اگر تاجر جدی هستید و به دنبال نقاط داده از چندین منبع هستید ، این افزودنی ها می توانند از ارزش بالایی برای کسب اطلاعات بیشتر در بازارهای مختلف برخوردار باشند.

آیا باید از StocksToTrade استفاده کنید?

سهام Stock Trading راهی مناسب برای سرمایه گذاری در عرصه تا حدودی بی ثبات سهام است. این به شما کمک می کند فرصت های بالقوه سودآوری را در چندین بازار شناسایی کنید.

در نگاه اول ، ممکن است چیدمان پلتفرم برای مبتدیان کمی طاقت فرسا باشد. با این وجود ، هنگامی که به روش کار عادت کردید ، متوجه خواهید شد که این پلتفرم به شما امکان دسترسی بی نقص به تجزیه و تحلیل فنی را می دهد و به شما کمک می کند تا استراتژی های شخصی خود را برنامه ریزی کنید.

مزایای سهام سهام تجارت

 • به شما توانایی اسکن هر استراتژی یا انتخاب معیارهای اثبات شده را می دهد
 • انعطاف پذیری برای استفاده از تنظیمات اسکن از پیش ساخته شده و استفاده از آن برای ایجاد عادات تجاری خود
 • طیف گسترده ای از ابزارها به شما کمک می کند تا به یک تاجر سودآور تبدیل شوید
 • در دسترس بودن داده های Oracle Screener و سطح 2
 • امکان شخصی سازی لیست های تماشایی ، اخبار و سهام

StocksToTrade Review: حکم?

StocksToTrade برخی از ابزارهای لازم را برای کمک به شما در جهت یابی به مسیرهای پر فراز و نشیب بازار سهام ارائه می دهد. وقتی تحولات کلیدی بوجود می آیند به شما هشدار می دهد و به شما امکان می دهد در زمان واقعی تصمیمات هوشمندانه بگیرید.

این پلت فرم به طور خاص برای معامله گران فنی پیشرفته طراحی شده است. گفته شد ، این همچنین مبتدیان را ترغیب می کند تا از منابع خود برای یادگیری و استفاده از منابع خود کمک کنند تا تلاش های تجاری خود را به سطح بعدی برسانند.

از StocksToTrade دیدن کنید