Coinbase برای افزودن Ethereum Classic ، Ripple XRP Fans Fuming

Coinbase Ethereum Classic

Coinbase عمده صرافی ها اخیراً اعلام کرده است که آنها به زودی خدمات Ethereum Classic از جمله خرید و فروش با ارز فیات را ارائه می دهند. تعدادی از پاسخ دهندگان در توییتر از انتخاب Ripple’s XRP گیج و عصبانی به نظر می رسند. از طرف دیگر طرفداران Ethereum Classic وجد زده هستند. قیمت ETC پس از اعلام 20٪ جهش کرد.

Coinbase Ethereum Classic

کلاسیک می آید

به گفته این مقام پست وبلاگ Coinbase, شرکت به زودی کار مهندسی افزودن سکه را آغاز خواهد کرد. به دنبال این ، آنها قصد دارند تاریخ راه اندازی معاملات را از طریق وبلاگ و حساب توییتر خود اعلام کنند. این اعلامیه باید “طی چند ماه آینده”.

این فرایند تفاوت قابل ملاحظه ای با اضافه شدن بیت کوین کش دارد. در آن زمان ، یک اعلامیه ناگهانی با لیست ناگهانی دارایی روبرو شد و قیمت حدوداً یک ساعت قبل از اعلام قیمت منفجر شد. این امر منجر به اتهامات مربوط به تجارت داخلی شد که شرکت قول داده بود تحقیق و پیگرد قانونی در صورت یافتن مجرمین.

با این فرآیند جدید ، شرکت اهداف خود را برای حمایت از دارایی پیش از اقدام واقعی اعلام کرده است. این امکان را برای بازار فراهم می کند تا زمان قابل توجهی برای آماده سازی ذهنی برای علاقه بالقوه افزایش یافته به دارایی فراهم شود.

پس از اعلامیه ، قیمت معاملات Ethereum Classic به شدت افزایش یافت و فقط چند دقیقه پس از ساعت 9:20 صبح UTC در 12 ژوئن ، قیمت ها از 12.88 دلار به بالاترین سطح 16.15 دلار رسیدند تا اینکه در زمان مطبوعات اندکی سقوط کرد و به 15.36 دلار رسید. این واقعاً با آنچه در Bitcoin Cash اتفاق افتاده فاصله زیادی دارد.

Ethereum Classic در توسعه فعال

برای کسانی که با Ethereum Classic و تفاوت آن با Ethereum آشنا نیستند ، توصیه می کنیم نگاهی به راهنمای ما در مورد موضوع در اینجا بیاندازید. با این اوصاف ، اجازه دهید برخی از فعالیت های اخیر که Ethereum classic دیده است را مرور کنیم.

Ethereum در مقابل Ethereum Classic

اول ، این ارز دارای یک تیم توسعه بسیار فعال و با بودجه مناسب است که دائماً نوآوری های فنی جدید را تحت فشار قرار می دهد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که ارز دارای یک تیم بازاریابی بسیار کارآمد است که اخیراً تمام تصاویر و مارک های کلاسیک Ethereum را به یکی از جذابیت های بصری تر راه اندازی کرده است. این ارز همچنین شاهد حمایت فزاینده ای از طرف است خاکستری, یک شرکت سرمایه گذاری که موضع بسیار محکمی در کلاسیک Ethereum گرفته است. Grayscale به طور فعال بودجه ای از رویدادها را تحت عنوان اجلاس کلاسیک Ethereum کلاسیک تأمین کرده است که توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران و رهبران تجارت در یک کنفرانس دور هم جمع می شوند و درمورد اینکه پلتفرم کجا می رود بحث می کنند. رویداد سال گذشته در هنگ کنگ و رویداد امسال در کره جنوبی برگزار شد. Grayscale همچنین اعتماد Ethereum Classic Investment Trust را اجرا می کند که می توانید در مورد آن بخوانید اینجا.

