با افزایش Coinbase برای بازرگانان خرده فروشی ، Crypto Community فوران می کند

Coinbase Review

روز پنجشنبه بعدازظهر ، صرافی ارز رمزنگاری شده حرفه ای Coinbase ، نام تجاری مناسب Coinbase Pro ، نشان داد که یک ساختار هزینه جدید برای “افزایش عمق و نقدینگی بازارهای ما” در حال اجرا است..

در کمال تعجب بسیاری ، این حرکتی برای کاهش هزینه اکثر مشتریان گسترده Coinbase نبود.

جامعه رمزنگاری سریع نسبت به این تصمیم واکنش نشان داد. و بگذارید فقط بگوییم که اکثر آنها خیلی راضی نبودند.

ساختار جدید

قبل از اینکه وارد واکنش جدی جامعه شویم ، بیایید نگاهی به آن بیاندازیم ساختار جدید که توسط Coinbase Pro دوشنبه هفته آینده تحمیل خواهد شد. این به روزرسانی “کمی” هزینه های معاملات را برای مشتریانی که حجم کمتری دارند افزایش می دهد و “هزینه هایی را برای مشتریانی که ارزهای رمزپایه زیادی انجام می دهند” کاهش می دهد. مشتریان Coinbase که بیش از 50،000 دلار حجم دارند ، کاهش یا اصلاً تغییری نخواهند داشت.

کاربرانی که حجم ماهانه آنها بین 0 تا 10 هزار دلار است ، باید معاملات 0.5٪ (50 واحد پایه) را پرداخت کنند ، در حالی که حساب هایی که بیش از 50 میلیون دلار حجم ماهانه دارند ، باید هزینه های “سازنده” صفر و هزینه های “گیرنده” حاشیه ای را بپردازند..

برای قرار دادن 50 نکته اساسی از برخی دیدگاه ها ، این به روزرسانی هزینه معاملات Coinbase Pro را به گرانترین مبادله (گره خورده با Bitstamp) برای سرمایه گذاران خرده فروشی تبدیل می کند ، که بخش عمده ای از بازار بیت کوین را تشکیل می دهد.

و گرچه هزینه 0.5٪ ممکن است در طی یک یا دو معامله به حساب یک شخص آسیب نرساند ، اما می تواند با گذشت زمان اضافه شود.

معادل Coinbase Pro ، چیزی مانند Kraken یا Bitfinex ، هزینه دریافت کننده (متداول ترین نوع سفارش مورد استفاده توسط معامله گران مصرف کننده) نزدیک به 0.25٪ است.

اسکریپت انجمن رمزنگاری در Coinbase

اگرچه نهنگ ها به اصطلاح نهنگ ها پس از دیدن آخرین مدل هزینه Coinbase ، بیش از ماه هستند (هاها ، من می دانم) ، معامله گران در سراسر Crypto Twitter به خیابان ها آمده اند و ابراز نارضایتی خود را نسبت به این به روز رسانی.

الکس کروگر ، تحلیلگر ماکرو و رمزنگاری خاطرنشان کرد که این آخرین به روزرسانی هزینه “خرده فروشی مشتریان” را از ماه مارس “به میزان 233٪” افزایش داده است. محقق به شوخی گفت که افراد در Coinbase “راک” و “باید تاجر بزرگی باشند” ، و سردرگمی خود را از این طریق ابراز داشتند.

دلالان تخفیف در بازارهای سنتی به سمت صفر کارمزد معاملات برای مشتریان پیش می روند.

Coinbase با دقت گوش داد و تصمیم گرفت دقیقاً عکس این کار را انجام دهد: افزایش هزینه ها با 150٪ ، برای کل افزایش از مارس 233٪.

این بچه ها راک می کنند ، آنها باید تاجران بزرگی باشند. https://t.co/5vBFgKRc2l pic.twitter.com/EqKOZgFVpJ

– الکس کروگر (krugermacro) 3 اکتبر 2019

جو مک کان ، تحلیلگر برجسته ارزهای رمزنگاری شده ، خاطرنشان کرد که این حرکت اخیر از Coinbase بسیار عجیب و غریب است ، زیرا این یک باور عمومی شده است که بیت کوین برای حذف واسطه های مالی ایجاد شده است ، بیشتر آنها برای حفظ تجارت خود هر بار هزینه می گیرند..

مک کان نوشت که “مدل کسب و کار” واسطه جویای رانت “که بسیاری از افراد با تحقیر رمزنگاری شده ، کاملاً درگیر مبادلاتی می شوند که دقیقاً همان کار را انجام می دهند – جمع آوری اجاره شما برای تسهیل تجارت.”

امور مالی بدون هیجان

در حالی که به نظر می رسد Coinbase نیت خوبی در پشت تصمیم خود برای افزایش کارمزد برای سرمایه گذاران خرده فروشی دارد ، توجه به این نکته مهم است که کارگزاران شروع به گرایش به یک مدل بدون هزینه می کنند – حداقل در حوزه مالی سنتی به هر حال.

چارلز شواب در اواخر ماه نشان داد که این هزینه کارمزد معاملات را برای سهام ، صندوق قابل معامله در بورس و معاملات گزینه های انجام شده در صرافی های ایالات متحده و کانادا به صفر می رساند. TD Ameritrade و E * Trade ، دو غول دیگر در غول های کارگزاری خرده فروشی نیز همین روند را دنبال کردند و در یک جنگ عظیم هزینه کارمزد خود را به صفر رساندند.

ICYMI

صنعت کارگزاری امروز به طور اساسی تغییر کرد.

شواب کمیسیون های تجاری صفر را اعلام کرد. از بین بردن فوری 400 میلیون دلار دور در دقیقه ، اما درصد مخلوط دور کمتر از رقبا. TD ، E * تجارت & دیگران دنبال کردند.

رقابت تولید مازاد مصرف کننده. https://t.co/WTPyKTPv4J pic.twitter.com/NoGCufaPSE

– Hunter Horsley (HHorsley @) 3 اکتبر 2019

مک کان در میان سایر تحلیلگران ارزهای رمزپایه معتقد است که فقط زمان لازم است تا سیستم عامل هایی مانند Coinbase ، Bitfinex ، Binance و غیره و غیره از این الگو پیروی کنند. اما در مورد زمان ، هیچ کس خیلی مطمئن نیست.

می بینید که بسیاری از صرافی های ارز رمزنگاری نشده هنوز جریان درآمدی مناسبی خارج از هزینه های معاملاتی ایجاد نکرده اند و در نتیجه اگر جریان کارمزد معاملات را از دست بدهند ، فلج می شوند.