Bitcoin Challenge: عاشق طلا ، پیتر شیف ، می خواهد شما به او ارزش BTC را بگویید

ارز رمزنگاری شده و طلا

به دلیل ماهیت آن به عنوان یک فناوری تغییر پارادایم ، بیت کوین و برادرانش سالهاست که حذف شده اند. از میان تعداد بی شماری از افراد بدبین این کلاس دارایی ، پیتر شیف یکی از اولین کسانی است که به ذهن خطور می کند. شیف ، یک طرفدار برجسته طلا ، حداقل 5 سال است که مشغول شستشوی بیت کوین است و ادعا می کند که در مقایسه با طلا از بسیاری جهات رنگ پریده است..

اما ، در یک اتفاق جالب ، مدیر اجرایی Euro Pacific Capital اخیراً موافقت کرد که استدلال های گاوهای بیت کوین را در دو انجمن کمتر بشنود. هیچ تضمینی وجود ندارد که او نظر خود را در مورد ارز رمزنگاری شده تغییر دهد ، اما امیدوارم اینجا باشد.

ارز رمزنگاری شده و طلا

به یک مرد بیت کوین بدهید …

در اوایل این ماه ، شیف پس از آنکه توسط آنتونی “پمپ” پمپلیانو از مورگان کریک مورد انتقاد قرار گرفت ، نشان داد که آدرس Bitcoin خود را در توییتر ارسال کرد ، که نشان داد سرمایه گذار دارای BTC استعداد درخشان است.

به سرعت ، بخش خیریه صنعت ارزهای رمزنگاری شده ، که بسیار سخاوتمندانه است (جستجوی صندوق آناناس) ، شروع به کار کرد. در عرض چند ساعت ، آدرس بیش از 1000 دلار بیت کوین جمع شد. و اکنون ، فقط یک هفته پس از ارسال آدرس ، این آدرس حاوی ارز رمزنگاری شده به ارزش 2500 دلار است.

شیف ، که تعجب برانگیخت که بیت کوین را به قیمت طلا بفروشد ، سپس اظهار داشت که قصد دارد “آن را HODL کند و با کشتی پایین برود”. این احتمالاً یک مشکل جدی در زیر مجموعه “HODL” سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده است ، که اکثر آنها متقاعد شده اند که نگه داشتن و فراموش کردن بیت کوین سودمند است.

به دلیل کمک های مالی ، شیف در جامعه ارزهای رمزپایه کمی فعال تر شده است. در واقع ، اوایل این هفته ، او فاش کرد که می تواند زمین را به گاوها و طرفداران بیت کوین باز کند تا دوشنبه آینده در کانال Youtube با او صحبت کنند. مدیر اجرایی یورو پاسیفیک خاطرنشان می کند که “ذهن او باز است” و او می خواهد استدلال قابل قبولی در مورد اینکه چرا BTC زنده است و بالقوه به همان اندازه خوب است ، اگر بهتر از طلا نیست.

من دوشنبه شب در کانال YouTube خود به صورت زنده یک چالش بیت کوین انجام می دهم. من از مردم دعوت می کنم که سعی کنند نظر من در مورد بیت کوین تغییر کند. احساس شلیک کنید. شما هرگز نمی دانید که ممکن است من را متقاعد کنید که اشتباه می کنم. ذهنم باز است.

– پیتر شیف (PeterSchiff) 9 جولای 2019

بنابراین ، اگر مقداری چالش دارید ، دوشنبه شب آینده از کانال Youtube شیف پایین بیایید و یکی از بزرگترین نام های طلا را به یک شیل ارز رمزپایه تبدیل کنید.

بردن آن به T.V.

علاوه بر این ، شیف اخیراً موافقت کرد که در یک قسمت آتی از “Crypto Trader” CNBC آفریقا ، میزبان سرمایه گذار رمزنگاری Ran NeuNer ، علیه Pompliano ، یکی از طرفداران بیشترین Bitcoin در توییتر ، مخالفت کند. پامپلیانو امیدوار است که اشکال طلا به عنوان یک “معتقد به بیت کوین” کنار رود.

تایید شده: PeterSchiff و من در مورد Bitcoin و Gold در Cryptos Trader با CNBC بحث خواهم کرد cryptomanran به عنوان مجری.

پیتر باید به دلیل موافقت با این موضوع اعتبار زیادی بدست آورد. امیدوارم که او یک معتقد به بیت کوین را دور کند &# 128591؛&# 127997؛

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 10 جولای 2019

یادآوری این نکته مهم است که بسیاری از افراد قبلاً تلاش کرده اند (و نتوانسته اند) شیف را در مورد ارزش پیشنهادی بیت کوین متقاعد کنند. کسانی که تلاش کرده اند عبارتند از Saifedean Ammous ، اقتصاددان و طرفدار ضد فیات که از نظر تئوریک باید عقایدی مطابق با Schiff داشته باشد و باری سیلبرت ، یکی از طراحان اصلی کمپین “Drop / Bye Gold، Buy Bitcoin”.

آنچه عجیب است این است که شک و تردید شیف در حالی است که اقتصاددانان ، چهره های اصلی رسانه و سرمایه گذاران و سرمایه گذاران برجسته شروع به تصدیق بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش و پناهگاه امن می کنند ، چیزی که شیف به شدت آن را انکار می کند. در حقیقت ، یک مدیر سابق فیس بوک ، در صحبت با CNBC ، ادعا کرد که BTC بهترین مکان امن در همه زمان ها است.

مطابق گزارش های قبلی Blockonomi ، Chamath Palihapitiya ، مدیر عامل فعلی سرمایه اجتماعی ، گفت که بیت کوین بهترین راه حل “در برابر زیرساخت های مالی سنتی” است. وی توضیح داد که اگر سیاست مالی یا پولی سودآوری داشته باشد ، همانطور که می توان گفت اکنون ، داشتن بیت کوین مانند “بیمه schmuck است که در زیر تشک خود دارید”. اظهارات وی در حالی است که اقتصاد کلان بر اساس اطلاعات خود فدرال رزرو نیویورک شروع به زیر پا گذاشتن یخ های نازک کرده است..

Palihapitiya ادعا می کند که ارزش پیشنهادی بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن و پرچین به آن امکان می دهد تا طی چند دهه به بیش از 1،000،000 دلار برسد.