مک آفی برای رئیس جمهور؟ پیشنهاد 2020 برای کاندیدای حزب آزادیخواه در توییتر اعلام شد

رئیس جمهور جان مک آفی

همین چند ساعت پیش ، جان مک آفی ، خالق اصلی محصول ضد ویروس مک آفی معروف به رمز ارز ، در توییتر اعلام کرد که وی برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انتخابات آینده 2020 نامزد خواهد شد. طبق این توییت ، وی در صورت پیشنهاد از طرف حزب لیبرتاریان نامزدی را می پذیرد. اگر این پیشنهاد ارائه نشود ، وی با پرچم سیاسی خودش یا شاید به عنوان یک کاندیدای مستقل کاندیدا خواهد شد.

رئیس جمهور جان مک آفی

مک آفی برای POTUS?

در یک اعلامیه خیره کننده که فقط در عرض چند ساعت 3500 پسندیدن و بیش از 700 بازتوییت دریافت کرده است ، جان مک آفی قصد خود را برای کاندیداتوری به عنوان رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد. تا کنون پاسخ ها تا حد زیادی مثبت بوده است ، تعدادی از کاربران در توییتر نظراتی مانند “شما رأی من را گرفتید” یا “رئیس جمهور مک آفی برای من خوب به نظر می رسد”.

علی رغم امتناع های گذشته ، من تصمیم گرفته ام که در سال 2020 مجدداً برای POTUS نامزد شوم. در صورت درخواست دوباره حزب لیبرتاریان ، من با آنها کاندید می شوم. در غیر این صورت ، من حزب خود را ایجاد خواهم کرد. من معتقدم این امر با فراهم آوردن بستر نهایی مبارزات برای ما ، به بهترین وجهی در خدمت جامعه رمزنگاری خواهد بود.

– جان مک آفی (officialmcafee) 3 ژوئن 2018

کاربر توییترSancakliAilesi پرسید که آیا مواد مخدر و فاحشه خانه ها قانونی شناخته می شوند ، که مک آفی با چیزی غیر از یک شکلک خندان پاسخ داد.

https://twitter.com/SancakliAilesi/status/1003399291388547072

برای کسانی که غافل از این هستند ، جان مک آفی سرمایه گذار اولیه و حامی جدی بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه بوده است. او اخیراً هنگامی که حساب کاربری خود را برای تبلیغ انواع آلت کوین مانند Reddcoin و لبه.

آنچه بعداً بیان شد بعداً “اثر McAfee” نامیده شد که در آن پس از آنکه McAfee از آلت کوین نام برد ، قیمت آن سر به فلک می کشد. حتی برخی پیش بینی کردند که شبکه های مختلف ربات خبرهای توییتر وی را برای ذکر ارز رمزنگاری شده رصد می کنند و سپس به طور خودکار مقادیر زیادی از آن را خریداری می کنند و انتظار دارند جهش قیمت دنبال شود..

مک آفی ارز خود را منتشر می کند

برای پیچیده تر کردن همه چیز ، مک آفی از ایجاد ارز رمزنگاری شده خود که به طور کامل روی اسکناس های کاغذی منتشر می شود ، خبر داد. واحد پولی موسوم به McAfee Redemption Units دارای تصاویر مختلفی از شخص McAfee و همچنین مشهور سایر افراد مشهور رمزنگاری از جمله راجر ور از شهرت اخیر Bitcoin Cash است..

بدون حقه "واحد رستگاری مک آفی" واقعی است و 26 روز دیگر می آید. گرافیک کم رزرو است – هنوز نمی خواهید چیزهای زیادی بدست آورید. چاپ شده روی کاغذ ارزی ، هولوگرافهای هر دو طرف ، به صورت سریال ، مرتبط با بلاکچین ، قابل بازخرید ، قابل تبدیل ، قابل جمع شدنhttps://t.co/ySUwkDuW7s pic.twitter.com/75xTje39X8

– جان مک آفی (officialmcafee) 29 مه 2018

هنوز جزئیات زیادی در مورد این مورد در دسترس نیست ، اما جالب است که ببینید آیا واحد رستگاری McAfee استفاده واقعی را می بیند یا خیر. و اگر قرار بود بعداً سمت ریاست جمهوری را بدست آورد ، چگونه این دو مورد با هم تعامل دارند.

آیا مک آفی یک فرصت واقعی دارد؟?

مک آفی بدون شک چهره ای قطبی است. مردم یا او را دوست دارند یا از او متنفر هستند ، اما تعداد کمی از کسانی که در مورد او می دانند هیچ نظری ندارند. این می تواند ثابت کند که به نفع وی بازی می کند زیرا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، در دوره مبارزات انتخاباتی خود از درجه معروفیتی مشابه برخوردار بود.

پروفایل جان مک آفی

مشخصات جان مک آفی ما را بخوانید

بعلاوه ، با دستیابی دونالد ترامپ به ریاست جمهوری در سال 2016 ، این می تواند به طور بالقوه زمینه را برای ریاست جمهوری مک آفی فراهم کند. به طور مشخص ، دونالد ترامپ هیچ تجربه سیاسی قبلی نداشت و با این وجود توانست به بالاترین مقام در کشور دست یابد.

با این حال ، ترامپ پس از دستیابی به نامزدی تحت حزب جمهوری خواه شرکت کرد. جان مک آفی به سختی مشکل خواهد داشت که به عنوان لیبرتاریان یا تحت حزب خود شرکت کند فقط به این دلیل که ایالات متحده هرگز رئیس جمهوری نداشته است که زیر نظر هیچ حزب سیاسی دیگری اداره شود.

فقط یک حرکت نمادین?

در حالی که حزب لیبرتاریان در ایالات متحده رشد چشمگیری داشته است ، آنها هرگز وقتی به درصد درصد همه آرا نگاه می کنند ، حتی به تعداد رای دهندگان دو رقمی نیز نرسیده اند. جلب نامداری مانند جان مک آفی می تواند کاری باشد که توجه بیشتری نسبت به نامزدهای قبلی در این مهم جلب کند..

با این حال جان مک آفی به اصطلاح “تاریخ پاک” ندارد. او در مورد مصرف مواد مخدر ، رابطه جنسی با چندین شریک زندگی (با تأیید همسرش) و طغیان های خشونت آمیز گاه به گاه بسیار صریح است. دشوار است که بگوییم این یک مانع یا شاید حتی یک مزیت برای مبارزات انتخاباتی وی است.

همچنین دشوار است که بگوییم آیا جان مک آفی واقعاً معتقد است که می تواند در چنین مبارزاتی پیروز شود یا نه. ممکن است که او به سادگی چنین اعلانی را اعلام کرده و شاید به عنوان اقدامی نمادین و همچنین شاید برای آوردن ارز رمزنگاری شده بیشتر به چشم مردم درگیر یک کارزار شود..

فرقی نمی کند که موردی باشد ، این حرکت می تواند برای ارز رمزپایه در کل مفید باشد زیرا این امر می تواند آن را بیش از آنچه در حال حاضر است در معرض دید عموم قرار دهد. اما آیا واقعاً جان مک آفی رئیس جمهور بعدی ما خواهد شد؟ فقط زمان می تواند بگوید.