Algorand 60 میلیون دلار در حراج هلند جمع می کند ، سقف بازار 24 میلیارد دلار است

الگوراند

اولین فروش توکن algo به پایان رسیده است و بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. بنیاد Algorand میزبان خود بود حراج هلندی افتتاحیه و آن را از طریق بلاکچین Algorand در روز چهارشنبه ، 19 ژوئن پردازش کرد. قیمت اولیه یک علامت algo ، که دارایی بومی بلاکچین اثبات سهام آن است ، با جمع آوری بیش از 60 میلیون دلار در پیشنهاد ، به 2.40 دلار رسید..

بنیاد Algorand به دلیل ماهیت حراج تخصصی خود ، قیمت گذاری هر دلار Algo را 10 دلار آغاز کرد ، در حالی که 25 میلیون نشانه برای اولین پیشنهاد ارائه شده است. 4000 بلوک پیشنهادی مناقصه ، این ارزیابی را به قیمت تسویه حساب 2.40 دلار رساندند.

الگوراند

سقف بازار 24 میلیارد دلار

در مقایسه با برنامه پیشنهادی 10 میلیارد توکن پروژه قرارداد هوشمند از سال 2024 ، قیمت مقدماتی سرمایه تجاری سرمایه ارز رمزنگاری شده را تقریباً 24 میلیارد دلار پیش بینی می کند – هرچند باید دید آیا پروژه می تواند این ارزیابی را در آن دوره حفظ کند یا خیر..

محدودیت ضمنی بازار الگوراند اکنون 24 میلیارد پوند است (عرضه توکن 10 بیت تا سال 2024)

فقط 28 میلیارد پوند Ethereum خجالتی است pic.twitter.com/zuGRp4AI9d

– تونی شنگ (tonysheng) 19 ژوئن 2019

البته ، بدون شک قیمت الگو در پنج سال آینده بالا و پایین می شود – شاید از هر دو جهت بسیار زیاد باشد. جایی که رمز تا سال 2024 حل و فصل خواهد شد ، در حال حاضر امکان اجرای آن غیرممکن است ، بنابراین محدودیت بازار ضمنی آن چیز زیادی در حال حاضر به ما نمی گوید به طور حتم ، کوتاه مدت اوضاع متفاوت خواهد بود زیرا بنیاد Algorand برای آینده قابل پیش بینی 600 میلیون نشان دیگر در سال حراج می کند.

حتی هنوز هم ، علامت ضمنی در ابتدا چشم نواز است ، یعنی برای شرکتی که اگر کلاه خود را به اینجا و اکنون منتقل کند ، جلبکها را در آن قرار می دهد.

به عنوان مثال ، محدودیت بازار اتر (ETH) ، “گاز” شبکه Ethereum ، در زمان فشار بیش از 28.6 میلیارد دلار بود. Ethereum در حال انتقال به اجماع اثبات سهام خود است ، بنابراین آن و Algorand اکنون باید در صحنه مشترک خود با یکدیگر درگیر شوند.

بستر CoinList

قابل ذکر است ، اولین حراجی آلگو هلند ، که توسط سنگاپور توسط پلت فرم CoinList برگزار شد ، به دلیل احتیاط قانونی به شهروندان از چندین کشور محدود شد. کانادا ، چین ، ایران ، کره جنوبی و ایالات متحده در لیست سیاه قرار گرفتند. بنیاد Algorand پیش از این از طریق شرکت هایی مانند Union Square Ventures 66 میلیون دلار در بودجه سرمایه گذاری جمع آوری کرده بود.

برای شرکت در حراج ، پیشنهاد دهندگان باید در CoinList ثبت نام کرده و مراحل تأیید انطباق پلت فرم را تکمیل کنند. پس از راه اندازی ، خریداران احتمالی می توانند کیف پول خود را پیش از فروش با دلار تأمین کنند و کیف پول جلب خود را تهیه کنند.

با توجه به اینکه فیس بوک این هفته ارز رمزنگاری شده Libra خود را اعلام کرده و اکوسیستم Algorand را راه اندازی کرده است ، برخی از سهامداران Cryptoverse گفته اند که این رقابت برای هرگز به طور خاص برای Ethereum برگزار نشده است. دیگران کمتر متقاعد می شوند ، و استدلال می کنند که هر تازه واردی قبل از حمایت از میلیون ها دلار فعالیت DeFi که امروز Ethereum انجام می دهد ، هنوز راه طولانی برای طی کردن دارد..

نبرد برای پیشرفت – و کاربران – قطعاً ، به هر صورت ادامه دارد. فروش الگو تنها چند روز پس از شرکت پشتیبانی Algorand’s Boston انجام می شود مخزن گره خود را با منبع باز کنید با ذهنی نسبت به راه اندازی موج جدیدی از توسعه دهندگان که می تواند به ساخت اکوسیستم پلت فرم کمک کند.

تیم پروژه پس از گشودن مخزن گفت: “ما امیدواریم که وقتی وارد دوره جدیدی می شوید که دیگر محدودیت فن آوری نابالغ را ندارید و می توانید در یک اقتصاد بدون مرز جدید ایجاد فرصت کنید ، به ما بپیوندید.”.

با نزدیک شدن بیشتر ، الگوراند توسط مبتکر مبتنی بر دانش صفر و استاد علوم کامپیوتر MIT سیلویو میکالی طراحی شد. این شبکه از سازوکار اجماعی استفاده می کند که سازندگان آن Pure PoS نامگذاری کرده اند. ساختار آن به گونه ای طراحی شده است که سیستم را بسیار مقیاس پذیر و ایمن نگه دارد ضمن حفظ تمرکززدایی برتر.

در مورد بلوک های Algorand ، آنها از طریق یک مرحله قرعه کشی ساخته شده اند ، در آن یک دارنده رمز به طور تصادفی انتخاب شده بلوک بعدی را پیشنهاد می کند. این مرحله اول با رای گیری در کمیته دنبال می شود که شامل 1000 دارنده رمز به طور تصادفی انتخاب شده برای رای گیری در مورد بلوک پیشنهادی اولیه است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me