Bitmain ASIC های جدید Antminer را اعلام می کند: آیا باید یکی تهیه کنید؟

Antminer

طبق بیانیه رسمی ، Bitmain به تازگی از انتشار قریب الوقوع آخرین نسل دستگاه های استخراج ASM Antminer خبر داده است.

دستگاه های جدید S17 + و T17 + دارای هش بالاتر نسبت به نسل های قبلی در کنار میزان مصرف انرژی نسبتاً قابل مقایسه هستند. انتظار می رود هر دو دستگاه در تاریخ 11 اکتبر 2019 برای خرید در دسترس باشند.

قیمت ها در زمان پرس در دسترس نبودند ، اما تصور می کنیم که با سایر دستگاه های Bitmain در گذشته مطابقت داشته باشد. با ما همراه شوید تا نگاهی به دستگاه های جدید بیندازیم و اعداد را بر اساس آنچه با استفاده از یکی از این دستگاه ها دریافت می کنید اجرا کنیم..

Antminer

یک سال دیگر ، یک ASIC دیگر

طی چند سال گذشته ، Bitmain به طور مرتب ماشین های به روز شده را در خط Antminer خود منتشر می کند. اغلب این دستگاه ها از نظر میزان هش در ابتدا در رده بالای کلاس خود قرار دارند ، اما غالباً سلطه آنها به سرعت توسط شرکت های رقیب ASIC به چالش کشیده می شود.

مسئله دیگری که به طور مرتب دستگاه ها را آزار می دهد ، احتکار و فروش مجدد بی رویه با قیمت های بسیار تورم است. در سال های اخیر ، معمول شده است که دستگاه هایی که Bitmain برای قیمت خرده فروشی به فروش می رساند ، به سرعت از دسترس خارج شوند و فروشندگان در همه جا ظاهر شوند و قیمت چهار برابر یا بیشتر بخواهند.

باید ببینیم که آیا تقاضا برای این دستگاه ها کاهش یافته است یا Bitmain به نوعی توانسته است به اندازه کافی دستگاه تولید کند تا این بار کمبودی نداشته باشد.

بر اساس رهایی, Bitmain نه تنها یک بلکه دو استخراج کننده مختلف ASIC با احتمالاً قیمت متفاوت و نرخ هش متفاوت راه اندازی خواهد کرد. دستگاه گل سرسبد ، S17 + دارای هشدار 72 TH / s است و حدود 2920 وات انرژی مصرف می کند.

S17 Asic

دستگاه دوم ، T17 + که بیشتر یک گزینه مقرون به صرفه است ، با 64 TH / s ساعت و 3200 وات انرژی مصرف می کند.

سکه توسط شماره

س bigال اصلی این است – آیا اکنون می توان یکی از این دستگاه ها را راه اندازی کرد؟ برای محاسبات خود ، ما از ماشین حساب سودآوری معدن Coinwarz و قیمت برق 0.10 دلار برای هر کیلووات را در نظر گرفت. سایر متغیرها مانند بیت کوین سخت به طور پیش فرض که براساس داده های به طور منظم به روز می شوند ، باقی مانده اند.

بر اساس آنچه ما دریافتیم ، S17 + برای عملکرد سودآور است ، اما نه خیلی زیاد. ماشین حساب پیشنهاد می کند که در حال اجرا و 17 + 24 ساعت در روز ، هفت روز در هفته برای یک سال (و با فرض عدم تغییر در مشکل ، که بعید به نظر می رسد با راه اندازی یک دستگاه قدرتمند تر) ، می توانید انتظار داشته باشید که تقریباً نیمی از درآمد کسب کنید بیت کوین یا 0.52212548 BTC.

اگر هزینه برق را تأمین کنید ، می توانید درآمد بالقوه خود را با هزینه برق تقریبی 2557.92 دلار به نصف برسانید.

با نگاهی به دستگاه دیگر ، می توانید در حدود 0.45156798 BTC در یک سال استخراج کنید ، با هزینه 2،803.20 دلار هزینه برق.

ارزششو داره?

پاسخ به این س difficultال دشوار است زیرا براساس تعدادی متغیر قابل پیش بینی است.

منطقی است که فرض کنیم این دستگاه ها به محض ورود به بازار ، به سرعت به استاندارد هش ریت تبدیل می شوند ، بنابراین مشکل شبکه افزایش می یابد و کارایی ماشین آلات کاهش می یابد.

دوم ، از آنجا که قیمت بیت کوین برای مدتی در حدود 8000 تا 10 هزار دلار شناور بوده است ، اگر قصد کسی این باشد که بلافاصله بیت کوین تولید شده برای سود خود را بفروشد ، احتمالاً فقط قادر به پرداخت هزینه سخت افزار و برق بعد از سال اول و سود زیادی فراتر از آن نمی بینید. البته اگر قیمت بیت کوین بالا یا پایین شود ، نتیجه را تغییر می دهد.

با این حال ، قبل از اینکه شخصی به استخراج بپردازد ، یک تمرین مفید است که در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد اگر بخواهید به سادگی با نصف بیت کوین کار کنید. با قیمت های امروز ، نصف بیت کوین تقریباً 4،250 دلار هزینه دارد. این را با Bitmain S17 + مقایسه کنید که احتمالاً هزینه ای در حدود 2000 دلار دارد.

اگر به سادگی بیت کوین بخرید ، در پایان سال کل نیمه بیت کوین را خواهید داشت بدون اینکه نگران اجرای یک سخت افزار داغ و پر سر و صدا و دریافت انبوهی از پول نقد باشید تا ماه به ماه قبض برق خود را پرداخت کنید..

اگر قیمت بیت کوین افزایش یابد ، همان مزیت خرید و همچنین استخراج آن را خواهید دید.

آیا باید یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید?

در پایان این تصمیمی است که فقط شما می توانید بگیرید ، اما برای سرمایه گذار معمولی بیت کوین ، احتمالاً بهتر است فقط خرید و نگهداری کنید.

اگر در شروع کار در استخراج بنزین قرار دارید ، خرید یکی از این ماشین ها می تواند راهی منطقی برای انجام این کار باشد – به شرطی که در صورت کمبود دیگری قیمت فروش مجدد بیش از حد را پرداخت نکنید. اگر بیش از حد برای سخت افزار بپردازید ، هرگز پول خود را پس نخواهید داد.

افکار نهایی

ممکن است از خود بپرسید – اگر استخراج بیت کوین از خرید و نگهداری بیت کوین (یا در بعضی موارد بدتر) چیزی بهتر نیست ، این ماشین ها دقیقاً برای چه کسانی هستند؟ پاسخ آن کاملاً ساده است.

اکثریت قریب به اتفاق استخراج بیت کوین توسط بازیگران در مقیاس صنعتی انجام می شود که به برق بسیار ارزان دسترسی دارند و می توانند از مقیاس اقتصادی بهره مند شوند.

به احتمال زیاد این بازیکنان بزرگ می توانند صدها یا حتی هزاران دستگاه از این دستگاهها را همزمان با تخفیف عمده خریداری کنند و آنها را با قیمت بسیار پایین اجرا کنند. برای این بازیکنان ، کسب سود بیت کوین آسان است.

اما اگر شما فقط فردی هستید که می خواهید یک یا دو دستگاه از آنها را در اتاق خواب خود اجرا کنید ، احتمالاً بهتر است از این کار صرف نظر کرده و استخراج معادن را به افراد حرفه ای بسپارید.