مدیران Crypto در مقیاس خاکستری راه اندازی رسانه رعد اسا: “خداحافظ طلا ، خرید بیت کوین”

ارز رمزنگاری شده و طلا

نیروگاه مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale در ماه مه در راه اندازی یک کمپین رسانه ای جدید برای تأکید بر بیت کوین (BTC) به عنوان یک گزینه دیجیتال برتر برای طلا طراحی شده است. شعار کمپین?

“خداحافظ طلا ، بیت کوین بخر.”

طرفداران ارز رمزنگاری شده در رسانه های اجتماعی بلافاصله شروع به بزرگداشت تبلیغات PR Blitz سازندگان Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) کردند – برای افزایش مشخصات بیت کوین و سایر پروژه های رمزنگاری برتر – و بر این اساس هشتگ #DropGold بخار اولیه را گرفت.

ارز رمزنگاری شده و طلا

به عنوان بخشی از این کمپین ، Grayscale یک وب سایت معتبر ایجاد کرد – dropgold.com – و یک تبلیغ تلویزیونی مرتبط تولید کرد. در این ویدئو ، دو سرمایه گذار دارای دلیلی مشهور هستند و به معنای واقعی کلمه دارایی های طلای خود را ریخته اند زیرا دیگران در اطراف آنها برای جمع آوری این فلز گرانبها تلاش می کنند.

امروز ما از خود رونمایی کردیم # قطره طلا تبلیغات تلویزیونی. ما فکر می کنیم این یک #باید تماشا کرد

صدا روشن! pic.twitter.com/SEGAmMItsE

– مقیاس خاکستری (GrayscaleInvest) 1 مه 2019

همانطور که راوی تبلیغات تجاری توضیح داد:

چرا روی طلا سرمایه گذاری کردید? آیا شما در گذشته زندگی می کنید؟ در دنیای دیجیتال ، طلا نباید سبد سهام شما را سنگین کند. می بینید که اوضاع به کجا می رود. ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین آینده [] هستند و بر خلاف طلا ، آنها در واقع کاربردی دارند. بسته را پشت سر بگذارید. وقت آن است که طلا بیندازیم. “

در اعلامیه خود ، Grayscale عنوان كرد كه اختصاص حتی بخش كمی از نمونه کارها از طلا به بیت کوین می تواند به بازدهی تهاجمی تر از نگه داشتن فقط طلا منجر شود:

“#DropGold فراخوانی برای اقدام است: سرمایه گذاران باید طلا را در سبد سهام خود ارزیابی و مجدداً تخصیص دهند ، در بیت کوین سرمایه گذاری کنند و از مزایای استراتژی متنوع سرمایه گذاری بهره مند شوند.”

هزاره های Ethos در آغوش می گیرند?

حداقل ، تبلیغات رمزنگاری Grayscale استدلالی را مطرح می کند که فروش آن در میان هزاره ها آسان تر است.

اخیرا نظرسنجی Blockchain Capital نشان داد که 18 درصد بزرگسالان 18 تا 34 ساله ایالات متحده دارای مقداری بیت کوین بودند – درصدی که نسبت به سایر گروه های سنی از سطح مالکیت گزارش شده پیشی گرفته است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 42 درصد از همان آمار جمعیتی هزاره اعلام کرده اند که احتمالاً در پنج سال آینده BTC را خریداری می کنند.

Imo GreyScale’s https://t.co/ayppLOsaRA این کمپین دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که شما از منظر بازاریابی می خواهید: ایجاد اشکالات طلا و ایجاد بحث. این تمرکز رسانه ها را به دور از پرداخت ها برای ذخیره ارزش از بین می برد و می پرسد: آیا هزاره ها بیت کوین را به طلا ترجیح می دهند؟? pic.twitter.com/WsNckG9nrq

– Tuur Demeester (TuurDemeester) 1 مه 2019

Tuur Demeester ، شریک بنیانگذار Adamant Capital ، در مورد حمله رعد و برق Grayscale گفت که این کمپین رسانه ای توسط یک مانور بازاریابی شدید تقویت می شود ، یعنی تأکید بر اینکه طلا قدیمی است و بیت کوین جدید است و سرمایه گذاران جوان امروز تصمیم دارند به طور فزاینده ای از دارایی های دیجیتال استقبال کنند آنها خودشان در دهه های آینده پیر می شوند.

یک روز قبل از آغاز مبارزات انتخاباتی ، باری سیلبرت ، بنیانگذار Grayscale ، در مورد بحث طلا در مقابل بیت کوین با ذکر این نکته که اکثر هزاره ها نسبت به طلا بی روح هستند ، درگیر بحث شد..

این نظر در پاسخ به استدلال بنیانگذار Adamant Capital Michiel Lescrauwaet مبنی بر اینکه Millennials به دلیل تجربیات نسل خود داغترین بیت کوین بودند ، یعنی زندگی در بحران مالی 2008 و رونق پروژه های منبع باز همتا.

6) نمی تواند کمتر به طلا اهمیت دهد https://t.co/VeqgFpHUL7

– باری سیلبرت (barrysilbert) 30 آوریل 2019

از طرف دیگر ، اریک وورهیس ، بنیانگذار ShapeShift و بیت کوین دیرین ، تبلیغات تجاری Grayscale را تحسین کرد اما ادعا کرد که طلا و ارزهای رمزپایه به جای رقابتی با مبلغ صفر “تعارف” هستند.

وی گفت: “خردمندان صاحب هر دو خواهند شد.”.

تبلیغات تجاری شگفت انگیز است. با این وجود ، طلا و رمزنگاری تعارف آور هستند و به دلایل بسیار زیادی ارزشمند هستند. خردمندان صاحب هر دو خواهند بود. https://t.co/hZ1FFZNRX1

– اریک وورهیز (ErikVoorhees) 1 مه 2019

هر کجا که در این بحث قرار بگیرید ، واضح است که در یک زمینه سرمایه گذاری ، طلا و بیت کوین – ارزهای کالایی با نرخ تورم – به ترتیب به عنوان پرچین در برابر دلار تورمی و کنونی هژمونیک عمل می کنند. با این حال ، اقدامات قیمتی طلا و پسر عموی دیجیتال آن از نظر تاریخی بی ارتباط بوده اند.

البته ، ایده کلی پرتفوی مالی اصلی این است که آن را با دارایی های غیر همبسته یا تا حد ممکن غیر همبسته پر کند تا تعادل زیان های احتمالی را در برابر سود بالقوه ایجاد کند..

از این منظر ، افزودن بیت کوین به سبد خریدی که قبلاً طلا در آن وجود دارد یا تخصیص مجدد آن از نمونه دوم به مورد قبلی ، منطقی است. آ تحلیل اخیر توسط لاری کرماک ، تحلیلگر ارز رمزنگاری شده اظهار داشت که قیمت بیت کوین و ارز رمزنگاری شده “هیچ ارتباط معنی داری با دارایی های سنتی مانند سهام و کالاها ندارد”.

غذای آماده؟ دارایی های برتر اقتصاد رمزنگاری ممکن است باعث اضافه شدن منطقی به اوراق بهادار اصلی شود که می تواند از تنوع بیشتر استفاده کند.