وزارت امنیت داخلی ایالات متحده با در نظر گرفتن نحوه بررسی معاملات بلاکچین

حریم خصوصی بیت کوین

با شروع دولت های جهانی برای افزایش تعهداتشان در جلوگیری ، کشف و متعاقباً به دست آوردن عواید کیفری که به صورت ارزهای رمزپایه و بلاک چین در اختیار گرفته شده است ، به نظر می رسد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده به دنبال پیروی از این الگو است. اداره دولتی اخیراً اخطار قبل از درخواست, با هدف به دست آوردن اطلاعات از ذینفعان مربوطه در مورد روند تحقیق پزشکی قانونی بلاکچین.

برای کسانی که اطلاع ندارند ، اطلاعیه های پیش از درخواست توسط آژانس های دولتی ایالات متحده راهی است که ذی نفعان علاقه مند می توانند س questionsالات خاص مربوط به یک پیشنهاد بالقوه را بپرسند. در مورد پیش خواستگاری صادر شده در تاریخ 30 نوامبر ، با عنوان “وزارت امنیت داخلی (DHS) تحقیقات نوآوری در مشاغل کوچک (SBIR) FY19 PreSolicitation” ، اخطار به طور خاص به تجزیه و تحلیل بلاکچین مرتبط است.

حریم خصوصی بیت کوین

با شکستن اخطار ، به نظر می رسد که وزارت امنیت داخلی به شنیدن پیشنهادهای آینده علاقه مند است که به یافتن راه حل برای آژانس های اجرای قانون برای انجام تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی در مورد پروتکل های بلاکچین کمک می کند. علاوه بر این ، در این اطلاعیه همچنین به ایجاد یک برنامه blockchain اشاره شده است که توانایی تجزیه و تحلیل ارزهای رمزپایه نوظهور را دارد..

وزارت امنیت میهن به Monero و Zcash اشاره می کند.

جالب توجه است ، وزارت امنیت داخلی اظهار داشت که اگرچه “مشهورترین مورد استفاده احتمالاً بیت کوین است” ، اما تلاش های قبلی در مورد ارزهای رمزپایه پیشرو در جهان به پزشکی قانونی بلاکچین پرداخته است. برعکس ، آژانس بیشتر نگران هستند با صنعت ارز رمزنگاری شده در متن گسترده تر آن. در حقیقت ، پیش خواستگاری اشاره مستقیمی به سکه های حریم خصوصی مانند Monero و Zcash دارد.

حریم خصوصی ارزهای رمزپایه

بخوانید: سکه های حریم خصوصی چیست?

علاوه بر این ، همچنین اشاره شد که تحقیقات مداوم در مورد طیف وسیعی از عوامل مرتبط با پدیده فناوری بلاکچین باید ادامه یابد ، به ویژه مکانیسم های اجماع ، امنیت ، حریم خصوصی ، اینترنت اشیا (IOT) و رمزگذاری.

در طول این اطلاعیه ، وزارت امنیت داخلی به طور کلی نسبت به سیستم زیست محیطی دیجیتال مثبت است ، و می افزاید: “این فن آوری ها به طور اساسی عملیات را در دولت و بخش خصوصی تغییر می دهند”. با این حال ، آژانس همچنین به اهمیت تجزیه و تحلیل بلاکچین در رابطه با اجرای موفقیت آمیز مبارزه با پولشویی و انطباق با KYC (مشتری خود را بشناسید) اشاره کرد..

علاوه بر این ، اگرچه وزارت امنیت داخلی می داند که برخی از ویژگی های ارزهای رمزپایه ، مانند سطح حریم خصوصی و ناشناس بودن آنها به کاربران ، مهم است که سازمان های اجرای قانون بتوانند نظارت بیشتری بر معاملات داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که فعالیت غیرقانونی شناسایی شده است..

توجه به این نکته حائز اهمیت است که در حالی که اخطار قبل از درخواست به دنبال س relatedالات فنی مرتبط با موضوع مورد نظر است ، اما در حال حاضر به دنبال پیشنهادات خاصی از متخصصان صنعت نیست. اعتقاد بر این است که این مرحله بعدی برای وزارت امنیت داخلی است.

ادارات دولتی ایالات متحده به اکتشاف خود با بلاکچین ادامه می دهند

اخطار اخطار قبل از درخواست توسط وزارت امنیت داخلی به دنبال علاقه اخیر آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاع (DARPA) است. این آژانس سازمانی است که مسئولیت تأمین مواد تحقیقاتی به وزارت دفاع را دارد و به همین ترتیب ، در صدد ایجاد کارگاهی برای استفاده بلاک چین بدون اجازه است..

با این حال ، برخلاف اعلامیه پیش از درخواست وزارت امنیت داخلی که بیشتر مربوط به اقدامات تحقیقاتی اجرای قانون است ، محققان DARPA علاقه مند به پروتکل های توافق توزیع شده بدون اجازه هستند. محققان معتقدند که به طور خاص سه ستون اصلی نیاز به کاوش بیشتر دارد. این شامل توانایی تشویق بدون استفاده از پول سنتی ، مدل های امنیتی برای پروتکل های توزیع شده و تجزیه و تحلیل بیشتر تمرکز در صحنه توافق توزیع شده است..

کارگاه بلاکچین DARPA برای 14 تا 15 فوریه برنامه ریزی شده است و قرار است در Arlington County ، ویرجینیا برگزار شود..