راهنمای مبتدیان برای پیچک: پرداخت های امن و جهانی تجارت

ivyKoin ICO

IvyKoin (IVY) رمز ارزهای رمزنگاری شده است که هدف آن تلفیق استانداردهای دانش مشتری (KYC) و معامله معاملات معلومات (KYT) با سرعت و امنیت ذاتی فناوری بلاکچین است. نکته مهم در تنظیم مقررات ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده ، فقدان پروتکل های KYC و KYT است. Ivy این پروتکل ها را در ساختار خود گنجانده و این قابلیت ها را به افراد و م institutionsسساتی که مایل به انتقال ارزهای رمزپایه دیگری مانند بیت کوین هستند ، وام می دهد..

ivyKoin ICO

چگونه کار می کند?

دو نهاد که مایل به مبادله بیت کوین هستند ابتدا در شبکه Ivy ثبت نام می کنند و شرایط KYC را برآورده می کنند. سپس نهاد ارسال کننده به گیرنده اطلاع می دهد که قصد دارد مقدار مشخصی ارز رمزنگاری شده – مثلاً 100 بیت کوین را برای تبدیل به دلار آمریکا – از طریق شبکه Ivy ارسال کند. گیرنده احتمالی ، اطلاعات لازم KYT را فراهم می کند ، همانطور که توسط الزامات نظارتی بانکی و دولتی بیان شده است. سپس فرستنده 100 بیت کوین را به IvyKoin تبدیل کرده و 10 دقیقه در قیمت قفل می کند تا از لغزش جلوگیری کند. داده های مرتبط با KYC و KYT همراه با پیچک برای تأیید و انتقال به شبکه پیچک منتقل می شوند. همه طرف های علاقه مند دیدگاه شفافی در مورد معامله در انتظار دارند – فرستنده ، گیرنده و هر بانک یا نهاد دولتی مرتبط. این معامله تا زمان تأیید توسط بانک یا نهاد دولتی در حال انجام است ، در آن زمان شبکه Ivy برای هر کارمزد فرستنده را بازخرید می کند ، 100 بیت کوین را به حساب گیرنده واریز می کند ، آن را به دلار آمریکا تبدیل می کند و رسید را ارسال می کند معامله به همه طرفین.

فرصت اصلی چیست?

تیم Ivy ، بازار انتقال ارز را تحت تأثیر پیشنهادهای سنتی و موجود ارزهای رمزنگاری شده قرار می دهد. علاوه بر این ، بازار بسیار عظیم – و در حال رشد است.

توسعه دهندگان در مقاله سفید خود گفتند: “پرداخت جهانی موسسات مالی قابل توجه است.” “یک پلت فرم ، SWIFT ، انتقال تقریباً 5 تریلیون دلار در هر روز یا 1.25 کوادریلیون دلار در سال را هدایت می کند.”

برای قرار دادن این عدد در چشم انداز ، ارزش بازار مشتقات جهانی حدود 1.2 کوادریلیون دلار تخمین زده شده است. همچنین در سیاره زمین حدود 1 کوادریل مورچه وجود دارد.

پیچک خود را در موقعیت “آسمان آبی” می بیند ، با این توانایی که بتواند بر محدودیت بازار رقیب Ripple غلبه کند. تا ماه مه 2018 ، سقف بازار Ripple بیش از 30 میلیارد دلار بود.

توسعه دهندگان گفتند: “در حالی که مزایا و پتانسیل این ارزها به خوبی شناخته شده است ، اما بی هویتی مانع از پذیرش گسترده جریان اصلی می شود زیرا کمبود م institutionsسسات مالی پشتیبانی از معاملات با ارزهای رمزپایه وجود دارد. “دلیل اصلی این عدم حمایت در صنعت بانکی و مالی جهانی به دلیل مقررات قابل اجرا است که به اطلاعات معاملات خاصی متناقض با ناشناس بودن نیاز دارد. این رمزها یک ارز رمزپایه مبتنی بر بلاکچین است که برای معاملات با م institutionsسسات مالی در نظر گرفته شده و اطلاعات KYT و KYC نسبت به شبکه های پرداخت فعلی ، از جمله سیستم های پرداخت پایه مانند پروتکل SWIFT ، CHIPS و Fedwire ، را در پرداخت ها جاسازی می کند. “

چه کسی در تیم است?

رئیس پیچک گری فن است. قبل از خدمت با آیوی ، معاون معاون ارشد استراتژی و رئیس وام های مصرفی بال ایالات متحده در یک بانک جهانی با 100 میلیارد دلار دارایی بود.

