راهنمای مبتدیان برای EQUAL: نشان چند منظوره سودمند

راهنمای EQUAL

برابر افتخار خود را به عنوان یک ابزار چند پلتفرمی می داند که به طور عادلانه توزیع می شود و دارای یک منبع تغذیه خود تخلیه است. هدف EQUAL تسهیل یک اکوسیستم با خدمات و محصولاتی است که از طریق رمز EQUAL ERC-20 قدرت ، بودجه یا مشوق دریافت می کنند..

به زبان ساده ، این رمز چند پلتفرمی به منظور یکپارچه سازی خدمات دیجیتالی با قابلیت استفاده در چندین برنامه به جای کار روی یک برنامه یا پلتفرم واحد ، طراحی شده است. از ویژگی های قابل توجه EQUAL می توان به جامعه ای که به سرعت در حال رشد است ، ماهیت خود تخلیه و برنامه ارائه بذر در آینده اشاره کرد.

راهنمای EQUAL

چرا تیم EQUAL را ایجاد کرد?

تیم پشتیبان EQUAL به دنیای رمزنگاری کنونی و تعداد بیشمار رمزها نگاه کردند. آنها به طور خاص به روشی که توسعه دهندگان ICO را برای جمع آوری پول برای نشانه های خود که فقط در کاربرد آنها کار می کنند ، توجه می کنند. سپس از این نشانه ها برای پرداخت هزینه عضویت یا معاملات استفاده می شود. با این حال ، آنها می توانند در مقایسه با Ethereum دچار افت ارزش شوند. به دلیل این کاهش ، نشانه ها در واقع به جای استفاده از رمز چند پلتفرمی که یک جامعه مشترک از کاربران و مزایای اضافی رشد ارزش را نه از یک پروژه بلکه از بسیاری از مواردی که از EQL استفاده می کنند ، از کاربر نهایی جلوگیری می کنند..

انگیزه

نتیجه نه تنها یک دردسر برای دارندگان رمز است ، بلکه یک بازار شکسته است. EQUAL احساس می کند که این بازار اشباع شده ICO حتی ممکن است به صنعت منجر شود که منجر به افزایش سرمایه های از دست رفته و پروژه های ناموفق شود. تیم متوجه شد که همه این نشانه ها به راحتی می توانند با یک رمز ابزار مفید که در چندین سیستم عامل کار می کند جایگزین شوند. با کار در مکانیزم رشد خود تورمی ، آنها همچنین می توانند رشد پایدار بلند مدت را تضمین کرده و چندین برنامه را به هم متصل کنند. آنها EQUAL را برای ارائه این توابع ایجاد کردند.

هدف نهایی EQUAL چیست؟ & چگونه پیشنهاد بذر نقش دارد?

هدف نهایی EQUAL این است که رمز EQL گسترده ترین در میان توکن های کاربردی کراس پلت فرم باشد. این تیم شاهد استفاده از آن در چندین فناوری محور است

برنامه های کاربردی. این هدف ارتباط مستقیمی با پیشنهاد بذر برنامه ریزی شده دارد. ارائه دهندگان خدمات تاسیس شده می توانند از پیشنهاد دانه توکن استفاده کنند ، به شرطی که بخواهند رمز را به کار ببرند و از آن در برنامه های خود به صورت پاداش یا ارز درون برنامه ای استفاده کنند..

چه چیزی باید در مورد ماهیت خودتفریحی EQUAL بدانید?

EQUAL شامل هزینه معاملاتی 1 درصد یا حداکثر 250 EQL (EQUAL) است تا رشد پایدار و پایداری را امکان پذیر کند. هزینه معامله برای هر نوع سود طراحی نشده است و در عوض سوخته می شود. این روند سوزاندن هزینه معامله باعث می شود که عرضه EQUAL دائماً کاهش یابد. این کاهش توکن ارزش هر رمز را افزایش می دهد زیرا درصد مالکیت هر دارنده رمز به تدریج در رابطه با عرضه موجود در گردش افزایش می یابد.

تورم زدایی

EQL چیست?

توکن EQL Network در هسته اصلی اکوسیستم محصولات و خدمات ساخته شده توسط تیم EQL و توسعه دهندگان جامعه / شخص ثالث است. EQL از طریق اتصال به DAPP و DEX از زیرساخت شبکه Ethereum بهره می برد و این امکان را می دهد تا EQL از ارائه دهندگان خدمات قبلی استفاده کند..

