زنجیره اعتماد شبکه Bitcoin Lightning Network دوباره آغاز می شود

برج های دیده بان چیست؟

اگر برای مدت زمان قابل توجهی بخشی از جامعه بیت کوین بوده اید ، احتمالاً می دانید که به گفته بسیاری ، ارز رمزپایه دارای مقیاس بندی است.

در نزدیکی بالای حباب رمزنگاری در سال 2017 ، هزینه های ارسال BTC هزاران درصد از نرخ طبیعی خود افزایش یافته و به 25 تا 50 دلار رسیده است ، بسته به اینکه از چه کسی س .ال کرده اید. این بدان معناست که اگر شما می خواستید چند دلار بپردازید ، معامله شما ممکن است ساعتها در mempel گیر کرده باشد.

اما ، مانند همه نرم افزارها ، راه حل های پیشنهادی نیز ارائه شده است. یکی از اینها شبکه رعد و برق, که یک راه حل مقیاس گذاری لایه دوم است که به طور م someثر برخی از معاملات را از زنجیره اصلی منتقل می کند تا انتقال سریع ، م chainثر رایگان و متقابل زنجیره ای را با سرعت توان بالا انجام دهد.

این فناوری در حال حاضر توسط تعدادی از شرکت های صنعتی مانند Blockstream ، آزمایشگاه های لایتنینگ و به ظاهر Square Crypto در حال کار است که سال گذشته کمک بزرگی به یک توسعه دهنده برجسته در بخش لایتنینگ بیت کوین کرد.

و در حالی که این شبکه هنوز در ابتدای راه است ، ابتکاری در توییتر آغاز شده است که ممکن است به اصطلاح.

زنجیره اعتماد Bitcoin’s دوباره شروع می شود

اوایل سال گذشته ، مدافع و مفسر بیت کوین Hodlonaut نوشت در یک توییت معروف اکنون ، “من 100k sats ارسال می کنم … برای اولین نفری که پاسخ می دهد. آن شخص 10k sats اضافه کرده و آن را برای کسی می فرستد. و به همین ترتیب. “

برخی از LN سرگرم کننده است..

– من 100k sats با ارسال می کنم https://t.co/va7XSnFii0 به اولین کسی که اعتماد به نفس را انتخاب می کنم پاسخ می دهد.

– آن شخص 10k sats اضافه کرده و 110k را برای کسی ارسال می کند (یا از پاسخ به توییت جدید یا این موضوع)

.. و غیره

قبل از شکستن چند سات?

– هودلوناوت&# 127790 ؛&# 128273؛ (hodlonaut) 19 ژانویه 2019

هر چقدر که این دیوانه به نظر برسد ، این چالش انواع ویروسی شد ، به هر حال Crypto Viral و خیلی زود ، نامی به آن اضافه شد ، شبکه Lightning Network Trust Chain – ایده ای با این مانیتور که کاربران مجبور بودند به یکدیگر اعتماد کنند تا مقدار زیادی BTC را به یکدیگر منتقل کنند..

این چالش به قدری ویروسی شد که جک دورسی ، مدیر اجرایی توئیتر که مدتی از طرفداران بیت کوین است ، تصمیم گرفت مشعل را برداشته و مانند LinkedIn و عضو هیئت مدیره مایکروسافت ، رید هافمن. (الیزابت استارک ، مدیر عامل آزمایشگاه لایتنینگ سعی کرد الون ماسک تسلا را به سرگرمی بیت کوین بپیوندد ، اما متأسفانه او آن را قبول نکرد.)

و در نتیجه ، شبکه صاعقه با رشد ظرفیت شبکه ، در مدت زمان تشکیل زنجیره ، تقریباً دو برابر شده است..

سلام @الون ماسک, فقط 3 نقطه برای گرفتن # زنجیره اعتماد LN مشعل. ابتدا مدیر عامل Dogecoin بودید ، اکنون می توانید مدیر عامل شرکت Lightning باشید. &# 128540 ؛ ⚡️

بگذارید این اتفاق بیفتد! &# 128293؛

– الیزابت استارک (starkness) 9 آوریل 2019

پس از کسی که مشعل را به سرقت برد ، به دلیل محدودیت های فنی مجبور به بازنشستگی شد ، بیت کوین باقیمانده به عنوان کمک مالی برای بیت کوین ونزوئلا واریز شد.

و با این وجود ، مشعل تاریک شد ، به هر حال امروز. روز یکشنبه ، Hodlonaut بار دیگر دقیقاً همان پیام فوق را نوشت و این بار آن را Lightning Network Trust Chain 2 نامید.

تاکنون ، مشعل حدود 15 رازک را مشاهده کرده است ، و از شخص به فرد دیگر بدون هیچ مشکلی می رود. در صورت عضویت اعضای برجسته در بیت کوین یا انجمن های فناوری یا سرقت آن ، شما را به روز نگه می داریم.

مشخص نیست که این بار رویداد Lightning که ظاهراً سالانه برگزار می شود چه تاثیری بر این فناوری بیت کوین خواهد گذاشت. اما ، با توجه به تاریخ ، فقط می تواند خوب باشد.

SegWit در حال افزایش است

رشد مداوم شبکه رعد و برق با تصویب راه حل مقیاس گذاری دیگری ، Segregated Witness ، معروف به SegWit ، تأکید شده است..

برای افراد ناآگاه ، SegWit یک تغییر فنی است که در طی تقسیم بیت کوین و بیت کوین کش 2017 اعمال شده است و با حذف داده های خاص ، به طور موثر نحوه قالب بندی معاملات BTC را تغییر می دهد و اجازه می دهد تراکنش های بیشتری در هر بلوک جای بگیرد. (به طور قابل توجهی ، SegWit به دلایل فنی قابل توضیح است که یک بار دیگر امکان ایجاد شبکه رعد و برق را فراهم می کند.)

SegWit ، به ازای هر داده از یک سایت داده ، اکنون 66٪ از کل معاملات بیت کوین را تشکیل می دهد ، با مبادلات بزرگ و ارائه دهندگان خدمات راه حل.

رشد SegWit و شبکه Lightning (همراه با راه حل های مقیاس پذیر تازه که از طریق Schnorr Signatures فعال شده اند) باید به مرور زمان هزینه های معاملات BTC را کاهش دهند و به طور بالقوه ارز رمزنگاری شده را به عنوان واسطه مبادله روزانه قابل استفاده کنند..