راهنمای مبتدیان برای Dropil: تجارت مستقل و پلت فرم داوری

راهنمای Dropil

با توجه به عنوان Dropil’s ، این پروژه با هدف “خودکارسازی دنیای ارزهای رمزپایه” انجام می شود. در عمل ، این بدان معناست که Dropil از همه سخت کوشی ها در هنگام تجزیه و تحلیل ، تجارت و ذخیره ارز رمزنگاری شده از طریق طیف وسیعی از ابزارهای خودمختار مراقبت می کند..

راهنمای Dropil

دراپیل افتخار خود را از بین بردن استرس از روند سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده و ورود ساده به دنیای رمزنگاری می داند. همچنین یک جامعه فعال و فعال در تلگرام وجود دارد که در آن می توانید پشتیبانی و اطلاعات فراوانی و همچنین جنبه اجتماعی Dropil را پیدا کنید..

برخی از خصوصیات اصلی Dropil چیست?

برای کمک به این پلتفرم در میان مردم متمایز می شود ، Dropil گزارش هوشمندانه ای را متمرکز می کند که بر روی سادگی متمرکز باشد و اطلاعات مورد نیاز شما را به جای اتلاف وقت و تلاش با تجزیه و تحلیل های مبهم که برای شما مهم نیست ، ارائه دهد. همچنین Dropil امکان برداشت در هر زمان و هر مکان را فراهم می کند. استفاده از Dropil حتی رایگان است و تنها نیاز به دسترسی به سرویس نگه داشتن Drops است. هیچ هزینه مدیریتی یا معامله ای وجود ندارد.

دراپیل

تجارت خودمختار Dropil

یکی از ویژگی های کلیدی Dropil Dex است ، ربات تجارت هوشمند آن که امکان تجارت ساده و خودکار را فراهم می کند. مبادله و تنوع منطقی پویا که توسط ربات استفاده می شود ، برخلاف سایر سیستم عامل ها ، برای نتایج بی نظیر است. Dex برای استفاده از الگوریتم های پویا یادگیری عمیق برای انجام معاملات طراحی شده است. این الگوریتم ها در خانه ساخته شده اند و به شما کمک می کنند تا بهترین سود را کسب کنید. این تیم در طول سال گذشته Dex را کامل کرده است ، بنابراین بطور خودکار استراتژیهای مبتنی بر بازارهای تجارت زنده را برای هر رمزنگاری در هر مبادله مبادله و مقیاس می کند. علاوه بر این ، سیستم Dex دائماً خود را براساس محاسبات داده های جدید معاملات به روز می کند.

تجارت خودمختار

برای نتایج سازگار که سود را به حداکثر می رساند و خطر را به حداقل می رساند ، Dex دارای چندین شبکه ایمنی است. یکی از رازهای موفقیت Dex این است که به جای استفاده از یک ارز رمزنگاری شده ، از سیستم عامل متنوعی برخوردار است. سیستم Dex همچنین بسته به سطح ریسک انتخابی شما ، سرمایه گذاری ها را با هم جمع می کند ، بنابراین سرمایه گذاری های شما همیشه محافظت می شوند.

تحلیل داوری Dropil

ربات دیگر ، ربات هوشمند آربیتراژ به نام آرتور ، فراهم می کند تجزیه و تحلیل آربیتراژ. آرتور کلیه اطلاعات مورد نیاز شما را فراهم می کند تا بلافاصله از فرصت های برتر آربیتراژ آگاه شوید. آرتور برای نظارت بر مبادلات و سکه هایی که شما انتخاب می کنید کار می کند و تفاوت قیمت آنها را به وضوح نشان می دهد. این سیستم بدون نیاز به حساب کاربری API می تواند 13 مبادله مختلف را برای این تغییرات قیمت کنترل کند. این تیم قصد دارد در آینده مبادلات بیشتری را برای بهبود عملکرد آرتور اضافه کند.

داوری

شما می توانید آرتور را به دلخواه خود تنظیم کنید ، با این گزینه که می توانید از 13 مبادله و 10 ارز رمزنگاری شده یا هر تعداد که می خواهید نظارت کنید. با علامت زدن و برداشتن کادرها ، تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید. وقتی به آستانه هشدار انتخابی رسیدید از طریق تلگرام و ایمیل اعلان دریافت کنید. آرتور برای دارندگان Drop با حداقل 50 دلار رمزنگاری آزاد است.

Dropil همچنین برنامه هایی برای افزودن ویژگی های برتر در آینده دارد ، از جمله اعلان های پیامکی ، اجرای آربیتراژ پیام کوتاه ، هشدارهای سفارشی برای هر مبادله و سکه ، و افزودن کلیدهای API Exchange برای امکان آربیتراژ خودکار.

