کارت اپل پس از بانک ها می آید: ملاحظات فضای Crypto

اپل کارت

در تاریخ 25 مارس ، نیروگاه فناوری اپل تعداد زیادی از خدمات با مشخصات بالا را اعلام کرد و بر این اساس باعث طوفان فوری رسانه ها شد. یکی از این مشاغل اپل کارت بود – تجسم دوباره تجربه اصلی کارت اعتباری – که این تابستان به پایان می رسد.

با اعلام این خبر ، Waves به سرعت به اکوسیستم رمزنگاری رسید. اپل به بازار عرضه کرد رهاسازی با حفاری در صنعت بانکداری که ارزهای رمزنگاری شده به عنوان شورشیان تازه کار و تجربی برخاسته اند.

اپل کارت

برخی از کارشناسان قبلاً اپل کارت را به عنوان آخرین چالش اصلی ارزهای رمزپایه تاج گذاری کرده اند. از طرف دیگر ، برخی از طرفداران رمز و راز گفته اند که روایت رمزنگاری در برابر اپل کارت یک داستان کاملاً “سیب و پرتقال” است.

در اینجا یک آغازگر سریع و چند ملاحظه موضوعی وجود دارد ، هرچند به مکالمه نزدیک می شوید.

Apple Card: What’s It All About

با همکاری Goldman Sachs ، اپل کارت بدون هزینه به عنوان برنامه توسعه یافته کیف پول iOS عمل خواهد کرد.

کارت تیتانیوم مرتبط از شماره کارت و کد CVV جلوگیری می کند ، زیرا این نوع اطلاعات در برنامه مدیریت می شوند. در مورد مشوق ها ، کاربران اپل کارت می توانند در ازای خرید هر یک از خریدهای انجام شده از طریق Apple Pay پاداش روزانه دو درصدی بازپرداخت دریافت کنند..

Apple Card یک تغییر دهنده اصلی بازی است و هم گارد قدیمی و هم فین تک های جدید را مختل می کند

– “بانک ها” را فقط یک برنامه دیگر از طریق تلفن ایجاد می کند

– کارت تیتانیوم زیبا برای استفاده حضوری به علاوه هرجا که اپل پی پذیرفته شود

– تجزیه و تحلیل پیشرفته و تمیز

– جوایز: روزانه 2٪ استرداد پول نقد pic.twitter.com/ytbh2iUCLC

– Varun (varun_mathur) 25 مارس 2019

علاوه بر این ، صورتحساب اپل کارت به صورت کاملاً خصوصی و بسیار امن صورت می گیرد. اپل گفته است که جزئیات پرداخت مربوط به دستگاه های کاربران جدا خواهد شد تا این داده ها به دیگران نرسد:

“Apple Card طوری طراحی شده است که مطمئن شود شما تنها کسی هستید که می توانید از آن استفاده کنید. تمام فناوری های امنیتی پیشرفته Apple Pay – Face ID ، Touch ID ، کدهای معاملات منحصر به فرد – درست در داخل ساخته شده اند. و کارت فیزیکی هیچ شماره ای ندارد. در جلو نیست. نه پشت. که به شما سطح کاملا جدیدی از امنیت را می دهد. “

به همین ترتیب ، تیم کوک مدیرعامل اپل از این پروژه به عنوان “مهمترین تغییر در تجربه کارت اعتباری در 50 سال گذشته” استقبال کرد. با توجه به اندازه بزرگ اپل و زمینه پرداخت ها ، معنای اپل کارت برای فضای ارزهای رمزپایه چیست?

رقیب رمزنگاری نیست?

اولاً ، برخی قبلاً استدلال كرده اند كه Apple Card رقیب ضعیفی برای برنامه های اصلی کارت پاداش موجود است ، بنابراین این وجود دارد.

پایگاه عظیم کاربران آیفون بدون شک کاربران زیادی را به خود جلب خواهد کرد ، اما اگر افراد کافی با کارت های پردرآمد دیگر همراه شوند ، ممکن است اپل کارت تبدیل به پرداخت سنگین وزن بدون چون و چرا نشود که طرفداران آن قبلاً از آن استقبال کرده اند.

سلام – من در جریان موارد اپل هستم و 0 ایده دارم که چرا کارت اعتباری منطقی است؟ این یک کارت اعتباری بد در مقایسه با پاداش هایی است که با کارت های دیگر دریافت می کنید (به خصوص اگر مسافرت باشید)

– نیخیل کریشنان (nikillinit) 26 مارس 2019

در مورد ارزهای رمزنگاری شده ، آنها از تبار cypherpunk گرفته می شوند و بنابراین با اهداف کاملاً متفاوت از آنچه کارت های اعتباری قادر به واقعی سازی هستند – امکاناتی مانند تغییر ناپذیری ، تمرکززدایی ، تضمین های حریم خصوصی شدید ، قراردادهای هوشمند و غیره.

اگر فکر می کنید کارت سیب با بیت کوین رقابت می کند ، باز هم آن را دریافت نمی کنید &# 129335؛ ‍♂️

– مت اودل (matt_odell) 25 مارس 2019

ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) آزمایش های چند رشته ای و منبع باز در آستانه جامعه و پول هستند و قبلاً به عنوان ارزهای جایگزین در اینجا و اکنون فعالیت می کنند. Apple Card جدیدترین خدمات مالی یکی از بزرگترین شرکتهای جهان است.

هر دو رانش جایگاه خود را در دنیای امروز دارند ، اما آنها از مکان های کاملاً متفاوت و به سمت چیزهای کاملاً متفاوت می آیند. بیشتر از این نگاه نکنید مشخصات ETH 2.0 ببینید که این نشانه آنچه می تواند به عنوان یک آینده بیگانه پیشرفته در مقایسه با امکانات اصلی جریان اصلی معاصر توصیف شود ، است.

رمزنگاری برای بلند مدت و تصویر بزرگتر است.

در صورت وجود هر چیزی ، از استاد بیاموزید

تجربه کاربر (UX) و رابط های کاربری (UI) موضوعات داغ در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده هستند ، یعنی به دلیل کمبود UX و UI بالغ در فضای نوپا.

برعکس ، اپل به عنوان استاد UX و UI مورد ستایش قرار گرفته است. بنابراین حتی اگر اپل کارت به نوار مغلوب شدن تبدیل شود ، UX آن یک نوار عالی برای تلاش خواهد بود. راه حل های مبتنی بر رمز ارز که می توانند با Apple UX مطابقت داشته باشند ، راه حل هایی هستند که برای طولانی مدت ساخته شده اند.

چرا یک طراح به ترکیب اضافه می شود؟ من معتقدم این یک منطقه کمبود بودجه در اکوسیستم رمزنگاری است. طراحی عالی به افراد بیشتری کمک می کند تا سریعتر و بهتر به این فناوری دسترسی پیدا کنند. و ما می خواهیم کارهای بیشتری را برای آموزش ببینیم ، مانند این: https://t.co/3hBdEDLk3e

– جک &# 127757؛&# 127759؛&# 127758؛ (jack) 20 مارس 2019

در واقع ، هفته گذشته تأکید کرد که Square Crypto یک طراح استخدام می کند ، اهمیت طراحی توسط Twitter و Square’s Jack Dorsey برجسته شد..

وی گفت: “طراحی عالی به افراد بیشتری کمک می کند تا سریعتر و بهتر به این فناوری دسترسی پیدا کنند.”.