Clear Trading: Nomics از خدمات حجم شفافیت برای ارزهای رمزپایه رونمایی می کند

اسامی

یکپارچگی حجم معاملات ارزهای رمزنگاری برای بسیاری از ذینفعان اقتصاد رمزنگاری از اهمیت فزاینده ای برخوردار است. اکنون ، سرویس دیگری با پشتیبانان بزرگ رمزنگاری وارد شده است تا “زیرساخت داده شفاف” را در فضا عملی سازد.

در تاریخ 27 آگوست ، شرکت داده های رمز ارز Nomics جدید خود را به اصطلاح رونمایی کرد خدمات حجم شفافیت, که این شرکت تازه تأسیس به عنوان اولین باری که سایت تجمع بازار ارزهای رمزنگاری شده “درصدی از حجم معاملات را برای یک مجموعه رمزگذاری شده مشخص” شفاف “تعیین کرده است.

اسامی

همانطور که این شرکت در اطلاعیه خود توضیح داد ، فرایند دستیابی به اطلاعاتی که حجم قابل اطمینان ارزیابی می شود شامل تکیه بر مبادلات ارزهای رمزپایه است که داده های با کیفیت بالا را ارائه می دهند:

“حجم شفاف نشان دهنده میزان حجمی است که توسط Nomics” قابل اعتماد “و با کیفیت ارزیابی شده است. “حجم شفاف” را می توان به همین اندازه “میزان قابل اعتماد” نامید […] به طور خاص ، ولوم شفاف مقدار حجم یک کریپتواست داده شده است که از طریق مبادلات شفاف حرکت می کند (یعنی صرافی هایی که به آنها A + ، A یا الف- رتبه بندی شفافیت). “

Nomics ، که متضررین اکوسیستم مانند Coinbase Ventures ، شبکه Polymath و گروه ارز دیجیتال را در میان سرمایه گذاران خود محاسبه می کند ، گفت که ارائه خدمات جدید به طور قابل توجهی تحت تأثیر گزارش بهار سرمایه گذاری Bitwise به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تحت تأثیر قرار گرفته است..

این گزارش Bitwise موج هایی را در فضای ادعای ادعا در مورد جعلی بودن تقریباً “95٪ از حجم گزارش [به تجمع داده ها] ایجاد کرده است” ، نشان می دهد که بسیاری از مبادلات ارز رمزنگاری شده قابل اعتماد نیستند.

برخی از اجمالی از جلد شفافیت در روز اول

در هنگام راه اندازی ، سرویس داشبورد جدید Nomics نشان داد که بزرگترین ارزهای رمزپایه بزرگ با شفاف ترین حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته BNB (33 درصد) ، بیت کوین (17 درصد) ، مونرو (15 درصد) ، XRP (11 درصد) بوده است. ).

بر اساس سرویس ، شفافیت کمتری در بین سکه های برتر وجود داشت: litecoin (9 درصد) ، EOS (8 درصد) ، اتر (7 درصد) ، USDT (5 درصد) و بیت کوین پول (2 درصد)..

Nomics در اعلامیه خود پیشنهاد كرد كه بهره گیری از این نوع داده ها می تواند سرانجام به تأیید SEC ETF بیت کوین در ایالات متحده كمك كند:

“یکی از مهمترین نگرانیهای SEC در تأیید ETF بیت کوین ، درصد حجم معاملات غیرمستقیم و تحت دستکاری ، تأثیرات سمی و غیره است. معیار حجم شفاف ما برای کمک به موسسات ، بازیگران ایالتی و سرمایه گذاران در ارزیابی درصد حجم معاملات را برای یک مجموعه رمزنگاری شده گزارش کرده است که قابل کنترل و شفاف است. “

در زمان پرس ، ارز رمزنگاری شده به بسیاری از شناخته شده ترین سیستم عامل های تجاری از جمله Binance ، Coinbase Pro ، Kraken ، Bitstamp ، Poloniex ، Ethfinex ، Gemini و bitFlyer امتیاز شفافیت “A” را داد. برخی از پلتفرم های شرکت “A +” شامل Deribit ، IDEX و Belfrics بودند.

به سوی دانش بهتر

برخی داده های ارز رمزنگاری شده را با ارزش اسمی دریافت می کنند ، اما با نزدیک شدن به داده ها به روش های مختلف می توان قفل درک جدید را باز کرد.

به عنوان مثال ، نرخ تسلط بر بیت کوین – مقدار سقف بازار اقتصاد رمزنگاری که بیت کوین (BTC) به تنهایی مسئول آن است – طبق اکثر سایت های جمع کننده داده در حال حاضر حدود 70 درصد معلق است.

اما ممکن است روش بهتری برای محاسبه این معیار وجود داشته باشد. یکی از آنها ، شرکت تحلیلی بلاکچین Arcane Crypto به تازگی گزارشی منتشر کرده است که نشان می دهد نرخ تسلط بیت کوین در واقع وزن بیش از 90 درصد در وزن دهی کل بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در برابر حجم معاملات آنها است..

مثال دیگر ، تأکید بر آمار “درپوش واقعی” به جای داده های سرراست بازار است. همانطور که قبلاً نیک کارتر از Coin Metrics توضیح داده است ، سقف تحقق یافته بیت کوین “تقریباً” میانگین هزینه دارندگان بیت کوین را اندازه گیری می کند. ” قابل توجه است ، سقف واقعی ارز رمزنگاری شده فقط از مرز 100 میلیارد دلار عبور کرده است.

سقف تحقق یافته تقریباً (اما نه کاملاً) میانگین هزینه دارندگان بیت کوین را اندازه گیری می کند. این قیمتی را در نظر می گیرد که آخرین سکه معین دست عوض کرده است (به جای اینکه با آنها به طور یکسان رفتار کنید ، همانطور که کلاه بازار انجام می دهد) https://t.co/lm2QDGoYsd

– nicer carter (nic__carter) 26 آگوست 2019

به روشی مشابه ، Nomics فوق الذکر به معیار سنتی حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده به روشی جدید نزدیک می شود تا تصویر دقیق تری از فعالیت واقعاً رخ داده ارائه دهد.

با پیشرفت ، به نظر می رسد شفافیت بهتر داده ها می تواند نگرانی های تنظیم کننده ها را نسبت به اکوسیستم به طور فزاینده ای کاهش دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me