ویلیام شاتنر با همکاری Mattereum لندن در مورد کلکسیون های Tokenized همکاری می کند

ویلیام شاتنر

نماد فرهنگی عزیز ویلیام شاتنر در مشارکتی با همکاری Mattereum مستقر در لندن همکاری کرده است که از استارتاپ Ethereum-centre استفاده خواهد کرد دارایی گذرنامه فناوری برای اطمینان از اصالت کالاهای جمع آوری شده در دنیای واقعی.

این ابتکار به عنوان بخشی از جشن های هفته Blockchain در نیویورک رونمایی می شود ، نشان می دهد که چگونه رویکرد قانونی الزام آور Mattereum به قراردادهای هوشمند و توکن سازی می تواند تضمین های امنیتی و اصالت برتر را در نحوه تجارت در اطراف دارایی های فیزیکی ایجاد کند ، به عنوان مثال یادگاری های کلکسیونی.

ویلیام شاتنر

بلند کردن یک شخصیت اکشن خودنویس شده از “Capt. جیمز کرک با لباس روزمره ، “بر این اساس شاتنر در ویدیوی اعلامیه خود اولین به اصطلاح” دوقلوی دیجیتال “را که به طور رسمی توسط سیستم Mattereum’s Asset Passport راه اندازی شد ، برجسته کرد.

شاتنر گفت: “یک تراشه ، نشانه ، امضای من ، و یک شماره … یک نوع.”.

Cryptonians! دوستان من VitalikButerin & @الون ماسک در تلاش بودند تا تصمیم بگیرند که در چه چیزی بنا کنند Etereum. من منتظر بوده ام & در انتظار &# 128580؛ بالاخره تصمیم گرفتم خودم کاری انجام دهم. به من ملحق شو! &# 128536؛ بیل   &# 128073؛&# 127995؛https://t.co/S8A6lAjapU # MCC2019 #blockchainweeknyc # atomicswapnyc mattereum pic.twitter.com/NEd8MSVwHC

– ویلیام شاتنر (WilliamShatner) 10 مه 2019

وینای گوپتا ، مدیر ارشد اجرایی Mattereum و یک بار هماهنگ کننده راه اندازی Ethereum ، این همکاری را به عنوان گام دیگری با اشاره به “یک روش جدید تفکر” در مورد چگونگی تعامل دنیای دیجیتال و دنیای فیزیکی ، یا حتی باید ، ستایش کرد:

“ماتریوم در حال بافت دیجیتال و فیزیکی به روش جدید است. امروز ما اصل بودن دارایی ها را تأیید می کنیم. به زودی ، ما سیستم های blockchain خود را برای تجارت بی دردسر ، ظریف ، انتقال ، ردیابی و ردیابی ، حتی جستجوی فیزیکی به نمایش می گذاریم. این از یک طرز تفکر جدید در مورد این که چگونه کامپیوترها می توانند مواد فیزیکی را به چیزی مفهومی و پاسخگو تبدیل کنند ، ناشی می شود. ما همچنین می خواهیم چارچوب تأثیرات زیست محیطی و ردیابی کربن را ارائه دهیم. “

اطلاعات بیشتر در مورد Matrereum

پروتکل Mattereum با هدف “جابجایی دارایی ها به روشی که قانون تشخیص می دهد” با استفاده از فناوری بلاکچین ، یعنی Ethereum.

این پروژه توسط برجسته ترین اکوسیستم رمزنگاری مانند Gupta و دانشمند ارشد این شرکت ، ایان گریگ ، خالق قرارداد های Ricardian – با عنوان “الگوی طراحی متعارف برای اتصال قرارداد قانونی به یک دارایی دیجیتال” که در قلب Mattereum استفاده می شود ، برای هر شرکت Gregg است. صفحه فرود.

Mattereum از “ثبت نام املاک هوشمند” برای ردیابی مقتدرانه گذرنامه های دارایی استفاده می کند که خود حقوق مالکیت را ردیابی می کنند و از هزینه های مضاعف در مورد دارایی های فیزیکی جلوگیری می کنند ، مانند اقدام عملیاتی Shatner’s Captain Kirk. گذرنامه دارایی ، که به طور همزمان قراردادهای قانونی و هوشمند است ، مالک را به یک شی متصل می کند و ثبت املاک هوشمند را تشکیل می دهد.

مزایای چنین سیستم توکن سازی؟ دارایی های فیزیکی با توجه به تجارت می توانند به شدت نقدینگی شوند. Matrereum می گوید ، حتی سهام چنین دارایی هایی در آینده امکان پذیر خواهد بود.

روند آشکار سازی ارز

Matrereum برای کمک به نظم جهانی که به طور فزاینده ای توکنیزه می شود ، زاویه می گیرد. صنعتی که استفاده از چنین سیستمی مقدمه به نظر می رسد؟ مشاور املاک.

سیالیت ، نتیجه ادغام بین ConsenSys DEX و دلال پروپلر ، در اجلاس معروف مایعات خود در 9 مه اعلام کرد که در اواخر سال جاری وام های بالای Ethereum را تصدی می کند.

این طرح برای شروع کار با استفاده از قراردادهای هوشمند برای به دست آوردن املاک و مستغلات در حوزه های قضایی عمده ایالات متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا شروع می شود. و همچنین Fluidity نه تنها پروژه ای است که می تواند از طریق Ethereum به املاک و مستغلات برسد.

RealT ، که در این ماه نیز راه اندازی شد ، به همین ترتیب برای ارائه املاک و مستغلات دیجیتالی از طریق توکن شلیک می کند.

1 /

RealT راه اندازی شده است! املاک و مستغلات ، توزیع شده در Ethereum!RealTPlatform

سایت اینترنتی: https://t.co/GOVlhTiSNb

این موضوع شما را از 0-60 درباره RealT راهنمایی می کند!

– DavidHoffman.eth&# 129506؛ (@ TrustlessState) 9 مه 2019

و صنایع بیشتری فراتر از املاک و مستغلات نیز به نشانه های Ethereum روی آورده اند.

به عنوان مثال ، Societe Generale (SocGen) ، سومین بانک بزرگ فرانسه و ششمین بانک بزرگ اروپا ، ماه گذشته اعلام کرد که یک دسته اوراق قرضه را به صورت رمزهای امنیتی ایجاد شده از طریق Ethereum منتشر کرده است..

پیشنهاد اوراق قرضه ، با حمایت 100 میلیون یورویی ، اولین باری است که یک بانک بزرگ برای حمایت از یک دارایی اصلی به یک بلاک چین عمومی متوسل می شود. SocGen Ethereum را قادر به ساده سازی روند انتشار اوراق قرضه دانست:

“این معامله زنده روند کارآمدتری را برای انتشار اوراق بهادار بررسی می کند […] این استاندارد جدیدی را برای انتشار و معاملات اوراق بهادار بازار ثانویه پیشنهاد می کند و هزینه و تعداد واسطه ها را کاهش می دهد.”