JP Morgan: سه شرکت عمومی با بلاکچین پیروز می شوند

برندگان بلاک چین JP Morgan

بلاکچین در سال 2018 به ویژه در دنیای شرکت ها شهرت پیدا کرد. علی رغم استفاده از این فناوری نوین اما ابتکاری در حوزه های مختلف شرکت ها ، بسیاری از سرمایه گذاران هنوز با آن آشنا نیستند ، به جز کسانی که در معاملات ارز رمزنگاری شده اند, طبق گزارشی در CNBC.

در تحقیقی که توسط واحد تحقیقات سهام عدالت نرم افزار JP Morgan انجام شد ، این بانک سه شرکت عمومی را به عنوان برندگان بالقوه معرفی کرد که می توانند در دراز مدت از فناوری نوآورانه بهترین استفاده را ببرند..

برندگان بلاک چین JP Morgan

یکپارچه سازی فناوری لجر توزیع شده

بانک سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکا با اشاره به چگونگی سود شرکت های نرم افزاری از استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، معتقد است که شرکت های بیشتری فناوری بلاکچین را در آینده ادغام می کنند. با این حال ، این بانک با پیش بینی نسبتاً بی طرفانه از سه شرکت دولتی که به اعتقاد او قادر به ایجاد “فرصت های رشد فزاینده مادی” با استفاده از این فناوری است ، به مشتریان امکان پذیر است..

آکامای ، DocuSign و الی مای

شرط بندی JP Morgan برای تغییر وضعیت موجود “فرصت های جابجایی واسطه” و “Blockchain as a Service” (Baas) است. طبق تجزیه و تحلیل ، سه شرکت دولتی که این معیارها را برآورده می کنند Akamai ، DocuSign و Ellie Mae.

جی.پ.مورگان ، ارائه دهنده تحویل ابر مستقر در ایالات متحده ، Akamai را “اضافه وزن” ارزیابی کرد و گفت که توانایی استفاده از رویکرد BaaS را دارد.

Sterling Auty ، تحلیلگر تحقیقات سهام عدالت نرم افزار JP Morgan ، روز پنجشنبه در یادداشتی به مشتریان گفت: “ما به جای ساختن از ابتدا ، مشتریانی را می بینیم که به دنبال استفاده از فروشنده ای مانند Akamai هستند که قابلیت های Blockchain خود را به عنوان یک سرویس ارائه می دهد.”.

“در حالی که تعدادی از شرکت ها دارای فناوری بلاکچین هستند ، IBM به عنوان یک نمونه ، ما معتقدیم که شبکه قابل توجه Akamai یک مزیت ذاتی در اجرای یک دفتر توزیع شده در بلاکچین است.”

سیستم غیرمتمرکز زنجیره بلوک عمومی یک ضرر ذاتی است و این دلیل اساسی است که J.P. Morgan همچنین از استفاده از بلاکچین مجاز و بسته استفاده می کند که معمولاً “خصوصی” نامیده می شود.

برخلاف شبکه های خصوصی ، بلاک چین های عمومی مانند Ethereum و Bitcoin فقط به هر کسی امکان خواندن ، نوشتن یا پیوستن را می دهد. هیچ کس با کنترل قاطع بر روی شبکه وجود ندارد که به این معنی است که داده ها حتی پس از نوشتن در شبکه نیز می توانند نامعتبر شوند..

این مشکلی است که DocuSign درصدد رفع آن است ، زیرا ادعا می کند این شرکت توانایی اتصال شبکه بلاکچین به سیستم مدیریت معاملات دیجیتال مبتنی بر استانداردهای خود را دارد. جی پی مورگان نیز به این استدلال که می تواند از بلاکچین خصوصی و عمومی استفاده کند ، آن را “اضافه وزن” ارزیابی کرد.

“DocuSign می خواهد بستری باشد که کل مراحل قرارداد را به روشی دیجیتالی امکان پذیر می کند. با گذشت زمان ، می توانستیم بسیاری از بسترهای نرم افزاری را مبتنی بر بلاکچین ببینیم ، و اساساً مدل امنیتی متمرکز خود را برای مدل توزیع شده بلاکچین تغییر می دهیم. “.

الی مای ، سومین شرکت ، که به عنوان یک برنده بلند مدت انتخاب شده است ، از استفاده از فناوری بلاکچین در بخش املاک و مستغلات بهره می برد که Auty آن را “واضح ترین” توصیف کرد. Ellie Mae یک شرکت نرم افزاری مشهور است که به دلیل پردازش سی و پنج درصد از وام های رهنی ایالات متحده شناخته می شود و توسط J.P ، Morgan به عنوان “کم وزن” شناخته می شود..

آوتی معتقد است که بانک رهن می تواند از فناوری دفتر توزیع شده برای “مدیریت کل فرایند رهن می تواند باعث اعتماد طرفین شود و استفاده از قراردادهای هوشمند می تواند به طور خودکار کارهای مختلف (بازرسی ، درآمد / استخدام ، تأیید) کمک کند.”

JP Morgan Blockchain را به عنوان معامله واقعی توصیف می کند

در ماه مارس ، جی پی مورگان گزارشی منتشر کرد با عنوان “باز کردن مزیت اقتصادی با بلاکچین” طرفدار استفاده از این فناوری در تجارت قدیمی و مدیریت دارایی است. این گزارش همچنین حاوی جدول زمانی اتخاذ فن آوری در حال تحول در آینده نزدیک است.

این گزارش تغییر پارادایمی را در نحوه و نحوه ارتباط انسانها با بخش مالی پیش بینی کرد.

این اظهار داشت:

“این درک روزافزون وجود دارد که فناوری دفاتر توزیع شده – که به عنوان بلاکچین شناخته می شود – تغییر اساسی را در تفکر ما درباره دارایی های مالی و نحوه عملکرد صنعت مالی در آینده ایجاد خواهد کرد.”

این گزارش چهار مرحله پیش بینی شده استفاده از بلاکچین را که شامل مرحله اشتراک اطلاعات ، مرحله راه حل های داده ، مرحله حیاتی زیرساخت ها و مرحله کامل غیرمتمرکز است ، توضیح داد. از آنجا که این مراحل به طور همپوشانی وجود دارد ، این گزارش پیش بینی می کند یک اقتصاد واقعاً غیرمتمرکز به واقعیت تبدیل شود که در آن صورت بلاک چین جایگزین مدل های متمرکز می شود..