فردا امروز: Ethereum به سیر تحولات قابل توجهی پیش از ETH 2.0 می رود

اتریوم 2.0

جامعه Ethereum همچنان پیش از ظهور برنامه ریزی شده “Ethereum 2.0” در سال آینده ، گام های مهمی برداشته است.

جدیدترین این اقدامات در 9 سپتامبر رونمایی شد ، زمانی که سازندگان پشت مشتریان Lighthouse و Nimbus ETH 2.0 – به ترتیب تیم های Sigma Prime و Status – اعلام کردند مشتریان خود به آنچه که “اولین نمونه از نهایی بودن در چند مشتری Eth2 testnet ، “پل هانر ، رئیس سیگما پرایم ، اظهار داشت.

اتریوم 2.0

بیایید کمی مرحله مهم را بشکنیم. در زمینه Ethereum ، مشتری قطعه ای از نرم افزار است که به کاربر اجازه می دهد تا بلاکچین را تأیید کرده و با آن ارتباط برقرار کند. فراتر از فانوس دریایی و نیمبوس ، چندین مشتری ETH 2.0 در کار هستند ، از جمله Prysm ، Parity ، Harmony و Hyperledger Besu.

&# 128588؛ # ETH2 در حال آمدن است! &# 128588؛

اگر برای جشن گرفتن امروز به دلیلی احتیاج داشتید یکی از این موارد است: اولین مورد نهایی بودن برای چند مشتری # اتریوم 2.0 testnet! &# 129395؛&# 127870؛&# 129346؛

# موفقیت_محوریتی قفل شده است

همه عزیزان بزرگ!!! &# 128079؛&# 128079؛&# 128079؛ https://t.co/qOsfuE9xFn

– میهای آلیسی (MihaiAlisie) 9 سپتامبر 2019

با این اوصاف ، تعامل اخیر بین Lighthouse و Nimbus به نظر می رسد اولین باری است که دو مشتری جداگانه دوره آزمایشی ETH 2.0 را با هم نهایی می کنند. در اینجا ، نهایی بودن به مفهوم غیرقابل برگشت بودن معاملات اشاره دارد و epoch به گروهی متشکل از 100 بلوک در بلاکچین ارتقا یافته Ethereum اشاره دارد.

به عبارت دیگر ، برخی از کارهای مهم اولیه که به تحقق آینده تکامل Ethereum کمک می کنند ، در صورت نیاز در اینجا و اکنون در حال انجام هستند.

این تکامل ، که در سراسر نسخه چند مرحله ای Serenity انجام خواهد شد ، قرار است سال آینده آغاز شود. جاستین دریک ، محقق بنیاد Ethereum قبلاً گفته بود كه اوایل سال 2020 می تواند نقطه آغاز مرحله 0 آرامش باشد ، هرچند كه این پیشنهاد ممکن است خوش بینانه باشد.

هر زمان که فاز 0 شروع شود ، این آغاز رسمی تبدیل شدن Ethereum به یک بلاکچین جدید است – که به راحتی به اجماع اثبات سهام ، خرد کردن و فناوری پلاسما اعتماد می کند.

پیتر موریچ ، رئیس امور عمومی Parity ، سال گذشته به CoinDesk گفت: “Ethereum 2.0 از این پروژه آزمایشی که Vitalik فقط چند سال پیش راه اندازی کرده است ، به یک پروتکل آماده برای تولید بلاکچین می رود.”.

هارد فورك استانبول آزمون مهمی را برای ماه آینده برنامه ریزی كرده است

استانبول آخرین ارتقا شبکه بزرگی است که Ethereum قبل از تغییر نقشه راه پلتفرم به Serenity در سال آینده انجام خواهد داد.

قابل توجه است ، استانبول testnet قرار بود از 4 سپتامبر راه اندازی شود ، اما توسعه دهندگان هسته ای Ethereum هفته گذشته تصمیم گرفتند که این testnet را به 2 اکتبر موکول کنند تا زمان بیشتری برای بررسی بیشتر پیشنهادهای بهبود Ethereum (EIP) برای درج در استانبول داشته باشند..

به تعویق انداختن به این معنی است که فعال سازی برنامه ریزی شده استانبول در شبکه اصلی نیز به عقب رانده خواهد شد ، اکنون برای مدتی در ماه نوامبر تنظیم شده است.

E.G. “بیایید با تنظیم چنگال testnet شروع کنیم و ببینیم چگونه پیش می رود و قبل از بازبینی زمان تنظیم چنگال شبکه اصلی ، یک دوره ثبات پیدا می کنیم” گالانو ، مهندس اصلی زیرساخت اینفورا ، در طی یک تماس توسعه دهنده در تاریخ 6 سپتامبر گفت.

هر زمان که به صورت زنده اجرا شود ، این ارتقا a مجموعه ای از بهینه سازی ها را اعمال می کند. به عبارت دیگر ، استانبول اجازه می دهد تا هزینه های ذخیره سازی کاهش یابد ، zk-SNARK ارزان تر استفاده شود و برخی از قیمت های کدگذاری نیز تغییر کند. علاوه بر این ، استانبول امکان ایجاد قابلیت همکاری بین Ethereum و Zcash را با ایجاد آن فراهم می کند تا قراردادهای هوشمند Ethereum بتواند Equihash PoW را تأیید کند.

بیشتر بیرون آمدن از قفل داخلی Ethereum

در آخر هفته ، تیم هایی که در سراسر اکوسیستم Ethereum 2.0 روی مشتری کار می کردند برای “قفل کردن” گرد هم آمدند ، در آنجا کسانی که درگیر بودند برای چند روز با کمال خونسردی به عنوان آزمایش کنندگان آلفا برای نرم افزار یکدیگر آزمایش کردند.

این تاریخچه ETH2.0 در حال ساخت است.

لیست کاملی از اهداف که تیم های ETH2.0 در تلاش هستند تا در طول این اهداف به دست آورند را مشاهده کنید # اندروپ قفل شدن https://t.co/Dw6E9BSROp https://t.co/W5a7Uy3xQy

– نبض DeFi &# 127815؛ (defipulse) 8 سپتامبر 2019

قرار است برای چند روز دیگر انجام شود ، قفل شدن باید نقاط عطف بیشتری ایجاد کند و به صاف کردن مسیر رسیدن به ETH 2.0 کمک کند. از طرف دیگر ، مشتریان آرتمیس و فانوس دریایی نیز تعامل را آغاز کرده اند.

چیزهای هیجان انگیزی که از # eth2interop قفل شدن در آخر هفته &# 128165؛ # آرتمیس و # فانوس دریایی sigp_io صحبت می کنند ، و هنوز 5 روز دیگر باقی مانده است! چه بعدی? &# 128064؛&# 129300؛ # eth2 # اتریوم # اندروپ https://t.co/BN1yLhutDU pic.twitter.com/Mqh3iG8Czc

– PegaSys (PegaSysEng) 9 سپتامبر 2019

“برای مشتریان بسیار مهم است که پیشرفت خود را ، هر مسئله ای که در طول این فرایند به وجود می آید (اجزای نامناسب ، مشکلات هماهنگی ، کابوس های رفع اشکال و غیره) و راه حل هایی که آنها برای حل این مسائل استفاده می کنند ، ثبت کنند.” می خواند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me