تابستان حدس و گمان: Bakkt ژوئیه آینده بیت کوین خود را آزمایش می کند

باکت

کی ماه؟ بیشتر شبیه “When Bakkt؟”

به نظر می رسد پاسخ سوال آخر این باشد به زودی. پس از آنکه سیستم عامل ارز رمزنگاری آینده و معاملات آتی بیت کوین مرتبط با آن در ماههای گذشته بارها به عقب رانده شد ، رهبری صرافی برای “تست پذیرش کاربر” محصول آتی بیت کوین خود تاریخ را نهایی کرد: 22 ژوئیه.

باکت

Bakkt از زمان اعلام پاییز گذشته ، فریب های قابل توجهی ایجاد کرده است که نتیجه آن حامی برجسته خود ، Intercontinental Exchange Inc. (ICE) است ، که مالک و اداره بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) در میان سایر مبادلات عمده سنتی در سراسر جهان است..

NYSE به تنهایی از تابستان گذشته بیش از 28 تریلیون دلار سرمایه در بازار داشت. برخی از سهامداران اقتصاد رمزنگاری استدلال می کنند که اگر ICE بتواند حتی سالی از این تلاش و کوشش را در مورد خدمات و محصولات Bakkt در سال های آینده ایجاد کند ، فضای گسترده ارز رمزنگاری شده و چشم انداز آن مطمئناً رشد می کند.

ما در حال تعیین استاندارد جدیدی برای کیفیت بازار سازمانی دارایی های دیجیتال هستیم https://t.co/KEqH5VzFVk

– Bakkt (@ Bakkt) 13 ژوئن 2019

راه اندازی صرافی باکت Bakkt ، که از زیرساخت های ابری مایکروسافت استفاده خواهد کرد و به منظور پاسخگویی به سرمایه گذاران خرده فروشی و م institutionalسسات طراحی شده است ، هنوز در چشم انداز است. اما تاریخ آزمون 22 ژوئیه اعلام شده برای پیشنهادات آتی بیت کوین Bakkt نشان می دهد که حداقل این محصول در حال نزدیک شدن به عرضه کامل آن است.

از آنجا که بیت کوین به یک کالای دیجیتال شباهت دارد ، معاملات آتی بیت کوین به معامله گران اجازه می دهد شرط بندی کنند که قیمت بیت کوین در یک زمان مشخص چقدر خواهد بود. آدام وایت ، مدیر عامل شرکت در پست وبلاگ پنجشنبه گفت ، قابل توجه است که معاملات آتی بیت کوین Bakkt “در ICE Futures U.S. لیست شده و معامله می شود و در ICE Clear US پاک می شود.”.

با خاتمه اعلام تاریخ آزمون ، COO افزود كه مأموریت صرافی این بود كه با ادامه روند رو به جلو مالیات غیرمتمرکز آماده شود:

“Bakkt ممکن است نوعی عکس ماه باشد ، اما در یک تلاش زمینی برای حمایت از آینده مالی و استفاده از فناوری بلاکچین استوار است. به روش خاص خود ، تلاش های Bakkt برای کمک به موسسات برای راه اندازی ایمن به این بازار موارد مناسبی برای آینده است. “

به روزرسانی وایت پس از آن صورت گرفت که گزارش ها در ماه آوریل مبنی بر نگرانی کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در مورد چگونگی بازداشت Bakkt برای معاملات آتی بیت کوین که از نظر جسمی پشتیبانی می شود ، وجود دارد. سازمان دیده بان ظاهراً می خواست بهینه سازی های بیشتری انجام شود.

چند روز پس از آن گزارش ، COO فاش كرد كه ICE استارتاپ حافظ ارز رمزنگاری شده Digital Asset Custody Company (DACC) را به دست آورده و تیم خود را به صف باككت رسانده است ، بدون تردید به عنوان یك تلاش برای رفع نگرانی های فوق الذكر CFTC.

اکنون ، در خبر تاریخ معاملات آتی بیت کوین Bakkt ، به نظر می رسد خرید DACC ممکن است کلاهبرداری را برای سرعت بخشیدن به روند انتشار محصول انجام داده باشد.

آینده بیت کوین گرم شدن

شبح پیشنهادهای آتی بیت کوین در حال رشد است – حداقل اگر محبوبیت بالقوه آنها نشانه ای باشد.

در اوایل این ماه ، CFTC اطلاعات مربوط به قراردادهای آتی بیت کوین گروه CME را منتشر کرد که نشان می دهد تقریباً 5،200 قرارداد از تاریخ 27 مه تا 3 ژوئن فسخ کرده اند ، که یک بار فعال ترین قرارداد از زمان آغاز فعالیت بیت کوین گروه CME در دسامبر 2017 است.

معاملات آتی بیت کوین CME با افزایش بیش از 200 حساب معاملاتی جدید ، در ماه مه رکورد جدیدی در حجم و بهره باز ثبت کرد

حجم متوسط ​​روزانه با بیش از 13،600 قرارداد به پایان رسیده است ، یا 515 میلیون دلار پوند معامله USD ، 36٪ از آوریل و بیش از 250٪ نسبت به سال گذشته. pic.twitter.com/BUwOFCojVu

– الیور آیزاک (oliverzok) 13 ژوئن 2019

حتی با محبوبیت در حال افزایش ، این عرصه فقط کمی شلوغ تر شد ، زیرا Cboe Global Markets – که معاملات آتی بیت کوین خود را با شروع CME Group آغاز کرد – تصمیم گرفت آینده BTC خود را در ماه مارس تمدید نکند. محصول CME در نهایت محبوبیت بیشتری پیدا کرد,

اما رقابت به زودی برگزار خواهد شد. معاملات آتی بیت کوین Bakkt در تاریخ آزمون ژوئیه ذکر شده نزدیک است. و Nasdaq – شرکتی که از بازار سهام NASDAQ پشتیبانی می کند – گزارش شده است که در میانه توسعه پیشنهادات آتی BTC خود قرار دارد.

در حالی که سیستم عامل های فکری نهادی مانند Fidelity Digital Assets ، ErisX و Bakkt به پیشرفت خود ادامه می دهند ، بدون شک معاملات آتی بیت کوین محبوب تر می شوند.