راهنمای مبتدیان برای Ethos: Blockchain با استفاده از افراد و کیف پول جهانی

راهنمای اتوس

اتوس خود را به عنوان یک بستر بلاکچین که توسط مردم تأمین می شود ، به بازار عرضه می کند. هدف ارائه یک اکوسیستم مالی عادلانه ، باز و ایمن است. این تیم می خواهد با ترکیب طراحی ، هوش اجتماعی و فناوری ، به همه این فرصت را بدهد تا در اقتصاد نوین عضو شوند.

راهنمای اتوس

یکی از ویژگی های کلیدی Ethos ، کیف پول جهانی پلتفرم است. از آنجا که این کیف پول جهانی است ، می تواند چندین ارز رمزنگاری شده را نگه داشته و از نیاز به نگهداری و سازماندهی چندین کلید خصوصی و کیف پول جلوگیری کند. در عوض ، کاربران می توانند به یک کیف پول بلاکچین ایمن اعتماد کنند. کیف پول رایگان است و دسترسی سریع به دارایی ها را از هرجایی امکان پذیر می کند. به جای اینکه چندین کلید خصوصی را بخاطر بسپارید ، Ethos SmartKeys به شما امکان می دهد کیف پول جهانی خود را با یک کلید خصوصی کنترل کنید..

SmartWallet یک کیف پول داغ همراه اول است که به طور ایمن چندین دارایی را در چندین بلاکچین رابط می کند. در آینده نزدیک ، Ethos همچنین یک ColdWallet اضافه خواهد کرد که SmartKey مخصوص به خود را دارد و برای به حداکثر رساندن امنیت به صورت آفلاین ذخیره می شود.

امنیت کیف پول جهانی Ethos

وقتی کیف پول جهانی را راه اندازی می کنید ، یک mnemonic 24 کلمه ای تولید می کنید که یک دانه 256 بیتی است. این دانه رمزگذاری اصلی را برای هر کلید خصوصی در هر کیف پولی که ایجاد می کنید فراهم می کند و امنیت را برای همیشه فراهم می کند. Ethos SmartKeys از شتاب سنج و بازخورد استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هر SmartKey فوق العاده ایمن و منحصر به فرد است. با استفاده از تک SmartKey ، می توانید به تمام دارایی های دیجیتال خود دسترسی پیدا کنید ، حتی اگر در ارزهای رمزپایه مختلفی باشد.

امنیت

برای امنیت بیشتر ، شما همیشه دارایی های خود را کنترل می کنید و Ethos هرگز آنها را در اختیار ندارد. به طور مشابه ، Ethos هرگز دانه کیف پول شما را بر روی سرور ذخیره نمی کند و یک صفحه کلید مجازی وجود دارد که ثبت کلید را متوقف می کند. بسیاری از ویژگی های امنیتی مانند محافظت از PIN و بیومتریک وجود دارد. اگر تلفن خود را گم کنید ، به راحتی می توانید کیف پول خود را با بی نظیر 24 کلمه ای بی نظیر خود بازیابی کنید.

ویژگی های کیف پول جهانی Ethos

WatchFolio نمونه کارها را پیگیری می کند ، به شما امکان می دهد اطلاعات دارایی های دیجیتالی ذخیره شده در کیف پول دیگر را اضافه کنید ، سکه های خاصی را تماشا کنید یا در صورت تمایل به انجام یک نمونه کار فانتزی اقدام کنید. سکه ها با بهره گیری از هوش اجتماعی و داده های خام ، پروفایل های سکه را با اطلاعات دقیق مانند رتبه بندی ، عملکرد بازار و اطلاعات فنی ارائه می دهند.

امکانات

Ethos همچنین در حال کار بر روی دامنه های کیف پول تأیید شده Ethos است. اینها به شما اجازه می دهند تا ثبت نام کنید و نام خود را تأیید کنید و دامنه کیف پول مارک دار را با همان پشتیبانی برای هر سکه ای که کیف پول جهانی Ethos ارائه می دهد ، دریافت کنید. به جای اینکه بخواهید یک آدرس رمز ارز به سختی به خاطر بسپارید که کسی به راحتی می تواند آن را اشتباه وارد کند ، یک نام ساده دریافت می کنید که با تراکنش های بلاکچین شما هماهنگ شده است.

چگونه کیف پول جهانی Ethos با کیف پول های دیگر مقایسه می شود?

تقریباً هیچ مقایسه ای بین کیف پول Ethos Universal و کیف پول های رقیب وجود ندارد. در مقایسه با CASE ، UberPay ، Exodus ، Mist ، Trezor ، Coinbase ، Ledger Nano S و Mycelium ، Ethos تنها کسی است که همه جعبه ها را بررسی می کند. این برنامه از Bitcoin ، altcoins و نشانه های ERC20 به علاوه طبقه بندی رمزها پشتیبانی می کند. همچنین دارای تخصیص دارایی ، ذخیره سازی سرد ، کلیدهای مدیریت شده ، انتقال سرمایه ، پشتیبانی از تلفن همراه ، رابط نرم افزار و یک عنصر اجتماعی است. رقبا فقط تعداد انگشت شماری از این ویژگی ها را دارند و هیچ یک از رقبای فوق ویژگی های اجتماعی یا طبقه بندی رمزها را ارائه نمی دهند.

