مرورگر شجاع تبلیغات آزمایشی برنامه BAT را راه اندازی می کند

راهنمای مرورگر شجاع BAT Token

مرورگر Brave ظاهراً یک برنامه تبلیغات آزمایشی را آغاز کرده است که در آن کاربران این نرم افزار می توانند در ازای مشاهده تبلیغات هدفمند ، رمزهای BAT بدست آورند. به نظر نمی رسد این برنامه هنوز در دسترس عموم قرار داشته باشد و فقط برای کسانی که در برنامه آزمایشی شرکت می کنند قابل استفاده است.

شجاع و خفاش

Brave یک مرورگر وب است که به طور فزاینده ای محبوب است و با اتصال به رمز ارز اصلی توجه ویژه یا BAT راه اندازی شد. ایده پشت این بود که در ازای مشاهده تبلیغات از طریق مرورگر ، به کاربران خود پرداخت ارز رمزنگاری شده را ارائه دهیم. این پاداش ها در توکن های BAT پرداخت می شود که در حال حاضر با قیمت بیش از 0.20 دلار در بازار آزاد امروز معامله می شوند.

راهنمای مرورگر شجاع BAT Token

راهنمای مبتدیان برای BAT و مرورگر شجاع

در حالی که مدت طولانی است که مرورگر Brave از دسترس خارج شده و برای بارگیری در دسترس است ، این سرویس هنوز به صراحت قول اصلی خود مبنی بر ارائه راهی برای کسب نشانه در ازای مشاهده تبلیغات هدفمند را ارائه نداده است. هرچند ممکن است به زودی تغییر کند ، زیرا این شرکت ظاهراً سیستم آزمایشی خود را در نسخه بتا بسته ای که وجود دارد اجرا می کند در Reddit به اشتراک گذاشته شده است.

این مرورگر علاوه بر پیوندهای خود با ارز رمزنگاری شده ، به دلیل توانایی آشکار بارگذاری سریع وب سایت ها و مسدود کردن تبلیغات بومی و بدون نیاز به هیچگونه افزونه یا افزونه خارجی مانند AdBlock Plus ، محبوبیت زیادی نیز در این زمینه ایجاد کرده است..

نشانه های توجه اساسی

نشانه های توجه اساسی یا BAT پس از ICO در دسترس بود. به استثنای یک سنبله در اوایل ژانویه 2018 ، به طور کلی توکن ها قیمتی در حدود 0.20 دلار داشته اند. با عرضه گسترده 1 میلیارد توکن ، این پروژه 234 میلیون دلار به بازار عرضه می کند و آن را در رتبه 53 سایت coinmarketcap.com قرار می دهد..

علاوه بر این که به عنوان راهی برای انتقال ارزش به کاربران خود عمل می کند ، برنامه ای وجود دارد که در آن می توان از نشانه های توجه اساسی استفاده کرد سیستم patreon مانند. در این تنظیمات ، کاربران شجاع می توانند تصمیم بگیرند که تمام یا بخشی از رمزهای کسب شده خود را به طور خودکار برای یک سازنده محتوا (مانند YouTuber یا یک اپراتور وب سایت) به طور خودکار ارسال کنند. ایده در اینجا این است که همه کاربران مرورگر Brave نمی خواهند یا نمی دانند که چگونه ارز رمزنگاری شده را مدیریت کنند. و بنابراین ممکن است تصمیم بگیرند عواید خود را به خالق مورد نظر خود منتقل کنند. برای پیوستن به برنامه و دریافت حقوق ، باید ثبت نام کنید و “برنامه سازنده تأیید شده” با برنامه شوید.

آنچه همچنین مشخص نیست واقع بینانه است که یک کاربر شجاع انتظار دارد با عادات معمول مرور چه مقدار پول کسب کند. اعلامیه Brave می گوید که کاربران می توانند انتظار داشته باشند 70٪ از کل هزینه یا ارزش تبلیغات را بدست آورند. این نشان می دهد که ارزش هر تبلیغ کسری از یک سنت است.

نگرانی دیگری که تاکنون رفع نشده این است که چگونه مرورگر با کلاهبرداری مقابله می کند. به طور خاص ، چه عاملی مانع از اجرای صدها مورد یا بیشتر از مرورگر Brave در رایانه می شود و اسکریپت برای جلسات مرور فعال در همه آنها?

تنها چیزی که ما می دانیم این است که برای شرکت در دادرسی کسب درآمد شجاع ، باید با پیگیری سابقه مرور خود موافقت کنید تا احتمالاً تبلیغ کنندگان بتوانند تبلیغات هدفمند را براساس علایق ارائه دهند. شاید این سیستم همچنین دارای درجاتی از کشف تقلب باشد ، هر چند گفتن آن دشوار است. همچنین ممکن است تقلب مبتنی بر IP باشد. اما بازهم فناوری هایی وجود دارند که می توانند این نوع تشخیص را مبهم و یا دشوار کنند. شاید تنها چیزی که جلوی این کلاهبرداری را می گیرد ، صرفاً سودآوری کافی نیست.

تغییر مدلهای کسب درآمد

شجاع تنها شرکتی نیست که به دنبال تغییر روش کسب درآمد از اینترنت است. سایت های رسانه های اجتماعی مانند Minds.com و Steemit دارای سیستمی هستند که در آنهایی که محتوای به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده ارسال می کنند ، ارز رمزپایه دریافت می شود و سیستم های دیگری مانند Viuly به گونه ای طراحی شده اند که مشارکت را تشویق می کنند..

سایر مدل های کسب درآمد خارج از تبلیغات می توانند شامل ابزارهای استخراج شده ارز رمزنگاری داخلی باشند که در داخل نرم افزار یا وب سایت ها اجرا می شوند. این البته باید شفاف و باز باشد ، مبادا چیزی بیش از آنچه به عنوان cryptojacking شناخته می شود.

اما مسئله مهم این است. ارزهای رمزنگاری شده از هر نوع امکان پرداخت خرد بسیار اندک و بدون نیاز به دخالت بانک ها و کارمزدهای تند آنها یا زمان تسویه حساب طولانی را فراهم می کند. این بدان معناست که با توسعه ارز رمزنگاری شده ، احتمالاً شاهد وب سایت ها و سرویس های بیشتری خواهیم بود که کاملاً ناچیز پرداخت های خرد را بین کاربران و ارائه دهندگان خدمات انجام می دهند. مرورگر Brave می تواند مثال جالبی برای این موضوع یا حتی الگویی برای سایر مشاغل باشد.

اما فراموش نکنیم که این نوع کسب درآمد از تبلیغات مرورگر بوده است قبلاً امتحان کرد و شکست خورد. شاید فناوری پشت ارز رمزنگاری باشد که این بار باعث کارایی آن شود.