5 پروژه ارز رمزنگاری شده برای تماشا در صورت بازگشت فصل Altcoin

فصل Alt

جستجوی “Altcoins” ، عبارت بومی رمزنگاری شده برای ارزهای رمزپایه که بیت کوین نیستند (BTC) ، از اواخر سال اخیر جذابیت جدیدی پیدا کرده است ، Google Trends.

این پویایی باعث شده است که برخی از صاحبنظران در فضا به دلیل استقبال ، احتمالاً زودرس ، ورود به فصل آلتکوین همانطور که در سال 2017 مشاهده شد ، زمانی که بسیاری از سکه های کلاه کوچک ، کلاهک کلاهک و کلاهک بزرگ در ارزیابی های خود مزیت زیادی داشتند..

فصل Alt

در مورد اینکه آیا این چرخه هنوز تکرار نشده است هنوز حکم صادر نشده است. روندهای نزولی ممکن است سالها ادامه داشته باشد. اما اگر یک فصل altcoin نزدیک است ، چند پروژه وجود دارد که باید به عنوان یک رقیب معتبر تماشا کنید تا با بالاترین سطح بازار به رده بالای ارزهای رمزپایه ورود پیدا کنند..

Altcoins

“Altcoins”

1. ChainLink (پیوند)

ما امید زیادی به Chainlink داریم. اوراکل های غیر متمرکز احتمالاً یکی از کم اهمیت ترین داستان های موجود در فضای رمزنگاری تا به امروز است و همین امر ChainLink را به یکی از کم ارزش ترین پروژه های اقتصاد رمزنگاری تبدیل کرده است.

تحلیل قیمت Chainlink

برای انقلابی شدن قراردادهای هوشمند ، آنها باید با داده هایی که خارج از هر زنجیره خاصی است تعامل داشته باشند. در اینجا یک بازی میان افزار مانند ChainLink ظاهر می شود ، زیرا این پروژه به شما امکان می دهد سخنان غیرمتمرکز خود را برای اتصال بلاکچین به دنیای واقعی بسازید.

اگر فضا جلب شود و تیم ChainLink در نقشه راه خود به پیشرفت فنی ادامه دهد ، این رمز برای موقعیت بسیار بالاتری در اقتصاد رمزگذاری است..

  • راهنمای Chainlink
  • مشکل اوراکل
  • نمودارهای قیمت Chainlink

2. Stumlar Lumens (XLM)

شبکه پرداخت های Stellar طی سال گذشته پیشرفت های چشمگیری در زمینه پذیرش داشته است ، که رمز ارزهای بومی پروژه بلاکچین ، lumens (XLM) را برای موفقیت بیشتر در آینده تنظیم کرده است..

پروتکل اجماع ستاره ای

در این ماه ، بیت باند وام دهنده رمزنگاری آلمانی پیشنهاد رمز امنیتی خود (STO) ، BB1 را در شبکه Stellar منتشر کرد. این آغوش ممکن است باعث شود تا شرکتهای دیگر نیز از این روش پیروی کنند ، و در نتیجه باعث برجستگی لومن ها شود. لیست جدید Coinbase در XLM در این هفته باعث افزایش اعتبار سکه می شود.

و اگر Stellar به همکاری با نیروگاه هایی مانند IBM در پروژه هایی مانند سیستم تسویه حساب Blockchain World Wire ادامه دهد ، XLM فرصت بیشتری برای رشد دارد.

  • راهنمای ستاره ای
  • لیست سکه های ستاره ای

3. کاردانو (ADA)

به نظر می رسد پروژه کاردانو یک غول خفته در اقتصاد رمزنگاری است.

تیم هوشمند قرارداد هوشمند با قاطعیت در داشتن حق فقط وارد سال 2019 شد مقاله ای منتشر کرد نشان دادن چگونگی ورود زنجیره های اثبات سهام (PoS) به کاردانو. و به روزرسانی Shelley پروژه ، که بطور رسمی استیکینگ را معرفی می کند ، در آزمایشگاه Cardano فعال شده است.

کاردانو قیمت ADA

رهبری آن خوب است ، سازندگان آن با استعداد ، و چشم انداز آن تحقق می یابد. سکه شبکه ، ADA ، می تواند به عنوان 10 رمزگذار برتر برای آینده قابل پیش بینی بر این اساس ادغام شود.

  • راهنمای کاردانو

4. سازنده (MKR)

پروژه سازنده به یک سیستم دو نشانه ای متکی است ، جایی که MKR رمز توکن و هزینه است که در رابطه با پایدار کوین Dai (DAI) استفاده می شود.

پورتال موقعیت بدهی وثیقه تیم سازنده (CDP) که وام های غیرمتمرکز Dai را تسهیل می کند ، ثابت شده است که در سال گذشته در جامعه Ethereum بسیار محبوب است.

سازنده دای

و MKR فقط یک پیروزی قابل توجه را مشاهده کرد ، زیرا برای رای دادن در یک مورد استفاده شده است افزایش هزینه پایداری Dai که به اصلاح میخ دلار ثابت Bitcoin کمک کرد. افزایش Dai و تقاضای MKR برای مشارکت در اکوسیستم پایدار کوین (Bitcoincoin) می تواند رمز حکمرانی را در ماه های آینده بالاتر ببرد.

  • راهنمای سازنده
  • هزینه پایداری سازنده افزایش می یابد

5. Tezos (XTZ)

ظاهراً Tezos و احتمالات آن بخش عمده ای از آینده Coinbase است.

این در گزارش اخیر است که نشان می دهد نیروگاه آمریکایی لوک یانگ بلود ، معمار سابق مدل تیزوس را استخدام کرده است. مفهوم؟ ماسترو جدید XTZ داخلی به شرکت در ساخت حاکمیت و خدمات استیک در سیستم عامل Coinbase Custody کمک می کند.

تزوس

به همین ترتیب ، تصور اینکه XTZ ممکن است تاج نگین خدمات افتتاحیه Coinbase باشد ، منصفانه است.

اوراق بهادار املاک و مستغلات ، Elevated Returns نیز در اوایل سال جاری اعلام کرد که آنها به دنبال راه اندازی STO با ارزش 1 میلیارد دلار USD از طریق شبکه Tezos هستند. حداقل ممکن است پروژه دارای چشم انداز باشد.

  • راهنمای Tezos
  • به روزرسانی های اخیر Tezos
  • حکومت بلاکچین