تیم های Enjin با HashPort برای گسترش حضور در بازار ژاپن همکاری می کنند

آنجین هاشپورت

Enjin در حال همکاری با شتاب دهنده ژاپنی HashPort است و تلاش خواهد کرد تا راه حل های blockchain Enjin را در بازار ژاپن ترویج دهد. HashPort به عنوان یک عامل توسعه تجارت برای Enjin ، که در حال توسعه یک اکوسیستم محصولات و خدمات مبتنی بر بلاکچین برای بازی است ، که توسط یک ارز رمزپایه تأمین می شود ، فعالیت خواهد کرد..

ژاپن یک بازار عظیم برای بازی است. تخمین زده می شود که سومین بازار بزرگ بازی ها باشد و بیش از 125 میلیون نفر جمعیت داشته باشد و این کشور را کاملاً مناسب برای پلتفرم توسعه بازی بلاکچین Enjin’s تبدیل کند.

آنجین هاشپورت

بر خلاف بسیاری از کشورها ، ژاپن در استفاده از ارزهای رمزپایه نیز بسیار آزاد است و پایگاه مبادله رمزنگاری و همچنین بازی را دارد. علاوه بر کمک به اتصال Enjin با پذیرندگان بالقوه پلت فرم Enjin ، HashPort همچنین به دنبال ایجاد روابط تجاری و کمک به فهرست Enjin Coin (ENJ) در صرافی های ژاپن است..

Enjin وارد بازار تنظیم روند می شود

ژاپن علاوه بر داشتن جمعیت زیادی از علاقه مندان به بازی های ویدیویی ، یکی از بزرگترین نیروهای جامعه جهانی بازی است. هنگامی که یک محصول محبوب در بازار بازی های ژاپنی ظاهر می شود ، به خوبی می تواند در طوفان جهانی باشد.

از سیستم کنسول اصلی نینتندو گرفته تا Pokémon GO ، طراحی بازی هایی که ژاپن ایجاد می کند برای دهه ها تأثیر فوق العاده ای بر فرهنگ جهانی داشته است. این روند قرار است ادامه یابد و بلاکچین نقش اصلی را در فصل بعدی تاریخ بازی بازی می کند.

Enjin با ورود به ژاپن بیش از یک مشتری جدید در دسترس است. در واقع ، این می تواند به تعبیه رمز ERC-1155 در بازار بازی های جهانی کمک کند ، زیرا هر دارایی ضرب شده با پلت فرم Enjin یک رمز ERC-1155 است که توسط Enjin Coin پشتیبانی می شود.

توسط Enjin CTO در کنار جامعه ای از توسعه دهندگان Github ایجاد شده است, ERC-1155 اخیراً به وضعیت نهایی رسیده و توسط جامعه Ethereum به عنوان استاندارد پذیرفته شده برای ضرب دارایی های قابل شارژ و غیر قابل شارژ پذیرفته شده است.

یکی از بزرگترین مزایای ERC-1155 این است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تعداد نامحدودی از دارایی های قابل انعطاف (یکسان) و غیر قابل سرقت (منحصر به فرد) را در یک قرارداد هوشمند واحد ضرب کنند..

نشانه های ERC-1155 از این جهت قدرتمند هستند که می توانند در بازیها و سیستم عاملهای متعددی مورد استفاده قرار گیرند (که Enjin از آنها به عنوان “چندرسانه ای”) ضمن حفظ کیفیتهای منحصر به فرد.

آینده بازی

Enjin در حال کار برای راه اندازی پلت فرم Enjin به Ethereum Mainnet است. پس از راه اندازی ، بیش از 25 میلیون توسعه دهنده نرم افزار از سراسر جهان قادر به استفاده از Enjin Coin برای ضرب نشانه های ERC-1155 و ادغام آنها در هر انتخابی هستند.

اگر توسعه دهندگان بازی های ژاپنی بتوانند استفاده از نشانه های ERC-1155 را در بازار داخلی رواج دهند ، حضور بیشتر در بازار جهانی بازی می تواند دنبال کند.

توسعه دهندگان بازی های بزرگ در برابر اجازه استفاده از موارد منحصر به فرد که به صورت غیرمتمرکز وجود دارد ، مقاومت نشان داده اند ، زیرا توانایی آنها در کنترل محیط بازی را از بین می برد. گیمرها وقتی صاحب مالکیت و کنترل خرده فروشی دیجیتالی خود شوند ، برنده بزرگ می شوند و این می تواند گام بزرگ بعدی در بازی باشد.

گره بستن عالی

Seihaku Yoshida بنیانگذار شتاب دهنده HashPort اظهار داشت:

“پشتیبانی از Enjin به عنوان اولین پروژه در شتاب دهنده HashPort افتخار بزرگی است” ، و “ما از همکاری با توسعه دهنده برجسته اکوسیستم بلاکچین جهان در ورود به ژاپن خوشحالیم. ما معتقدیم موفقیت Enjin در ژاپن نه تنها رشد Enjin در بازار جهانی ، بلکه به طور کلی توسعه صنعت بازی بلاک چین را تسریع می کند. “

به نظر می رسد یوشیدا درک کرده است که بلاکچین فرصت های بزرگی را برای توسعه دهندگان بازی ایجاد می کند که پذیرای آن نیستند و همچنین ممکن است مزایای رقابتی برای صنعت بازی ژاپنی ایجاد کند ، زیرا توسعه دهندگان آن برای اتخاذ یک فناوری تلاش می کنند که توسعه دهندگان در کشورهای دیگر هنوز به آن دست نیافته اند.

استفاده از نشانه های منحصر به فرد تغییر عمده ای را در نحوه مالکیت دارایی دیجیتال نشان می دهد. گیمرها مدت زیادی طول نمی کشد تا بفهمند که مالکیت واقعی کالاهای شما بسیار بهتر از اعتماد به یک شرکت با تمام کالاهای دیجیتالی شما است.

Enjin در حال رشد سریع است

در اوایل سال جاری ، Enjin نسخه Testnet خود را از پلتفرم توسعه بازی بلاکچین خود راه اندازی کرد و در حال حاضر بیش از 7000 کاربر را به خود جلب کرده است. بستری که به افراد امکان می دهد توکن های ERC-1155 را در بازی ها ، برنامه ها و وب سایت های خود ایجاد ، مدیریت و ادغام کنند ، در حالی که کاربران را با مالکیت واقعی توکن های دیجیتال منحصر به فرد خود توانمند می کند..

بازار بازی مکان مناسبی برای جذب بیشتر دارایی های بلاکچین ERC-1155 است و Enjin احتمالاً با ورود به بازار ژاپن با کمک HashPort حرکت خوبی را انجام می دهد.

نشانه های ERC-1155 دارای برنامه هایی هستند که فراتر از بازی هستند ، بنابراین جالب است که ببینیم در طی یکی دو سال آینده با شروع به کار توسعه دهندگان ژاپنی از پلت فرم Enjin ، چه اتفاقی می افتد. نیاز فزاینده ای به گزینه های غیرمتمرکز در فضای بازی وجود دارد ، و به نظر می رسد که Enjin در حال تهیه مکانی برای خود در یکی از بهترین مکان ها برای توسعه جهانی است.