چگونه کیف پول Ethos را دریافت می کنید?

در حال حاضر ، شما می توانید پیش ثبت نام برای کیف پول Ethos. پیش ثبت نام به شما این امکان را می دهد که اولین کسی باشید که آدرس کیف پول تأیید شده خود را انتخاب می کند ، بنابراین می توانید نام مورد نظر خود را دریافت کنید. شما همچنین عضویت طلایی را برای اولین سال خود و بدون دسترسی به شیب های Ethos ، بدون هزینه دریافت می کنید.

اتوس اجتماعی چیست?

Ethos Social جنبه اجتماعی این پلتفرم را فراهم می کند و به کاربران اجازه می دهد از قدرت دیگران (از این رو “با استفاده از مردم”) برای سرمایه گذاری هوشمندانه استفاده کنند. ویژگی هایی مانند بازبینی و رتبه بندی ، به علاوه اجماع جامعه برای ارائه بینش وجود دارد. با استفاده از Ethos Social ، کاربران می توانند با افراد متخصص و علاقه مند تعامل داشته و دانش و داده های شما را به اشتراک بگذارند تا همه بتوانند با دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری هوشمندانه انجام دهند یا حتی فقط در مورد این نوع سرمایه گذاری اطلاعات کسب کنند..

برخی از ویژگی های برنامه و بستر Ethos چیست?

هنگام استفاده از Ethos ، کاربران می توانند همه موارد موجود در داشبورد عملکرد نمونه کارها را مشاهده کنند. این شامل تجزیه و تحلیل بی درنگ و گزارش های هوشمند برای کمک به شما در ارزیابی و برنامه ریزی است. با تشکر از انجمن Ethos ، نظرات و امتیازات پویا را در سیستم عامل دریافت می کنید. رابط کاربری بصری و همچنین سرگرم کننده ای است ، برای مبتدیان ، کارشناسان و همه افراد بیننده جذاب است. از همه بهتر ، اتوس هیچ هزینه پنهانی یا هزینه راه اندازی ندارد ، به شما امکان می دهد از نظر مالی دقیق برنامه ریزی کنید.

سنگ بستر ایتوس چیست?

Ethos Bedrock معماری کارآمد و پیشرفته API است که با اکوسیستم و رمز Ethos ادغام می شود. این برنامه برای تأمین انرژی در آینده و برنامه های رمزنگاری طراحی شده است. پس از تکمیل ، تیم Ethos آن را به اشتراک می گذارد ، بنابراین دیگران نیز می توانند از این فناوری استفاده کنند.

نشانه ETHOS چیست?

ETHOS رمز دسترسی سیستم عامل است که به کاربران امکان می دهد تا کیف پول ، سکه و کلیدهای رمزنگاری شده را به طور ایمن مدیریت کنند. این شرکت دارای قراردادهای حسابرسی شده ERC-20 در بلاکچین Ethereum است و معاملات کم هزینه تری را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد کنترل وجوه خود را کنترل کنید. در ابتدا ، ETHOS برای دسترسی به ویژگی های مختلف و پرداخت هزینه خواهد بود. در نهایت ، نقدینگی تر خواهد شد و ممکن است برای تعادل مجدد پرتفوی های فردی استفاده شود.

نشانه ETHOS

نشانه های ETHOS روش پرداختی است که برای دسترسی و استفاده از خدمات در سیستم عامل و پرداخت هزینه های تراکنش استفاده می شود. به علاوه ، نقدینگی را فعال می کند. این شرکت کنترل کننده ، حق رأی دادن یا پرداخت سود نخواهد بود. تیم Ethos امیدوار است که در آینده از رمزهای ETHOS نیز برای ارسال مقدار به روش مشابه PayPal استفاده شود.

نحوه خرید ETHOS

شما قادر به خرید ETHOS با ارز “فیات” نیستید بنابراین باید ابتدا ارز دیگری خریداری کنید – خرید آسان ترین بیت کوین یا اتریوم است که می توانید در Coinbase با استفاده از انتقال بانکی یا خرید کارت اعتباری / اعتباری انجام دهید و سپس تجارت کنید برای ETHOS در صرافی که توکن را لیست می کند.

اطمینان حاصل کنید که از لینک ما برای ثبت نام استفاده می کنید در هنگام خرید 100 دلاری 10 دلاری بیت کوین رایگان به شما اعتبار داده می شود.

وب سایت Coinbase

پس از خرید Ethereum ، می توانید با ارزهای ETHOS در صرافی های زیر تجارت کنید:

  • بینانس
  • HitBTC
  • IDEX
  • همدلی

نتیجه

Ethos طیف وسیعی از خدمات مربوط به ارزهای رمزپایه را که توسط مردم تأمین می شود به کاربران ارائه می دهد. کیف پول جهانی شامل ویژگی های ابتکاری مانند جنبه اجتماعی است که به کاربران امکان می دهد با یکدیگر تعامل داشته باشند و بینش هایی را به اشتراک بگذارند که می تواند منجر به سرمایه گذاری هوشمند شود. کیف پول بزودی راه اندازی می شود و شما می توانید از قبل ثبت نام کنید.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me