آژانس علمی استرالیا (CSIRO) با موفقیت سیستم حل و فصل بلاکچین را آزمایش می کند

CSIRO Blockchain

سازمان تحقیقات علمی و صنعتی مشترک المنافع (CSIRO) تازه منتشر شده نتایج آزمایشی که آنها در شبکه بلاکچین انجام دادند و با همکاری دانشگاه سیدنی ایجاد کردند. طبق اعلامیه ای که CSIRO پس از اتمام آزمون اعلام کرد ، شبکه جدید بلاکچین می تواند 30000 تراکنش بین المللی را در ثانیه پردازش کند.

CSIRO Blockchain

Data61 در CSIRO و گروه تحقیقاتی سیستمهای همزمانی (CSRG) از دانشگاه سیدنی مسئول ایجاد شبکه جدیدی هستند که Red Belly Blockchain نامیده می شود. CSIRO گزارش داد ، “این معیار با ارسال 30،000 تراکنش در ثانیه از مناطق مختلف جغرافیایی تعیین شده است.” بر اساس همین اعلامیه ، شبکه با 1000 گره در 14 کشور از جمله آسیا و اقیانوسیه ، اروپا و آمریکا آزمایش شد.

سرعت پایین معاملات سیستم عامل های بلاکچین نسل اول مانند بیت کوین منبع اصلی انتقاد از بلاکچین بوده است. به نظر می رسد سیستم های اثبات کار در قلب این مشکلات قرار دارند. شبکه جدید از الگوریتمی متفاوت به نام اجماع بیزانس قطعی استفاده می کند. به نظر می رسد پلت فرم جدید بسیار سریعتر است ، که می تواند درهای فناوری بلاکچین را باز کند.

CSIRO در حال پیشرفت است

این یک راز نیست که اندازه گیری سیستم عامل های بلاکچین برای تأمین نیازهای اقتصاد جهانی دشوار بوده است. زنجیره بلوک شکم قرمز برای غلبه بر مسائل مقیاس پذیری طراحی شده است و به نظر می رسد در مسیر درست قرار دارد. این آزمایش به ظاهر موفق با استفاده از زیرساخت ابری جهانی Amazon Web Services (AWS) انجام شد.

دکتر وینسنت گرامولی ، که یک محقق ارشد Data61 و رئیس CSRG است ، این را گفت,

“برنامه های کاربردی بلاکچین در دنیای واقعی به دلیل مشکلات مربوط به مصرف انرژی و پیچیدگی های ناشی از اثبات کار در تلاشند تا از زمین خارج شوند” ، و “استقرار Blockchain شکم قرمز در AWS مقیاس پذیری و قدرت منحصر به فرد را نشان می دهد نسل بعدی فناوری دفتر در یک زمینه جهانی. “

CSIRO در حال کار با IBM برای ایجاد چیزی است که برخی آن را Blockchain National Australian نیز می نامند. جالب است بدانید که یک آژانس علمی ملی در تلاش است راه حل های واقعی را برای یک فناوری پیشرفته توسعه دهد. همچنین بانک ها و شرکت های استرالیایی سخت تلاش کرده اند تا سیستم های مبتنی بر بلاکچین را برای صنعت و مصرف کنندگان عملی کنند.

تعداد زیادی بلوک در زیر

بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA) یک سیستم بلاک چین اختصاصی ایجاد کرد که در تابستان مورد آزمایش قرار گرفت. آنها یک بستر مبتنی بر بلاکچین ایجاد کردند تا به صادرکنندگان کمک کند از مزایای بهره وری که بلاکچین می تواند برای صنعت لجستیک جهانی ایجاد کند ، استفاده کنند. آنها با موفقیت از سیستم خود برای هماهنگی حمل و نقل بادام از کشاورزان استرالیایی به واردکنندگان اروپایی استفاده کردند.

پلتفرمی که CBA توسعه داد فقط برای ردیابی حمل بادام مورد استفاده قرار گرفت ، اما همچنین می تواند به یک بستر مالی تجارت تبدیل شود. بسیاری از بانک های بزرگ آسیایی در حال توسعه سیستم های مالی مبتنی بر بلاکچین هستند که می تواند در هر زمان در بازار مستقر شود.

Power Ledger رشد می کند

Power Ledger یکی دیگر از شرکت های بلاک چین استرالیایی است که به نظر می رسد در دنیای واقعی موفقیت هایی کسب می کند. آنها اخیراً همکاری کردند دارای املاک و مستغلات اوسی در مجاورت سنگین برای مدیریت برق در مرکز Castle Plaza ، واقع در آدلاید ، استرالیای جنوبی.

راهنمای Powerledger

بخوانید: راهنمای Beginner به Power Ledger

این مشارکت بخشی از برنامه انرژی خورشیدی AUD 75 میلیون دلاری Vicinity است كه می خواهد به Vicinity كمك كند تا از دارایی های خورشیدی خود در بهره وری مطلوب استفاده كند. سیستم عامل Ledger به Vicinity کمک خواهد کرد تا از بین انرژی خورشیدی و شبکه برق ملی خود یکی را انتخاب کند.

جاستین میلز ، مدیر کل اجرایی Vicinity در مورد اینکه چرا بلاکچین می تواند به شرکت ها و مصرف کنندگان کمک کند بیشترین سود را دریافت کنند اظهار نظر کرد

“ما همکاری خود را با Power Ledger به عنوان فرصتی مهم برای گشودن آینده قیمت های رقابتی انرژی برای خرده فروشان و مشتریان خود در حالی که به طور بالقوه انرژی تمیز و تجدیدپذیر را در جوامع اطراف مراکز خود تقسیم می کنیم ، می دانیم.”

Power Ledger نیز هست کمک به مشاغل در منطقه سوخومویت بانکوک تجارت برق با یکدیگر. سیستم عامل Power Ledger ماه گذشته در بانکوک فعال شد و به شما اجازه می دهد 635 کیلووات انرژی خورشیدی بین چهار نهاد در یکی از ثروتمندترین مناطق تایلند تجارت شود. اگر برنامه آزمایشی موفقیت آمیز باشد ، سیستم عامل Power Ledger می تواند در بیش از 30 پروژه دیگر در تایلند استفاده شود.