Bear vs. Bull: Shark Tank’s Kevin O’Leary Rips Bitcoin، Pomp Says Look Closer

آنتونی پمپلیانو

طبق گفته زودیاک چین ممکن است سال خوک باشد ، اما در عرصه سرمایه گذاری جهانی ، ثابت شده است که سال بیت کوین است.

این موردی است که شریک مورگان کریک دیجیتال و بنیانگذار آنتونی “پمپ” پمپلیانو در هنگام حضور خود در 14 مه در برنامه صبح Squawk Box CNBC ، جایی که او در کنار “Mr. شگفت انگیز ”کوین اولیاری ، تاجر برجسته کانادایی و قاضی بدنام در نمایش زمین کارآفرین Shark Tank.

آنتونی پمپلیانو

پامپ در پاسخ به این سال که چرا بیت کوین از اواخر سال عملکرد خوبی داشته است ، افزایش اخیر در حجم مبادله ارزهای رمزنگاری شده و همچنین رکورد تازه تنظیم شده برای معاملات CME Bitcoin Futures را به عنوان شاخص های واضح نشان داد که آخرین بازار گاو اقتصادی رمزنگاری در آن فعال است.

امروز صبح 7 دقیقه به آقای Wonderful آموزش داد kevinolearytv درباره بیت کوین در تلویزیون ملی.

تماشا کنید و ببینید بلافاصله می فهمد که کاهش نصف بیت کوین در سال 2020 چقدر است! &# 128293؛https://t.co/8RYPQmE1IO

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 14 مه 2019

وقتی تحت فشار قرار گرفت که عامل اصلی روند صعودی صعودی است ، پامپ گفت که سرمایه گذاران خرده فروشی و همچنین سرمایه گذاران نهادی که تحت تأثیر حضور دارایی های Bakkt و Fidelity Digital در فضا ایجاد شده اند ، موج فشار خرید را ایجاد می کنند.

پامپ ، خالق شعار محبوب “طولانی بیت کوین ، کوتاه بانکداران” ، گفت که دو عامل محرک خوش بینی ، کاهش نصف قریب الوقوع بیت کوین و جنگ تجاری مداوم و آشکارا وخیم تر بین ایالات متحده و چین است:

“من فکر می کنم آنچه شما می بینید دو چیز است: یکی ، این یک دارایی بسیار کمیاب است. ما تقریباً یک سال از نصف شدن فاصله داریم ، بنابراین در برنامه پولی تقریباً نیمی از آن کم خواهد شد. از نظر تاریخی ، یک لحظه واقعا بزرگ از نظر محرک قیمت بودن بوده است.

[…] نکته دیگری که می توانم بگویم این است که فکر می کنم جنگ تجاری در واقع ربطی به آن دارد. درست است ، این ایده که ما اساساً شاهد جنگ تجاری در توییتر هستیم – شما به یک ارز غیر حاکمیت نگاه می کنید ، و من فکر می کنم که نوعی پناهگاه امن در آنجا وجود دارد. “

Kevin O’Leary آن را “Crypto Crap” می نامد

Kevin O’Leary پرونده گاو نر پمپ را برای بیت کوین با شک و تردید شدید دنبال کرد.

“من می خواهم این ایده را کشف کنم که در اینجا چیزی به جز حدس و گمان خام وجود ندارد – تفاوتی با وقتی که به لاس وگاس می روم و پولم را روی سیاه یا قرمز روی چرخ رولت می گذارم ، زیرا ارزش ذاتی کجاست […] به من بگو چرا این ، که اساساً یک بازی دیجیتالی است – نوع نگاه من به آن است – ارزش ذاتی دارد؟ “

O’Leary اضافه کرد که او برنامه Coinbase را در سال 2017 بارگیری کرد و 100 دلار دلار برای آنچه که “تله کریپتو” نامیده بود ، سرمایه گذاری کرد ، یعنی انتخاب سکه در آن زمان. قاضی شارک تانک گفت که سرمایه گذاری در حال حاضر 30 دلار پس از بازار خرس رمزنگاری 2018 است ، پیشنهاد او این است که ارزهای رمزپایه به طور کلی سرمایه گذاری بدی هستند.

“این هنوز زباله است ، من قصد ندارم پول واقعی بگیرم و آن را در این چیز بگذارم – این هرگز اتفاق نخواهد افتاد ،”.

O’Leary مارس گذشته از حمایت خود از پیشنهاد امنیتی با پشتیبانی املاک و مستغلات (STO) خبر داد ، هرچند از آن زمان تاکنون هیچ خبری در مورد اجرای پروژه اعلام نشده است. طبق نظرات جدیدش ، به نظر می رسد O’Leary از تلاش خود دور شده است زیرا رمزنگاری در طول سال 2018 به طور فزاینده ای نزول می کند.

آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، بیت کوین در حال حرکت است

نکته ای که پمپ در ظاهر خود در کنار O’Leary به طور مکرر مطرح کرد این بود که بیت کوین در دهه گذشته بهترین عملکرد را داشته است.

با این اوصاف ، BTC در ماه های اخیر عملکرد مشابهی داشته و هر دو S را رهبری می کند&P 500 و قیمت نفت در سود امسال تاکنون.

2019 بازگشت

بیت کوین $ BTC: + 96٪

روغن USO دلار: + 36٪

MLP $ AMLP: + 18٪

تکرار می کند $ VNQ: + 17٪

Nasdaq 100 QQQ دلار: + 16٪

کلاه های کوچک $ IWM: + 14٪

س&P 500 $ جاسوسی: + 13٪

EAFE $ EFA: + 9٪

کالاها $ DBC: + 9٪

پربازده HYG دلار: + 7٪

رتبه سرمایه گذاری LQD دلار: + 7٪

EM EEM $: + 4٪

اوراق قرضه AGG دلار: + 3٪

طلا $ GLD: + 1٪

– چارلی بیلهلو (charliebilello) 13 مه 2019

در تاریخ 13 مه ، قیمت بیت کوین برای اولین بار از پاییز گذشته به 8000 دلار رسید پس از رشد چشمگیر 13 درصدی در روز. خوش بینی پیرامون فشار خرید می تواند انعکاسی داشته باشد ، تا آنجا که می تواند منجر به تحقق بیشتر خرید فشار شود زیرا سایر معامله گران FOMO (“ترس از دست دادن”) به BTC.