Bitmain’s Jihan Wu برای راه اندازی Crypto OTC Desk در میان Bitcoin Mining Revival

جیهان وو

جیانان وو ، پیشگام بیت کوین چینی ، ماههاست که از نقشه خارج شده است.

از اواخر سال 2018 ، زمانی که به اصطلاح “جنگ هش” بین دو اردوگاه در جامعه Bitcoin Cash در جریان بود ، وو ، که مدیر اجرایی سازنده سخت افزار رمزنگاری Bitmain بود ، کاملاً در توییتر سکوت کرده و ” چهره خود را در هر رویداد صنعت نشان داد.

در حالی که برخی اظهار داشتند که او حوله انداخت ، به دلیل اصلاح 80٪ در قیمت بیت کوین ، کاتالیزور برای ترک آن ، گزارش های جدید می گویند وو در حال بازگشت است. و او در حال بازگشت با چیزی در آستین خود است.

جیهان وو

با ماتریکس ، یک Crypto OTC Play آشنا شوید

در هر گزارش از The Block, که منابع نزدیک به ارز سنگین ارز رمزنگاری شده را ذکر کرد ، راه اندازی Wu در 30 روز آینده راه اندازی می شود. گویا ماتریکس یک تجارت خدمات رمزنگاری چند وجهی خواهد بود ، که بر مدیریت دارایی ، حق حضانت و تأمین نقدینگی بدون نسخه (OTC) برای مشتریان درجه موسسات خود تمرکز خواهد کرد..

این گزارش مارس CoinDesk و Primitive’s Dovey Wan را تأیید می کند ، که هر دو اظهار داشتند که ماتریکس یک ارائه دهنده خدمات برای شرکت های رمزنگاری و کسانی است که قصد دارند در این فضا فرو روند.

به گفته یکی از منابع ، Bitmain در پیچ و تاب عجیب و غریب ، اولین مشتری برجسته Matrix خواهد بود. آنچه در این مورد عجیب است این است که شایعه شده بود وو Bitmain را ترک کرده است ، که هنوز هم صاحب 20.5٪ از سهام آن است ، با شرایط بد ، برخی در توییتر اظهار داشتند که او و هموطنانش در مجموعه C شرکت در مورد موضوع خاصی اختلاف نظر دارند مهم است.

صرف نظر از این ، منابع The Block اظهار داشتند که ماتریکس احتمالاً Bitmain را با خدمات بازپرداخت و وام ، احتمالاً برای بیت کوین بزرگ (و در حال گسترش) بیت کوین شرکت معدن و برنامه های توسعه آن ارائه می دهد.

یکی از افراد آشنا به این موضوع حتی اظهار داشت که ماتریکس با داشتن Bitmain حتی ممکن است “بزرگترین میز و مدیر دارایی فرابورس یک شبه” شود ، خاطرنشان کرد که میز شرکت جدید Wu باید به نقدینگی دسترسی داشته باشد که قبلا در صنعت دیده نشده.

یک منبع گفت ، “در تناقض بیشتر با گزارش های یک نزاع بوروکراتیک ،” روابط بین این دو عالی است. ” جدا از Bitmain ، مشخص نیست که آیا ماتریکس با شرکت های دیگر ارتباط برقرار کرده است ، با این حال اعتقاد بر این است که این شرکت در حال بحث فعال با “مشتریان احتمالی در سطح جهان” است.

احتمالاً یک سرمایه گذاری موفق است

داده ها نشان می دهد که ممکن است ماتریکس با عرضه فرابورس خود موفقیت گسترده ای را کسب کند ، این فرصتی را برای معدنچیان فراهم می کند تا پول نقد کنند و موسسات پول نقد کنند بدون ایجاد نوسانات ناخواسته در بازار ارزهای رمزپایه.

گزارش شده توسط تجارت هفته گذشته, بیش از 60 درصد از معاملات ارزهای رمزنگاری شده در سال 2018 مربوط به بازار فرابورس بود ، این رقمی است که مدیران مانند Binance’s Changpeng Zhao قبلا عنوان کرده اند. با توجه به این که بازار بیت کوین بیشتر معاملات اتاق پشتی را در نظر گرفته است ، ورود ماتریکس به خدمات نهادی احتمالاً مورد توجه قرار گرفته و بازار را بسیار بالغ خواهد کرد.

علاوه بر این ، ماتریکس چشم اندازهای خود را به چین متمرکز خواهد کرد ، جایی که بیشترین حوزه نفوذ را به دلیل ریشه های Bitmain دارد. Qiao Wang از Messari توضیح می دهد که اگرچه تجارت رمزنگاری تنظیم شده در چین ممنوع است ، او معتقد است که “بزرگترین بازار بیت کوین در جهان OTC در چین است”. با وجود تعداد کمی از بازیکنان مورد احترام ، بعید است معرفی ماتریکس مورد توجه واقع شود.

من یک اعتقاد رو به رشد دارم که بزرگترین بازار بیت کوین در جهان OTC در چین است.

این بازار به طرز باورنکردنی مات است ، و این همان چیزی است که تجزیه و تحلیل روابط بین کلان و بیت کوین را بسیار دشوار می کند.

این قطعه Bitmex را به شدت به چین توصیه کنید: https://t.co/HlJqlofX2z

– Qiao Wang (QWQiao) 27 مه 2019

راه اندازی ناگهانی ماتریکس در حالی صورت می گیرد که استخراج بیت کوین ، منبع اصلی درآمد Bitmain ، دوباره رشد چشمگیری داشته است. همانطور که توسط محقق کوین روک مشاهده شده است ، مشکل استخراج شبکه بیت کوین اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است.

همزمان ، نرخ هش بلاکچین در نزدیکی اوج های قبلی خود قرار دارد و این نشان می دهد که اعتماد کارگران در حال بازگشت است. این احتمالاً خوش یمن برای سرمایه گذاری Wu خواهد بود ، که ظاهراً با Bitmain همانطور که گفته شد همکاری می کند.

دشواری استخراج بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

این شبکه از همیشه قوی تر است.

&# 128640؛&# 128640؛&# 128640؛ pic.twitter.com/cWgMtQ5xZ3

– کوین روک (kerooke) 31 مه 2019