بایننس 1 میلیون دلار به منظور تلاش برای تسکین آتش سوزی استرالیا اهدا می کند

خیریه Binance

در پی آتش سوزی گسترده اخیر در استرالیا ، مبادله رمزنگاری عمده ، Binance ، از طریق موسسه خیریه خود ، بنیاد خیریه Binance ، از اقدامات امدادی با هدف آتش سوزی های جاری در استرالیا پشتیبانی می کند.

بنیاد خیریه Binance با اهدای 1 میلیون دلار در توکن BNB توپ را تنظیم کرد.

رمزنگاری ها همچنان در پروژه های کمک خیرخواهانه و بشردوستانه در سراسر جهان نقش بسزایی دارند. مفسران می گویند ماهیت باز ، غیرمجاز و بدون حاشیه رمزهای رمزگذاری شده آنها را به ابزارهای اصلی برای حمایت از تلاش های نوین کمک رسانی تبدیل می کند.

خیریه Binance

Binance 1 میلیون دلار به BNB Crypto اهدا می کند

Binance این خبر را در ا پست وبلاگ چهارشنبه (8 ژانویه 2020) منتشر شده است. طبق بیانیه این شرکت ، بنیاد خیریه Binance یک پروژه خیریه جدید ایجاد کرده است ، به نام Australia Bushfire Donations به قربانیان آتش سوزی های مداوم در استرالیا.

Changpeng Zhao ، مدیر عامل Binance ، درباره وضعیت در استرالیا اظهار داشت:

وی گفت: “دیدن آتش سوزی در سراسر استرالیا و همچنین تأثیرات مخرب بر محیط زیست و جامعه محلی بسیار دردناک است. ما می خواهیم به این بحران فوری کمک کنیم. کمک مالی برای برنامه خیریه Bushfires استرالیا مستقیم ترین و موثرترین رویکرد برای ایجاد تأثیر است و ما همچنین از کل جامعه رمزنگاری می خواهیم که در حمایت از استرالیا به ما بپیوندند. “

هلن های ، رئیس بنیاد خیریه Binance نیز با تکرار احساسات ژائو ، بار دیگر بر تعهد این شرکت برای کمک به شرایط کمک کرد.

هایی اظهار داشت که هدف بازوی خیریه Binance کمک به ایجاد یک تغییر مثبت در جهان است در حالی که دیگران را ترغیب می کند تا در ارسال کمک های مالی خود شرکت کنند. در اکتبر 2018 ، Binance اعلام کرد که تمام هزینه های لیست رمزهای رمزگذاری را در سیستم عامل خود فاش و به خیریه اهدا می کند..

Binance با کمک 1 میلیون دلاری BNB به لیست فزاینده اهدا کنندگان می پیوندد. سیاستمداران و افراد مشهور کمک های مالی کرده یا متعهد شده اند که کمک های مالی در استرالیا را انجام دهند.

Bushfires ویرانگر استرالیا اقتصاد و حیات وحش

آتش سوزی استرالیا در سپتامبر 2019 آغاز شد و طبق سوابق ، این آتش سوزی در حال حاضر از آتش سوزی های دیگری که در سال های اخیر در منطقه رخ داده است ، بدتر است ، به طوری که برخی آن را بدترین آتش سوزی تا به حال اعلام کرده اند..

بر اساس بی بی سی, آتش سوزی در استرالیا باعث ویرانی گسترده در سراسر شبه قاره شده و باعث از بین رفتن خصوصیات و حیات وحش شده است. گزارش ها می گویند ، نزدیک به نیم میلیارد حیوان توسط شعله های آتش با 24 نفر کشته شده اند ، از جمله سه آتش نشان نیز در میان لیست در حال افزایش تلفات.

گزارش شده است که شمال و جنوب ولز با بیش از 1300 خانه بهمراه پنج میلیون هکتار زمین ویران شده است. سایر ایالت های آسیب دیده شامل ویکتوریا ، استرالیای جنوبی ، کوئینزلند ، استرالیای غربی است.

یک هلیکوپتر اطفا a حریق در نزدیکی Bairnsdale در Victoria's East Gippsland ، استرالیا با یک آتش سوزی مقابله می کند.یک هلیکوپتر اطفا a حریق در نزدیکی Bairnsdale در Victoria’s East Gippsland ، استرالیا با یک آتش سوزی مقابله می کند. دولت ایالتی ویکتوریا

جدای از تلفات کنونی کشور در نتیجه آتش سوزی ، بلایای طبیعی بیش از 6 میلیون هکتار از اراضی شامل جنگل ها ، بوته ها و پارک ها را تخریب کرده است. همچنین ، هزاران استرالیایی مجبور شده اند از خانه های خود بیرون بیایند و در جای دیگری پناهگاه پیدا کنند.

تأثیرات آتش سوزی بر اقتصاد استرالیا در مقایسه با آتش سوزی شنبه سیاه استرالیا در سال 2009 بسیار زیاد خواهد بود. کاترینا ال ، اقتصاددان مودی, اظهار داشت که آتش سوزی بر اقتصاد استرالیا تأثیر منفی می گذارد و از قبل اعتماد مصرف کننده را کاهش می دهد. اِل همچنین اظهار داشت که این فاجعه طبیعی باعث افزایش هزینه های بهداشتی ، کاهش بهره وری انسان به دلیل آلودگی هوا و کاهش محصول می شود..

انسان دوستی رمزنگاری در سراسر کره زمین

در حالی که طی قرن ها چندین فاجعه طبیعی جهان رخ داده است ، اما جامعه رمزنگاری در زمان های اخیر سخاوت خود را نسبت به قربانیان نشان داده است. کلیسای جامع نوتردام در پاریس ، فرانسه ، در آوریل سال 2019 دچار آتش سوزی شد و حدود 15 ساعت در آتش سوخت..

سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارز دیجیتال برای جمع آوری بیت کوین برای کمک به بازسازی کلیسای جامع دور هم جمع شدند. در مورد دیگری از خیرخواهی رمزنگاری ، بازوی خیریه Fidelity ، خیریه Fidelity ، فاش کرد که از سال 2015 مبلغ 100 میلیون دلار رمزنگاری دریافت کرده است.

همچنین ، صندوق کودکان سازمان ملل (UNICEF) در اکتبر 2019, برپایی یک صندوق رمزنگاری برای پذیرش کمک های مالی افراد و گروه هایی که مایل به کمک مالی با استفاده از بیت کوین و سایر altcoins هستند