گزارش: بازار کیف پول سخت افزار Cryptocurrency ممکن است تا سال 2024 به 500 میلیون دلار برسد

کیف پول سخت افزار

بازار بین المللی کیف پول های سخت افزاری ارزهای رمزنگاری شده می تواند طی پنج سال آینده نزدیک به 300 درصد رشد کند تحلیل و بررسی این ماه از فروشگاه تحقیقات بازار Research and Markets خارج شوید.

در این گزارش ، که رشد بالقوه طی نیم دهه آینده را پیش بینی می کند ، گفته شده است که بازار کیف پول سخت افزار می تواند از ارزیابی سال 2018 خود از 129 میلیون دلار به حدود 496 میلیون دلار در پایان سال 2024 افزایش یابد.

کیف پول سخت افزار

برجسته شدن کیف پول های سخت افزاری همزمان با افزایش محبوبیت ارزهای رمزپایه شده است. پس از ورود سرمایه های جدید ارزهای دیجیتال به اکوسیستم در میان اجرای گاو نر 2017 ، برخی از کاربران به راه سختی پی بردند که بدبختی ها ، خاطرات معیوب و هکرها می توانند برای شما سکه تمام کنند. به همین ترتیب ، صنعت کیف پول سخت افزاری به سرعت در ارائه پیشنهادات متخصصان و تازه کاران به طور یکسان برای ذخیره سازی امن دارایی های رمزنگاری به صورت آفلاین ، شکوفا شده است..

گزارش Research and Markets ، اوج سرمایه بازار رمزنگاری تا 800 میلیارد دلار در ژانویه گذشته را برجسته کرد ، به عنوان نشانه ای که هنوز فضای کافی برای رشد صنعت کیف پول سخت افزاری وجود دارد. قیمت فعلی اکوسیستم در بازار 134 میلیارد دلار است ، بنابراین اگر این مبلغ هرگز به بالاترین رقم قبلی خود برسد ، بدون شک تعداد زیادی از کاربران جدید به راه حل های ذخیره سازی رمزنگاری مانند کیف پول های سخت افزاری روی می آورند..

به همین منظور ، نویسندگان گزارش از استقبال بیشتر از فناوری ارتباط نزدیک (NFC) و عرصه رقابت و رشد فزاینده تولیدکنندگان کیف پول سخت افزاری استقبال کردند ، زیرا روند پنج ساله آینده مورد توجه قرار گرفت..

اگر این نکته اخیر صحیح باشد ، نیروگاه های قدرتمند کیف پول مانند Ledger و Trezor قرار است برای حفظ سلطه خود در این بخش بجنگند زیرا افراد بالادستی به دنبال دستیابی سریع به آنها و ارائه خدمات و خدمات جدید هستند..

تجزیه و تحلیل همچنین پیش بینی کرد که به طور مداوم در حال گسترش تصویب ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده و کره جنوبی از محرک های رشد بازار کیف پول سخت افزار در آینده نزدیک است.

Galaxy S10 بازی را تکان می دهد

تولید کننده محبوب تلفن های هوشمند سامسونگ پس از اینکه ماه گذشته اعلام کرد تلفن پرچمدار جدید خود ، Galaxy S10 ، دارای ویژگی های کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده است ، صدای قابل توجهی در رمزنگاری ایجاد کرده است.

این یک پیشرفت بزرگ برای کل فضای رمزنگاری است ، زیرا دامنه گسترده مارک های سامسونگ و گلکسی اطمینان حاصل می کند که تعداد زیادی از کاربران ناآگاه به ارز رمزنگاری شده معرفی می شوند و به فناوری ذخیره سازی رمزنگاری امن دسترسی مستقیم دارند.

Samsung Galaxy S10

و سامسونگ علاقه ای ندارد که فقط برای تهیه بخشی از پای بازار کیف پول سخت افزاری رقابت کند. آنها ادعا کرده اند که کیف پول سخت افزاری مبتنی بر گوشی های هوشمند نه تنها مفید بلکه وسیله ای برتر برای صرف ارزهای رمزپایه است.

یک پست وبلاگ سامسونگ: “کیف پول های رمزپایه مبتنی بر تلفن های هوشمند بهترین روش برای ذخیره سازی کوتاه مدت و میان مدت است – یعنی” صرف پول “، مبلغی که می خواهید انتخاب کنید تا در کیف پول واقعی خود حمل کنید.” استدلال کرد تابستان قبل.

سوال دائمی دیگر این است که آیا رقیب سامسونگ اپل از این الگو پیروی می کند و کیف پول سخت افزاری داخلی را برای سری آیفون های محبوب خود تولید می کند؟ اگر اپل این مسیر را دنبال کند ، بازار کیف پول سخت افزاری برای رقابت بزرگ در دسترس است.

در سایر اخبار: Trezor می گوید آسیب پذیر صحبت می کند آسیب پذیری

در کنفرانس MIT Bitcoin Expo امسال ، تیم Ledger سخنرانی خود را در مورد آسیب پذیری های امنیتی در دستگاه های Trezor رقیب خود ارائه داد.

سازندگان Trezor از آن زمان به بعد عقب رانده در بحث “هیچ یک از این حملات از راه دور قابل بهره برداری نیستند.” در گزارش پاسخ خود ، تیم Trezor همچنین اضافه کرد که “در ترکیب با عبارات عبور قوی و حداقل اصول اساسی امنیت عملیاتی ، حتی حملات فیزیکی ارائه شده توسط Ledger نمی تواند بر کاربران Trezor تأثیر بگذارد.”

.Trezor خوشحالم که به شما کمک می کنم تا امنیت را در کل اکوسیستم ارز رمزنگاری افزایش دهید! ما همچنان به دنبال بالاترین سطح امنیت برای دارایی های مهم دیجیتال هستیم. https://t.co/DItlrEmt9t

– لجر (Ledger) 12 مارس 2019

فشار اصلی ترزور ، پس؟ این حملاتی نیستند که کاربران رمزنگاری متوسط ​​نگران آن باشند. از طرف مقابل ، نمی توانید لجر را بخاطر تلاش برای فشار آوردن بر روی رقیب اصلی خود مقصر بدانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me