با در نظر گرفتن احتمال رشد Gig Economy در اطراف Ethereum

اتریوم

اگر ETH پول است ، پس احتمال رشد اقتصاد Gig در اطراف Ethereum فقط باید این پویایی را بیشتر تقویت کند.

البته ، مانند اکثر جنبه های اقتصاد رمزنگاری ، بسیاری از نوآوری های مبتنی بر Ethereum که برای کارگران اقتصاد گیگ ساخته می شود ، هنوز خودشان تازه کار هستند. بر این اساس ، برخی از تازگی های این نوآوری ها در حال حاضر هنوز در حالت آزمایشی یا در افق هستند.

اتریوم

با این اوصاف ، این امکان وجود دارد که نحوه شکوفایی کار موقت در دنیای دیجیتال که به طور فزاینده ای بیش از حد متصل است ، تغییر کند. و در حال افزایش است ، زیرا سال گذشته هاروارد بیزینس ریویو تخمین زده بود که 150 میلیون کارگر در اروپای غربی و آمریکای شمالی اکنون کارگران کنفرانس بودند.

Gig Economy برای رفع خلع سلاح آماده است

واقعیت این است که امروزه کمبود شرکت متمرکز بر فریلنسر در جهان وجود ندارد ، اما بسیاری از محبوب ترین ها هزینه های بالایی را دریافت می کنند یا عملیات غیرقابل پاسخگویی را انجام می دهند و در نتیجه کارهای زیادی را برای کارگران باقی می گذارد.

چند سال پیش ، زمانی که وب سایت مشهور فریلنسر Elance نام تجاری خود را به Upwork تغییر داد ، یک اپیزود مشهور رخ داد. متأسفانه ، انتقال برای بسیاری از اعضای سیستم عامل مطلوب و روان نبود و تغییر اساسی باعث تخریب پروفایل بیش از تعداد بیشتری از افراد برتر درآمد Elance و فراتر از آن شد.

از نظر روحی آن حکایت با آنچه که ویتالیک بوترین ، خالق همکار Ethereum ارائه داده است ، از نظر روحی متفاوت نیست. وب سایت خود, در آن Buterin توصیف کرد که چگونه برای اولین بار ناامیدی بزرگی را که یک شرکت متمرکز می تواند ایجاد کند درک کرد:

“من در طی سالهای 2007-2010 با خوشحالی بازی World of Warcraft را بازی کردم ، اما یک روز بلیزارد م damageلفه آسیب را از طلسم محبوب محبوب Warlock’s Siphon Life حذف کرد. من خودم را گریه کردم تا بخوابم ، و در آن روز فهمیدم که خدمات متمرکز چه وحشتهایی را به همراه دارند. “

بعداً Ethereum و dApps ساخته شدند که در بالای آن ساخته شده اند ، و آنها روشهای غیرمتمرکز جدیدی را به جلو ارائه می دهند. یکی از این راه ها این است که به طور کارآمد واسطه ها را در معاملات اقتصاد گیگ که در آن واسطه ها می توانند فاحش باشند ، متفرق کنید. در گرفتن هزینه های برداشت غیر معقول بالا.

پروژه هایی برای پیگیری در آرنا

در حال حاضر چند موضوع جالب در اطراف اکوسیستم Ethereum اتفاق می افتد که ممکن است مورد توجه فریلنسرها قرار گیرد.

به عنوان مثال ، در این ماه پروژه اشتغال غیر متمرکز Opolis اعلام کرد این شرکت کمک مالی از سنگین وزن DeFi و سازندگان استوک کوین دای MakerDAO دریافت کرده است ، این کمک هزینه برای کمک به اوپولیس برای ادغام پرداخت های دای در برنامه های شغلی خود است..

با هیجان اعلام کرد که ما از طرف ما کمک هزینه توسعه دریافت کرده ایم MakerDAO! کمک هزینه به ما امکان می دهد که بیاوریم # دای ادغام پرداخت به # اوپولیس“پلت فرم اشتغال به قدرت بیشتر آینده است # خودمختار کارگر. اطلاعیه کامل را بخوانید: https://t.co/DJdC8hMYh0 pic.twitter.com/hIiCXzLTik

– OPOLIS (اوپولیس) 17 سپتامبر 2019

برای دستیابی به “آینده کارگر خود-حاکم” ، پروژه اشتغال به زودی دائی را در چتر وسیع تری از پیشنهادات دوستانه آزاد خواهد داشت:

“از طریق عضویت در یکی از اصناف Opolis ‘، یا سازمان های استخدام غیرمتمرکز (DEO) ، فریلنسرها ، خلاقان ، مشاوران و کارگران تاسیس می توانند در همان زمان مستقل به مزایا و خدمات با کیفیت بالا مانند کارگران تمام وقت دسترسی داشته باشند. Opolis بیمه درمانی ، ارز رمزنگاری شده و برنامه های بازنشستگی سنتی ، اتوماسیون رعایت مالیات و موارد دیگر را به اعضای اتحادیه ارائه می دهد. “

یکی دیگر از پروژه هایی که از رگه های مربوطه ضربه می خورد ، Sablier است که اولین بار در ماه ژوئن معرفی شد. به عنوان dApp برای ارائه حقوق مداوم در Ethereum ، Sablier – که اخیراً به رتبه پایین تر رسیده است Rinkeby testnet از روی احتیاط – در حدود ارائه پرداخت به موقع به کارگران طراحی شده است – پرداخت ها بر حسب دقیقه ، حتی.

2 / پرداخت کننده مبلغی را در قرارداد هوشمند واریز می کند و نرخ پرداخت از پیش تعیین شده را تعیین می کند.

سپس ، قرارداد با گذشت زمان ، بخشهایی از سپرده را به گیرنده اختصاص می دهد (شماره بلوک پروکسی زمان است).

– پل ، جریان پول (PaulRBerg @) 1 ژوئن 2019

اما dApp باید در موعد مقرر به شبکه اصلی بازگردد ، خصوصاً اگر چنین باشد کمک هزینه تیم MakerDAO به تلاش ماه گذشته هر نشانه ای است.

با این وجود Opolis و Sablier فقط دو نمونه از امکاناتی هستند که فریلنسرها ممکن است به طور فزاینده ای به استفاده از آنها علاقه مند شوند. حتی یک آدرس ساده Ethereum و یک حساب صرافی تأیید شده ارز رمزنگاری شده برای کارگر از راه دور کافی است که حقوق خود را به صورت آنلاین شروع کند ، اما گزینه های خلاقانه دیگری نیز وجود دارد.

به عنوان مثال ، در نظر بگیرید که چگونه نویسنده هفته در Ethereum News ، ایوان ون نس ، نسخه های حاوی حاوی خبرنامه را به کسانی که توکن های غیرقابل شارژ مرتبط با خلاقیت خود را خریداری کرده اند ، ارائه می دهد. اینها می تواند جرقه های اولیه نوع جدیدی از اقتصاد کنسرت باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me