Enterprise ETH: مشتری Ethereum Pantheon در Hyperledger “Besu” می شود

هایپرلجر Besu

کنسرسیوم بلاک چین Hyperledger دارای به طور رسمی از پانتئون استقبال کرد, مشتری Ethereum با ذهنیت سازمانی که توسط تیم مهندسی PegaSys مورد حمایت ConsenSys به زبان جاوا نوشته شده است و عنوان آن را “Hyperledger Besu” می داند.

بر این اساس ، بسیاری از سهامداران Ethereum این جشن را جشن می گیرند ، و آن را به عنوان نشانه دیگری تفسیر می کنند که جامعه Ethereum به طور فزاینده ای خود را به عنوان ایجاد بلاکچین انتخابی در میان شرکت های بزرگ قرار می دهد.

هایپرلجر Besu

Hyperledger خود کنسرسیومی از شرکت ها است که توسط بنیاد لینوکس هدایت می شود و در پروژه های منبع باز بلاکچین کار می کند. این شامل مواردی از جمله Accenture ، IBM و Intel است. این کنسرسیوم در حال حاضر دارای چندین سیستم عامل است که شرکت ها می توانند آزادانه بر روی آنها ایجاد کنند ، از جمله Hyperledger Fabric ، Hyperledger Sawtooth و Hyperledger Iroha.

از پیوستن یک پروژه دیگر به گلخانه هایپرلجر هیجان زده هستید! لطفا از Hyperledger Besu که یک جاوا است استقبال کنید # اتریوم مشتری که قبلاً با نام پانتئون شناخته می شد. اولین پروژه هایپرلجر که می تواند با بلاکچین عمومی کار کند. وبلاگ را بخوانید توسط PegaSysEng: https://t.co/Zclcy34S84 pic.twitter.com/9TpGS4fl5G

– هایپرلجر (Hyperledger) 29 آگوست 2019

جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum و خالق ConsenSys ، در اخبار اشاره کرد ، Pantheon ، اکنون Hyperledger Besu ، “اولین پروژه سازگار با زنجیره عمومی در سازمان” خواهد بود. این افشاگری در اواخر ماه جاری برای اولین بار در پانتئون مطرح شده است که به Hyperledger ترکیب می شود. 

Besu که اخیراً تصور می شود ، مدولار خواهد بود و بنابراین با “چندین الگوریتم اجماع از جمله PoW ، PoA و IBFT” سازگار خواهد بود “، همانطور که اعضای تیم PegaSys ، مردیت باكستر و راب داوسون در 29 آگوست نوشتند:

“Besu با تفکیک نگرانی بین الگوریتم های اجماع و سایر ویژگی های کلیدی زنجیره بلوک ، به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان مدولار باشد ، و این م componentsلفه ها را آسان و به روز می کند. با ایجاد رابط های تمیز بین عناصر درون مشتری (به عنوان مثال ، شبکه ، ذخیره سازی ، EVM و غیره) ، ما معتقدیم که شرکت ها با پیکربندی Ethereum برای پاسخگویی به نیازهای خود بسیار راحت تر عمل می کنند و در عین حال فرصت هایی را برای سایر پروژه های Hyperledger برای ادغام و استفاده از عناصر ایجاد می کنند. از پایگاه کد Besu. “

یک سال سازمانی برای Ethereum

سال DAO ها؟ بیشتر شبیه سال شرکت ها است.

از ژانویه ، جامعه Ethereum سهم خود را از استقبال بالا از مارک های بزرگ دیده است.

Hyperledger و Ethereum پل شده اند: PegaSysEngمشتری پانتئون اکنون Besu است ، اولین چارچوب Hyperledger سازگار با شبکه اصلی.

این ، EY’s Nightfall ، EEA ، Quorum و دیگران Ethereum را به عنوان شبکه اصلی بلاک چین برای برنامه های سازمانی تقویت می کنند.. https://t.co/FSrZLFn6IF

– justin.leroux.eth (@ 0xMidnight) 29 آگوست 2019

به عنوان مثال ، در اوایل امسال JP Morgan – یکی از بزرگترین بانکها در جهان – و EY – یکی از بزرگترین شرکتهای حسابداری در جهان – به ترتیب ابزارهای حریم خصوصی منبع باز را برای Ethereum منتشر کردند..

به نوبه خود ، JP Morgan یک نسخه اصلاح شده از Zether ، یک سیستم ضد دانش صفر (ZKP) ایجاد کرد که به کاربران اجازه می دهد مبادلات معاملات را در Ethereum یا سایر بلاک چین های قرارداد هوشمند مبتنی بر حساب ، پنهان کنند. ستاره ای.

همانطور که برای EY ، آن شب ایجاد کرد. Nightfall یکی دیگر از پروتکل های حفظ حریم خصوصی است که معاملات خصوصی در Ethereum را بر اساس zk-SNARK رسمیت می بخشد. Nightfall با استانداردهای محبوب ERC-20 و ERC-721 (NFT) در Ethereum سازگار است ، و آنها را به طور گسترده ای برای توسعه دهندگان قابل دسترسی می کند..

اگر در آینده قصد نداشته باشند تا حدی به فناوری Ethereum اعتماد كنند ، در مجموع ، مشكلات زیادی برای انجام این كار وجود دارد..

نه Hyperledger’s First Ethereum Rodeo

هایپرلجر کاملاً با Ethereum بیگانه نیست.

پاییز گذشته ، کنسرسیوم سازمانی نشان داد که پلت فرم Hyperledger Fabric پس از آن قادر به پردازش قراردادهای هوشمند نوشته شده برای ماشین مجازی Ethereum (EVM) بود. همانطور که کنسرسیوم در آن زمان توضیح داد:

“اکنون می توان قراردادها را به زبانهای [Ethereum] مانند Solidity یا Vyper نوشت. همراه با معرفی زمان اجرای قرارداد هوشمند جدید ، Fabric همچنین دارای یک ارائه دهنده وب مربوطه است که می تواند برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (DApps) با استفاده از web3.js. این ویژگی جدید به عنوان بخشی از نسخه 1.3 ارائه می شود و هدف آن ایجاد توسعه دهندگان برای مهاجرت یا ایجاد DApps برای یک سیستم عامل مجاز است. “

علاوه بر این ، قبل از آن Enterprise Ethereum Alliance – گروهی از شرکت ها که در پروژه های Ethereum همکاری می کنند – شروع به گرایش به Hyperledger کردند. همانطور که قبلاً برایان بهلندورف و رون رسنیک ذینفعان هایپرلجر گفته بودند:

“برای هر کسی که هرگز بین Ethereum و Hyperledger” مقابل “قرار دهد ، این همکاری نشان می دهد اکنون” Ethereum AND Hyperledger “است و ما انتظار داریم توسعه دهندگانی که فناوری های مربوط به Enterprise Ethereum را ایجاد می کنند انگیزه ارائه پروژه ها را به Hyperledger داشته باشند.”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me