چه چیزی باید در مورد کیف پول هوشمند Dropil بدانید?

علاوه بر عملکردهای دیگر ، Dropil کیف پول هوشمند خود را دارد که امکان ذخیره سازی امن دارایی های رمز ارز شما را فراهم می کند. در مقایسه با کیف پول های دیگر ، این کیف هوشمندتر ، انعطاف پذیرتر و ایمن تر است و رابط کاربری ساده تری دارد. کیف پول شامل یک ربات دستیار شخصی اختصاصی به نام Max خواهد بود.

رها کردن نشانه ها

قطره نشانه های نرم افزاری ERC-20 در پشت سیستم Dropil هستند. هر بخشی از سیستم Dex را تأمین می کند و کاربران برای ذخیره و سرمایه گذاری به آنها اعتماد می کنند.

قطره معاملات سریع را به لطف بلاکچین Ethereum ارائه می دهد. این توکن ها همچنین با معاملات ثبت شده به صورت عمومی در بلاکچین Ethereum ایمن هستند و باعث می شود آنها ردیابی شوند. همچنین محدودیت عرضه قطره برای جلوگیری از تورم و کمک به بهبود قیمت با افزایش تقاضا و تصویب وجود دارد. Dropil پیش بینی می کند که توکن های Drop با گذشت زمان از ارزش بیشتری برخوردار می شوند که این امر بازده خالص را افزایش می دهد.

نشانه ها را رها کنید

سیستم Dex از توکن های Drop برای کنترل حجم دارایی های مدیریت شده توسط الگوریتم های تجارت هوشمند خود استفاده می کند. آنها همچنین برای استفاده از آرتور برای آربیتراژ کلیدی هستند و به پیشرفت های هوشمند کیف پول مانند Max کمک می کنند.

حداکثر 30 میلیارد قطره ایجاد شده است که در حین رویداد توکن در 10 ژانویه تولید شده است. 60 درصد توکن ها در طی ICO توزیع و فروخته شدند ، 20 درصد به بنیان گذاران و 15 درصد به خرک Dropil تعلق گرفت. ، و 5 درصد به تیم Dropil. همچنین 50 درصد از منبع توکن بنیانگذار قفل شده است.

در زمان نوشتن مقاله ، Drops در Tidex به عنوان یک جفت تجاری با BTC یا ETH و در IDEX به عنوان یک جفت با ETH یا DAI در دسترس است. Dropil قصد دارد برای افزایش تعداد صرافی های ارائه دهنده Drops تلاش کند.

چگونه با Dropil شروع می کنیم?

کسانی که می خواهند از مزایای Dropil برای ورود به ارز رمزنگاری شده استفاده کنند ، فقط کافی است این کار را شروع کنند خرید قطره. از آنجا می توانید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و از تمام ابزارهای مورد نظر خود از جمله Dex ، Arthur و Max استفاده کنید. از آنجا که کنترل کامل قطره های خود را در اختیار دارید ، درصورت استفاده از Dex یا وجه نقد در هر زمان که بخواهید ، می توانید به طور خودکار بازده خود را سرمایه گذاری کنید..

نشانه های DROP در حال حاضر در صرافی های زیر موجود است:

  • تایدکس
  • RightBTC
  • IDEX

قطره بخر

نقشه راه Dropil چگونه به نظر می رسد?

پیش فروش Dropil در تاریخ 26 ژانویه آغاز شد و ICO از 7 فوریه تا 7 مارس ادامه دارد. کیف پول های موبایل برای محبوب ترین سیستم عامل ها در آوریل و مه 2018 آغاز می شوند. بین آوریل و ژوئن ، Dropil محدوده بالا را اجرا می کند سرمایه گذاری ها این تیم در حال کار بر روی ادغام Drops در مبادلات عمومی بزرگتر است. با شروع Q3 ، آنها بحث در مورد اجرای برنامه بازنشستگی نسل بعدی را با این سیستم عامل آغاز می کنند.

نتیجه

Dropil یک پلت فرم نوآورانه است که به کاربران امکان می دهد وارد دنیای ارزهای رمزپایه شوند و از طریق تجارت ، آربیتراژ و موارد دیگر فعالیت خود را در جامعه افزایش دهند. Dropil با مجموعه ربات های هوشمند خود که عملکردهای خاصی را ارائه می دهند و مشاوره های مبتنی بر اتوماسیون و الگوریتم را ارائه می دهند ، از سایر سیستم عامل ها متمایز است. کسانی که در جستجوی روش ساده تری برای نگهداری و سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده هستند قطعاً باید از نزدیک نگاهی به Dropil بیندازند.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me