Ethereum Org اعتبار سنجی برای Facebook’s Libra؟ ایده شناور می شود

اتریوم

هنگامی که فیس بوک هفته گذشته به طور رسمی رمزنگاری Libra خود را رونمایی کرد ، سهامداران Cryptoverse بلافاصله به بحث و گفتگو پرداختند که آیا سکه – که به عنوان یک بیت کوین در یک اکوسیستم دو رمز در نظر گرفته شده است – در برابر احتمال تصویب دارایی های دیجیتال برتر مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH).

اتریوم

این گفتگوها یک هفته ادامه دارد و این موضوع آخرین چین و چروک خود را پیدا کرد: حدس و گمان پیرامون احتمال عضویت یک سازمان به نمایندگی از Ethereum به انجمن Libra برای تبدیل شدن به یک اعتبار سنج Libra Core..

آمین سلیمانی ، مدیر اجرایی SpankChain با استفاده از یک موضوع توییتر 24 ژوئن برای تشریح چگونگی چنین ترتیبی ، ایده یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) و یک سازمان حقوقی را برای هماهنگی برای عضویت در اکوسیستم Libra در مورد به نمایندگی از Ethereum.

اما * چه کسی * ETH است؟ کدام سازمان باید به آن بپیوندد? ethereum پایه? ConsenSys?

چه می شود اگر یک سازمان جدید ایجاد کنیم ، احتمالاً با استفاده از AragonProject, به عنوان یک سازمان حقوقی ترکیبی + DAO برای پیوستن?

– ameen.eth &# 128121؛ (ameensol) 24 ژوئن 2019

هفته گذشته هنگامی که از سفید نامه Libra رونمایی شد ، فیس بوک خود را در میان 30 سازمان نشان داد که به عنوان اولین اعتبار سنج Libra عمل می کنند – یک امتیاز که طبق گزارش هزینه هر عضو 10 میلیون دلار است.

شرکتهای بزرگی مانند Visa ، Mastercard و eBay از جمله این سازمانها بودند ، اما با توجه به مدل محوری تحمل خطای بیزانس توسط پروتکل Libra ، پروژه basketcoin هنوز به حدود 70 اعتبار سنج دیگر نیاز دارد..

افسوس ، فضای جدیدی برای تازه واردان در حال حاضر وجود دارد. اگر گروهی که به نمایندگی از Ethereum خدمت می کنند ، شرکت کنند ، این اولین گروه در نوع خود خواهد بود – هیئت نمایندگی یک جامعه بلاک چین عمومی – در انجمن حاکمیت. بومی های Cryptoeconomy Coinbase و Xapo قبلاً هزینه اعتبار سنجی را پرداخت کرده اند ، اگرچه آنها شرکت هایی هستند.

با این حال ، پرسش های واضح درباره اینکه چه کسی نشان دهنده Ethereum است و چگونه آنها این کار را انجام می دهند ، به سرعت در کانون توجه قرار می گیرد. سلیمانی در اینجا نیز ایده هایی داشت.

یک DAO در یک ماموریت

مدیر عامل SpankChain اضافه کرد که هنگامی که “یک سازمان حقوقی ترکیبی + DAO” ساخته شد ، می تواند یک پیشنهاد رمز امنیتی (STO) برای جمع آوری 10 میلیون دلار لازم برای تبدیل شدن به اعتبارسنجی Libra انجام دهد..

سلیمانی گفت ، بدن می تواند به طور مستقیم در اداره Libra مشارکت کند و پروژه هایی را که شامل پل ، Libra و Ethereum است ، انجام دهد..

ساختار این سازمان باید به گونه ای باشد که دارندگان توکن از STO دارای برخی از حق انتخاب مدیریت غیر انتفاعی باشند ، و بنابراین می تواند بر محل و نحوه کارکرد گره تأیید کننده Libra تأثیر بگذارد.. lex_node هر گونه تفکر در این مورد?

