Ethereum 2.0 Testnet بخار را انتخاب می کند: Vitalik Buterin می گوید این “پیشرفت عظیم” است

اتریوم

ماه ها ، حتی سال ها ، اعضای جامعه Ethereum منتظر تکرار 2.0 بلاکچین بودند.

در حالی که نسخه فعلی Ethereum – نسخه ای که اکنون 33 مورد از 33 نشانه برتر صنعت ارز رمزنگاری شده را در خود جای داده است ، مشاهده شده توسط جاستین دریک – موفقیت آمیز بوده است ، اعتقاد بر این است که ارتقاgrade بالقوه دارد. آنقدر توانایی بالقوه است که برخی معتقدند Ethereum به جایی می رسد که هیچ سیستم عامل قرارداد هوشمند دیگری قادر به نگه داشتن شمع برای آن نخواهد بود.

سال گذشته ، در ماه مارس ، در Token2049 ، Buterin به مخاطبان خود در هنگ کنگ گفت که هنگامی که به روزرسانی کامل انجام شود ، Ethereum یک “بلاکچین نسل بعدی” خواهد بود که صدها برابر سریعتر و مقیاس پذیرتر از تکرار فعلی است.

بالاخره بالاخره نزدیک شد.

Ethereum 2.0 Testnet تقریباً 20،000 اعتبار سنج در طول روز بدست می آورد

طی چند روز گذشته ، تیم توسعه بلاکچین Prysmatic Labs آخرین پروژه خود را با نام “Topaz” آزمایشی برای نرم افزار Ethereum 2.0 ارائه داد که آخرین مرحله (مرحله 0) آن اخیراً مورد بررسی قرار گرفته است. Topaz اکنون پیشروترین آزمایشگاه Ethereum است.

راه اندازی testnet مورد توجه قرار نگرفته است. مطابق با اترسک داده ها از 20 آوریل ، در حال حاضر 18،667 اعتبار سنج فعال در شبکه وجود دارد ، با تقریباً 1000 نفر دیگر برای یک مکان رقابت می کنند. اعتبار سنج ها جایگزین ماینرها در Ethereum 2.0 می شوند و لازم است حداقل 32 اتر را برای تأیید معاملات و دریافت پاداش در نتیجه شرط بندی کنند..

بگذارید بگوییم جامعه Ethereum بیش از ماه درباره پرتاب شبکه آزمایش بوده است.

ویتالک باترین ، خالق Ethereum, توضیح داد که فکر می کند در حالی که فکر نمی کند پیکربندی Topaz “THE Multiclient Testnet …” باشد ، اما راه اندازی آن را “پیشرفت عظیم” و “کار عالی” توسط تیم پشتیبان خود می داند.

Mainnet-configuration eth2 testnet.

توجه داشته باشید که این احتمالاً هنوز کاملاً درست نشده است "Testnet چند مشتری", همانطور که احتمالاً به زودی یک یا دو راه اندازی مجدد را انجام خواهیم داد تا شانس بیشتری برای آزمایش مکانیزم پیدایش داشته باشیم. اما هنوز هم ، پیشرفت عظیم و کار بسیار عالی prylabs https://t.co/EmUNnOoL6Q

– vitalik.eth (VitalikButerin) 14 آوریل 2020

دیگران نیز دارند بیان هیجان آنها ، به اشتراک گذاشتن تصاویر از سیستم های خود که نرم افزار اعتبارسنجی Topaz testnet را اجرا می کنند ، با دیگران به راحتی اظهار داشتند که از این خبر بسیار خوشحال هستند.

اگر همه چیز خوب پیش برود ، انتظار می رود Ethereum 2.0 در سه ماه آینده عرضه شود.

راه اندازی Ethereum 2.0 “بزرگترین تغییر اقتصادی در جامعه” را ایجاد می کند

اگرچه Ethereum 2.0 حتی راه اندازی نشده است ، تحلیلگران قبلاً سعی کرده اند در مورد تأثیر ارتقا on بر قیمت اتر حدس بزنند.

شریک در Metacartel Ventures ، آدام کوکران ، با یک موضوع 50 قسمتی در توئیتر در مورد چگونگی ارائه یک نسخه کامل از نسخه به روز شده می تواند قیمت Ether را به طرز چشمگیری افزایش دهد. اگرچه یک پاسخ طولانی و طولانی است ، حداقل آن را بگویم ، مورد گاو نر Ethereum او تا چهار ایده اصلی خلاصه شد:

  • اعتبارسنجهای Ethereum برای ایجاد شوک در تأمین: با معرفی اعتبار سنج ها ، بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید 32 اتر برای سهام دارایی های خود برای کسب بازده از دارایی های خود هجوم می آورند. کوکران تخمین زد که 10 تا 30 میلیون اتر می تواند از بازار آزاد خارج شود و در نتیجه یک شوک تأمین چشمگیر ایجاد کند.
  • سرمایه گذاران خرده فروشی به بازار سرازیر می شوند: با توجه به این شوک عرضه ، سرمایه گذاران خرده فروشی ، که در درجه اول بازار ارز رمزنگاری شده را در سال 2017 افزایش داده اند ، احتمالاً شروع به سرمایه گذاری نیز می کنند و یک شوک عرضه حتی بیشتر ایجاد می کنند.
  • تقاضای اساسی برای اتر افزایش می یابد: برای اضافه کردن این ، با توجه به پیشرفت های اساسی که Ethereum 2.0 ایجاد خواهد کرد ، کوکران انتظار دارد بازار به دلایل اساسی ، مانند کار با قراردادها ، استفاده در امور مالی غیرمتمرکز و غیره ، مقدار زیادی اتر را جستجو کند..
  • اتر ممکن است سوزانده شود: سرانجام ، یک پیشنهاد وجود دارد که هنگام انجام معاملات ، اتر باید سوزانده شود ، که این امر فقط باعث تقویت پویایی عرضه و تقاضا به نفع گاوها می شود.

همه این روندها که به طور همزمان کار می کنند ، منجر به “افزایش الماس آبی” می شوند ، همانطور که کوکران به طور مناسب گفت ، با اشاره به شوخی “سکه نارنجی بالا می رود” انجمن بیت کوین.

1/50

ETH 2.0 تنها چند ماه دیگر فاصله ندارد و به چند دلیل اساسی می تواند بزرگترین تغییر اقتصادی در جامعه باشد.

در اینجا 7 مورد اقتصادی برای چگونگی شکل گیری ETH با عرضه ETH 2.0 آورده شده است. pic.twitter.com/fxIqu07xAb

– آدام کوکران (AdamScochran @) 17 آوریل 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me