مدیر ارشد فن ، مایکل بک است. بک بعنوان معمار اصلی شرکت مراقبت های بهداشتی فورچون 500 خدمت کرده است و در چندین صندوق هدیج نقش معماری ، توسعه و فن آوری اجرایی را بر عهده داشته است. بک دارای پنج حق ثبت اختراع مدیریت حقوق و امنیت اطلاعات است.

تیم IvyKoin

Ivy همچنین یک تیم قدرتمند از توسعه دهندگان و مشاوران دارد ، می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این تیم را در وب سایت Ivy بخوانید اینجا

مزیت IvyKoin نسبت به سیستم های پرداخت فرامرزی سنتی چیست?

Ivy نیازهای نظارتی مرتبط با انتقال پول به خارج از مرزهای ملی را با سرعت و امنیت بلاکچین ترکیب می کند. سوابق غیر قابل تغییر تراکنش ها ، داده های KYC و داده های KYT به جای اینکه توسط فرایندهای کمکی یا همزمان اداره شوند ، با فرآیند ارسال ایجاد می شوند. این بدان معنی است که داده های جاسازی شده همیشه در کنار بودجه ارسال می شوند. این دو با سیستم رمزنگاری blockchain مرتبط می شوند. این مانند تحویل کیف پول است که گواهینامه راننده مالک آن را برای همیشه چسبانده است.

مزایای IvyKoin

Ivy قول یکپارچه سازی با نرم افزار حسابداری موجود را می دهد تا مدیریت پول را آسان تر کند ، و روند منحصر به فرد جاسازی داده های آن ، بررسی تمام اطلاعات مربوط به معاملات گذشته را ساده می کند.

چگونه IvyKoin با سایر رسانه های انتقال ارز رمزپایه مقایسه می شود ، مانند Ripple?

در حالی که Ripple (XRP) نقشی مشابه در سیستم جهانی مدیریت پول دارد ، توسعه دهندگان Ivy معتقدند که محصول آنها نشان دهنده یک جهش تکنولوژیکی نسبت به ارز رمزنگاری قدیمی تر – و بسیار بزرگتر است.

Ripple بطور بومی داده های KYC یا KYT را به همراه معاملات خود جاسازی نمی کند ، بنابراین آنها از نظر نزدیک با وجوه منتقل شده مرتبط نیستند. Ripple تقریباً به اندازه مرکز فناوری زنجیره بلوک متمرکز است ، در حالی که پیچک بیشتر به بازارهای عمومی پاسخ می دهد. این همچنین بدان معنی است که سیستم تأیید آن غیرمتمرکز است ، بنابراین ممکن است با رشد شبکه یک مزیت سرعت نسبت به Ripple داشته باشد.

KYT

بازار IvyKoin چگونه به نظر می رسد?

Ivy (IVY) در ژانویه / فوریه یک فروش خصوصی برگزار کرد که قیمت آن 0.10 دلار بود و در نهایت تقریبا 20 میلیون دلار آمریکا جمع شد. در ماه مارس آنها 1،610،924،200 نشانه تهیه کردند. پیچک است در حال حاضر تجارت می کند در Idex و به زودی در صرافی های دیگر نیز در دسترس خواهد بود.

موارد بعدی در نقشه راه IvyKoin?

توسعه دهندگان Ivy قصد دارند 2018 را در دو مرحله اصلی سال رشد و تحکیم پروژه Ivy قرار دهند.

توسعه دهندگان نوشتند: “در مرحله 1 توسعه Ivy Network ، پرداخت ها مستقیماً از طریق روش های پرداخت بین بانکی قدیمی مانند ACH یا سیم از شرکت دریافت می شود.” “در مرحله 2 ، بانک ها از اعتبار سنج های شبکه پیچک که انتقال خصوصی IVYB را در شبکه و پرداخت فوری و مستقیم به موسسات مالی عضو از طریق حساب هایی که در آنجا نگهداری می کنند ، تسهیل می کنند.”

نقشه راه

این دو مرحله اثبات زنده بودن زنده ماندن شبکه پیچک است. تا سال 2019 ، این شرکت قصد دارد همه تبدیل های قابل استفاده فیات و ارزهای رمزپایه را به صورت زنده انجام دهد. علاوه بر این ، تا سال 2019 ، Ivy امیدوار است که مجوز شرکت برای ظروف صندوق / داده را داشته باشد و اولین واسطه های مالی خود را وارد کند.

از کجا می توانم بیشتر بیاموزم?

از صفحه اصلی IvyKoin دیدن کنید اینجا و مقاله سفید آن را بخوانید اینجا.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me