برنامه تأیید شناسه تلگرام بخشی از جنبش Growing KYC

آیدی تلگرام KYC

تلگرام اعلام کرد که آنها روش جدیدی برای تأیید آنلاین بودن افراد دارند. ویژگی تأیید شناسه تلگرام به افراد امکان می دهد شناسایی خود را با اشخاص ثالث تأیید کنند ، بدون اینکه مستقیماً اطلاعات شخصی را به اشتراک بگذارند. در حال حاضر ، اگر شخصی نیاز به تأیید شخص بودن خود دارد ، لازم است کپی اسناد شخصی را برای هر کسی که نیاز به رعایت مقررات دارد ارسال کند.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود به صورت آنلاین خطرناک است. شرکت هایی که با سیستم بانکی کار می کنند باید به دلایل قانونی تأیید کنند که با چه کسانی تجارت می کنند. با این حال ، کلاهبرداران می توانند جعل هویت م institutionsسسات مالی قانونی را بر عهده بگیرند. علاوه بر این ، هنگامی که اطلاعات شخصی یک شخص در وب وجود دارد ، می تواند از یک پایگاه داده سرقت شود.

آیدی تلگرام KYC

در حال حاضر ، راه حل تأیید شناسه ارسال یک نسخه کپی از اسناد شخصی رمزگذاری شده است و پس از تأیید هویت ، داده های حساس از بین می روند. این یک سیستم عالی نیست و تلگرام فکر می کند می تواند امنیت کاربر را بهبود بخشد.

سیستم تأیید شناسه تلگرام ، داده های کاربر را در سیستم ذخیره ابری خود نگهداری می کند و هنگامی که شخصی نیاز به اثبات اینکه چه کسی است ، می تواند از سیستم تأیید شناسه تلگرام برای “تضمین” هویت خود استفاده کند. شخص ثالث می خواهد جزئیات شخصی را هرگز مشاهده نکنید از شخصی که مورد تأیید قرار گرفته است ، و اطمینان خواهد داشت که تلگرام دقت لازم را انجام داده است.

تأیید هویت تلگرام یک نیاز فزاینده را برطرف می کند

بدانید که پروتکل های مشتری شما (KYC) در حال تبدیل شدن هستند مهم در دنیای ارزهای رمزنگاری شده. مدت ها بود که ایده تأیید هویت شما برای معاملات رمزنگاری با مخالفت افرادی روبرو می شد که گمنامی را که پلتفرمی مانند بیت کوین ارائه می داد دوست دارند. اکنون که رمزنگاری ها با سیستم مالی مستقر در حال ادغام هستند ، نیاز به کاربران رمزنگاری برای مطابقت با سطح بسیار بالاتری از مقررات نظارتی است.

قوانین مالیات و مبارزه با پولشویی ، بانک ها و سایر م institutionsسسات مالی را تحت قوانین سختگیرانه قرار می دهد تا از جابجایی وجوهی که می تواند برای اهداف ناخوشایند استفاده شود ، جلوگیری کند. هیچ نقدی در مورد کارآیی این سیستم وجود ندارد ، اما بدون در نظر گرفتن ، آنها هنوز هم باید از قوانین پیروی کنند.

پولشویی بیت کوین

بخوانید: بیت کوین و پولشویی: راهنمای کامل مقررات جهانی

به عنوان مثال ، اگر یک مبادله رمزنگاری می خواهد با بانکهای عادی برای معاملات فیات معامله کند ، آنها باید اطمینان حاصل کنند که آنها با تمام قوانین و مقررات موجود مطابقت دارند. هر کشوری که یک سیستم مالی پیشرفته داشته باشد ، احتیاج به تأیید شناسه دارد ، اما با وارد کردن تصویر معاملات بین المللی پیچیده تر می شود.

در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، شخصی که شهروند گرسنگی است (به طور تصادفی) کاملاً امکان استفاده از مبادله رمزنگاری شده در تایوان و بانکی را دارد که تقریباً در هر مکان واقع شده است. به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی در بسیاری از حوزه های قضایی بدون خطر نیست ، که باعث می شود بستر جدید تأیید شناسه تلگرام به عنوان یک ایده آینده نگر به نظر برسد.

آیا “آنها” به یک برنامه اعتماد می کنند?

بستر تأیید شناسه تلگرام احتمالاً از داخل فضای توسعه رمزنگاری و بلاکچین پشتیبانی می کند. تلگرام یکی از شناخته شده ترین توسعه دهندگان است که وجود دارد و آنها پول دارند تا محصولات خود را درجه یک بسازند. وضعیت در دنیای بانکداری تا حدودی متفاوت است. اکثر کشورها نیاز دارند که م institutionsسسات مالی مستقیماً به اسناد شناسه مشتری دسترسی داشته باشند ، بنابراین در ابتدا سرویس تأیید شخص ثالث ممکن است با برخی از موانع راه روبرو شود.

از طرف دیگر ، سیستم بانکی جهان جایگاه بزرگی است. همانطور که حرکت مداوم مبادلات رمزنگاری و عملیات استخراج به کشورهای دوست نشان داده است ، بعضی از مکانها برای پذیرش فن آوری های جدید بسیار بیشتر از مکان های دیگر باز هستند. به عنوان مثال اگر یک مالت تأیید هویت تلگرام را به عنوان اثبات هویت مشتری بپذیرد ، این امر به سیستم عامل تلگرام “ورود” به سیستم بانکی جهانی را می دهد.

رشد ارزهای رمزپایه چالش های جدیدی را برای تنظیم كنندگان ایجاد می كند ، آنها بین سیستم مالی موجود كه به شدت تنظیم می شود و فناوری جدیدی كه تنظیم آن آسان نیست ، تعادل برقرار می كنند. در حال حاضر تنظیم کننده ها از مزیت سیستم بانکی فیات (Fiat) ، که شکل غالب تعاملات اقتصادی است ، برخوردار هستند. اگر این هرگز تغییر کند ، مقامات نظارتی در سطح جهانی در مورد اجرای انطباق وضعیت بسیار دشوارتری دارند.