جریان موسیقی ، دریافت Crypto: Ujo با استفاده از فناوری Ethereum برای پرداخت به هنرمندان

UJO

پرداخت های خرد مورد بسیار خوبی برای فناوری کانال دولتی خارج از زنجیره “لایه 2” است.

اکنون ، با پشتیبانی ConsenSys و مبتنی بر Ethereum موسیقی اوجو با استفاده از فناوری کانال های پرداخت مربوط به پروژه Connext برای پرداخت کارآمدتر پخش کننده های موسیقی در رمز ارز ، این مورد را به واقعیت تبدیل می کند.

در مورد پرداخت های مربوط به آن ، پخش کننده های Ujo در پایدار Bitcoin Dai (DAI) پرداخت می شوند زیرا این دارایی رمزنگاری شده برای شبکه پرداخت Connext است..

UJO

تیم اوجو در تاریخ 28 مارس اعلام کرد اعلامیه شرح جزئیات سرویس پخش جریانی اثبات مفهوم آنها.

در آنجا ، استارتاپ موسیقی ، که سال گذشته پورتال Ujo خود را برای خرید موسیقی از طریق اتر (ETH) راه اندازی کرد ، گفت که نرم افزار Connext به آنها اجازه داده است تا عملیات پخش جریانی خود را به روشی برتر انجام دهند:

“ما برای به حداقل رساندن هزینه های هر معامله ، اجرای کانال پرداخت Connext را ادغام کردیم. از آنجا که رویدادهای پرداخت جریان مکرر و کم هزینه هستند ، پردازش هر معامله در Ethereum Mainnet منطقی نبود. با استفاده از کانال های پرداخت ، هزینه های گاز معامله فقط در صورت بسته شدن کانال و برداشت پول پرداخت می شود. “

ترکیب موسیقی ذهن نشان دهنده بلوغ پیشرفتهای فنی است ، به عنوان مثال لایه دوم فناوری مانند کانال های پرداخت ، برای پیش بینی تصویب جریان اصلی راه حل های مبتنی بر رمزنگاری مورد نیاز خواهد بود.

به عنوان مثال ، در نظر بگیرید که چگونه طغیان CryptoKitties در سال 2017 باعث ازدحام شدید شبکه Ethereum شد. اگر میلیون ها کاربر بیشتر درگیر شده بودند ، وضعیت به طور قابل توجهی مشکل سازتر می شد.

بلاکچین در آن زمان برای پذیرش جریان اصلی آماده نبود. با وجود پیشرفت فناوری مانند نرم افزار Connext ، در حال حاضر Ethereum پایه بهتری برای خدمت به توده ها در آینده دارد.

Arjun Bhuptani ، یکی از بنیانگذاران Connext ، در اظهار نظرهای خود درباره راه اندازی سرویس پخش جریانی Ujo به همان اندازه اظهار داشت:

“انتقال dApp ها به جریان اصلی به زیرساخت های پرداخت سریع ، کاربر پسند و مقرون به صرفه اقتصادی متکی خواهد بود. ما معتقدیم که Ujo منجر به تغییر در نحوه پرداخت کاربران برای محتوا در اینترنت می شود و ما خوشحالیم که با MakerDAO و Ujo کار می کنیم تا ارزش را مستقیماً از مصرف کنندگان به سمت سازندگان برسانیم. “

ConsenSys لیست پراکندگی DeFi را تهیه می کند

گام های Ujo Music به جلو در حالی است که انواع پروژه های غیرمتمرکز چشم اندازهای خود را برای ایجاد یک اکوسیستم مالی بازتر دنبال می کنند.

با این اوصاف ، استودیوی سرمایه گذاری Ethereum ConsenSys اکنون لیستی از بیش از 100 پروژه مالی غیرمتمرکز ایجاد کرده است تا کاربران را در جهت خدمات مرتبط و جالب راهنمایی کند..

لیست هیولا از #DeFi پروژه های گردآوری شده توسط ConsenSys. فریاد بزنید به تمام تیم هایی که پیاده سازی پول های ثابت را ایجاد می کنند (MakerDAO) ، DEX ها (airswap) ، سرمایه گذاری (MeridioRE) ، مشتقات (VariabL_io)، مبلغ پرداختی (poanetwork) ، و وام (getnuo).https://t.co/e9PMqV1OfZ

– جوزف لوبین (ethereumJoseph) 28 مارس 2019

ConsenSys این لیست را به چهار دسته تقسیم کرد: پرداخت ، پول ثابت ، زیرساخت ها ، مبادلات ، سرمایه گذاری ، هویت ، مشتقات ، بازارها ، بازارهای پیش بینی ، اعتبار و وام ، بیمه ، خدمات نگهداری ، تجزیه و تحلیل و راه حل های غیرمتمرکز مالی.

بر این اساس ، استودیو گفت که اکوسیستم آشکار Ethereum در حال استفاده از ویژگی های برجسته در این دسته ها برای ایجاد تحول در نحوه تجارت م institutionsسسات و افراد است:

“از یک طرف ، سیستم عامل های مالی باز که به افراد در سراسر جهان برای تعامل با سیستم های مالی جدید و بازسازی شده قدرت می بخشد. از سوی دیگر ، راه حل های مالی غیرمتمرکز با وارد کردن راه حل های غیرمتمرکز رویکرد نهادهای مستقر را تغییر می دهند. “

برخی از پروژه های شناخته شده در این لیست شامل Airswap ، Connext ، Gemini Dollar ، OmiseGo ، 0x ، Raiden ، Uniswap و USD Coin.

Dai به نظر می رسد افزایش فرزندخواندگی در حالی که جامعه تلاش می کند تا میخ را کشف کند

در ماه های اخیر ، Dai به طور فزاینده ای به چیزی از یک ثبات انتخابی در اطراف Ethereum تبدیل شده است. از آنجایی که پروژه هایی مانند Ujo Music و Dharma Labs پایدار بیت کوین را در عملیات خود وارد می کنند ، سهامداران آن همچنان به تلاش خود برای تقویت میله 1 به 1 دلار آمریکا ادامه می دهند..

سکه ، که در حال حاضر معاملات در حدود مارک 0.99 دلار است ، شاهد آن بودیم که جامعه MakerDAO در اوایل این ماه برای اینکه بیشتر کاربران MakerDAO موقعیت های بدهی وثیقه (CDPs) خود را بسته و در نتیجه Dai را فشار دهند ، نرخ پایداری Dai را به 3.5 درصد افزایش داد. به سمت $ 1 USD برگردید.

سپس ، فقط در هفته گذشته ، دارندگان MKR رأی دادند که یک افزایش دیگر نرخ پایداری Dai را تأیید کنند ، این بار به 7.5 درصد. اینکه آیا این هزینه در ماه های آینده روند بالاتری را ادامه خواهد داد ، باید منتظر ماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me