– ameen.eth &# 128121؛ (ameensol) 24 ژوئن 2019

اما چرا جامعه Ethereum باید چنین ایده ای را بپذیرد ، و چرا طرفداران Libra’s باید با آن همراه شوند؟ سلیمانی گفت که ترکیب احتمالی می تواند ، از جمله چیزهای دیگر ، “ETH را پر کند & Libra Open Source جوامع. “

آلوم ConsenSys همچنین به این نکته اشاره داشت که نمایندگان Ethereum می توانند به اتر رای دهند تا به یکی از ارزهای ذخیره شده Libra تبدیل شود (برخی قبلاً در مورد احتمال بهره برداری مشابه از BTC حدس زده اند ، اما فعلاً در مورد ترکیب این سبد هیچ حرف رسمی وجود ندارد). اتر که به آن رای داده می شود بدون شک دارایی بومی شبکه Ethereum را در محافل جریان اصلی قانونی می کند.

مزایای Libra برای پذیرش ETH به عنوان اعتبار سنج:

1. مشروعیت بیشتری در نزد سایپرپانک های رمزنگاری

2. دسترسی به جامعه توسعه یافته منبع باز با استعداد و الهام گرفته

3. در برابر جامعه مردمی ETH که به طور مستقل و خارج از باغ محصور شده ترازو رشد می کند ، محافظت کند

– ameen.eth &# 128121؛ (ameensol) 24 ژوئن 2019

در مورد آنچه Libra به دست می آورد ، مدیر عامل SpankChain گفت استقبال از نماینده Ethereum در این زمینه می تواند اعتبار و بهره وری بیشتری را برای پروژه ارز رمزنگاری شده جدید ایجاد کند.

البته ، گزاره های سلیمانی فعلاً همین موارد است – گزاره ها. اما طغیان در حال ظهور ترازو اطمینان حاصل می کند که این گزاره ها در هفته های آینده بحث و گفتگو زیادی می کنند. در واقع ، فعالیت رسمی بیشتر پیرامون “LibraDAO” از قبل آغاز شده است.

ما لیست اولیه * درخواست عضویت * لیست پروژه ها را تهیه کرده ایم & افرادی که اعضای با ارزش LibraDAO باشند (شرکت کنندگان فروش توکن). https://t.co/fkYacCVbwf

لطفا دیگران را اضافه کنید & بازخورد بدهید! مشروعیت LibraDAO به قدرت همکاری Ethereum بستگی دارد &# 128107؛

– اوا بیلین (evabeylin @) 25 ژوئن 2019

MetaCartel که روی ETH-Libra Bridge کار می کند

سلیمانی ، که پیشگام ایجاد MolochDAO بود ، از احتمال وجود یک سازمان نظریه اتریوم برای کمک به پیشرفت فناوری Libra-ETH پل اشاره کرده بود.

قابل توجه است ، DAO دیگری – گروه نسبتاً جدید MetaCartel – در حال حاضر روی چنین پلی کار می کند ، که آنها آن را SpicyBridge لقب داده اند ، ادای احترامی به طلسم فلفل قرمز DAO. یکی از تیم های مهندسی DAO ، “Taco Team Six” ، کار در زمینه توسعه SpicyBridge را رهبری می کند.

امروز پدرو گومز است (pedrouid) روز اول به عنوان مدیر جدید مهندسی MetaCartel &# 127477؛&# 127481؛

او روی CDAI-Chain کار خواهد کرد & SpicyBridge (Libra – ETH Bridge) و همچنین تأمین دقت فنی برای روند معاملات ما &# 128373 ؛

– MetaCartel DApps (meta_cartel) 24 ژوئن 2019

این یک تلاش اولیه برای ترازو برای DAO است ، که هدف آن تقویت صحنه داپ Ethereum است. در این میان ، بحث های گسترده تری در مورد چگونگی جایگاه دادن سهامداران Ethereum در پروژه خود در رابطه با Libra ادامه خواهد یافت.