از منظر فنی ، Ethereum Classic از برخی جهات نسبت به Ethereum اصلی برتر است. به همین دلیل است که این یک بلاکچین کمتر شلوغ است ، به هر دلیلی هزینه معاملات کاملاً کمتر از یک سنت دلار است و فقط در چند ثانیه تأیید می شود. این پلت فرم از انواع قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند که Ethereum از آنها پشتیبانی می کند و حتی برخی از ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که Ethereum از آنها پشتیبانی نمی کند.

جالب اینجاست که Ethereum Classic تصمیم گرفته است که به عنوان یک سکه اثبات کار ادامه داشته باشد و علاقه ای به تغییر اثبات سهام مانند Ethereum ندارد. این می تواند مهم باشد زیرا اکنون سخت افزار ASIC برای استخراج الگوریتمی که Ethereum Classic روی آن اجرا می شود ، طراحی شده است. اگر زنجیره ای مانند الان ادامه یابد ، این می تواند باعث شود که استخراج کنندگان قبلی Ethereum به سمت Ethereum Classic سرازیر شوند..

XRP چپ در غبار

XRP دلار طرفداران ذهن خود را از دست می دهند

– CryptoBull (BullOfCrypto) 12 ژوئن 2018

ماه هاست که بسیاری از مفسران پیش بینی می کنند دارایی بعدی که Coinbase به آن اضافه خواهد شد Ripple’s XRP خواهد بود. بیشتر مفسران معتقدند از آنجا که Ripple تلاش زیادی کرده است تا از بانک ها و شرکت ها درخواست کند که شرکتی مانند Coinbase به آن علاقه مند شود.

چند دلیل وجود دارد که چرا Coinbase این بار تصمیم گرفته است از XRP جلوگیری کند. یکی از این موارد می تواند دادخواست دادرسی فعلی طبقاتی باشد که Ripple در رابطه با ادعاهای امکان برداشت ارز “از هوای نازک“، و اساساً یک ICO بی پایان است و در نتیجه تحت فشار نیروهای عادی بازار نیست. علاوه بر این ، سکه XRP Ripple با وجود لاف و ادعای برتری هنوز توسط هیچ شرکت یا بانکی تصویب رسمی نشده است.

سرانجام ممکن است دلایل فنی در پشت و. XRP متهم شده است كه نسبتاً متمركز است زیرا هیچ نوع استخراج یا استیك ندارد ، و در عوض فقط به اشخاص مورد تأیید پیشنهاد می دهد كه گره هایی را تبلیغ كنند. این دلایل می تواند تعدادی از مشکلات فنی را ایجاد کند که Coinbase نمی خواست درگیر آنها شود. این فقط حدس و گمان است ، زیرا Coinbase در مورد XRP هیچ توضیحی نداده است.

https://twitter.com/mikesignorile/status/1006345218348773376

آینده قیمت ETC

در حالی که نمی توانیم آینده یا قیمت ها را پیش بینی کنیم ، اما اساساً هر دارایی که در Coinbase ذکر شده است ، سودهای قوی و مداومی داشته است. به عنوان مثال Litecoin و Ethereum به دنبال لیست های خود در Coinbase هر دو جهش قیمت قابل توجهی را تجربه کردند. دلیل این امر تا حدی این است که Coinbase راهی بسیار مناسب برای سرمایه گذاران برای فروش سرمایه گذاری خود به صورت نقدی ارائه می دهد ، و همچنین به طور معمول اولین توقف برای بسیاری از افراد تازه وارد ارز رمزنگاری شده است زیرا یک روش کاملاً ساده برای خرید آن است.

به احتمال زیاد افزودن Ethereum classic به این سرویس حداقل تا حدی نتایج مشابهی دارد. با این وجود این هنوز دیده نشده است ، اما به راحتی می توان گفت که آینده Ethereum Classic به لطف این اعلامیه کاملاً روشن تر شده است.