Etherscan Block Explorer را برای Ethereum 2.0 Testnet راه اندازی می کند

اترسک

اولین مرحله از Ethereum 2.0 ، Serenity “Phase 0” قرار است در اوایل سال 2020 راه اندازی شود. این یک نقطه عطف است که به گفته برخی از شکگران هرگز نخواهد آمد.

با این وجود Eth2 در حال نزدیک شدن است ، خواه مردم آن را درک کنند یا نکنند. به عنوان شاهدی برای آن نزدیکی, یک کاوشگر بلوک جدید برای نسخه آزمایشی Ethereum به روز شده به تازگی رسیده است ، نشان می دهد که چه مقدار زمینه برای بزرگترین تحول شبکه تاکنون فراهم شده است.

این اکسپلورر بلوک با مجوز از پلت فرم محبوب Etherecan تجزیه و تحلیل Ethereum ارائه شده است و به آزمایشگاه Sapphire مجهز به آزمایشگاه Goerli ، آزمایشگاه Bearon Chain Chain از آزمایشگاه Prysmatic Labs’s Prysm متصل است..

اترسک

این پیشرفت نشان دهنده نزدیک شدن Beacon Chain است که به عنوان یک عنصر اساسی و اساسی در تحقق اجماع اثبات سهام (PoS) در مورد Ethereum 2.0 طراحی شده است. این طراحی جدید به staker ها یا دارندگان اتر (ETH) اجازه می دهد تا شبکه را امن کنند – در ازای پاداش بلوک – به جای استخراج کنندگان.

Vitalik Buterin ، خالق Ethereum ، با استفاده از کاوشگر جدید بلوک به عنوان فرصتی برای برخی کنایه های جشن ، در توییتر پیشنهاد کرد که کار غیرممکن انجام شده است.

Buterin گفت: “پلتفرم بخار مایعات ethereum 2.0 pie-in-the sky اکنون یک آزمایشگر بلوک فعال از [Etherscan] برای شبکه آزمایشی خود دارد.”.

در حال اجرا prylabs testnet بسیار سرگرم کننده بوده است اما داشتن یک بلاک اکسپلورر برای eth2 واقعاً احساس واقعی تر و نزدیکتر بودن را در این احساس ایجاد می کند. pic.twitter.com/ZRseoLkju2

– eric.eth (econoar) 5 دسامبر 2019

به ازای Etherscan ، در حال حاضر بیش از 500 اعتبار سنج PoS در زمان آزمایش مطبوعات یاقوت کبود وجود دارد. این عدد با صدها هزار اعتبار سنجی که برای تأمین امنیت کامل Ethereum 2.0 مورد نیاز است ، فاصله زیادی دارد ، اما این شبکه آزمایشی تنها آغاز است.

و با شروع مرحله 0 تا پایان Q1 2020 ، ساعت در حال افزایش آخرین بخشهای مورد نیاز برای تسهیل تأیید اعتبارهای دیگر است..

Prysm ، با Shasper مشتری دوستانه دیدار کنید

مشتری Parity Tech’s Ethereum 2.0 ، Shasper ، به تازگی “پشتیبانی اساسی برای همگام سازی با Prysm’s Sapphire testnet” را دریافت کرده است درخواست کشیدن که در 5 دسامبر در GitHub ادغام شد.

این یکی دیگر از تحولاتی است که از نزدیک شدن Ethereum جدید استقبال می کند ، زیرا به این معنی است که Sapphire اکنون به یک شبکه آزمایشی چند مشتری تبدیل شده است ، یک بلوغ از وضعیت مشتری قبلی قبلی.

قابلیت همکاری این مشتریان مهم است زیرا تعداد بیشتری از جمله Lighthouse ، Nimbus ، Harmony و Hyperledger Besu در حال آمدن هستند. این کلاینت ها نرم افزارهای تخصصی هستند که به کاربران امکان می دهد مستقیماً با بلاکچین Ethereum ارتباط برقرار کرده و آن را تأیید کنند. تنوع این مشتریان همچنین عدم تمرکز را تضمین می کند ، تا آنجا که هیچ تیم توسعه دهنده مشتری نمی تواند به عنوان یک دروازه بان تنها به اتریوم خدمت کند ، با تمام دامهایی که چنین پویایی به دنبال دارد.

آزمایشی Multiclient ETH2!!!!!! https://t.co/djv9TAvBvv

– prestonvanloon.eth (preston_vanloon) 5 دسامبر 2019

بر این اساس ، انتظار داشته باشید مشتریان بیشتری نیز به زودی از پیوستن Shasper در پیوستن به Sapphire پیروی کنند.

اولین چیزها اول: ارتقا استانبول اینجاست

Ethereum با شروع به روزرسانی Serenity در سال آینده تغییرات بزرگی در پیش رو دارد. اما برای رسیدن به آنجا ، سیستم عامل قراردادهای هوشمند ابتدا باید نسخه معمول و ارتقا یافته استانبول را متمرکز بر بهینه سازی انجام دهد.

استانبول که قرار است حدود 7 دسامبر فعال شود ، هرچند کاملاً بی اهمیت نخواهد بود.

در حالی که برخی از تغییرات استانبول هزینه های محاسباتی فراخوانی برخی داده ها در Ethereum را افزایش می دهد ، تغییرات دیگری مانند Ethereum Improvement Proposal (EIP) 2028 می تواند راه را برای دستیابی به تراکنش در شبکه تا رسیدن به 3000 معاملات در ثانیه (TPS) در Ethereum هموار کند. 1.0 – به میزان قابل توجهی از 15 TPS که هم اکنون Ethereum تقریباً می تواند از پس آن برآید.

به عنوان مثال ، پروژه Stark Ware گفته است که EIP 2028 ، پس از اجرای زنده ، “مقیاس پذیری گسترده ای برای محلول های لایه 2” ارائه می دهد.

پروژه دیگری که از این پتانسیل “عظیم” استفاده می کند ، IDEX است که در حال حاضر بیشترین استفاده از مبادلات غیرمتمرکز در اکوسیستم Ethereum است. آزمایشگاه های Aurora ، تیمی که IDEX را پشتیبانی می کند ، DEX جدیدی را برای بهره گیری از افزایش TPS EIP 2028 راه اندازی می کند ، با رهبری پروژه می گوید محور فناوری می تواند هزینه های گاز را برای معامله گران حدود 90 درصد کاهش دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me