در زمان نوشتن این مقاله ، 797،777،211 نشانه EQL وجود داشت که 2،222،789 نشانه در حال حاضر سوزانده شده است. 27706 معامله انجام شده است.

جزئیات رمز

  • نام نشانه: EQUAL
  • نماد: EQL
  • نوع: ERC20
  • اعشار: 18
  • تأمین اولیه: 800 میلیون (تورم)
  • آدرس قرارداد: 0x47dd62d4d075dead71d0e00299fc56a2d747bebb

کیف پول EQL

از آنجا که EQL یک رمز Ethereum است ، شما می توانید آن را در اکثر کیف پول های Ethereum ، از جمله MyEtherWallet ، Parity ، Mist ، Metamask و غیره ذخیره کنید..

کیف پول EQL

چه چیزی باید در مورد Airdrop بدانید?

تیم در EQUAL به چند دلیل تصمیم گرفتند از ICO سنتی چشم پوشی کنند. این شامل این می شود که پیش فروش ICO معمولاً از نهنگی که از هزینه معاملات بالا برای گرفتن رمز استفاده می کنند ، طرفداری می کند. صد درصد از علائم اختصاص یافته برای توزیع از طریق airdrop منتقل می شود. این روش تمرکززدایی را به حداکثر می رساند در حالی که برای ایجاد توزیع و توزیع از یک رویکرد کاملاً ضد نهنگ استفاده می کند. 20 درصد از کل توکن ها برای هر دور اول و دوم airdrop اختصاص یافت.

تخصیص

30 درصد دیگر از توکن ها برای ارائه بذر برای ارائه دهندگان تاسیس شده سرور اختصاص یافته بود. پنج درصد به فعالیت های جامعه و کمپین Bounty اختصاص می یابد. 20 درصد نهایی مربوط به تیم EQUAL و همچنین توسعه محصول داخلی برای برنامه هایی است که EQUAL گرا هستند..

نقشه راه به چه صورت است?

ایده EQUAL در Q3 سال 2017 شکل گرفت و Q4 پیشرفت های زیادی را تجربه کرد. این موارد شامل ایجاد قرارداد EQUAL ERC-20 ، راه اندازی وب سایت ، دور اول airdrop برای ثبت و توزیع ، اولین نسخه سفید سفید ، اولین لیست مبادله ، دور دوم ثبت نام airdrop و مبادله و توزیع مجدد قرارداد EQUAL بود..

هم اکنون در Q1 سال 2018 ، EQUAL نسخه دوم سفید سفید را منتشر کرده است ، که در CoinMarketCap و سایر صرافی های پولی ذکر شده است ، دور دوم توزیع airdrop را داشته ، نسخه اول کمپین bounty را راه اندازی کرده و گروه های DISCORD را باز می کند انجمن.

نقشه راه

هدف نهایی برای Q1 سال 2018 امتیازات رای گیری برای انجمن مبادلات است. در Q2 ، تیم کیف پول EQUAL را راه اندازی کرده و کمپین bounty v2.0 را منتشر می کند. آنها همچنین بر روی برنامه ریزی یک سرویس یا محصول جدید و در عین حال اعلام نشده کار خواهند کرد. در Q3 ، آنها پیشنهاد بذر را باز می کنند ، کیف پول EQUAL را بهبود می بخشند ، همان محصول یا خدمات اعلام نشده را توسعه می دهند و نسخه 3.0 نسخه پاداش را انجام می دهند. علاوه بر این ، تیم قصد دارد سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند ، یک نقشه راه v3.0 ایجاد کند و اولین محصول یا خدمات خود را راه اندازی کند.

نتیجه

تیم پشت EQUAL در استدلال به معرفی توکن EQL یک نکته بسیار معتبر دارند. بازار در واقع شکسته و مملو از نشانه هایی است که برای ICO ایجاد شده و سپس راکد می ماند یا گهگاه رو به زوال می رود. EQUAL باید یک گزینه عالی باشد ، مشروط بر اینکه تیم بتواند افراد در دنیای رمزنگاری و بلاکچین را متقاعد کند که به جای ایجاد رمز اختصاصی خود ، از EQL استفاده کنند. با توجه به روند فعلی ، این ممکن است در ابتدا یک چالش باشد ، اما باید آسان شود زیرا بیشتر افراد صنعت مزیت EQUAL را می بینند.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me