بازیکن NBA برای راه اندازی توکن مبتنی بر Ethereum با قیمت 150 دلار در هر قطعه

نشانه NBA Ethereum

طی چند سال گذشته ، بیت کوین و فضای گسترده ارزهای رمزنگاری شده سهم مناسبی از تاییدیه های مشاهیر به دست آورده است.

برخی از تأییدهای قابل توجه توصیف الون ماسک از فناوری بیت کوین به عنوان “کاملاً درخشان” است ، تونی هاوک نشان می دهد که وی شش سال است که BTC را در اختیار دارد و مدیر عامل توییتر جک دورسی گفت که او در یک تماس رسمی درآمد دیگر شرکت “بیت کوین را دوست دارد” او رهبری می کند ، میدان بزرگ غول fintech.

اکنون به نظر می رسد که ورزشکاران و بانوان ورزشی در حال ورود به صحنه هستند. یک بازیکن برجسته NBA اخیراً فاش کرده است که تا حدی نشان دهنده خود ، یا حداقل قراردادش در بلاک چین Ethereum ، یک توکن (یا قصد دارد یک توکن راه اندازی کند) راه اندازی خواهد کرد.

قرار است پرتاب از امروز ، 13 ژانویه انجام شود.

بازیکن NBA برای گرفتن باند رمزنگاری شده خود … امیدوارم

در تاریخ 10 ژانویه ، اسپنسر دینویدی ، بازیکن بروکلین نت ، در توییت خود اعلام کرد که “اوراق قرضه اسپنسر دینویدی” از سیزدهم آغاز خواهد شد. این پست به سرعت در جامعه ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار گرفت ، بسیاری از قهرمانان این ورزشکار را به عنوان شخصی که می تواند جریان اصلی این فضا را به دست آورد.

اوراق قرضه اسپنسر دینویدی 13 ژانویه آغاز به کار می کند. من همچنین 8 طرفدار را با خود به ASW می برم. #NBAVote pic.twitter.com/dhXKt0qPqh

– اسپنسر دینویدی (@ SDinwiddie_25) 10 ژانویه 2020

جزئیات منتشر شده از طریق توییت Dinwiddie بسیار ناچیز بود ، هرچند دیگران سریعاً برای روشن کردن مشخصات این باند وارد عمل شدند. کارلوس دومینگو ، مدیر عامل سکوی امنیتی رمزگذاری Securitize ، فاش کرد که شرکت وی “عامل انتقال دیجیتال و شریک فناوری برای اولین رمز امنیت امنیت سرمایه گذاری در جهان” خواهد بود.

اگرچه این یک حرکت صعودی است و به خودی خود ، مهم است که توجه داشته باشید که این رمز برای میلیون ها هوادار NBA برای خرید از بازار به طور گسترده در دسترس نخواهد بود..

در هر خلاصه مقاله فوربس این حرکت جالب برای فشار دادن به ارز رمزنگاری شده ، توکن هایی که دارای “SD8” هستند ، به قیمت 150،000 دلار به سرمایه گذاران معتبر فروخته می شود ، که تنها بخش کوچکی از جمعیت ایالات متحده است. سکه یک اوراق قرضه است که به طور ماهانه 4.95 درصد سود پرداخت می کند.

دینویدی اخیراً نوشت که امیدوار است بتواند رمزهای خود را از طریق پیشنهاد Reg A نیز بدست آورد که این امر باعث می شود رمز Ethereum برای طرفداران بیشتری باز شود زیرا NDA ها ، KYC ، اعتبار و سایر موانع تدارکاتی را می توان کنار گذاشت..

من هم نمی توانم صبر کنم تا یک پیشنهاد Reg A نیز داشته باشم. حلقه هایی که باید از آن عبور کنیم روند کار را دست و پا گیر می کند. NDA ، KYC / AML ، سرمایه گذاران معتبر ، ارجاع متقابل با سایر لیست های تأیید شده و غیره ، اما به زودی ما آن را برای همه خواهیم داشت! قول میدهم https://t.co/l4E1U36LdD

– اسپنسر دینویدی (@ SDinwiddie_25) 12 ژانویه 2020

طبق برخی گزارش ها ، هیچ تضمینی وجود ندارد که رمز Dinwiddie’s در سیزدهم ، امروز اجرا شود. سال گذشته NBA با استناد به مقررات لیگ سعی در جلوگیری از تلاش های او برای راه اندازی توکن خود و بستری برای سایر بازیکنان داشت..

مشخص نیست که آیا طرح جدید Dinwiddie برای توکن های خود توسط سازمان ورزشی اجرا شده است یا خیر.

روند بنیادی قوی Ethereum

تصمیم Dinwiddie برای ادامه کار با راه اندازی یک دارایی مبتنی بر Ethereum فقط به داستان سرسخت Ethereum که طی چند ماه گذشته ساخته شده است می افزاید.

طبق وب سایت آماری Ethereum DeFi Pulse ، ارزش دارایی دیجیتال به ارزش 667.3 میلیون دلار – از جمله فقط کمتر از سه میلیون Ether – در برنامه های DeFi در بلاکچین قفل شده است ، که در ژانویه سال جاری تقریبا 240 میلیون دلار افزایش دارد.

ناگفته نماند ، کاربر زیر توییتر اخیراً مشاهده کرده است که رشد شبکه Ethereum ، همانطور که توسط تعداد آدرسهای جدید ایجاد شده هر روز برای بلاکچین تعریف شده است ، طی چند هفته گذشته “روند صعودی” داشته است.

در واقع ، طبق نمودار آنها ، تعداد آدرس های روز اخیر اخیراً به سطحی رسیده است که از ابتدای اجرای گاو نر در سال 2019 دیده نشده است.

رشد شبکه اتریوم روندی صعودی دارد. pic.twitter.com/rsjGAA0Ura

– آدام شیپ (@ AdamSophrosyne) 8 ژانویه 2020

اگرچه به نظر می رسد تعداد آدرسهای جدید Ethereum مربوط به قیمت ETH در سطح نیست ، نمودار کاربر نشان می دهد که بین این دو معیار همبستگی روشنی وجود دارد ، به نظر می رسد رشد تعداد آدرس قبل از اقدام قیمت باشد.

با توجه به این همبستگی تاریخی ، رشد سریعی که در این معیار مشاهده می شود می تواند بیانگر این باشد که ارز رمزنگاری شده دوم بزرگترین پتانسیل صعودی را پیش رو دارد ، صعودی که ممکن است آن را به 200 و 300 دلار برساند.