با Athereum ملاقات کنید: اجماع بهمن برای سودمندی Ethereum

اتریوم

Ethereum در حال حاضر برترین پلت فرم قراردادهای هوشمند است و Avalanche یک سازوکار اجماع قدرتمند در میان خانواده پروتکل جدید Snow-Avalanche است که سال گذشته توسط تیم ناشناس Team Rocket رونمایی شد.

اکنون ، اقتصاد رمزنگاری در حال بررسی یک ترکیب در حال افزایش بین این دو است.

اتریوم

Athereum در Devcon 5 امسال توسط پروفسور کورنل و بنیانگذار آزمایشگاه های AVA ، امین گون سیرر ، آشکار شد ، یک شبکه آزمایشی مبتنی بر بهمن در AVA ، یکی از شبکه های به اصطلاح “Blockchain 3.0” است..

آزمایشگاه Ethereum مبتنی بر بهمن که توسط @ el33th4xor #DevconV – در کمتر از یک دامنه دوم می توان به نتیجه نهایی رسید pic.twitter.com/l3nOPKsq9y

– مایا زهاوی – DePi &# 127829؛ (mayazi) 11 اکتبر 2019

همانطور که آزمایشگاه AVA در ادامه توضیح داد پست متوسط, این پروژه یک “چنگال دوستانه” خواهد بود که از طریق امکانات جدید توسعه و تحقیق برای بهره مندی از اکوسیستم Ethereum استفاده می شود:

“Athereum یک” قاشق “یا چنگال دوستانه Ethereum است که از پروتکل اجماع بهمن و برنامه های کاربردی آن در اکوسیستم Ethereum سود می برد. پس از 4 سال توسعه ، Ethereum دارای یک مجموعه ابزار غنی از dapp است. توسعه دهندگان با مجموعه کامل ابزارهای خود مانند Remix ، Metamask ، MyEtherWallet ، Web3js ، Truffe Suite ، Embark frame و سایر موارد در Athereum فعال خواهند شد. “

# اتریوم متولد می شود! یک قاشق (چنگال دوستانه) از # اتریوم یعنی 99٪ ETH و 1٪ AVA.

با استفاده از همان کلیدها ، EVM و ابزارهای مشابه Ethereum. امروز سریع ، بسیار امن و مقیاس پذیر است. https://t.co/vnzxChQ8ZL pic.twitter.com/3Ns2oaeje9

– آزمایشگاه های AVA (@ avalabsofficial) 11 اکتبر 2019

قابل ذکر است ، این پروژه اولین زیر شبکه فعال در AVA خواهد بود.

آزمایشگاه های AVA گفت: “این هدف برای جایگزینی Ethereum نیست و چنگال صرفاً ایجاد یک محیط جایگزین برای اجرای برنامه های غیرمتمرکز شما با توان عملیاتی بالاتر و سرعت نهایی تر است.”.

دیگران در فضا بهمن را در نظر گرفته اند

سازندگان پیرامون سایر پروژه های برجسته در اقتصاد رمزنگاری به طور جداگانه مکانیسم اجماع بهمن را برای تقویت توانایی های بلاک چین خود مورد بررسی قرار داده اند.

به عنوان مثال ، در سال 2018 ، Amaury Sechet ، توسعه دهنده Bitcoin ABC ، ​​گزارشی در مورد چگونگی استفاده Bitcoin Cash (BCH) از Avalanche برای همگام سازی ممپول ارائه داد ، پویایی که می تواند به بلاکچین خود کمک کند رله های بلوک سریع و معاملات تأیید 0 را به دست آورد..

یکی دیگر از پروژه های رمزنگاری شده که فریب های قابل توجه بهمن را دیده است ، پلت فرم قرارداد هوشمند Tezos است. سال گذشته ، سازنده ادوارد تیت یک اجرای آزمایشی بهمن را ایجاد کرد که در OCaml با عنوان “Igloo” نوشته شده است. این یک بازی عادلانه است که جامعه Tezos به فکر پیشرفت است.

تیت در آن زمان گفت: “آنچه که بهمن را از سایر راه حل ها متمایز می کند ، سادگی ، عملکرد بالا و قابلیت پارامتر سازی برای سازگاری با سطوح مختلف اعتماد است.”.

جلوه شبکه در نوسان کامل

Ethereum اولین پلت فرم قراردادهای هوشمند بود که تحقق یافت و توسعه دهندگان شبکه آن را به یک اثر شبکه قدرتمند تبدیل کرده اند.

به عنوان مثال ، به چیزی بیشتر از Athereum نگاه نکنید تا ببینید که چگونه اکوسیستم اتریوم مقادیر بیشتری از نوآوری را مانند یک آهنربا به خود جذب می کند. با این وجود نمونه های اخیر دیگری نیز وجود دارد.

مورد Ethereum 9¾ را در نظر بگیرید ، اثبات سیستم مفهومی که حریم خصوصی قدرتمند فناوری Mimblewimble را در معاملات رمز Ethereum به ارمغان می آورد. Mimblewimble یک پروتکل حفظ حریم خصوصی است که توسط پروژه های رمزنگاری مانند Beam و Grin مشهور شده است ، که خود فقط امسال تحقق یافت.

بیشتر این نوع ترکیبات – جایی که فناوری Ethereum سایر نوآوریهای مفید را جذب می کند یا با آنها مرتبط است – در حال آمدن است. س Theال این است که آیا سایر سیستم عامل های رقیب می توانند با این اثر گسترده شبکه مقابله کنند و آیا شلیک گلوله برای ایجاد آغوش مشابه برای آنها کافی است تا شکاف را برطرف کنند؟.

اتریوم جدید نزدیک است

مدتی است که نوآوری های جدید محیطی به Ethereum می آیند و خود پلتفرم با شروع ارتقا multi چند فاز Serenity خود ، شروع یک انتقال ابتکاری را در سال آینده انجام می دهد..

این انتقال ، که Ethereum را از اجماع Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) منتقل می کند ، این هفته به لطف پست های تحقیقاتی منتشر شده توسط بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin ، بیشتر مورد توجه قرار گرفت..

در این بخش ها ، Buterin استدلال کرد که با اتمام تغییر جهت به “Ethereum 2.0” ، اختلالات محدودی برای کاربران Ethereum ایجاد خواهد شد و قابلیت ترکیب پذیری – که به شما امکان می دهد dApp ها به راحتی با یکدیگر تعامل داشته باشند – با این انتقال بیشتر مزاحم باقی می ماند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me